Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Piotr Stokowiec musi odejść!

strona 2/9

31 marca 2018, 21:51 / sobota
Niezależnie co będzie , życzę Stokowcowi dalszych sukcesów tu lub gdziekolwiek .
Szansę na spadek i pozostanie są równe . Prawdziwy problem to kasa (Mila) , która wprowadziła podziały w Lechii. To nie jest rozumiejący się zespół . W ich głowach jest głębokie zamotanie . Tu nawet psycholog nie da rady . Metoda "Szyszki i jego dymisja "
czyli porządki w szatni i out "prezesia" to rozwiązanie na niższą ligę . Jesteśmy z ręką w nocniku . Obawiam się , że pojedynek 7 Kwietnia i porażka (tfu) to mecz wysokiego ryzyka dla wkładów . Jedno jest pewne - jest ciekawie i pachnie Traugutta 29 jak już wielokrotnie wielu pisało . Dziś szczęście było blisko. Dla mnie zawiódł Lipski, Peszkin, Flavio , pomoc i cała obrona :)
Ale - jak mawiał Górski - dopóki piłka ...............................
1 kwietnia 2018, 11:56 / niedziela
@d.g.
naucz się najpierw czytać ze zrozumieniem a potem oceniaj, napisałem wyraźnie, ale powtórzeę specjalnie dla takich tłoków jak ty: zarząd!! A teraz idź i sprawdź kto wchodzi w skład zarządu!
1 kwietnia 2018, 12:43 / niedziela
Niedawno wszyscy marzyli o Lipskim na boisku - gra już kolejny mecz i nic mu nie wychodzi. Podobnie z Kuświkiem, Haraslinem, Nalepą, Vitorią i innymi którzy podobno byli wcześniej niedoceniani przez Nowaka czy Owena. Niestety oni WSZYSCY są słabi, źle przygotowani, skłóceni, zblazowani, roztrzęsieni. Spójrzmy na strzały na bramkę w ostatnich meczach. Celnych ZERO albo 1-2. Jak sie nie strzela to się nie wygrywa. A po wyrzuceniu Marco nie ma nikogo kto celnie kopnie piłkę. Wszyscy sie boją. Nawet w 2 połowie meczu z Koroną nie był jednego strzału który zmusiłby bramkarza do interwencji. W ofensywie Lechia liczy jedynie że ktoś sfauluje Peszkę w w polu karnym... Sęk w tym, że nawet jak faulują to sędzia nie widzi....
1 kwietnia 2018, 12:46 / niedziela
I jeszcze słówko o sędziowaniu. Na ogół są przeciwko nam ale ten mecz z Koroną.... Ten karny....powtórka karnego....niezauważanie faulu na Peszce....
1 kwietnia 2018, 15:02 / niedziela
Romey jaki zarząd?W Lechii wszystkie decyzje podejmuje prezes a zarząd istnieje na papierze.Sam idz i zobacz bo ja nie muszę.Swój wyszukany epitet zachowaj własnie dla prezia i wykrzycz mu jesli masz odwagę.Mimo wszystko Wesołych...
2 kwietnia 2018, 23:25 / poniedziałek
Wszystkie ręce na pokład!!! Lany poniedziałek,więc będzie sensownie :)))
Uważam, że odsunięcie Marco to bład!!! Trzeba było karę finansową lub coś innego wymyślić. Jak się utrzymamy to Stokowiec powinien dostać szansę. Jak spadniemy będzie to jego wina, bo nie wyrzuca się kury znoszącej złote jaja. Zawodników obecnie mamy tylko takich i nowych nie ściągniemy, trzeba grać tym kim mamy!!!
Obwinianie Sebka za całe zło to dramat. Ktoś mu ten kontrakt zaproponował a Seba rozsądnie go przyjął. Jak już to pretensje tylko i wyłącznie do Prezesa!!!
Jak czytam, że wywalić wszystkich i zacząć od nowa to krew mnie zalewa. W przyszłym sezonie najemników pewno nie będzie, ale póki co mają grać i utrzymać się w tej słabej lidze!!! Jak potrzebują motywacji to też jestem za!!!
I na koniec, na derbach powinno być 40 000 ludzi. Tak jak napisałem wszystkie ręce na pokład. Wpuścić za darmo, przyprowadzić na siłę, każdy sposób dozwolony, zarząd, marketing do roboty!!! Ma być kocioł na stadionie, wszyscy mają się przyczynić do utrzymania, kibice też!!! Niech każdy zrobi profesjonalnie swoją robotę - piłkarze (niech zapieprzają), zarząd (niech wpuści za darmo bo dużo błędów popełnili), kibice (niech przyjdą i dopingują z całych sił k...a jego mać).
2 kwietnia 2018, 23:31 / poniedziałek
A co Ty nowy rzecznik czy co ? Komu potrzebne takie pierdzenie? Każdy wie , ze sledziuchow trzeba pojechać , sam może od roku odwiedzę cyrk Mandziary w tym celu, ale takie przesadzanie ma odwrotny efekt
2 kwietnia 2018, 23:33 / poniedziałek
Ps. Seba rozsądnie go przyjął ? Ten wierny Lechista jest rozsądnym pasożytem ? Ha , ha . Może mu podziękować i kwiaty wręczyć przed derbami ?
2 kwietnia 2018, 23:33 / poniedziałek
19 punktów straty (sic!) do Wisły Płock- zespołu no-name'ów. Jakby ktoś to przewidział po tym 1 meczu z nimi w Płocku (2-0), to by go wysyłali do wariatkowa. To świadczy o totalnym niewywiązywaniu się z zawodu piłkarza Lechii Gdańsk, hańba!
2 kwietnia 2018, 23:38 / poniedziałek
Edwin, uważasz, że spadniemy przez Sebka??? Nie obwiniaj go za całe zło, lepiej tych co grają, ale i tak nie mamy wyjścia muszą grać Ci, co są w składzie!!!
2 kwietnia 2018, 23:44 / poniedziałek
Wiesz co ? On w swojej w karierze zarobił , wiec skoro całe życie woził się na frotce to powinien się zachować przyzwoicie , widząc ze jest bezużyteczny ,dla mnie frajer . Moje zdanie i nie potrzebuje komentarzy , mówię co bym sam zrobił
2 kwietnia 2018, 23:52 / poniedziałek
Lechia w moim mniemaniu to powinna być wyrtosc , synonim godności i uczciwości .Dobro całego Gdańska i wtedy się nie martw o to 40 tys ,. Dobranoc i prosze przestańcie Panowie udawać , ze jest ok
3 kwietnia 2018, 08:24 / wtorek
Pisałem to już wiele razy. Mandziara z Milą rozwalili Lechię. Doprowadzili do tego że klub z 2 listą płac w lidze jest jednocześnie wraz z Sandecją najsłabszą piłkarsko drużyną. Żaden zawodnik nie będzie wupruwać sobie flaków widząc że taki Mila zarabia więcej od niego a poza lansowaniem się nic nigdy nie wniósł do drużyny. Co więcej wielu kibiców uważa go za wielkiego Lechistę. Mandziara z Milą zabili kulturę pracy i ambicji w tym klubie. Jej odbudowa jest niemożliwa bez pozbycia się większości z obecnego składu personalnego. Dzięki Mili większość traktuje Lechię jako miejsce do zarabiania a nie do grania na wysokim poziomie w piłkę.
3 kwietnia 2018, 10:28 / wtorek
Kontraktem Mili, warunkami i co najważniejsze długością umowy to powinna się zająć prokuratura. Od tego zacznijmy.
8 maja 2018, 20:01 / wtorek
Stokowiec: Szkoda mi Piasta bo grali dobrze,,. Chujowo grali i mi nie szkoda, ja.
2 listopada 2019, 19:27 / sobota
chyba czas odkurzyć wątek... marazm, brak pomysłu, minimalizm, kunktatorstwo... masakra... totalny brak ogarnięcia tematu przez Stokowca..
2 listopada 2019, 19:29 / sobota
Masz kandydata na nowego Trenera? Podziel się swoją wiedzą
2 listopada 2019, 19:30 / sobota
Czy naprawdę ktoś go chce jeszcze jako trenera reprezentacji? Mamy Wyspami Owczymi od 50 minuty grać na czas?
2 listopada 2019, 19:35 / sobota
@Waddle11, nie możemy tego rozpatrywać pod takim kątem... Nie możemy akceptować minimalizmu i miernoty...
2 listopada 2019, 19:42 / sobota
Nie wiem czy na tą chwilę jest lepszy trener niż pan Stokowiec w naszym pięknym kraju. Sezon jeszcze trwa a do końca daleko. Wydaje mi się że albo"
1) grają tak aby Stokowca odstrzelić,
2) brak kasy w klubowej kasie,
3) konflikt w szatni między piłkarzami,
4) inne irracjonalne problemy.
2 listopada 2019, 19:44 / sobota
Nic nie grają od czasu, gdy nową umowę otrzymał pan Stokowiec, przypadek??
2 listopada 2019, 19:49 / sobota
Robił cuda w poprzednim sezonie. Tylko jedno pytanie mi się zaczyna nasuwać od jakiegoś czasu? Czy Pan Stokowiec to nie jest trener ,który potrafi ustawiać drużynę tylkę pod kątem defensywy i liczenia ,że coś wpadnie. Czyli najlepszy w lidze trener dla słabych. Tyle ,że Lechia to jest potęga i nie ma prawa srać w gacie przed nikim w tej lidze. A tak to wygląda na boisku ostatnio.
Mimo wszystko uważam ,że to jest charakterny człowiek i poczekam do następnego meczu z opiniami by go wyjebać , mimo że derby , Górnik i dziś to już jest naprawdę sporo
2 listopada 2019, 19:55 / sobota
No powariowali chyba! Trenera chcą zmieniać...
2 listopada 2019, 19:58 / sobota
Jeśli już ktoś musi odejść to na pewno niektórzy kopacze. Uwili sobie ciepłe gniazdka w Gdańsku i udają zawodowych piłkarzy. Tak już odpowiadam, ze nie wiem kto za nich...Stokowiec za poprzednie 2 sezony ma u mnie jeszcze kredyt zaufania. Ale jak długo...? Jeśli nie wygramy za tydzień to...co dalej?
2 listopada 2019, 20:04 / sobota
Chyba pewna formuła się wyczerpała. Odnoszę wrażenie, że Stokowiec zabija tę drużynę swoją taktyką. Zamiast grać w piłkę to gramy jakąś kopaninę, licząc na kontry i stałe fragmenty, z których i tak gówno wynika. Z takimi piłkarzami Lechia nie ma prawa tak grać! Srać w gacie od 70 minuty!
Stokowiec rysuje mi się jako kolejny "zamordysta futbolu". Przesuwania, trójkaty, wybijanki. W Lubinie też nikt za nim nie tęskni.
2 listopada 2019, 20:10 / sobota
d.g to ja ci powiem już się martw bo raczej nie wygramy za tydzień...i nie zwalniał bym trenera... tak jak przedwczesny był hurra optymizm ledwo z miesiąc temu po zwycięstwie z legła tak ten czarny nastrój po dzisiejszej porażce tez mnie dziwi..dzięki Bogu zbliża się koniec rundy..drużyna przechodzi jakiś kryzys którego się nie wyleczy w tydzień czy dwa...ale będzie przerwa czas żeby sie z niektórymi rozstać i kimś się wzmocnić... spokojnie popracować i zobaczymy co będzie ...
2 listopada 2019, 20:13 / sobota
Straszny wkurw dzisiaj bo to można było wygrać ,podobnie jak z Górnikiem i tym bardziej derby, ale każdy jest tylko człowiekiem ,robi błędy, może się zapętlić. Widać po reakcjach ,że większość osób podchodzi podobnie i dopiero dziś miarka się przebrała. Dlatego mimo wszystko chwila spokoju. Trenować ofensywę ,tylko i wyłącznie i stałe fragmenty gdzie jesteśmy najgorsi w lidze! Jak w kolejnym meczu będzie taka chujnia to szkoda marnować czas, Stokowiec zrobi w jakieś Koronie top 8 wieczną defensywą , a Lechia niech szuka, marazm to żadne wyjście
2 listopada 2019, 20:22 / sobota
Stokowiec ma odejść? Ok, podaj swoje dane, by przejąć drużynę. W poniedziałek lub wtorek zaczynasz. Ty, jako trener Lechii. Bierzesz to? Napisz, a ja Ci podam następne namiary. Stokowiec won. Potem powiesz co tam chcesz.
2 listopada 2019, 20:25 / sobota
Na pewno masz moje dane jak masz takie opcje. No i gdybyś czytał ze zrozumieniem to mówię ,że oczekuję zmiany podejscia trenera ,a nie jego samego , a jak tego nie zrobi to proszę bardzo na jeden mecz się mogę spróbować :D
2 listopada 2019, 20:40 / sobota
hehehehehehe to ja juz zakładam wątek "Edwinsopot musi odejść " bez urazy...hehehehehhe
2 listopada 2019, 20:41 / sobota
I jak nie farmazonisz to będzie 30 tysięcy a nie 5 . Sam się śmieję ,ale to jest prawda.
2 listopada 2019, 21:50 / sobota
Panowie, nie piszmy w nerwach...
2 listopada 2019, 23:00 / sobota
Tak i weźmy Owena np. Albo tego jak mu tam Wukowicz bo ostatnio 7-0 wygrał... W zeszłym sezonie liderowaliśmy większość czasu i się zesrało na koniec, wiec teraz na spokojnie gońmy peleton. Za to co teraz napisze pewnie cześć Was mnie zjebie ale uważam, że od składu powinien odpocząć Lukas mimo mojej pełnej sympatii dla niego jako piłkarza i człowieka. Zazwyczaj jest tak, że to jeden zawodnik robi różnice, ale już naprawdę wkurza mnie to jego samolubstwo, nie jest sam na boisku, czasami można podać... A i ja też nie piszę po pijaku ;-) I dajmy w spokoju pracować Stokowcowi, Starą też z domu wypierdolicie jak Wam dwa razy obiad przypali?
2 listopada 2019, 23:10 / sobota
Maszhasz, to co było w zeszłym sezonie to już historia. Stokowiec na zawsze w niej pozostanie jako zdobywca PP. Dozgonny szacunek. W piłce liczy się tu i teraz. Na chwilę obecną facet sobie nie radzi. Lechia jest największym rozczarowaniem tej słabej ligi. Nie mamy ani punktów, ani stylu. Obawiam się, że coś trenera przerosło.
2 listopada 2019, 23:26 / sobota
Ok gdyby tak oceniali Fergusona to w życiu Utd nie miałoby takiej historii... Zasłużył tym co zrobił na spokój w tym sezonie, wiec dajmy mu w spokoju pracować i poczekajmy do końca sezonu. Takie moje zdanie
2 listopada 2019, 23:46 / sobota
Ja mam następce. Jest to Felix Magath
2 listopada 2019, 23:55 / sobota
Jak szybko wyprowadzić niezłą kasę z klubu?
Dać trenerowi kontrakt na 3 lata i do zwolnić.
3 listopada 2019, 20:27 / niedziela
Pierdolicie farmazony.
Czym ten człowiek ma grac jak jest jeden atakujący
Nie ma Sobiecha i niema ataku - dostanie czerwona kartkę albo kontuzje i kogo wystawicie ?
Arak - kontuzja
Flavio - zagra na 60min jest za wolny - i to tyle z ataku Lechii
LECHIA NIE MA ATAKU !!!!! A Stokowiec robi co może bo Mandziara nie daje kasy na atak !!!
Jedyne co jest do poprawienia to FATALNE stałe fragmenty gry jak rożne z których śmieją się komentatorzy C+
rok temu strzeliliśmy gola z rożnego !!!
3 listopada 2019, 21:39 / niedziela
Cała drużyna z trenerem na czele codziennie powinna oglądać po meczu drużyn z topu jak np Liverpool, chyba najlepszy trening co może być , bo nasi to chyba zapomnieli jak się gra w pilke, a tak to może przełamią ten kryzys.
3 listopada 2019, 22:45 / niedziela
Po incydencie nieogolonego faceta z Peszkinem w mojej może i błędnej ocenie większość dobrze lub jakoś tam grających straciła chęć do lepszej gry i wybrała styl , którym się nie możemy nasycić . Myślę ,że na dłużej dajmy se na luz z górną ósemką. Bez wielu zmian
w całej Lechijskiej przestrzeni pozostanie nam bycie pośmiewiskiem troli komentatorskiej z TV i neta . Na tą chwilę będziemy oglądać z grubsza luźną padakę . Myślę , że dłuższy urlop przydałby się Stokiemu . Na tą chwilę urlopu proponuję Kalkę .
10 listopada 2019, 21:13 / niedziela
Brawo Trenerze ! Mecz palce lizać ale niestety znowu się nie udało.Pomimo tego , że nie było Pana dzisiaj na ławce to właśnie Pana obarczam winą za dzisiejszą porażkę.
Cały zeszły sezon graliśmy brzydko lecz tłumaczeniem była wąska kadra. Na moje
to odpuściliśmy walkę o mistrza na własne życzenie bo rzekomo byliśmy zmęczeni , huja ! oni mogli wygrać coś wielkiego - jak to mówi debil Hajto powinni dać coś z wątroby i zapierdalać na ambicji. Pucharu nikt nam nie zabierze ale trzeźwo patrząc mogliśmy odpaść już w półfinale z Rakowem , o finale nie wspomnę bo to była walka kalek. Superpuchar wygrali bo Piast miał go głęboko w pizdzie i szykował się na eliminacje LM. To co chłop zdobył z naszą Kochaną Lechią zaciemnia prawdziwy obraz tej drużyny. Osobiście nie pamiętam kiedy zagraliśmy cały dobry mecz w lidze ( dwie połowy ) gdzie byśmy dominowali przez całe spotkanie i wygrali mecz 4:0 bądź 5:0 .Nie jesteśmy w stanie kogokolwiek stłamsić. Chłop trenuje Lechię 16 miesięcy a ja nie widzę żadnego stępla odciśniętego na drużynie przez tego Rudego Pana. Gramy lagę do przodu i nic więcej , chociaż dzisiaj widzieliśmy dużo mniej naszego popisowego rozegrania akcji. Po raz kolejny powtórzę , że na boisku nie widać żadnych schematów które zostały wypracowane na treningach. Nie gramy płynnie , jesteśmy bardzo mało mobilną drużyna. My kurwa nie wiemy co robić na boisku. Spójrzcie realnie , taki Piast pozbył się kilku kluczowych graczy i nadal jest w stanie być w czołówce i grać ładny dla oka futbol , że o Kurwie Warszawskiej nie wspomnę. My musimy dążyć to tego aby być najlepszą drużyna w kraju , mamy mega stadion ,najlepszych kibiców i wszystko co potrzeba aby wygrać tą śmieszna ligę.Biorąc pod uwagę fakt , że mitem jest posiadanie dwóch wyrównanych piłkarzy na każdą pozycje nie sadzę aby Stokowiec nie miał kim grać. Gdyby rozłożyć nasz skład na czynniki pierwsze to my mamy naprawdę silną pakę :
1. Bramkarz - Kuciak , najlepszy w lidze !
2. Prawa obrona - Fila , najlepszy młodzieżowy obrońca w lidze !
3. Środek obrony : Nalepia i Augustyn - w huj solidni stoperzy , nie robią głupich błędów , mocni fizycznie i dodatkowo potrafią nawet bramki strzelać. Oprócz samobója Augustyna z przed ponad miesiąca to oni naprawdę nie robią błędów od długiego czasu.
4. Lewa obrona , najlepszy w lidze Mladenovic dodatkowo reprezentant kraju , jest chłop a potem długo długo nic w naszej lidze. Ewentualnie Nunes z Pogoni ale Mladen mimo wszystko klasę lepszy.W zeszłym sezonie dobry był Kirkeskov w Piascie ale gościu gdzieś przepadł i nie za bardzo interesuje mnie gdzie więc nie ma o czym gadać!
5. Środek pola , tutaj można wybierać : Łukasik , Gajos , Makowski i biegający chyba najwiecej w lidze Kubicki - tutaj nie ma o czym gadać , problem bogactwa i tyle.
6. Lewa pomoc : Haraslin - również reprezentant , facet kiedy był w gazie praktycznie nie do zatrzymania , gdzie jego forma ?? Nie wiem zapytajmy Stokowca. Dodatkowo na zmianę jest Udovicic który w zeszłym sezonie ciągnął za uszy Zagłębie Sosnowiec ! 9 bramek i z tego co pamiętam 10 asyst , to jest wynik faceta który grał w najsłabszej drużynie ekstraklasy.
7. Prawa Pomoc : Slawek Peszko , to co grał w zeszłym sezonie w Wiśle Kraków to ja nie mam pytań, bardzo cieszyłem się na jego powrót ale ostatnio Slawek jakby zgasł.
8. Śpo : Wolski i Lipski dla mnie ten pierwszy lepszy, ma ogromny potencjał ale drugi również nie najgorszy , potrafił dyrygować środkiem pola Ruchu Chorzów gdy ten grał w elicie i robił to przyzwoicie. A u nas Kaleka.
9. Napastnik : Sobiech , facet który ponad połowę swojej kariery spędził na Niemieckich boiskach. Nikt mi nie powie , że nie potrafi wykorzystywać dogodnych sytuacji. W momencie 1na 1 z bramkarzem 90 % to bramka , to jest napastnik i żyje z podań których ma u nas jak na lekarstwo. Na Lechię chodzę od kiedy pamietam ale jak oglądam to co my teraz gramy to jestem załamany. Stokowiec nie jest takim dobrym trenerem jak co niektórzy sadzą !!! Jeśli chcemy celować wysoko ten zespół musi mieć prawdziwego przywódcę na ławce, takiego co nie boi się ryzykować a Pan Piotr niestety taki nie jest. W Lubinie powiedzieli , że jest to szkoleniowiec na jeden sezon i wydaje mi się ze mieli racje. Pamiętacie jak funkcje trenera objął Moniz ? Naszej drużynie wręcz pozytywnie odjebało do tego stopnia , że mieliśmy inicjatywę grając w 10 ! z tego co pamiętam był to mecz Piastem i z 1:1 wyszliśmy na 3:1. Takiej właśnie postawy oczekuje od naszych kopaczy. W ekstraklasie nie ma drugiej tak przewidywalnej drużyny jak Lechia , niestety takie są fakty. Ze Stokowcem nic więcej nie osiągniemy i wspomnicie moje słowa. Nadmieniam , że nie musicie się zgadzać z moim zdaniem. Przepraszam za chaos w poście ale piszę go mega wkurwiony.
Ave Lechia !
10 listopada 2019, 21:26 / niedziela
Muszę Ci przyznać, ze w tym co napisałeś jest sens.
10 listopada 2019, 22:15 / niedziela
100% racja......Moniz to pokazał o co w tym wszystkim chodzi....Stokowiec-minimalista...
10 listopada 2019, 22:27 / niedziela
Zwolnienie Stokowca było by najgorszym posunięciem . I kogo za niego? Moniz nie wróci . Przyszedł by jakiś wynalazek pokroju machado i walka o utrzymanie
10 listopada 2019, 22:31 / niedziela
Za Kafara Lechia grała niezła dla oka piłkę....nie jestem jego zwolennikiem,ale gdyby dostał jeszcze jedna szansę.......Teraz co prawda w Sandecji mu kiepsko idzie trenerka....ale tak jak wspomniałem wcześniej-za Kafara Lechia ładnie dla oka grała...klepaliśmy na kilku metrach w każdym meczu....
10 listopada 2019, 22:42 / niedziela
Witam wszystkich.
Uważam że trener Stokowiec jest dobrym trenerem. Myślę że powinniśmy go dopiero oceniać po tym sezonie. W końcu to jest jego "autorska drużyna". Jeszcze sezon się nie skończył. Czy ktoś może napisać czo się dzieje z Augustynem i kiedy wróci do gry Jaroslav Mihalík?
11 listopada 2019, 10:02 / poniedziałek
Moim zdaniem Kafarowi należy się jeszcze jedna szansa . To jak Lechia grała za jego kadencji nie ulega żadnym wątpliwościom, patrząc na skład jakim dysponował . Tylko pytanie kiedy ? Myślę że za tego trenera nieprędko wyjdziemy z kryzysu. Może piłkarze już w niego nie wierzą. Prawda jest taka że w zeszłym sezonie mieliśmy masę szczęścia, a gra była i jest dla oka tragiczna .
11 listopada 2019, 14:59 / poniedziałek
Nie grają na odpowiedniej intensywności, jak choćby z Lechem, Piastem, z Legią w Warszawie. Czy to wina Stokowca, wcześniej potrafili grać i wygrać z silnymi na papierze przynajmniej zespołami- bo i silnych w Polsce nie ma, może mają inne priorytety niż walka o tytuł, która jest jakoś często odpuszczana w decydujących momentach. Po meczu w Wawie można było uznać, że droga jest utarta, ale zawsze trzeba zepsuć potem to ze słabiakami jak gdynia czy Górnik. Nie ma na to odpowiedzi, Stokowiec nie jest odpowiedzią, to niezły trener według mnie. Im nie zależy chyba i tyle. Przedmówca miał rację- mamy niezły skład, tak jak z Wolskim jest niezły i co z tego, ile razy to pokazał?
11 listopada 2019, 15:44 / poniedziałek
Tak na spokojnie to faktycznie jest problem i to całkiem spory. Ta drużyna jest do bólu nijaka ,widać ,że nie ma celu ,pomysłu ani tożsamości. Możecie się śmiać ,że nerwy mnie wzięły jak po raz kolejny Lechia wychodzi jak nie na szaro ,czarno to na czerwono. To jest ilustracja bylejakości i braku poszanawania dla klubu. Jak kibicie mają się z nimi utożsamiać jak oni sami tego nie robią względem klubu. Ciasteczko tam wyżej słusznie zauważył ,że ten skład pod kątem umiejętnosći powinien walczyć o mistrzostwo, ale tu jest wywalone na wszystko ,nawet na barwy. Pomieszanie z poplątaniem.
Taki Buzała z Łotwinem czy Rogalskim może i byli słabsi piłkarsko ,ale o wiele łatwiej się im kibicowało bo oni byli Lechią - Biało Zielonymi.
11 listopada 2019, 17:31 / poniedziałek
Stoki to kwintesencja murzyna na pasach - pojawia się i znika.
Krótkoterminowo robi wynik, później bryndza i zwolnienie.
Myślałem, że mając taką pakę wzniesie się na wyżyny...
Do 2022 jesteśmy skazani na bylejakość i minimalizm. Aż nam współczuję.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.467