Gdańsk: środa, 24 kwietnia 2019
FORUM
Podstrony:


Piotr Stokowiec musi odejść!

strona 2/2

31 marca 2018, 21:51 / sobota
Niezależnie co będzie , życzę Stokowcowi dalszych sukcesów tu lub gdziekolwiek .
Szansę na spadek i pozostanie są równe . Prawdziwy problem to kasa (Mila) , która wprowadziła podziały w Lechii. To nie jest rozumiejący się zespół . W ich głowach jest głębokie zamotanie . Tu nawet psycholog nie da rady . Metoda "Szyszki i jego dymisja "
czyli porządki w szatni i out "prezesia" to rozwiązanie na niższą ligę . Jesteśmy z ręką w nocniku . Obawiam się , że pojedynek 7 Kwietnia i porażka (tfu) to mecz wysokiego ryzyka dla wkładów . Jedno jest pewne - jest ciekawie i pachnie Traugutta 29 jak już wielokrotnie wielu pisało . Dziś szczęście było blisko. Dla mnie zawiódł Lipski, Peszkin, Flavio , pomoc i cała obrona :)
Ale - jak mawiał Górski - dopóki piłka ...............................
1 kwietnia 2018, 11:56 / niedziela
@d.g.
naucz się najpierw czytać ze zrozumieniem a potem oceniaj, napisałem wyraźnie, ale powtórzeę specjalnie dla takich tłoków jak ty: zarząd!! A teraz idź i sprawdź kto wchodzi w skład zarządu!
1 kwietnia 2018, 12:43 / niedziela
Niedawno wszyscy marzyli o Lipskim na boisku - gra już kolejny mecz i nic mu nie wychodzi. Podobnie z Kuświkiem, Haraslinem, Nalepą, Vitorią i innymi którzy podobno byli wcześniej niedoceniani przez Nowaka czy Owena. Niestety oni WSZYSCY są słabi, źle przygotowani, skłóceni, zblazowani, roztrzęsieni. Spójrzmy na strzały na bramkę w ostatnich meczach. Celnych ZERO albo 1-2. Jak sie nie strzela to się nie wygrywa. A po wyrzuceniu Marco nie ma nikogo kto celnie kopnie piłkę. Wszyscy sie boją. Nawet w 2 połowie meczu z Koroną nie był jednego strzału który zmusiłby bramkarza do interwencji. W ofensywie Lechia liczy jedynie że ktoś sfauluje Peszkę w w polu karnym... Sęk w tym, że nawet jak faulują to sędzia nie widzi....
1 kwietnia 2018, 12:46 / niedziela
I jeszcze słówko o sędziowaniu. Na ogół są przeciwko nam ale ten mecz z Koroną.... Ten karny....powtórka karnego....niezauważanie faulu na Peszce....
1 kwietnia 2018, 15:02 / niedziela
Romey jaki zarząd?W Lechii wszystkie decyzje podejmuje prezes a zarząd istnieje na papierze.Sam idz i zobacz bo ja nie muszę.Swój wyszukany epitet zachowaj własnie dla prezia i wykrzycz mu jesli masz odwagę.Mimo wszystko Wesołych...
2 kwietnia 2018, 23:25 / poniedziałek
Wszystkie ręce na pokład!!! Lany poniedziałek,więc będzie sensownie :)))
Uważam, że odsunięcie Marco to bład!!! Trzeba było karę finansową lub coś innego wymyślić. Jak się utrzymamy to Stokowiec powinien dostać szansę. Jak spadniemy będzie to jego wina, bo nie wyrzuca się kury znoszącej złote jaja. Zawodników obecnie mamy tylko takich i nowych nie ściągniemy, trzeba grać tym kim mamy!!!
Obwinianie Sebka za całe zło to dramat. Ktoś mu ten kontrakt zaproponował a Seba rozsądnie go przyjął. Jak już to pretensje tylko i wyłącznie do Prezesa!!!
Jak czytam, że wywalić wszystkich i zacząć od nowa to krew mnie zalewa. W przyszłym sezonie najemników pewno nie będzie, ale póki co mają grać i utrzymać się w tej słabej lidze!!! Jak potrzebują motywacji to też jestem za!!!
I na koniec, na derbach powinno być 40 000 ludzi. Tak jak napisałem wszystkie ręce na pokład. Wpuścić za darmo, przyprowadzić na siłę, każdy sposób dozwolony, zarząd, marketing do roboty!!! Ma być kocioł na stadionie, wszyscy mają się przyczynić do utrzymania, kibice też!!! Niech każdy zrobi profesjonalnie swoją robotę - piłkarze (niech zapieprzają), zarząd (niech wpuści za darmo bo dużo błędów popełnili), kibice (niech przyjdą i dopingują z całych sił k...a jego mać).
2 kwietnia 2018, 23:31 / poniedziałek
A co Ty nowy rzecznik czy co ? Komu potrzebne takie pierdzenie? Każdy wie , ze sledziuchow trzeba pojechać , sam może od roku odwiedzę cyrk Mandziary w tym celu, ale takie przesadzanie ma odwrotny efekt
2 kwietnia 2018, 23:33 / poniedziałek
Ps. Seba rozsądnie go przyjął ? Ten wierny Lechista jest rozsądnym pasożytem ? Ha , ha . Może mu podziękować i kwiaty wręczyć przed derbami ?
2 kwietnia 2018, 23:33 / poniedziałek
19 punktów straty (sic!) do Wisły Płock- zespołu no-name'ów. Jakby ktoś to przewidział po tym 1 meczu z nimi w Płocku (2-0), to by go wysyłali do wariatkowa. To świadczy o totalnym niewywiązywaniu się z zawodu piłkarza Lechii Gdańsk, hańba!
2 kwietnia 2018, 23:38 / poniedziałek
Edwin, uważasz, że spadniemy przez Sebka??? Nie obwiniaj go za całe zło, lepiej tych co grają, ale i tak nie mamy wyjścia muszą grać Ci, co są w składzie!!!
2 kwietnia 2018, 23:44 / poniedziałek
Wiesz co ? On w swojej w karierze zarobił , wiec skoro całe życie woził się na frotce to powinien się zachować przyzwoicie , widząc ze jest bezużyteczny ,dla mnie frajer . Moje zdanie i nie potrzebuje komentarzy , mówię co bym sam zrobił
2 kwietnia 2018, 23:52 / poniedziałek
Lechia w moim mniemaniu to powinna być wyrtosc , synonim godności i uczciwości .Dobro całego Gdańska i wtedy się nie martw o to 40 tys ,. Dobranoc i prosze przestańcie Panowie udawać , ze jest ok
3 kwietnia 2018, 08:24 / wtorek
Pisałem to już wiele razy. Mandziara z Milą rozwalili Lechię. Doprowadzili do tego że klub z 2 listą płac w lidze jest jednocześnie wraz z Sandecją najsłabszą piłkarsko drużyną. Żaden zawodnik nie będzie wupruwać sobie flaków widząc że taki Mila zarabia więcej od niego a poza lansowaniem się nic nigdy nie wniósł do drużyny. Co więcej wielu kibiców uważa go za wielkiego Lechistę. Mandziara z Milą zabili kulturę pracy i ambicji w tym klubie. Jej odbudowa jest niemożliwa bez pozbycia się większości z obecnego składu personalnego. Dzięki Mili większość traktuje Lechię jako miejsce do zarabiania a nie do grania na wysokim poziomie w piłkę.
3 kwietnia 2018, 10:28 / wtorek
Kontraktem Mili, warunkami i co najważniejsze długością umowy to powinna się zająć prokuratura. Od tego zacznijmy.
8 maja 2018, 20:01 / wtorek
Stokowiec: Szkoda mi Piasta bo grali dobrze,,. Chujowo grali i mi nie szkoda, ja.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.226