Gdańsk: środa, 8 lipca 2020
FORUM
Podstrony:


Piotr Stokowiec musi odejść!

strona 1/3

3 marca 2018, 20:46 / sobota
Myślę, że warto zawczasu założyć taki temat żeby miał świadomość, że tu nie ma żartów...;)

Owen nie miał takiego wątku i wszyscy wiemy ile się z nim bujaliśmy
3 marca 2018, 20:52 / sobota
Może założyć najpierw takie wątki kodziarzowi lub cinkciarzowi którzy rozkładają nasz klub?
3 marca 2018, 21:05 / sobota
Rombis primo niewiadomo czy zostanie duo jak zostanie to dla mnie jako trener bedzie $$$tokowcem, ryzych nie lubie I im nie ufam
3 marca 2018, 21:07 / sobota
W kwestii formalnej - wątek do usunięcia.

Wbrew tradycji forumy i talmudycznej wykładnią został naruszony podstawowy warunek - tytuł wątka winien brzmieć "Piotr Stokowiec musi odejść", a sam wątek powinien się pojawić najlepiej ok. godziny po ogłoszeniu nazwiska nowego trenera. Rozumiem gęste atmosfere, ale pamiętajmy że lepsze jest wrogiem dobrego, tradycja nas zobowiązuje, Lechia Style i niech kurwy wią, a takie wątki to mogą powstawać na tych fejsbukach albo innych tłiterach. Ajwaj, no do czego to doszło...

szalom
3 marca 2018, 21:16 / sobota
Protokolant w punkt to ujles :)
3 marca 2018, 22:23 / sobota
Fakt... dałem ciała... Wątek do usunięcia ;)
4 marca 2018, 03:08 / niedziela
Podstawowe zadanie, to nie dać się zwieść protokolantowi.
Zwolennik ustawy nie ma roboty i jątrzy.
Antysemita i co najgorsze.
Musimy trzymać kurs i jednolicie iść

Pozdrawiam roztropnych.
4 marca 2018, 07:43 / niedziela
Nieładnie i niesłusznie nazywać go antysemitą. Skądinąd wiem że akurat antysemitów nieznosi jeszcze bardziej niż Żydów
4 marca 2018, 14:07 / niedziela
Piotr Stokoniec
4 marca 2018, 14:40 / niedziela
No to witamy nowego trenera....oczekiwania są duże ale do spełnienia...na początku życzę powodzenia !!!
4 marca 2018, 14:45 / niedziela
Ogol łeb na zero i jazda ! Powodzenia
4 marca 2018, 16:41 / niedziela
Niech admin zmieni treść na wątku na bardziej cywylizowaną, zgodną z tradycją forum, czyli "Stokowiec musi odejść".

Każdemu trenerowi daję czas na pokazanie swojego wpływu na drużynę, zanim zacznę go ganić czy chwalić (to chyba ostatnio miało miejsce za czasów Moniza).
Niestety teraz Stokowiec ma bardzo mało czasu, w zasadzie na derby czy nawet juz wyjazd do Kielc powien być dla niego istotnym egzaminem oceniającym jego efekty pracy.

TYLKO LECHIA!
4 marca 2018, 19:15 / niedziela
Ja myślę, że on po prostu był najtańszy...
4 marca 2018, 20:01 / niedziela
Dziwki i trenera nie bierze się po taniości jak mawiali starożytni Rzymianie
4 marca 2018, 20:08 / niedziela
Na chwilę obecna to chyba najlepszy wybór wśród polskich trenerów.Wprowadził Zagłębie do ekstraklasy i całkiem niezły zespól stworzył. Na pewno nie grali gorzej od Lechii Owena. Ponadto wypromował dwóch zawodników - polaków , na których Zagłębie nieźle zarobiło. No i facet ma najlepsze marynarki w lidze. A tak na poważnie to liczę, ze nareszcie zacznie grać więcej Polaków chociażby Lipski, którego durny Owen zamiast szkolić na rozgrywającego to na siłę chciał z niego zrobić defensywnego pomocnika. A Lipski już niedługo może być lepszy od Wolskiego, ma chłopak papiery na dobre granie. Nie boi wprowadzać się młodych a może nawet wychowanków Lechii na co wszyscy czekamy. Na dziś jednak to utrzymanie Lechii w lidze to zadanie nr. 1 Tylko czy Mendziara nie będzie mu mieszać?
4 marca 2018, 21:15 / niedziela
Dla każdego trenera nowy klub z nowym ludźmi, to nowe możliwości, aby ułożyć sobie stosunki w pracy według swoich dotychczasowych doświadczeń i nowych przemyśleń. Wznawia trenowanie po odpoczynku od tego cyrku w stałym napięciu i bez trudu dotrwa do końca sezonu w należytej koncentracji. Jak mu to pójdzie i czy mu się uda? Nikt tego nie wie. To zależeć będzie od wielu czynników ale chyba najbardziej od tej koincydencji między piłkarzami a trenerem.
Jeżeli Mandziara zdecydował się na taki ruch podmianki, to musiało do niego dotrzeć, że nie da się dłużej udawać przed Franzem wielkiego menago, jak interes dupcy się w oczach i myślę, że powiększy on „Rudziemu” obszar niezależności tak, aby mógł przywrócić naszej drużynie dawny blask. Na to i ja liczę i w związku z tym życzę mu jak najlepiej.
4 marca 2018, 21:38 / niedziela
Najlepiej jakby zaczął od ściągnięcia egzorcysty do szatni.A tak poważnie trzeba dać mu szansę. Jeśli zobaczę na boisku Schikowskiego, Lipskiego ,Żukowskiego ,Macierzyńskiego da więcej pograć Oliveirze kosztem oferm takich jak Flavio,Nunes,Krasić czy Vizir to już będzie jakiś sygnał że wywalczył sobie jakąś pozycję w klubie i nie będzie kolejnym słupem. Problemem jest tylko jak mawiał klasyk "mało casu kruca bomba "
4 marca 2018, 23:17 / niedziela
Teraz to on już prochu nie wymyśli ...z materiału jaki ma musi stworzyć drużynę którą zapewni byt w ekstraklasie ale po sezonie mam nadzieje ze przewietrzy szatnie i stworzy drużynę przez duzę D na nowy sezon tak jak pisali koledzy powyżej...jest jeszcze jedna ciekawostka podpisał umowę na 2 lata ..ciekawe czy w rachubę jest brany tez spadek i ze zostanie tak jak to było w lubinie...(obyśmy nie musieli sie o tym przekonać)
5 marca 2018, 08:57 / poniedziałek
Dość niepokojące, że nasz obecny treneireo jest zaledwie jednym z czterech trenejrów na całym świecie, z którymi Owen wygrał.
5 marca 2018, 10:53 / poniedziałek
Spokojnie, bez obaw. Nasze "Najjaśniejsze Słońce Klubu, Przewodnia Gwiazda, Umiłowany Prezes Adam" jak zwykle miał długoterminowy i wyrafinowany plan. On już we wrześniu ubiegłego roku wiedział, że zatrudni P. Stokowca. Wygrana, o której wspominasz, była warunkiem podpisania kontraktu oraz elementem finezyjnej układanki, która będzie realizowana przez najbliższe dziesięciolecia. ;-)
5 marca 2018, 11:25 / poniedziałek
Stokowiec to dziewiąty trener zatrudniany przez Mandziarę i pierwszy z aktualnej ligowej karuzeli trenerskiej. Dotychczasowe wynalazki okazały się nieskuteczne i poza Brzęczkiem po odejściu od nas nie odgrywały żadnej roli w trenerce. Nawet Moniz miał same nieudane podejścia. Pisałem że trener musi przede wszystkim ogarnąć tę bandę nierobów. Mają lecieć wióry jak będą zapierdalać. Mają rzygać ze zmęczenia a pod koniec meczu leżeć jak ich będą łapac skurcze. Wszystkich leni na czele z Milą odsunąć od treningów z pierwszym zespołem. Sławek przerzuć się na wodę niegazowaną. Musi zmienić się kultura klubu. Tylko to da nadzieję na poprawę sytuacji.
5 marca 2018, 15:09 / poniedziałek
z dzisiejszej konferencji:

Piotr Stokowiec:
-Dziękuję za zaufanie, które mi okazano angażując mnie do takiego wielkiego projektu. To był mój wybór i moja decyzja. Cieszę się, że tu jestem. Potencjał i ambicje tego klubu są podobne do moich dlatego tu jestem.

-Na współpracę z Lechią trzeba spojrzeć w dwóch perspektywach: krótkofalowej - utrzymanie w @_Ekstraklasa_ i długofalowej - projekt współpracy z Akademią i wprowadzania młodych zawodników.

-Skupiamy się na celach krótkofalowych - zajęcie się drużyną, która ma wielu zawodników z dobrymi umiejętnościami. Chcemy polepszyć współpracę między poszczególnymi formacjami i sprawić,że zawodnicy poczują się mocni, będą groźni dla najlepszych i zaczną punktować

-Terminarz jest trudny, zawodnicy mają wiele do udowodnienia. Są to fajne mecze dla kibiców i dla drużyny na pokazanie się i przełamanie. Mentalność jest ważna. Potrzebuję czasu żeby poznać zespół. Liczę na współpracę.
5 marca 2018, 15:30 / poniedziałek
jeszcze kilka cytatów

Zdaję sobie sprawę z wyzwania, jakiego się podejmuję, ale nie boję się tego. Mam w sobie dużo energii, trochę odpocząłem, mam pozytywne nastawienie do tego projektu. Wiem, jak duże umiejętności mają moi nowi zawodnicy. Wierzę w ciężką pracę.Psychologia i komunikacja są ważne. Myślę, że potrafię rozmawiać z ludźmi.

Obejrzeliśmy wiele meczów ligowych na początku tego roku, w których sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Musimy więcej robić, a mniej mówić. Mam swoje wnioski, ale przekażę je zespołowi.

Spotkam się z Sebastianem Milą i porozmawiam. Jest ważną częścią tego zespołu i klubu. Ma wpływ na drużynę. Jest w stanie jeszcze pograć na wysokim poziomie. Nikomu nie zamykam drogi. Postaram się maksymalnie wykorzystać potencjał, który tu jest

Z góry przepraszam, ale już teraz zapowiadam, że nie będę udzielał zbyt wielu wywiadów w najbliższym czasie. Najważniejsza jest ciężka praca. Proszę wszystkich kibiców i dziennikarzy o wsparcie dla nas, dla Lechii
5 marca 2018, 22:26 / poniedziałek
Żaden poważny trener nie podjąłby współpracy z człowiekiem pokroju Mendziary. Musi odejść.
6 marca 2018, 11:40 / wtorek
"Chciałem podziękować za zaufanie, którym mnie obdarzono, angażując mnie do takiego projektu, jakim jest Lechia Gdańsk."

Czy Lechia jest projektem ? Czy może klubem sportowym istniejącym od 73 lat ?
Odkąd mandziara przejął Lechię kolejni kopacze albo trenerzy mówią o projekcie.

To zdanie powinno brzmieć tak:
"Chciałem podziękować za zaufanie, którym mnie obdarzono, angażując mnie do klubu z takimi tradycjami , jakim jest Lechia Gdańsk."

To jest taki sam "projekt" jak "polskie obozy..."
6 marca 2018, 13:38 / wtorek
Chyba mówi to co prezes chce usłyszeć...ciągły bełkot o jakims pieprzonym projekcie, który za chwilę zaprowadzi nas na dno.Juz na starcie dał plamę więc teraz musi szybko odkupić winy.Na początek moze przefarbowac włosy na biało-zielone.Niech pokaze, ze ma dobre intencje i utożsamia sie z klubem.
17 marca 2018, 00:43 / sobota
Co to za trener, co przed meczem z jakąś Amicą mówi, że możemy się im postawić ?
Zamiast : jedziemy po zwycięstwo i tylko to nas interesuje i z realizacji tego celu będę rozliczał piłkarzy. A teraz, kopacze mogą powiedzieć: postawiliśmy się im trenerze, z Koroną było w Gdańsku 0;5 a tu na wyjeździe dzielnie zawalczyliśmy i skończyło się tylko na 0:3. Liczymy na to, że będzie premia za tak ambitną i waleczną postawę.
17 marca 2018, 13:18 / sobota
https://zapodaj.net/images/4eaeefd05ccab.jpg

Rozjebało mnie :D.
17 marca 2018, 14:00 / sobota
To są kurwa jakieś jebane nieudaczniki na wakacjach nad morzem w apartamentach żyjący w luksusie.

Widzicie teraz sparing z Kotwicą? Jaki skład? Przegrywają do przerwy 0:1!!!!!!!!!!
Stracili bramkę, ok, ale nic kurwa nie wjebali!!!!
Bramkę zdobył waleczny Kacprzycki (przynajmniej go tak zapamiętałem)

Ps. przepraszam za język, ale już mnie nosi jak można robić taki wstyd na skalę krajową przez CAŁY jebany sezon...
17 marca 2018, 14:25 / sobota
ale jaja
17 marca 2018, 14:50 / sobota
A gdzie w sieci można śledzić ten sparing?
17 marca 2018, 15:00 / sobota
już się skończył
17 marca 2018, 15:30 / sobota
Trza lać!
17 marca 2018, 15:31 / sobota
To 0:1 z Kotwicą pokazuje, że ci którzy siedzą na ławce rezerwowych wcale nie będą zbawieniem pierwszej drużyny....
17 marca 2018, 15:38 / sobota
Może się oszczędzali na Koronę...?
17 marca 2018, 15:49 / sobota
Koronę Królów, zagrają tam biesiadników w karczmie.
17 marca 2018, 17:27 / sobota
rządy Stokowca się nie spodobały..i przekaz jest jasny...
17 marca 2018, 18:09 / sobota
Taka mocna paka i przejegrali z Kotwicą,wstyd i hańba a pogrążył ich Kacprzycki.Naprawdę będzie cud jak się utrzymamy
17 marca 2018, 21:09 / sobota
Powazna proba dla Stokowca az dziwne, ze sie tego podjal. Jesli nie ma wolnej reki w wyrzucaniu gwiazd poza sklad meczowy to mu sie nie uda. Ewidentnie nasi przeplacani pilkarze nie daja z siebie wszystkiego, bo gdyby grali na 100% to bylibysmy w pierwszej trojce. Jesli ktos odpuszcza, bo mu sie cos nie podoba to niezaleznie od okolicznosci nalezy go z klubu wykopac albo, w najgorszym wypadku, przesunac do klubu kokosa. Do skladu juz wracac nie powinien taki ananas, bo tylko znowu rozbije atmosfere. Lechia musi zbudowac klimat do wygrywania - wszystkie marudy, frustraci i tym podobni won!
Dajcie chwile Stokowcowi, kluczowa jest teraz nie taktyka i pierdolety o skomplikowanych schematach, ale odbudowa mentalna. Zapewne oznacza to dla kilku naszych gwiazd koniec gry w Lechii.
17 marca 2018, 22:00 / sobota
Po raz pierwszy ten trener mi pasuje . Jeśli chce pokazać kto tu rządzi to niech to zrobi.
Ja widzę spadek chęci do gry bliźniaków , niemoc Peszki , obrony nie mamy , Sławczew wali jak w rugby więc mając przed sobą sparing z Koroną ( przegramy 0-2 ) postawił bym na tych co mało grali łącznie z Milą - Oliveirę , Kuświka, Lipskiego . Zapomnijmy o Flavio ,
Krasicu , Peszcze , Nalepie , Nunesie . Ze względu na nazwisko do bramki Zelenika . :)
17 marca 2018, 22:17 / sobota
Blizniakom spadl zapał do gry bo w koncu ktoś sie za nich zabral.Do tej pory byli nietykalni.Stokowiec ma niezly warsztat ale na te bandę to jest za malo.Myslę ze juz sie zaczęła proba sił i blizniacy z Wojtkowiakiem dali sygnał.Zresztą Stokowiec delikatnie daje do zrozumienia, że nie wszyscy chca ciagnąc ten wózek.Oczywiscie głównym winowajcą tego stanu rzeczy jest prezes TOP5 ale swoje dokladają pozyteczni idioci,którzy np twierdza, ze nie jest zle i namawiaja jeszcze do kupowania koszulek Messiego z Indonezji.Pytanie na ile trener jest samodzielny i czy ma zielone swiatlo na rozjebanie tej bandy przebierańców.
18 marca 2018, 00:38 / niedziela
jak na moje to co można zrobić ? Dać Stokowcowi 100% poparcia by wiedział ,że wierzymy w niego bardziej niż we wkłady . Wzmocni to jego pozycję i da mu szansę
18 marca 2018, 00:56 / niedziela
No to ja przybijam Wam piątkę
Niech to będzie dobry początek...naprawdę
Szacun dla Was
18 marca 2018, 08:47 / niedziela
Popieram i mocno wierze w Stokowca. Zeby tylko wytrzymał w tym syfie jaki tu obecnie panuje.
18 marca 2018, 09:50 / niedziela
Przydałby się wyrażny głos poparcia dla Stokowca ze strony trybun. Nie zwykłe "Piotr Stokowiec", ale kilka minut dla trenera żeby wiedział, że trybuny wspierają pogonienie tej chołoty. Wojtkowiak, obaj Paixao, Peszko (niech baluje gdzie indziej), Warzywo, Sławczew, Nunes to są wszystko goście z dużymi pensjami nic tej drużynie nie dający, chyba, że uznamy grę o utrzymanie za sukces. Zastanowiłbym się nad Krasicem, bo to jest ktoś kto powinien być kapitanem i przykładem dla małolatów. Jedno jego zagranie jak z Lechem do Peszki (zmarnowana 100-ka) świadczy o jego przydatności dla Lechii. W ich miejsce trzeba ryzykować i wprowadzać drugi garnitur+małolatów. Niech walczą. Jak dla mnie możemy spaść, byle było widać na boisku zaangażowanie i chłopaków z Gdańska.
18 marca 2018, 12:17 / niedziela
Dopóki w kadrze będą krety takie jak Mila to Stokowiec ma szanse cokolwiek tu zrobić, takie jak Owen. Nie wszystko stracone, o ile nie przegramy z Sandecją i Termaliką to się możemy utrzymać. Należy pozbyć się czym prędzej przyczyn obecnego stanu rzeczy. Generalnie cała 11-tka (może poza Mladenovicem i Zeleninką) co grała z Kotwicą jest do odpalenia plus 7-8 z tych co byli w Poznaniu. Oczywiście nie da się tego zrobić szybko, dlatego najważniejsze jest zajęcie się w pierwszej kolejności kretami a dopiero potem nieudacznikami.
18 marca 2018, 19:14 / niedziela
Własnie w tym widzę zagrożenie w utrzymaniu ekstraklasy. Mamy za dużo "piłkarzy" na etacie dla których walka o utrzymanie to jakiś dyshonor, w dodatku trener, który śmie coś wymagać.
Sam już nie wiem kogo wypieprzyć, skoro cały garnitur sie kompromituje, ludzie komentujący powyżej kierują sie własnymi wczesniejszymi niechcęciami do konkretnych graczy, aby teraz twierdzić, ze są do dupy. To pokażcie mi takiego co jest w gazie?
Ja nie widzę nikogo co trzyma dobry poziom, czasem któryś zagra "przyzwoicie", ale nie ma piłkarzy w formie. Kto wyrózni jakiegos zmiennika? Nihil novi.
Dla mnie problem lezy w sferze mentalnej i fizycznej, dlatego skończcie pierdolić ze ktoś tam sie obraził na Stokowca, przecież nikt z nich nie bedzie grał w II lidze, dlatego żadna dywersja i obrazanie nie ma sensu.

TYLKO LECHIA!
18 marca 2018, 19:55 / niedziela
Mają oni (grajkowie) swoje atuty czyli umowy, bo przecież nie piłkarskie walory.. Jednak, aby wybić im z ręki część argumentów można złożyć wniosek do Pomorskiego Związku Piłki Nożnej zgłaszający drużynę do rozgrywek V ligi na jakieś łące wyrównanej pod boisko z trzema blaszakami, Toi-Toiem i do niej zapisać wszystkie zblazowane gwiazdy, których zaangażowanie w grę odpowiada zapałowi galerników czy chłopów pańszczyźnianych. Treningi o 7 rano i 19-tej. Wówczas część z nich poprosiłaby o wcześniejsze rozwiązanie kontraktów poprawiając tym samym bilans finansowy klubu.
Nie wylewajmy jednak dziecka z kąpielą. Spady nie tworzą drużyny, co oznacza, że pojedynczy zawodnicy ze słabo prezentującej się ekipy mogą być pożyteczni w lepiej grającym zespole, jednak jakąś alternatywę dla obiboków warto stworzyć. Koszty utrzymania „takiego teamu” stanowiłyby tylko z 1 % płac jego członków. Do jego obsługi w ramach rozszerzenia swoich obowiązków mogliby być skierowani dyrektorzy sportowi. Sebek przyciąłby trawę raz na 2 tygodnie i byłaby jakaś podstawa na przyszłość, gdy w tej drużynie zaczęliby grać piłkarze kończący wiek juniora.
31 marca 2018, 20:00 / sobota
Rudy won razem ze wszystkimi wkładami i zarządem!
31 marca 2018, 20:03 / sobota
RomeY a moze to prezio won?Nie ma odwagi tego wyrazić czy nie bylo rozkazu? Kurwa chyba ktos placi za takie wpisy...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.364