Gdańsk: sobota, 21 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

amika Poznań - LECHIA GDAŃSK pt. 16.03.2018 20:30

strona 2/2

16 marca 2018, 22:10 / piątek
A my swoje...
Znamy się tylko z widzenia...
Tęcza Siwiałka, Bałtyk Sztutowo i inni...
16 marca 2018, 22:15 / piątek
Przyzwyczaiłem się do takich wyników Lechii,więc wynik kompletnie mnie nie dziwi.Smutne,ale prawdziwe.Byle dograć ten sezon do końca i zapomnieć.
16 marca 2018, 22:17 / piątek
Jak taki jeden z drugim spojrzy dziecku w oczy.
To jest niepojęte.
16 marca 2018, 22:19 / piątek
Współczuję Stokowcowi. Tu nawet Chuck Norris nie pomoże....
16 marca 2018, 22:21 / piątek
Peszko w drugiej połowie 12 strat, patologia- polać mu.

Kuciak, Mladenovic, Nunes, Chrzanowski, Stolarski, Łukasik, Sławczew,Lipski, Kuświk/Marco, do nich Haraslin i Schikowski i może jakoś się utrzymamy
16 marca 2018, 22:21 / piątek
86 minuta, to cale podsumowanie , szkoda, ze sie jeszcze w czolo nie kopnal ;D
16 marca 2018, 22:22 / piątek
Tu tylko pomoże Drużyna A.
A-klasa !!!
16 marca 2018, 22:24 / piątek
To nie jest kwestia trenera tu potrzeba egzorcysty. TRAGEDIA.
16 marca 2018, 22:28 / piątek
Rooz szkoda że się nie kopnął, może paralityk by nas nie dręczył swoją grą przez najbliższy miesiąc.
Też współczuję Stokowcowi,ale też po porażce i takiej grze w Kielcach współczuję kopaczom na treningu przed derbami:)
Przerwa na repre daje znikomą,ale jednak nadzieję na brak blamażu.
nie wiem czy ta grupa zwana drużyną Lechii jest w stanie wygrać w tej rundzie jakikolwiek mecz......

ciemność widzę :(
16 marca 2018, 22:29 / piątek
Nie jest to dno ponieważ co to jest dno mogliśmy się przekonać w niektórych innych meczach w tym sezonie, było gorzej, ale jest naprawdę, naprawdę bardzo źle. Niektóre nazwiska jak na naszą ligę bardzo duże, ale wątpię by dało się z nich wykrzesać coś więcej przy obecnej formie, przygotowaniu i motywacji. Oby na świnie to wystarczyło.
16 marca 2018, 22:31 / piątek
Tragedia!!! Peszko to kurwa szczyt dna!
Oni maja sile na 10 minut gry... Potem zaczyna sie tragedia/komedia/cyrk... Utrzymanie sie bedzie cudem... Bramki traca z taka latwoscia jak druzyna podworkowa... Kopia sie w czolo przy najprostszych podaniach, wszystko jest niechlujne, byle jakie... Jak cale zarzadzanie tym klubem... Jesli Stokowiec utrzyma nas w ekstraklasie trzeba bedzie go oficjalnie uznac za cudotworce...
Żadnego zaskoczenia . Wszystko w normie. Gratulacje dla wielkiego budowniczego- Pana Prezesa
16 marca 2018, 22:35 / piątek
Na pocieszenie dodam, że moim zdaniem na utrzymanie mimo wszystko to spokojnie wystarczy, mamy innych kandydatów do spadku, by utrzymać się w tej lidze wystarczy kopać piłkę do przodu. Nawet grając taką chujnie realnie myślę, że wystarczy w strefie walczącej o utrzymanie na 3 zwycięstwa, dwa remisy i dwa razy w dupę co spokojnie da utrzymanie.
16 marca 2018, 22:38 / piątek
Czy na stadionie wisi już klepsydra z terminem pogrzebu prezesa M.? Nie żebym się wybierał na zakopanie tej żydowskiej szmaty w ziemi, ale muszę sobie wziąć wolne żeby opijac dzień w którym ta kurwa zdechla. A jak wirtuozi futbolu nie wygrają derbow to odwiedzę kilka pogrzebów.
16 marca 2018, 22:40 / piątek
Ja juz siw nawet na nich nie wściekam. Ja po prostu nie widze wyjscia z tej sytuacji. Jak ich ukarac? Chyba zakaz wykonywania zawodu bo nic innego nie wchodzi w gre. Jak widać Owen wiedzial co robi rezygnując z Nalepy!
16 marca 2018, 22:41 / piątek
Plan dla panów piłkarzy na najbliższe tygodnie.
Dla ułatwienia - w punktach

1. Wygrać derby,
2. wygrać kolejne derby,
3. utrzymać się,
4. ci, którym się nie chce - wypierdalać

Plan dla prezesa Mandziary, bo według mnie on jest akuszerką, matką i ojcem chrzestnym tej degrengolady którą wszyscy obserwujemy. Dla ułatwienia - jednopunktowy.

1. Już się nachapałeś. WYPIERDALAJ!!!
16 marca 2018, 22:44 / piątek
Powołanie Peszki to jakaś kpina . Zdaje sobie sprawę ,że jechali po nim jak z podartym swetrem , ale to co pokazał na boisku było żałosne .Stokowiec też nie wyczuł sytuacji i go nie zmienił .Co do meczu to mam zasadę ,że leżącego nie kopię .Ps kolejny do odstrzału Nalepa
16 marca 2018, 22:45 / piątek
Naszym szczęściem jest, że są w tej lidze jeszcze słabsi, też przegrywający mecz za meczem. Jak widać cały zespół jest bez formy, a ci którzy narzekali, że ich Owen albo Nowak nie zauważają - też kopią się w czoło. Najgorzej gdy oglądam ich rozpaczliwe próby obrony. Zastanawiam sie jak zespół który niedawno liczył sobie podania i dominował w każdym meczu teraz nie potrafi wybić piłki z pola karnego....
16 marca 2018, 22:55 / piątek
mecz do zapomnienia. szacunek dla wyjazdowiczów! a my swojeee!
16 marca 2018, 22:55 / piątek
007@ I tu się nie zgodzę :) Taką grą tylko motywujemy "pewnych spadkowiczów"
Żal mi Stokowca.Marco się obraził i graliśmy w 10.Ten sam Marco ,który najgłośniej wyrażał,że nie wszyscy się angażują...
Tak czy siak ryba psuje się od głowy.Koszulki się świetnie sprzedają i jest git:)
Piotrze Stokowcu utrzymaj ta ligę choć czy to ma sens przy tym zarządzie...?
16 marca 2018, 23:01 / piątek
Nie zgadzam sie z tym twierdzeniem, ze "nie spadniemy bo są gorsi i przegrywaja mecz za meczem", a w czym nasze gwiazdy są niby lepsze? Też przegrywają mecz za meczem, a taka Nieciecza przyjezdza do Gdańska i wkopuje 2 bramki i o mało nie strzela zwycieskiej trzeciej. To niby w czym są lepsi??????
Będzie bardzo dramatyczna walka o utrzymanie, albo zapewnimy sobie spadek juz 2 kolejki przed końcem. Tak to teraz widzę.

TYLKO LECHIA!
16 marca 2018, 23:01 / piątek
Nie jestem fanem pana M. ale to nie on biega po boisku.... Problem zaczął się już u Nowaka, bo to on nie trenował taktyki i schematów tylko "zdawał się na inteligencję piłkarzy". Dziś nie widać ani jednego schematu gry. W defensywie wszyscy biegaja bez ładu i składu, rzucaja sie w pięciu na jednego a reszta nieobstawiona. I jeszcze ten rutyniarz Krasić....kolejny mecz staje przed pustą bramką i jeszcze podaje do gorzej ustawionego.... To jest parodia futbolu, której wstydzic sie powinni nawet juniorzy....
16 marca 2018, 23:06 / piątek
Przedłużyć kontrakty z wszystkim, podnieść wynagrodzenia i ... czekać na cud. Cud to będzie jak kibice nie spuszczą im dobrego wpierdol na treningu. Dość!!!! Jak ktoś napisał, że to co prezentują na dziś wystarczy do utrzymania to przypomnę jak pompowaliśmy wszyscy przed sezonem co zdobędzie ten zestaw wkładów. W jakich pucharach europejskich będzie występować Lechia. Na dzień dzisiejszy z tej grupy powinno pozostać 7 - 10 kopaczy reszcie należy podziękować za grę. Dokooptować do nich młodych wychowanków Lechii i stworzyć zespół, który chociaż w połowie będzie prawdziwą Lechią. Jak widać zaciąg podstarzałych gwiazd nie związanych z Lechią sentymentalnie i nie mających charakteru Lechii nic nie daje. To wywalanie pieniędzy i stwarzanie miejsca na godziwą, niezasłużoną emeryturę. Jeżeli tego się nie zrobi to żaden Indonezyjczyk nie uratuje Lechii. Będzie z nim tak z Traore jeden, dwa sezony i pójdzie do zamożniejszego klubu. On Lechii nie kocha on chce jedynie się wypromować. A tych, którzy pozbyli się z Lechii chociażby Frankowskiego powinno się wywieść na taczce. Obojętnie czy to Mendziara czy inna kurwa.
16 marca 2018, 23:11 / piątek
Dokladnie tak jak Cygnus pisze... niektorzy mysla, ze za taka padake dostaniemy kilka punktow bo nieciecza i sandencja doluja...pierdolenie o szopenie...mam nadzieje, ze Nawalka widzial co odpierdalal dzis Slawcio...powinien cofnac powolanie w trybie natychmiastowym. Dryblingi na poziomie zartow Strasburgera...no i ten cudowny strzal pod koniec meczu po wylozeniu patelni przez Krasica...no ale Slawek pozniej wyjdzie do wywiadu i powie, ze pukniemy wszystkich w spadkowej na lajcie i pokazemy power. Dosc pierdolenia, dosc osmieszania kibicow. Wspolczuje Stokowcowi. Niedlugo zabraknie mu pilkarzy do grania jak ogarnie temat formy tych patalachow i chyba sam wyjdzie na murawe.
16 marca 2018, 23:18 / piątek
Ja pierdolę, dajcie już sobie spokój ze Sławkiem. Ja rozumiem złość, ale nic mi nie wiadomo, by wpływała na zaburzenia wzroku. Przez większość meczu Peszko stanowił jedyny punkt napędowy Lechii. Marco nie grał kompletnie, Lipski i Kuświk to samo. Czasem podłączał się z tyłu Stolarski. Jedynym, który wspierał Peszkę był tak naprawdę Sławczew. NIE DA SIĘ grać w pojedynkę przeciwko wszystkim. Ja się nie dziwię, że Sławek miał tyle strat. Skoro nie miał z kim grać, to grał sam. Przyjął walkę i kurwa szacunek mu za to. Zauważcie, że Peszko nie psuł podań. On ich po prostu nie wykonywał. Pod koniec meczu miał już prawo być zmęczony.

Sławczew to z kolei bohater pozytywny ostatnich tygodni. Po meczu z Niecieczą popłakał się na ławce rezerwowych. Tak mu zależało na zwycięstwie. W ostatniej kolejce walczył za dwóch. Teraz też to robił. Szkoda, że nie udało mu się strzelić gola. Musimy dbać o tego chłopaka bo jest nam zwyczajnie potrzebny.

Drużyna jest w kompletnej rozsypce. Nic dziwnego, skoro prezes wymyślił sobie, że trener od przygotowania fizycznego może być remedium na kiepską grę. Uważam, że Rudy powinien dostać od nas ogromne wsparcie. Bo choć dwa ostatnie mecze to 1:6, ale i tak uważam, że było znacznie lepiej, niż wcześniej. Przynajmniej póki starcza sił, jest walka. Tak nam się niestety kalendarz ułożył. Ale jestem gotów założyć się z każdym, kto zechce, że derby wygramy. Widać, że w klubie jest w końcu trener, w dodatku taki, który nie boi się niepopularnych decyzji. Wiadomo, że z pustego i Salomon nie naleje, ale jestem przekonany, że Rudy coś wykombinuje.
16 marca 2018, 23:25 / piątek
Już kilka kolejek temu napisałem -"wszyscy wypierdalać".nic sie nie zmieniło od tamtej pory.kumple po spotkaniu z ległą pytali czemu nie byłem na meczu i czemu postanowiłem nie pojawiać się na żadnym kolejnym nawet na derbach dopoki ta kurwa mendziara tu będzie...nie widzisz zmiany/różnicy/postępu pytali ?odpowiadałem-ni chuja.dalej dawajcie się robić w chuja barany bez mózgu.
Wszyscy wypierdalać!z jeźdzcem bez glowy kadrowiczem
na czele.
16 marca 2018, 23:36 / piątek
davidg75 - dokładnie tak, ludzie jarają się jakimś typem z Indonezji czy angażem rudego na ławkę trenerską, to tak naprawdę tematy poboczne - dopóki mandziara będzie w Lechii to nic się nie zmieni. Kiedyś już pisałem, żeby nie tytułować tych błaznów Lechią, tylko cyrkiem objazdowym Mandziary, a ludzie dalej przeżywają, wierzą że coś się zmieni. A tutaj chodzi o fundamenty, a nie wynik jednego czy drugiego meczu czy jakąś jedną czy drugą decyzję personalną. Dziwię się, że nadal mało kto to dostrzega.
16 marca 2018, 23:55 / piątek
O czym mowa.Zespół ,który nie stracił bramki w siedmiu meczach z teoretycznie najlepszymi drużynami rok temu teraz traci ich najwięcej .
Każdy kto choć liznął gry nawet na podwórku wie o co chodzi.
Cudem będzie jeśli się utrzymamy.
Przygotowanie fizyczne tragedia ,tu nie Walia.
I co tu ma poradzić Stokowiec:)
17 marca 2018, 00:17 / sobota
Myślę że dla Stokowca to niezła szkoła życia.Nie spodziewał się że z "takim" materiałem ludzkim będzie walczył o byt.Zdecydowanie myślał że zadanie będzie łatwiejsze.Tu jebło wszystko,sami kopacze nie wierzą w swoje możliwości i grają na alibi.sytuacja z krasicem i odgrywaniem do peszkina dobitnie pokazuje że mają spętane nogi i odpowiedzialność za strzał/decyzję zastępuje spychologia.najgorsze jest to ze z tymi skórokopami nie czuję jakiejkolwiek więzi,są mi kompletnie obcy i nie ma między nami "chemii".zaorać ten cały kołchoz i na zdrowych nowych zasadach zbudować New Lechia Order....
17 marca 2018, 00:46 / sobota
Jedna wielka ch...nia niestety
Lechia grać k..mać!
17 marca 2018, 09:00 / sobota
Znaczy Sandecja na pewno leci. Oni nie chcą ekstraligi. Nie mają stadionu i nie mają zamiaru go wcale budować.

Pytanie tylko jak podejdzie prezes Bruk Betonu.
Jedno szczęście, że mają Moskala w tej chwili za trenera.

PS. Zobaczcie co odpierdala Probierz w kolejnym swoim klubie. Szkoda się wkurwiać na weekend, ale kolejną mega robotę wykona w Cracovii po Jagiellonii. A u nas tego człowieka wyjebali w najgorszy możliwy sposób, a mógł być projekt na lata...

A jeszcze bardziej szkoda Moniza, no ale wiadomo w jakich okolicznościach spierdolił.
17 marca 2018, 10:36 / sobota
Duchu pod koniec meczu nie miał siły?? On nie miał siły przez całą drugą połowę, nie wykonał jednego dokładnego podania.W pierwszej mogl z czerwoną mecz zakończyć za kopnięcie bez piłki. Zawodowy piłkarz a sił ma na 30 min. Mladenovic Sławczew i Chrzanowski stworzyli wiecej zagrożenia pod bramką lecha niż Reprezentant.
17 marca 2018, 10:52 / sobota
Nie czarujmy się. Pewnie każdy z nas liczył się z porażkami w meczach z Legią i Lechem. Choć akurat w pierwszym meczu Legia była do ogrania. Dla mnie wykładnią naszego zespołu będą mecze z Koroną i Arką. Widzę już rękę Stokowca. Są przynajmniej chęci i walka. Tak też było wczoraj. Wszyscy krytykują Lechię - owszem zasługują na nia.. ale trzeba też dostrzec pozytywy. Teraz przerwa- czas na solidną pracę i liczę na wygrana w Kielcach. Potem w miarę szybkie utrzymanie i przygotowanie nowej drużyny do kolejnego sezonu.
17 marca 2018, 11:01 / sobota
Ja dostrzegam pozytywy. Od odejścia Pomyłkiewicza, po raz pierwszy pojawiły się elementy artystyczne w grze, które będą wspominane przez kilka tygodni. Podanie Stolarskiego w kierunku sędziego technicznego pod koniec 1 połowy i piękny cios karate Peszki w końcówce.
17 marca 2018, 11:15 / sobota
Aż żal patrzeć co się stało z tą drużyną i jak słabi jesteśmy.
I (obym się mylił!!!) nie bardzo jestem pewien czy w tej lidze są jeszcze słabsi od nas. Bo nie wiem czy dla naszych gwiazdeczek które ostatnich kilka sezonów walczyły (?) o puchary/mistrza walka o utrzymanie nie będzie zbyt trudnym zadaniem.
17 marca 2018, 14:17 / sobota
ta ekipa nie jest w ogolę przygotowana do sezonu..pod każdym względem a fizycznie to już kompletny upadek ...tak to jest jak się bierze dyzmę za trenera...
18 marca 2018, 11:10 / niedziela
Czy wiecie przypadkiem, czy nasz ukochany Pan Prezes był na policji? Po co? Bo mieliśmy się w nowym roku odbić od dna a to dno zapierdolili i nie ma od czego się odbić. Trzeba jak najszybciej zgłosić ten fakt na policji!!! Przez ponad 60,lat jak chodzę na Lechię nie przeżywałem takiego upokorzenia jak teraz serwują nam ci, którzy mienią się LECHIĄ. U trenerów Jastrzębowskiego, Rogocza, Słaboszewskiego,Łazarka, Kuleszy, Forysia i wielu innych dzisiaj kopacze grali by w rezerwach ale dzisiaj ich nie ma bo klub oszczędza. Na czym ? Wydając setki tysięcy złotych na tych nieudaczników! To co prezentują pokazali w sobotę w meczu z Kotwicą. Wstyd i brak honoru oraz szacunku dla nas wszystkich i ukochanych barw BIAŁO ZIELONYCH .
18 marca 2018, 19:20 / niedziela
Podczas piątkowego meczu Lech - Lechia, jeden z poznańskich fanów prowokował Sławka Peszkę proponując mu golnięcie z flaszki wódki. Stojący przy linii bocznej zawodnik na początku nie reagował, no ale w końcu się zagotował.

PS A ten koleś, który proponował mu wódkę to chyba spodnie pożyczył od żony. No ale czego oczekiwać od poznańskich słowików.

odnośnik
18 marca 2018, 19:21 / niedziela
Niestety dno jest na swoim miejscu i to tuż tuż, tylko oni nie mają dostatecznej chęci i wystarczających sił, aby się od niego odbić A może sięgając po głębszą metaforę: dno uosabia AM a tym samym jest ono tak muliste, że grzęzną w nim nogi, że wciąga nawet największych kozaków.
5 kwietnia 2018, 21:02 / czwartek
Jak mniej więcej wiadomo Indonezyjczyk został złapany przez Benfikę i najprawdopodobniej od samego początku był ich zdobyczą. To pokazuje jednak, że mając oczy i uszy otwarte panowie dyrektorzy sportowi, można próbować kogoś takiego złapać. Oczywiście jest dyskusyjną sprawą, czy ów zdolny młodzian podjąłby się rozmów z Lechią, gdyby nie wiedział, że za pół roku będzie trenował w Lizbonie i zgarniał niezły hajs.
Efektem ubocznym jest gwałtowny wzrost zainteresowania losem Lechii w tym ludnym kraju. Dalszym skutkiem tego efektu ubocznego jest natomiast włączenie się kibiców z Indonezji do obrony dobrego imienia Lechii przed amicarzami czyli kibicami z "klubu idiotów" :
odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.028