Gdańsk: sobota, 31 października 2020
FORUM
Podstrony:


LECHIA GDAŃSK - Legia Warszawa nd. 11.03.2018 18:00

strona 3/3

13 marca 2018, 13:57 / wtorek
Trzeba wyjebać i dawać następnych do sprawdzenia. Szkoda czasu na spory z nierobami.
I z liścia na odchodne żeby reszta widziała.
13 marca 2018, 14:04 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 marca 2018, 14:06 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 marca 2018, 21:42 / wtorek
"Postawa Lechii Gdańsk, która jest na podium ligowej stawki... ale tylko jeśli chodzi o kwoty, jakie przeznaczane są w tym klubie na zarobki piłkarzy. Sromotna porażka z Legią w pierwszym meczu pod dowództwem trenera Stokowca, który przed meczem podjął dziwne decyzje, totalnie wmieszała gdańszczan w walkę o utrzymanie. Niespodziewanie do składu debitujący trener desygnował Wojtkowiaka (zamieszany w utratę dwóch bramek), choć w tygodniu poprzedzającym to spotkanie ćwiczono w innym zestawieniu."
14 marca 2018, 00:57 / środa
odnośnik
- tych pozorantów i ich tłumaczeń co mecz nie da się słuchać.

Nawiązując do asów i cieniasów z Interii, to jasno widać, że problem jest w starszyźnie która odcina kupony, a czego początkiem i przykładem jak można przyjemnie żyć jest nasza legenda Sebuś.
Taki Krasic, Mila, Wawrzyniak, Wojtkowiak, bracia, oni nie czują potrzeby walki i biegania za piłką. Prezes Adaś, który mówi, że niektórym w Gdańsku żyje się zbyt komfortowo co jak co, ale ma tym razem racje. Jednak niestety w większości tę strefę komfortu sam im stworzył, przedłużając i tak już długie kontrakty oraz informując że interesuje go walka o TOP5. Teraz trzeba szybko wypieprzyć i oczyścić szatnie z najbardziej niepokornych.

Zastanawiam się czy jak Sebuś ma aż tyle do powiedzenia, że dzięki niemu nie poleciał od razu Owen, czy przypadkiem również nie dołożył cegiełki do rozwiązania rezerw - bo to przecież nikt inny jak Sebuś ma teraz weekendy wolne zamiast popier..dalać po okolicznych powiatach w 3 lidze.

Klub kokosa i ostry wpier..dol może zmobilizowałby co niektórych.
Ja póki co jeszcze nie ochłonąłem po tej amatorskiej porażce z niedzieli, ta Legia była cienka jak barszcz, a strzelają nam 3 bramki - ku...ma...
14 marca 2018, 14:44 / środa
W normalnych warunkach stworzenie zawodnikom bardzo komfortowych warunkow upawiania sportu to ogromny atut. Bardzo fajne miejsce do zycia, dobre pieniadze jak na polskie realia, wiec teoretycznie nic tylko grac. Problemem nie jest zatem w oferowanych standardach, ktore powiny i tak byc jeszcze wyzsze, ale w mentalnosci ludzi, ktorzy zostali zle dobrani do spelnienia sportowych celow jakie zarzad postawil przed druzyna. Analizujac sklady druzyn dominujacych w poszczegolnych ligach bez trudu mozna zauwazyc, ze aby druzyna osiagala sukcesy to musi byc w najgorszym razie zbalansowana miedzy rutyna a mlodoscia. Tutaj jest w zasadzie sama rutyna, stad starsi zawodnicy nawet nie bardzo maja kogo uczyc i motywowac, bo wokol sa albo sami starsi, albo mlodziez, ktora nie gwarantuje poziomu sportowego. Mandziara zatem dobrze mowi, ale przeciez sam ponosi odpowiedzialnosc za bezmyslne transfery, gdzie w ogole nie analizowany sfery mentalnej poszczegolnych pilkarzy. A to sa podstawy podstaw!...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025