Gdańsk: wtorek, 10 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

LECHIA GDAŃSK - Legia Warszawa nd. 11.03.2018 18:00

strona 2/3

10 marca 2018, 12:49 / sobota
Stanowski ... warszawski dupowłaz odnośnik
10 marca 2018, 12:58 / sobota
Stanowski to jest karykatura dziennikarza. A kto oglądał chociażby ostatni mecz ległej z pyrami wie dlaczego cała Polska uważa że ten warszawski klubik ciągnie się za uszy do mistrzostwa.
10 marca 2018, 19:31 / sobota
Mecz z Pieszczochą... to i nawet niedziela, godz. 18:00... nu nu!

A ze Stanowskim (i jego zdechło.com), to jak z Kukuńkiem... kto czyta/słucha/zwraca uwagę, ten sam sobie szkodzi.
10 marca 2018, 20:41 / sobota
Watek juz na 2 stronie, a o meczu kilka wpisów.
Lechia jutro pojedzie na ambicji i pokonana faworytę światka "dziennikarskiego".
Gola strzeli......... no nie wiadomo, ale po podaniu do przodu (być może prostopadłym) Łukasika!
Mimo staraj pajaca z Var-u po trzeciej strzelonej bramce nie uda sie anulować kolejnej bramki i bedzie 1:0!

TYLKO LECHIA!
10 marca 2018, 21:14 / sobota
Przepraszam, że nie na temat, ale dwa słowa o Stanowskim. Jest chłop z Warszawy, wiadomo komu kibicuje, na pewno często albo i bardzo często jest przez to nieobiektywny, ale jakiś warsztat dziennikarski ma, lepszy gorszy ale ma. Nie ekscytuję się nim, czasem czytam jego felietony, czasem podzielam jego opinie, czasem nie. Niech sobie pisze co chce, nikt nie każe tego czytać ;-) Nie bronię go, ale pisał też często krytycznie o Legii. Nie powinniśmy się /Lechia/ oglądać na nikogo, a zwłaszcza na jakiś dziennikarzy, punkty i mecze wygrywa się na boisku, nawet jak inni dostają coś w prezencie to w dupie z tym - Lechia ma wygrywać ot co, to taka refleksja na sobotni wieczór.

Pozdrowienia bez zbędnej napinki jak to mówią.
10 marca 2018, 21:26 / sobota
Kończąc temat pana redaktora tfu.. Jutro 3 pkt. Nadzieja umiera ostatnia. Pozdro
10 marca 2018, 21:49 / sobota
Matti - Stanowski dobrze wie co jest na rzeczy, a że go to boli to też o tym pisze. Jest oczywiście stronniczy i nie napisze prawdy tylko przyjmie retorykę broniącego ("wina Tuska"), któremu brak argumentów. Legia od zawsze kupowała (i podkradała zawodników) i żadne stanowskie wycie tego nie zmieni. Mam stare znajomości w Wa-wie, ale to nie znaczy, że ma szacunek do tego klubu.
Piszesz, że nie warto oglądać się za siebie a wygrywać mecze na boisku - tylko jaki tu sens skoro zawsze znajdzie się drużyna, która nie musi oglądać się za siebie, bo wie, że mistrzostwo można "wygrać" po za boiskiem?
10 marca 2018, 23:19 / sobota
Ja pierdole. Ja pierdole. Po co ja tu wchodzę? Aaaa. Stanowska ma waraztat..
11 marca 2018, 01:58 / niedziela
No oczywiscie, ze ma warsztat. Na Zabiance.
11 marca 2018, 02:36 / niedziela
Ale jaja. Aż musiałem coś napisać. Wątek meczowy, a tu Stanowski.
Do roku 2012 czytałem jego portalik z paru względów. Do czasu, gdy z uporem maniaka zaczął pisać o pewnej sprawie, o której on nie miał najmniejszego pojęcia, a o której ja wiedziałem bardzo dużo. A najgorsze było to, że w swojej ignorancji opisywał rzeczywistość dokładnie odwrotnie do tego, jaka była naprawdę.
I chociaż byłem niemal uzależniony od jego portaliku, to podjąłem decyzję o wyrzuceniu tego medium ze świadomości.
Wyrzuciłem tak dokładnie, że gdy po jakimś roku ktoś wspomniał o tym portaliku w luźnej gadce, to się zdziwiłem, że to jeszcze istnieje.
Po kilku latach gdy go widzę w TV, to nawet nie mam skojarzenia Stanowski - nazwa portaliku, jak np Szechter - "Głos Tel Awiwu", Rachoń - "Minęła 20", Ziemkiewicz - "W tyle wizji", Majdan - Szczecin czy Neptun - Gdańsk lub Adamowicz - też Gdańsk (niestety).
Nie wchodzenie na strony zalatujące syfem, nie oglądanie programów o wypaczonych ideologiach daje niesamowity komfort psychiczny. Polecam.
A w głównym temacie - jedyna nadzieja na ugranie czegokolwiek leży w motywacji. Jest szansa, bo skórokopy wiedzą, że wygrana z Legią przy ich osobistym niezłym występie może dać im dobrą prasę, a to ma przełożenie na wysokość kontraktów.
Powodzenia!
11 marca 2018, 08:02 / niedziela
Też czytam weszlo, bo to obiektywnie fajny portal o piłce i często są naprawdę ciekawe artykuły. Co nie zmienia faktu, że sam stanowski to stronnicza, manipulatorska kurwa, która lubi wykręcać kota ogonem i za wszelką cenę udowodniać, że czarne jest białe. Zwłaszcza gdy pisze o CSKA i swoim koleżce Leśnodorskim. Jebać parówę.

Dzisiaj liczę na 3 punkty. CWKS jest słaby, gramy u siebie i mamy nową miotłę. Tylko LECHIA!
11 marca 2018, 08:58 / niedziela
Wszyscy wiemy, włącznie z kibicami samej ległej, że ten smieszny klubik jest ciągnięty "za uszy" żeby na sile zostać mistrzem. Wszelkiego rodzaju Komisje Ligi, Bonki, Stanowskie stójkę na ch..ju zrobią, żeby tak było. Dziwnie, ze "międzynarodowy specjalista" Marciniak nie sędziuje dzisiaj w Gdańsku; ewentualnie Gil (wszyscy pamiętają mecz ległej z Jaga, ... gramy tak długo aż wygrają). No i VAR z naszym "ulubieńcem" albańskim kutasem Danielem. legła potrzebuje punktów bo Jaga im spierdala, wiec przygotujmy się na cyrk. legła jest cienka co pokazali z pyrami, dodatkowo chyba 3 wypadło im za kartki, wiec u siebie do ugryzienia.
Chciałbym zobaczyć Lechię z 6 meczów rundy mistrzowskiej z poprzedniego sezonu (poza ostatnim) gdzie nie przegraliśmy i wszystkim się chciało.
To pierwszy sparawdzian dla Stokowca, czasu wiele nie mial na nowe taktyki i ustawienia; moze przynajmnejj wlozyl i m cos do glow i przypomnial ze potrafia
grac w piłkę.
11 marca 2018, 11:33 / niedziela
To jeszcze nie jest potwierdzone, ale podobno Legia nie stawi się dzisiaj boisku w Gdańsku. Wszystko przez zakaz handlu w niedzielę. Mają zgłosić się do wydziału gier o przełożenie meczu, jak to nie wypali to jest walkower dla Lechii. Mają 6h, czas tyka...
11 marca 2018, 12:14 / niedziela
Po wprowadzeniu ustawy handlowej niedzielne mecze będą czyste...
11 marca 2018, 13:05 / niedziela
Lipski w pierwszej 11-stce. Za masażysty niewiele pograł, u Stokowca od razu zaczyna.
Stolarski nerwy na powróz... żółtko eliminuje go z meczu z amiką w następnej kolejce, a byłoby szkoda.
11 marca 2018, 13:27 / niedziela
Skąd masz info jakie składy?
11 marca 2018, 16:52 / niedziela
No i zbyt wielu zmian w składzie nie ma. Może chociaż chęci u naszych gwiazdeczek będą większe.
11 marca 2018, 18:29 / niedziela
I już 0:1 w dupę.
11 marca 2018, 19:09 / niedziela
Macie swojego krasica kurwe w dupe jebanego. Jeden dobry mecz zagrał od kiedy jest w Lechii a wy się spuszczacie pod niego.
11 marca 2018, 19:20 / niedziela
Kuciak - legia... 0:3... Dramatu ciag dalszy... A za tydzien lech...
11 marca 2018, 20:00 / niedziela
Slawczew i Kuciak sami nie wygrają. Reszta kopaczy za słaba nawet na 1 ligę. Ze będzie ciężko z utrzymaniem to ja wiem ale kurwa aż tak??
11 marca 2018, 20:07 / niedziela
Na plus Kuciak, Sławczew, ewentualnie Lipski i Kuświk, reszta bez zmian, człapanie i gra na alibi.
11 marca 2018, 20:18 / niedziela
Lechia nie spadnie
Troszkę innego spodziewałem się składu, ale tak przynajmniej zobaczył ich Stokowiec w meczu, więc może taki Flavio trochę odpocznie.
Lipski poprawić wrzutki, Kuśwa nawet się starał, ale ogólnie dużo chaosu, no i przede wszystkim błędy w obronie, które Kuciakowi nie pomagają
Tylko Lechia!
11 marca 2018, 20:20 / niedziela
Ta druzyna nie ma prawda wygrac zadnego meczu jezeli pod bramka rywala panikuje jakby pierwszy raz w pilke grala. Mielismy w tym meczu tyle sytuacji gdzie wystarczylo poslac prosta pilke do przodu ale po chuj lepiej do tylu lub w bok. Legla byla do ujebania wygrali bo pod bramka nie panikuja tylko napierdalaja tam gdzie maja napierdalac.

Nie spodziewalem sie, ze Stokowiec dokona cudu przez kilka dni bo ta druzyna jest zle przygotowana do rundy. Bylo widac progres w porownaniu do poprzednich meczy i to jest mala nadzieja, ze cos ruszy. Niestety ale terminarz jest najgorszy z mozliwych i ciezko bedzie cokolwiek wyrwac w nastepnej kolejce. Mysle, ze Stokowiec szybko wywali ze skladu Flavio. Obecnie z nim gramy w 10. Zajebiscie brakuje tez druzynie Haraslina i niestety Wolaka. Tutaj nie ma kto rozgrywac pilek do przodu. Gra na wahadlowych tez sie nie sprawdza. Kuswik troche rozruszal gra ale widac, ze brakuje mu ogrania...mial sete i spartaczyl chociaz asysta palce lizac. Lipski tez cos tam gral do przodu i juz wole go w skladzie zamiast Flavio bo ten obecnie ceniuje na maksa.
11 marca 2018, 20:52 / niedziela
Gdy Lechia nie gra w optymalnym składzie wygląda to właśnie tak jak dziś, choć widać że chcieli ale niestety brakło umiejętności. Takie gwiazdy jak Flavio czy Krasić powinni już myśleć o sportowej emeryturze. Bardzo brakuje Wolskiego i Haraslina. Pomoc Lechii praktycznie nie funkcjonuje. Bardzo mi także brakuje Kovacevica bo przynajmniej miał kto uderzyć. Za mało jest strzelców z daleka. Nikt nie podejmuje ryzyka tylko się czai. Sama bramka nie wpadnie. Utrzymanie będzie bardzo ciężkie ale trzeba wierzyć.
11 marca 2018, 20:59 / niedziela
Ja się tak zastanawiam, kto im tak uparcie wpoił granie zawsze do tyłu??
Minuta 47 powinniśmy wyjść napakowani jak kabanosy i ruszyć na CSKA, co robimy?
Piłka na środku boiska, możliwość szybkiego wyjścia do przodu, co robią nasi piłkarze?
Piłka do obrońcy, dalej do bramkarza, nieudane wybicie Kuciaka i mamy za chwilę rożnego dla CSKA, po którym pada gol. Ku.wa my sami sobie tę bramkę strzeliliśmy!
Ile czasu trzeba, aby to z ich głów wyplewić????
11 marca 2018, 21:15 / niedziela
Nie ma pomysłu na grę. Zazwyczaj albo gramy od bramki podaniem do najbliższego albo długą lagą do przodu. Gdzie jest gra kombinacyjna, podania z pierwszej piłki, wychodzenie na pozycję?
I kto do kurwy nędzy ma rozgrywać skoro Łukasik potrafi kopać tylko do tyłu, a Krasić bezsensownie holuje piłkę?
11 marca 2018, 21:29 / niedziela
Znów gramy tym samym ustawieniem. Przychodzi nowy trener i nic nie wprowadził swojego. Czy nawet tego powrotu do 4 obrońców. Co do samego meczu to Marco za pewnie się czuje w składzie. Dzis jak dla mnie kompletnie nie widoczny. Gra głownie na chaos, brak możliwości wymiany 3 podań do przodu. Musza grac Lipski/Wolski (jak wróci) bo nie wykorzystujemy kogoś kto potrafi zrobić cos do przodu. Wystawiamy Łukasika, Krasicia i Sławczewa myśląc, ze to wirtuozi gry. Na minus wg mnie Krasic, Marco, Flavio (nie powinien już grac, za niego wprowadziłbym już kogoś młodszego nic już więcej dla nas nie zagra). Wkurwia fakt, ze mamy/mieliśmy ludzi od bicia stałych fragmentów gry to wykonują je Peszko lub Mladenović. Ja pierdole, przecież te wrzutki Peszki to czasem nie dolatują w miejsce. Zero zagrożenia. To, że czasem wpadł gol to jedynie wina tego, że obrona przeciwnika nie ustawiała się tak jak dziś goście z Warszawy. Poza tym wracając do bliźniaków może i wiedza co to są derby ale Flavio gra ewidentnie pod statystyki Marco aby ten mógł wynegocjować lepszy kontrakt w USA.
11 marca 2018, 21:45 / niedziela
Ja nie spodziewałem sie jakiegoś cudu i go nie było. Niestety drużyna leży pod wzgledem fizycznym i nawet jasnowidz z Człuchowa nic tu by nie zmienił.
Po Peszce najlepeij widac jak ten zespół jest rozwalony. Nie umieją przyjąć piłki, nie umieją podać celnie, nawet wrzutkę z autu, poza tym nie umieją zagrac z pierwszej piłki. Dodatkowo brak zedcydowania, wieczne podania na asekuracje itd itd....
Na to trzeba czasu i silnej ręki trenera.
Po wizycie w Poznaniu tez sobie nie obiecuje nic wielkego, mam nadzieje ze na Kilece i derby zacznie wychodzi dla nas słońce.

TYLKO LECHIA!
11 marca 2018, 22:09 / niedziela
Jak dla mnie granie trojka obroncow sie nie sprawdza I tyle w temacie niestety Stokowiec proboje grac jak Nowak I Owen a efekty sa jakie sa Lechia moim zdaniem nie ma grajkow na sytem 3 z tylu co do meczu cos tam drgnelo momenty byly
11 marca 2018, 22:11 / niedziela
Nie ma nic...poza Kuciakiem i Slawczewem.Oni graja jakby mieli w chuj czasu a rozgrywki dopiero sie zaczynały.Przeciez teraz kazdy mecz to dla nas powinien byc jak wojna.A po 50 minutach gry bylo juz po zawodach.Ale chuj tam mamy tego Hindusa czy jak mu tam...
ps.Kurwa na Flavio nie moge patrzec...Krasic nie lepszy.
11 marca 2018, 22:19 / niedziela
Lechia w 2018: 3 punkty (remisy) na 18 możliwych
dramat :/

ale nic to, to tylko punkty; mandziara wdraża globalną strategię i patrzy tam gdzie nasz plebejski wzrok nie sięga:
po Indonezyjczyku liczę na Hindusa,Chińczyka, Koreańczyka z północy
chuj z wynikami
11 marca 2018, 22:19 / niedziela
Teraz w pizdę w Poznaniu, remis max w Kielcach i derby.

Akcja meczu: Łukasik nasz wirtuoz chcący zagrać pas lewą zewnętrzną zapierdolił w drugi kierunek "przypadkowo" trafiając sędziego w łeb. Nie wiem czy którykolwiek piłkarz na ziemi by coś takiego wymyślił.

Pozytyw dnia: Jeśli my mamy Łukasika to go nie posiada rywal!

Główny cel rundy: Rozjebać kurwy w Kwietniu.

Plan sezonu: Napierdalać z Bruk Betonem i Sandecją najlepiej tam w ziemniakach w Niecieczy, żeby nikt tego nie musiał oglądać.
11 marca 2018, 23:49 / niedziela
Właściwie to jak spojrzę wstecz, to zastanawiam się, kiedy czy w jakim okresie nastąpił demontaż tej drużyny wczesnego Nowaka? Wyższość utrzymywanie się przy piłce w miejsce gry do przodu, potem redukcja liczby obrońców do 3. Doprawdy trudno mi to ogarnąć. Czy to, że NoFuck rzeczywiście za dużo pobierał i stracił kontrolę nie tylko nad zespołem ale i nad sobą ? No, bo to, że Owen nie był w stanie już tego ogarnąć, to można było się spodziewać. Teraz widać, że jesteśmy gdzieś na obrzeżach futbolu i rzeczywiście odbudowa drużyny do poziomu ekstraklasy wymagać będzie sporo czasu. A nie ma go zbyt wiele. Póki co , to myślę, że COŚ drgnęło chociaż w dzisiejszym meczu wyróżniłbym chyba tylko Sławczewa.
Co do Peszki: zbliża się czas powołań i podejrzewam, że Nawałka go po prostu skreśli. Być może dla reprezentacji nie będzie to wielką stratą ale w takim przypadku siądzie mu psycha a w konsekwencji my będziemy mieć jednego piłkarza mniej do grania ale do utrzymania już nie. No ale obym się mylił w tym swoim "czarnowidztwie".
12 marca 2018, 06:53 / poniedziałek
Tak przy okazji jeszcze mała informacja dla lwów, nasz wielki prawdomówny manago i wszechmocny guru ma na nazwisko Mandziara, MAN-DZIA-RA, nie Ojrzyński. Ojrzyński to jakiś pionek z rybackiej wioski, nie zawracajcie nim sobie głowy. Dobrze by było to przyswoić i zapamiętać do następnego meczu.
12 marca 2018, 08:59 / poniedziałek
Z wyzywaniem Ojrzyńskiego to była mega wiocha. Facet jest trenerem i pracuje. Może sie tak zdarzyć,że lada dzień będzie trenował Lechię. Gdzie szyk i elegancja?
12 marca 2018, 09:20 / poniedziałek
Na plus Kuciak, Slawczew,Marco, Stolarski i Chrzanowski pomimo błędu, powinien mieć asystę gdyby Falvio trafił.
12 marca 2018, 09:41 / poniedziałek
Siwy zamknij dupe ! Jebać Ojrzyńskiego i całą rodzine jego !
12 marca 2018, 09:55 / poniedziałek
Czytam wypowiedzi że coś drgnęło w grze w tym meczu. Ludzie przecież poza Sławczewem to reszta paralityków nie nadaje się nawet do rozstawiania pachołków na treningu ległej, która co było widać, potraktowała ten mecz treningowo. Nasza gra obronna nie istnieje. Każdy mecz obrona gra w zupełnie innym zestawieniu. Gdyby nie Kuciak to grająca na 30% legła wkopała by nam z 6-7 bramek. Można tylko współczuć Rudemu, bo widziałem jego wywiad po meczu i wyglądał naprawdę na przybitego i załamanego poziomem inwalidztwa. Przepraszam inwalidów za porównanie ich do tego co wyczyniali w niedzielę mandziarowcy. Piotrek dawaj na Poznań Milę z Wawrzynem, przynajmniej będzie wesoło.
12 marca 2018, 10:12 / poniedziałek
Siwy - z pewnością trenerski mag Ojrzyński ma w przyszłości takie same szanse na prowadzenie Lechii jak Czesiu M.
12 marca 2018, 10:45 / poniedziałek
W Kuciaka, gdy jeszcze grał w Legii rzucali pół meczu zupkami chińskimi jakiejś firmy, która zrobiła sobie w ten sposób promocje dając każdemu za darmo przy wejściu. Oprócz napierdalania go w łeb tym twardym makaronem były bluzgi, wszystko co najgorsze, wiadomo. "Kuciak kurwa ajejejo".

Mijają 2-3 lata i leci w Poznaniu "sto lat" - a kto? Dusan! a kto? Dusan!

Resztę niech każdy sam sobie dopowie jak to wygląda po latach..

Już nawet nie ma co wspominać o totalnej degrengoladzie jak wyzywanie śp kibiców typu Korony Kielce i innych.

(zupkę wpierdoliłem następnego dnia po meczu...)
12 marca 2018, 11:11 / poniedziałek
cooer - mnie tam juz nie jest do śmiechu, bo i sytuacja w tabeli powoduje, ze trzeba skończyć z cyrkiem na boisku. Wiele wskazuje na to ze po 30 kolejce bedziemy na spadkowym miejscu, a w najlepszej sytuacji tuż ponad.
ŻARTY SIE SKOŃCZYŁY panowie grajkowie!!!

TYLKO LECHIA!
12 marca 2018, 11:21 / poniedziałek
cooer - Slavchew też gra jak paralityk... mi się wydaje , że go nam podmienili i po murawie biega sobowtór Simeona z zeszlego sezonu.
12 marca 2018, 11:38 / poniedziałek
Gdyby reszta głąbów grała chociaż połowę tego co Sławczew to walczylibyśmy jeszcze o ósemkę o spadku nawet nie myśląc. Z innej beczki - gdzie są ci broniący Peszkę? Na wiosnę gra taką tragedię że aż żal pomyśleć że niedawno to był jeszcze piłkarz. Nie te lata żeby nocne libacje pozostały bez wpływu na formę.
12 marca 2018, 12:09 / poniedziałek
Patrząc realnie to jedyne szanse na punkty w rundzie zasadniczej mamy ze śledziami. w piątek dostaniemy coś czuje ogromny oklep.
12 marca 2018, 12:53 / poniedziałek
Zacznijmy od 18 meczowej na to spotkanie. Spodziewałem się małej rewolucji kadrowej i w pewnym sensie taka była. Świadczy o tym powrót Lipskiego na ławkę , który był de facto 4 w hierarchii defensywnych pomocników za wuefisty, za Łukasikiem, Borysiukiem i Sławczewem oraz wielki nieobecny, żywa legenda - Sebuś. Zdziwiło mnie natomiast wystawienie w pierwszym zespole Flavio. Nie ważne jak gra, miejsce w 11 ma z automatu jak jakiś wymóg w kontrakcie, ale może trener na własne oczy chciał zobaczyć jak się spisze ślimak na takiej dynamicznej pozycji jak skrzydłowy i jak zrealizuje jego polecenia? Jedno jest natomiast pewne. Nawet jeśli Flavio miałby w tym meczu zejść to nie mamy nikogo na jego miejsce, bo kto ma zagrać? Zdyskwalifikowany Balde czy Oliveira, któremu się kończy wypożyczenie bez opcji pierwokupu, więc jeśli to nie żaden uraz to po prostu został już odstawiony.

Druga sprawa dotyczy Haraslina.
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego w 2 ostatnich meczach wuefisty znajdował się już na ławce rezerwowych, a wczoraj go nie było? Każdy rezerwowy jest/powinien być w 100% gotowy na mecz, więc czy to Pan Piekarnik lekceważył uraz i chwytał się brzytwy czy Stokowiec uznał, że nie jest gotowy tym bardziej nie biorąc go pod uwagę przy brakach na tą pozycję...

PS. motorycznie nie są w stanie wytrzymać całego meczu na pełnych obrotach. Widać było to w ostatnich minutach gdzie już czekali na ruch z piłką rywala i dopiero krzyki czy gestykulacje rudego rwały ich do wywierania presji na piłkarzu przy piłce...

Wielki spec od przygotowania motorycznego reprezentacji, gdzie każdy przyjeżdzał na pare dni na zgrupowanie wytrenowany przez klub, żenada...
12 marca 2018, 15:31 / poniedziałek
Również zastanawia mnie sprawa Haraslina , podbijam pytanie przedmówcy.
12 marca 2018, 15:39 / poniedziałek
Haraslin musiał zrobić miejsce dla Mili. Rudy chce się wkupić w łaski legendy klubu, żeby go za szybko nie wywalili.
12 marca 2018, 16:12 / poniedziałek
RobLG na tym etapie nie mozna krytykować z trybun naszego zacnego prezesa.Prezes jest potrzebny a poza tym nie bylo rozkazu żeby krytykować.Prezes jest takim sukinsynem ale naszym.Obiecał nowe transfery i ponowna walke o top five.Wiec nie ma co siać paniki bo jest dobrze a nawet jeszcze lepiej, co potwierdził jeden z kumatych na tym forum.Zresztą przecież można wołac "Ojrzyński chuju" majac na mysli prezesa.Wtedy wilk bedzie syty i owca cala a kazdy kumaty będzie wiedział kto jest prawdziwym chujem.
13 marca 2018, 12:19 / wtorek
Asy i Cieniasy 27. kolejki Ekstraklasy (wg portalu interia)

Cieniasy to m.in.:

Grzegorz Wojtkowiak (Lechia Gdańsk)
Grał bez ambicji, co najdobitniej pokazuje zachowanie przy golu Kucharczyka. Kucharczyk zdążył oddać dwa strzały, w międzyczasie dobijał Radović, a Wojtkowiak ledwo co zdążył podnieść się z ziemi.

Milosz Krasić (Lechia Gdańsk)
Jego grę powoli można nazwać sabotażem. Człapał po boisku, angażując się - i to też z umiarem - jedynie w ofensywne akcje. Wyraźnie złamał linię spalonego przy golu Remy'ego.
....

Trudno się z tym nie zgodzić.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.273