Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Zagłębie Lubin - LECHIA GDAŃSK, pt. 02.03.2018 godz. 20:30

strona 1/2

1 marca 2018, 12:19 / czwartek
Mecz w rundzie jesiennej wygraliśmy 1-0 po bramce Flavio.
Bilans spotkań z Lubinem jest korzystny dla Lechii 13-5-6, bramkowo również dla nas 29-21.
W Zaglębiu piłkarze z przeszłością w Lechii : Tuszyński, Pawłowski i pozyskany w zeszłym tygodniu Matras.
Przewidywana średnia temperatura podczas meczu -5°C
Stadion w Lubinie przy Skłodowskiej 98. Dla tych, których tam nie będzie transmisja w Canal+Sport.
1 marca 2018, 12:58 / czwartek
Czy są szanse na 3 pkt? Niby zawsze są i nadzieja umiera ostatnia, czy tak będzie w przypadku tej drużyny? Jest sytuacja prawie, powtarzam prawie beznadziejna ale....No właśnie pełne zaangażowanie 11 zawodników w strojach Lechii musi wydobyć maksimum sił i umiejętności. Do końca do zdobycia 15 pkt i potem w dogrywce 21. Gdyby udało się zdobyć do końca rundy zasadniczej 7-8 pkt i w dogrywce 12-14 to pozostanie w lidze jest pewne. Trzeba jednak zacząć gromadzić pkt od meczu z Zagłębiem, w którym jednak faworytem będą miedziowi. Powoli do gry będzie wracać Haraslin, to powinno być solidne wzmocnienie ...szybkościowe. Tylko czy człapiący Marco nadąży za nim? Stawiam na remis w Lubinie, no chyba że Owen, czytaj Mendziara, znowu coś wymyśli.
1 marca 2018, 13:21 / czwartek
Teraz będzie sklad:
Kuciak
Stolarski, Nalepa, Gerson,Mladenovic
Milos, Sławczew, Borysiuk, Augustyn, Łukasik,
Nunes..
I bronimy się.... Patologia...
1 marca 2018, 14:13 / czwartek
bede bardzo milo zaskoczony jak nie bedzie w tym meczu w dupe....

ale jak ktos napisal... nadzieja umiera ostatnia....
2 marca 2018, 17:15 / piątek
Ostatnie dwa mecze z naszym udziałem to over 3,5 gola na mecz, więc liczę, że dziś u kretów będzie ciekawie :)
2 marca 2018, 17:37 / piątek
Zaangażowanie w wątek meczowy na forum takie, jak zaangażowanie naszych kopaczy w sam mecz.
2 marca 2018, 17:48 / piątek
Nie darzę sympatią większości piłkarzy , o trenerze nie wspominając, ale barwy zobowiązują oby dziś po raz kolejny ich nie zhańbili . W koncu MY WIERZYMY.
Może pierwszy raz w tym roku nie zjebią weekendu :)
2 marca 2018, 19:16 / piątek
Najlepszy w meczu z termalika Slawczew zaczyna mecz na lawie...

Brawo Owen...wypierdalaj.
2 marca 2018, 19:23 / piątek
Wierzę, że się nam uda, ale słabo się robi porównując składy z zeszłym sezonem. Mam nadzieję że dziś wieczorem będziemy opijać zwycięstwo i pożegnanie tego walijskiego niedorozwoja.

Dziś: Kuciak - Stolarski, Nunes, Gerson, Chrzanowski, Mladenovic - Flavio, Borysiuk, Lukasik, Peszko - Marco

16/17 (wyjazd): Vania - Stolarski, Nunes, Janicki, Wawrzyniak - Slawczew - Krasic, Wolski, Peszko - Kuswik, Marco

OWEN WYPIERDALAJ!
2 marca 2018, 19:31 / piątek
Mnie tylko zastanawia jedna rzecz (i to nie od dzisiaj), bo całą resztę pato pierdolę i mam w dupie.

Mianowicie, gdzie jest Patryk Lipski i dlaczego nie ma go w pierwszym składzie?
2 marca 2018, 19:33 / piątek
Haraslin na ławce. Ciekawe na ile jest w stanie grac?
Jeden z tych niewielu (Stolarski), któremu na prawdę się chciało i zależało przed kontuzja; aż przyjemnie było popatrzeć.
2 marca 2018, 19:34 / piątek
to, że nie ma Lipskiego to jedno, ale to, że jest totalnie beznadziejny, niestabilny psychicznie i leniwy Kuśtyk, to to już przegięcie...
2 marca 2018, 20:06 / piątek
A najbardziej SOBIE (nie Wam, bo zaraz wyjdę na śledzia, chuja i kurwę z Gdyni), żeby zwycięską bramką chwilę po 90 strzelił Matras. Bo kurwa życie lubi szybko weryfikować i powinna znaleźć się od razu kara za to jak zniszczyli tego chłopaka. Namieszali mu w głowie, podpisali kontrakt pół roku wcześniej co jeszcze w Pogoni śmigał rundę. I teraz uwaga (!) z najlepszego zawodnika rundy jeśli chodzi o odbiór piłki (znakomity defensor jak na nasze warunki) zostaje w Gdańsku mówiąc krótko rozpierdolony na kawałki. Od bramki w debiucie w Płocku w pierwszy meczu co oni z nim zrobili? Jesteśmy w tej chwili pierdolonym cmentarzem dla zawodników z potencjałem jak właśnie Matras, Lipski czy wcześniejsze przypadki jak chociażby przykład z najwyższej półki Przemek Frankowski.

Kuświka też zniszczyli doszczętnie. Bo to był fajny rasowy napastnik jak na nasze warunki.

Być może kwestię winy ponoszą wkłady tak jak Mateusz Borek zawsze lubi powtarzać o Lechii. "Tu jest Sopot, tu jest plaża, tu jest duży przelew i co najważniejsze zero ambicji i wysokich celów"

A najgorsze co może być, że te dwie kłody pierdolone z Warszafki Łukasik i spadochroniarz Borysiuk mają dopiero po 26 lat i póki kurek z euro będzie odkręcony tak te dwie zmanierwane i przez pismaków wygórowane śmieszne ogórki będą tworzyły u nas środek pola. To jest po prostu masakra i cios poniżej pasa.

I jeden plusik, dobrze że nasza starszyzna nie musi się męczyć przejazdami, nierozprostowanymi kośćmi i tak dalej. Mila, Wojtkowiak, Wawrzyniak kurwa takiego bagażu klamotów i starości nie ma żaden inny klub.

Rzygać się chce na myśl, że trzeba oglądać tych parchów i znając życie znieść kolejny wstyd i już nie chodzi mi o produkt pod nazwą Lechia bo różnie bywało, ale pod "Gdańsk" to już boli mocno.

Wypłakałem co moje, może będzie lżej przy gorzale (odtrutka) te półtora godziny przetrawić.
2 marca 2018, 20:14 / piątek
Ja myślę, że dziś nie przegramy. Czas by nasze "gwiazdeczki" się obudziły i zdobyły 3 punkty. Niech zasłużą na kasę którą dostają, czy mają obiecaną przez złotoustego AM. Nie jestem zachłanny, wystarczy mi 1-0. Niechaj Gerson będzie naszym czarnym koniem i strzeli bramę z głowy, po dośrodkowaniu Peszkina z rogu.

Co do Owena sam bym go chętnie wsadził razem z jego szefem drugim Adasiem na jednokołowy wózek ciągnięty przez osiołka i pognał za rogatki naszego miasta ;)
2 marca 2018, 20:17 / piątek
3 punkty oznaczają, że nasz wfista nadal będzie pełnił funkcje trenera, także no jednak chciałoby sie aby nasza lechia pieła sie w końcu do góry, a z drugiej strony ja nie chce oglądać już Lechii Owena
2 marca 2018, 20:22 / piątek
Galizero przypominam, nazwę klubu piszemy z dużej litery!
2 marca 2018, 20:24 / piątek
galizero, mam podobne refleksje...

Choć myślę, że są już dogadani z nowym trenerem i optymalnie byłoby, że po beznadziejnym meczu w ostatniej minucie Łukasik się potyka i przewrotką strzela bramkę na wagę zwycięstwa :)
2 marca 2018, 20:28 / piątek
Wygrać mecz, a clownena wypierdolić.
2 marca 2018, 20:31 / piątek
@Gianni

Wiem, przepraszam shift mi nie zatrybił
2 marca 2018, 20:44 / piątek
Pany dajcie linka do transmisji!
2 marca 2018, 20:49 / piątek
2 marca 2018, 20:49 / piątek
Flavio i Lukasik po podpisaniu nowych kontraktów grają jak paralitycy... masakra jakaś. jedynie Stolarski i Nunes jakos w miarę. Co za piach. Link do emczu: http: //dekoder.ws/channel/canal-plus-spor t/
2 marca 2018, 20:49 / piątek
odnośnik w jakości HD. Tylko trzeba sobie zmienić VPN (zainstaluj sobie program HOLA). Kanał jest dostępny dla osób z zagranicy. Jak zmienisz VPN to będzie Ciebie widziało jakbyś był z innego kraju.
2 marca 2018, 20:57 / piątek
Podobno... Owen - "... Przeprowadziliśmy pełną analizę ich gry. Jesteśmy świetnie przygotowani do meczu, ale kiedy zawodnicy przekraczają białą linię boiska nie mogę już nic zrobić."
Panie Adamie wiemy co ma Pan na myśli...
Na teraz to brzmi ciepłe kurtki i grube koce czyli świetne przygotowanie do meczu:)Tylko tych 11 biedaków musi marznać.
Tak czy siak ewentualny sukces to nie Pana wina.
Przepraszam posiadaczy tego pięknego imienia,ale tych dwóch na świeczniku to póki co samo zło.
2 marca 2018, 20:58 / piątek
Flavio już 3 akcje zjebał odkąd oglądam....
2 marca 2018, 21:00 / piątek
Podziękował :)
Aejaejao!!!
2 marca 2018, 21:04 / piątek
Flavio same straty. Chyba przelewu nie dostał... o pierwszy strzał Lechii i wiatrak Peszki... ale beznadziejny mecz
2 marca 2018, 21:12 / piątek
flavio juz cycki urosly...on sie ledow rusza... masakra jakaś. Jedynie Stolarski gra w miare jak profesjonalny piłkarz. Powiedzcie mi, na co byl nowy kontrakt dla lukasika i flavio?
2 marca 2018, 21:18 / piątek
Chuj w Flavio, popatrzcie lepiej na Łukasika. 5 strat!!!!!
2 marca 2018, 21:19 / piątek
Gra Lechii to straszna padlina... W okregowce jest wiecej zaangazowania.... Dramat... Nasze gwiazdy w "formie"
2 marca 2018, 21:19 / piątek
Tego na trzeźwo nie da się oglądać. Zero podań z pierwszej piłki, zero przyspieszenia, zero gry do przodu, jedynie podania do tylu. Gra Lechii jest tak przewidywalna aż zęby bolą. Spadek coraz bliżej chyba że nadejdzie zmiana trenera i będzie mega wstrząs. Inaczej kiepsko to wygląda.
2 marca 2018, 21:19 / piątek
O kur.... oddaliśmy ogólnie jeden strzał w kierunku ich bramki
To jest czarna dupa juz
2 marca 2018, 21:20 / piątek
Krasic za Flavio.
Slawczew za Lukasika.

Gramy wszystko do tylu. Oczy bola.
2 marca 2018, 21:21 / piątek
45 minut i statystyki drużyny Owena to 1 strzał niecelny ZERO celnych. Przypomnę słowa masażysty/ "Taktyka jest dobra, tylko piłkarzom brak wiary".

Ręce opadają.
Jeśli jakimś cudem nie stracą bramki to trzeba bedzie dac na mszę dziękczynną, ale jesli dodatkowo coś by wpadło to trzeba bedzie na kolanach do Częstochowy zasuwać.

TYLKO LECHIA!
2 marca 2018, 21:22 / piątek
Sławczew za Łukasika, Krasic za Flavio, Harasiln za Stolarskiego i mecz wygrany. Mazek ma żółtą niech gania Harasilna!
2 marca 2018, 21:26 / piątek
Nie można od razu Haraslina na pełne obroty wprowadzić, bo go jeszcze dobiją
2 marca 2018, 21:27 / piątek
To co dziś wyprawia Łukasik i Flavio to jest istny sabotaż. W ogole nasza gra to pokaz bezsilnosci antytalentu I pseudofutbolu. Ilu z tych ludzi którzy biegali po murawie w 1 połowie można z czystym sumieniem nazwac piłkarzami?
2 marca 2018, 21:30 / piątek
Niestety nie mogę oglądać meczu nawet w necie Ale z tego co czytam to dramat. Czyżby Łukasik wracał do swego poziomu ....???
2 marca 2018, 21:31 / piątek
Jeśliby zamienili kontrakty Stolarskiego z pierdolonym kodziarzem,z ręką na sercu bym przyklasnal.
2 marca 2018, 21:34 / piątek
Ziomek świete słowa!
pozdrowki!
2 marca 2018, 21:35 / piątek
To nie Walia niestety .Tu Polska Panie Owen.
Polska liga.
Że Cię bronią partacze to się dziwię skoro dajesz im taki wycisk.
Ale spokojnie świetnie przygotowani...
2 marca 2018, 21:35 / piątek
Nie jest źle. Krety miały tylko 1 sytuację. Poza tym Termalica przegrała.
2 marca 2018, 22:03 / piątek
Gramy na 0 z przodu, masakra.
2 marca 2018, 22:04 / piątek
Gramy odwaznie na remis.....masakra
2 marca 2018, 22:06 / piątek
flavio wywala sie na pilce... podsumowanie jego wystepu. Chcialbym zobaczyc wycinki z tego meczu z akcjami flavio a potem mu to pokazac i zapytac o komentarz.
2 marca 2018, 22:06 / piątek
i jeszcze kurwa Stolarski zszedł.
2 marca 2018, 22:07 / piątek
Ale spoko z Flavio przedłużony kontrakt tylko na 2 lata ;)
2 marca 2018, 22:09 / piątek
NEWS....PIŁKA ZAATAKOWAŁA I PRZEWROCIŁA FLAVIO....uffff flavio wstał piłka powinna dostac minimum zołta jak nie czerwoną kartke i opuscic boisko bo przeszkadza.....wrednie....
2 marca 2018, 22:18 / piątek
Najlepsza liga świata.
2 marca 2018, 22:21 / piątek
Dawno nie było 0-0
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.461