Gdańsk: sobota, 21 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Piotr Stokowiec musi zostac.

strona 1/3

5 marca 2018, 18:12 / poniedziałek
Co by forumowej tradycji stalo sie, zakladam watek, sceptyczny jestem co do goscia bo moze byc wg niektorych zajebiasty ale tu jest dziandziara big boss
5 marca 2018, 19:23 / poniedziałek
Calkiem rozsadny wpis na temat zadan stojacych przez Stokowcem na zeszlo.
6 marca 2018, 11:13 / wtorek
Trener mimo wszystko ma dużo czasu na zapoznanie się z zespołem i przygotowanie się do następnego sezonu.
Wiadomo, że czeka nas ciężka walka o utrzymanie, ale nie sądzę, abyśmy walczyli o nie do ostatniej kolejki i wierzę, że utrzymanie będziemy mieli zapewnione parę kolejek przed
Trener zapozna się z kadrą,, pozbędzie się piłkarzy niepotrzebnych i ogarnie resztę
Przyjrzy się młodym i zacznie ich powoli wprowadzać
Jestem optymistą i wierzę, że nasza Lechia ruszy w końcu w górę tabeli
6 marca 2018, 11:51 / wtorek
Myślisz, że Stokowiec będzie decydował kogo kupić, a kogo zostawić ??? Żarty...
6 marca 2018, 12:02 / wtorek
Chciałbym się dowiedzieć jaki młody z Lechii reprezentuje poziom Ekstraklasy bo ja takiego nie widzę na razie. Wprowadzanie młodych wychowanków jest ok pod warunkiem że ma się kogo wprowadzać. W Amber Cup grali młodzi to poziom był co najmniej mizerny.
6 marca 2018, 13:04 / wtorek
Jeżeli ktokolwiek ma nadzieję że Stokowiec cokolwiek będzie miał do gadania to polecam domowe przedszkole albo dobranockę - to jest odpowiedni poziom intelektualny dla tej osoby. Wystarczy przeczytać ten fragment:

– Na pewno spotkam się z Sebastianem, porozmawiam z nim. Zdaję sobie sprawę, że jest to ważna część tego zespołu. To jednostka, obok której nie można przejść obojętnie. Wierzę, że jest jeszcze w stanie pograć na wysokim poziomie. Tylko od niego zależy, czy dam mu szansę – podkreśla Stokowiec.

Czyli co, Mili kończy się za 3 miesiące kontrakt a na wysokim poziomie ma pograć w kilku pozostałych meczach w grupie spadkowej? Buahahaha
Z drugiej strony przynajmniej nie ukrywa kto rządzi w klubie.
6 marca 2018, 13:37 / wtorek
KibicLG - Amber Cup to kiepski przykład, bo grał tam rocznik 2008, poza tym taka drużyna nie musi miec jakiegoś wybitnego poziomu aby udało sie wyciągnać z niej 1-2 dobrych juniorów. Ale jedno jest pewne, Lechia ma słabe rozeznanie na domowym podwórku (jest teraz mnóstwo gdańskich Szkółek, które poziomem biją klubowy rocznik, a na turniejach próżno szukać "celebrytów-koordynatorów roczników" z klubu.
No ale to temat rzeka.

Wracając do tematu wątku to nalezy "uśpić" wątek, bo nie ma jeszcze powodów, na to, ze Stokowiec ma zostać, czy odejść. Należy teraz obserowować. Ja mu daje czas do derbów, krótko, ale obecnie nie ma czasu na wiecej.

TYLKO LECHIA!
6 marca 2018, 15:40 / wtorek
A co z Wisnia ja sie zapytotywuje ?
6 marca 2018, 15:56 / wtorek
A Wiśnia gol!!!
6 marca 2018, 21:23 / wtorek
Co do nowego trenera przygotowania fizycznego, został wywalony z Piasta, Górnika i Zagłębia, za każdym razem z powodu słabej formy fizycznej zawodników
6 marca 2018, 21:54 / wtorek
Stokowiec powinien na pare meczy wpuścić do śladu mile żeby chłopak mógł pokazać ile jest jeszcze wart ;)
6 marca 2018, 22:05 / wtorek
a admin powinien cie wyjebać ze strony , bo każdy twój wpis to coraz większa głupota

ps.by było w temacie, nic do stracenia , wybór sensowny się wydaję , a ostatnio to niespotykane zjawisko w gdańskich realiach
6 marca 2018, 22:17 / wtorek
Do wszystkich krzyczy mam pytanie: a co mial odpowiedziec Stokowiec na temat Mili? Ze to stary dziad, ktory jest juz cienkim bolkiem, a jego rola w klubie ogranicza sie juz tylko do pobierania grubej pensji? Facet odpowiedzial w sposob dyplomatyczny bo reprezentuje odpowiedni poziom. Tylko i az tyle.
7 marca 2018, 07:41 / środa
@mafogda - to czy odpowiedział szczerze okaże się w pozostałych meczach i po zakończeniu sezonu. Ja jestem prawie pewien że zostanie w klubie. Mam też pytanie co ta ważna część zespołu i jednostka obok której nie można przejść obojętnie, zrobiła dla Lechii?
7 marca 2018, 08:04 / środa
Swego czasu spopularyzował klubowe frotki, poza tym chyba nic wiecej, niestety. Piszę niestety, bo z jego przyjsciem wiązałem jakieś tam nadzieje, ze powtórzy sukces ze Śląska. Niestety na nadziejach sie skończyło. Teraz Mila wespół z Mandziarą stali sie symbolami patologii drążących nasz Klub.

TYLKO LECHIA!
7 marca 2018, 14:14 / środa
@cooer
Stokowiec powiedzial co wiedzial. Zachowal sie dyplomatycznie i tyle. Przeciez on nie jest jeszcze wdrozony w to co sie dzieje w klubie, jak kibice postrzegaja Mile itd. Czy Ci sie to podoba czy nie to przecietny kibic ma prawo myslec, ze Mila to jakis tam symbol Lechii i ktos kto sie szalenie z tym klubem utozsamia, ba, nosi go w sercu od malenkiego.
Stokowiec popracuje w Gdansku, pomieszka tutaj troche, moze nawet wlaczy forum Lechii i dowie sie, ze wiekszosc kibicow to ma z frotki beke i tylko wkur... sie na mysl, ze facet zbiera gruby hajs a od wielu miesiecy nie daje tej druzynie kompletnie zadnej jakosci sportowej. W calej historii Ekstraklasy chyba nie bylo czlowieka, ktory bedac zdrowym zarabialby tyle a przy tym nawet nie lapal sie na lawke rezerwowych.
7 marca 2018, 14:39 / środa
https://www.legia.net/wiadomosci,2979-sebastian_mi la:_legia,_moja_milosc.html

Lechia, Legia, przeciętny kibic ma się prawo pogubić bo nazwy podobne.
7 marca 2018, 15:09 / środa
Co wiecej, po hiszpansku Legia czyta sie Lechia, a Lechia czyta sie Legia. ;)
9 marca 2018, 00:56 / piątek
Przychodzi rudy do łysego
Co Bozia włosków nie dała...
Dawała,dawala ale rudych nie wziąłem

Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia
10 marca 2018, 21:01 / sobota
A ja wierze w Mile i mam nadzieje ze Stokowiec da mu jutrxw szanse zeby mogł pokazac czy moze jeszcze przydac sie Lechii. Obserwowałem ostanio gre Lukasika i twierdze, ze Mila poniźej jego poziomu napewno by nie zagrał.
10 marca 2018, 21:09 / sobota
Walduś biorąc udział w meczu gwiazd TVN-u pokazał na co go stać.
On już poniżej pewnego poziomu nie zejdzie.
11 marca 2018, 10:39 / niedziela
Czechu,a nie przyszło ci do głowy,ze to dwie inne pozycje?
11 marca 2018, 20:10 / niedziela
Daleko mi do wywalania kogoś po jednym meczu , ale skład , który wystawił tragiczny.
Zawsze będzie lipa gdy na boisku w jednym momencie gra Krasić , Łukasik oraz Sławczew (niech reszta uczy się od niego ambicji) do tego flavio. Wystarczyło obejrzeć mecze Lechii poprzednie.

Kuciak , Chrzanowski ,Stolarski. Sławczew , M. Paixao . W pięciu się meczu nie wygra.
Dobrą zmianę dał Kuświk.

Trzymam za słowo, że nie będzie zmiłuj i liczę ,że Flavio, Wojtkowiak, Krasic nie znajdą się nawet w 18-tce. Łukasik na ławkę.

Kuciak
Mladenowic-Chrzanowski-Stolarski
Borysiuk - Slawczew
Peszko Lipski Oliweira
Kuświk Marco

Na coś takiego liczyłem, mogło być gorzej? a nie na powtórkę z Owena
11 marca 2018, 20:16 / niedziela
W kolejnym meczu porażka calkowicie pewna, w Kielcach raczej też i za te mecze stokowca winić nie będę. Ale na derby to niech te bandę nieudaczników ogarnie.
11 marca 2018, 20:25 / niedziela
Już w debiucie Stokowiec zalicza dużą kompromitację - w pierwszym składzie człapaki Flavio i Krasić, brakowało jeszcze im do pomocy Sebka Mili. Do tego Wojtkowiak.

Zresztą ja jestem daleki od dywagacji na temat nowego trenera, skoro tak naprawdę prawdziwe źródło problemów nadal piastuje swoją funkcję i póki to się nie zmieni, to nie ma się co podniecać zmianami personalnymi.

A spaść ta trupa objazdowa nie spadnie, bo jest w lidze 1-ligowa Sandecja, do tego słabiutka Nieciecza.
11 marca 2018, 20:26 / niedziela
Póki się nie odsunie zawodników pokroju Krasica czy F. Paixao to będzie to słabo wyglądać. Umiejętnościami może niektórzy zmiennicy są słabsi, ale ambicjami będą nadrabiać z nawiązką, bo oni jej w ogóle nie mają
11 marca 2018, 20:49 / niedziela
Za tydzień Lechia mogłaby zagrać takim ustawieniem:
Kuciak/Zelenika
Stolarski, Nunes, Chrzanowski
Oliveira, Sławczew, Lipski, Łukasik/Borysiuk, Peszkin
Marco, Kuświk
I tak tracimy co mecz bramki więc te super defensywne ustawienia chuja dają,a może wreszcie zaczniemy więcej strzelać.
11 marca 2018, 20:50 / niedziela
Edwin troche Cie ponioslo :) liczyles serio na 3 obroncow ? Latwo jest mowic po meczu... Stokowiec zobaczyl co jest grane i mysle, ze wyciagnie wnioski. Wedlug mnie optymalny sklad na teraz to :

---------- Kuciak-------------
Stolarski Gerson Chrzanowski Mladenovic
------- Slawczew Borysiuk -------------
----- Peszko Lipski Kuswik(Oliveira)
-----------Marco------------------------

Nie ma sensu grac na 3 obroncow bo wtedy Peszko musi tez grac jako wahadlowy a przez to traci za duzo sil w obronie i pozniej w ataku nie ma kompletnie sil zeby cokolwiek zrobic a zawodnikow ofensywnych w formie obecnie to my prawie nie mamy.
11 marca 2018, 20:55 / niedziela
Niestety ale ten wynik był wkalkulowany ( następny pewnie też).
Wystawił emerytów,mam nadzieję by zobaczyć ich na żywo. Jeśli bedzie na nich jechał dalej to niech bierze merasia i s..la skąd przyszedł. Ale mam w głowie,że wszyscy w klubie wiedzą że mamy walczyć "tfu" o utrzymanie i po dwóch meczach będzie nasz treneiro trochę mądrzejszy z kim to może osiągnąć. Oby.
11 marca 2018, 20:55 / niedziela
Wiele nie zmieniłeś , mi bardziej o personalia chodziło. Nie mamy obrońców stąd dałem 3-ech.
11 marca 2018, 21:08 / niedziela
Tak jak kolega napisał. Jak grał Augustyn czy Nalepa to każdy walnął babola,ale był. Teraz obrońców absolutnie nie ma.Gerson potrafi rozbić atak na 20 metrze ale jego gra przed Kuciakiem to znak zapytania
12 marca 2018, 06:21 / poniedziałek
Po czynach go poznamy. Jeśli w następnym meczu wyjdzie Krasic lub któraś z bliźniaczek to mamy znak, że to kolejny słup, bo tylko ślepy i durny by nie zauważył, że ci goście gdy wchodzą na zieloną trawę to głupieją niczym barany wypuszczone na hale po zimowej przerwie.
12 marca 2018, 23:41 / poniedziałek
Według mnie mało szans otrzymuje Oliveira - co wchodził to zawsze robił lekki wiatr na bokach, ma parametry podobne do Peszkina czy Haraslina... Pamiętajmy jaką ładną bramkę strzelił za ostatnim razem. Czy jest on niedoceniany czy nie ma np. kondycji na cały mecz? Z chęcią zobaczyłbym go w 1 składzie w kilku meczach.

W pomocy widziałbym po lewej Peszko, po prawej Oliveira (pytanie jak z Haraslinem - jest już do grania?) no i właśnie... nie mamy nikogo do środka, bo jakoś nie wierzę w Lipskiego...

Koniecznie potrzebujemy odmłodzić drużynę, pozbyć się większości starych wyjadaczy... zostawiłbym ewentualnie Marco Paixao, bo on jako jeden z nielicznych coś biega i chce mu się - pomimo wieku...
13 marca 2018, 00:16 / wtorek
jak nie wystawi na Amicę człapaków Flavio i Krasica to jest nadzieja
13 marca 2018, 00:27 / wtorek
Jak wystawi to niech wypierdala
18 marca 2018, 13:40 / niedziela
A.D. dyskusji w temacie "Piotr Stokowiec musi odejść".

Jeśli rzeczywiście jest tak, że wkłady obraziły się na zaistniałą sytuację, że przyszedł nowy trener, który nie będzie tolerował opierdalania się - to żadne skandowanie "Piotr Stokowiec" z trybun nie pomoże. Trzeba pójść w bardziej skuteczne metody wychowawcze. Skoro nasze gwiazdy mają gdańskich kibiców za nic (choćby pyskówka wolskiej cipeczki) to znaczy się, że potrzebna jest "rozmowa". W przeciwnym wypadku pozostanie nam na koniec sezonu wykrzykiwanie, by oddali koszulki, ale wtedy będzie już za późno...
Utrzymać się to plan na dziś, a potem można zająć się "powodem" zaistniałej sytuacji.

Nie po to przez tyle lat budowaliśmy wszystko od nowa, by teraz machnąć ręką i zgodzić się na pogrzeb. Albo te kurwy nas albo my ich!
18 marca 2018, 13:54 / niedziela
Święta racja A w rozmowie powinno być wyraźnie podkreślone że Stokowiec ma zostać Gdańsku co najmniej do 2020 roku i oni muszą to zrobić inaczej to dla nich się źle skończy......
18 marca 2018, 17:34 / niedziela
Panowie, 100% poparcia! Trzeba gwiazdeczki zmotywowac do pracy bo przegrac z 3 liga, to jest hanba! Stokowiec musi miec nasze wsparcie bo widac,ze sie nie pierdzieli i przekonal sie o tym Wojtkowiak i blizniacy, ktorzy juz sie obrazili...
18 marca 2018, 19:01 / niedziela
Przepraszam bardzo ale co takiego zrobił Stokowiec żeby pokładać w nim jakiekolwiek nadzieje? W dwóch meczach zagraliśmy jeszcze bardziej beznadziejnie niż za masażysty. Oczywiście po tych meczach nic nie oczekiwałem, ale symptomów pozytywnych nie ma absolutnie żadnych. Jak dla mnie to kolejny słup którego za chwilę Mila z kolegami wykopią z klubu, bo każe im biegać po mrozie. Mandziara pozwala by kopacze rządzili klubem. Dopóki nie uzmysłowi sobie dokąd to prowadzi to Rudy będzie takim samym epizodem jak Owen czy von Heesen, z tą tylko różnicą że spuści nas z ligi.
18 marca 2018, 19:02 / niedziela
Mam tylko nadzieje, że trener Stokowiec nie da się złamać. Powodzenia trenerze i ode mnie również pełne poparcie.
22 marca 2018, 16:20 / czwartek
Ciekawe

Sebastian Staszewski
‏ @s_staszewski

🆕 Piotr Stokowiec odsunął dziś Marco Paixão od pierwszej drużyny @LechiaGdanskSA @sportpl
22 marca 2018, 16:49 / czwartek
Decyzją Zarządu Klubu, na wniosek sztabu szkoleniowego Lechii Gdańsk, Marco Paixao został odsunięty od treningów z pierwszym zespołem. Portugalczyk nie stawił się na zaleconych przez sztab zajęciach rehabilitacyjnych, nie przedstawiając żadnego usprawiedliwienia swojej nieobecności.

To się porobiło. Jedyny który strzelał u nas bramki w sumie...
22 marca 2018, 17:16 / czwartek
Masz racje, strzelał
22 marca 2018, 17:23 / czwartek
"...na wniosek sztabu szkoleniowego..."
Czyli to Stokowiec poszedł z taką informacją do zarządu. Mandziara tylko przyklepał decyzję trenera.
Propsy dla Stokowca bo pokazuje ze nie daje sobie w kaszę dmuchać jak ktoś se leci z nim w kulki.
22 marca 2018, 17:48 / czwartek
Brawo Stokowiec! Jedno zgnile jajo wyrzucone ale jest jeszcze kilka, ktore zatruwaja ten zespół.W jego miejsce Żukowski z Macierzynskim i gitara!
ps.Oczywiscie Mandziara wypierdalaj!
22 marca 2018, 18:13 / czwartek
Jest jedna malutka wątpliwość Panowie,to Marco strzelał bramki dla nas napiepszał bramki
22 marca 2018, 18:16 / czwartek
Jest jedna malutka wątpliwość Panowie,to Marco strzelał bramki dla nas napiepszał bramki
22 marca 2018, 18:34 / czwartek
Nareszcie trener z prawdziwego zdarzenia. Gwiazdce poprzewracało się we łbie i trener ją usadził. A te bramki, które strzelał nie są żadnym usprawiedliwieniem. Jak drużyna przegrywa wszyscy winią trenera a tacy kopacze śmieją się po kątach i robią co chcą. Stokowiec pokazał, że tak u niego nie będzie. Nie ma świętych krów. Całkowicie popieram trenera. Wódz jest jeden a reszta to żołnierze i muszą się podporządkować a jak nie to "kula w łeb".
22 marca 2018, 18:52 / czwartek
Dokładnie, brawo Trenerze! Niech reszta pseudo piłkarzykow szybko się zastanowi nad sobą i trochę zmieni „myślenie” bo widzimy, że tutaj nie będzie gwiazdowania. Albo chcesz wygrywać i zapierdalać dla LECHII albo wyjazd stąd!

Lechia to MY!!!
22 marca 2018, 19:00 / czwartek
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto- ekstraklasa/lechia-gdansk/marco-paixao-odsuniety-o d-pierwszej-druzyny-lechii-gdansk/c3jq5n4

No proszę...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018