Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Korona Kielce - LECHIA GDAŃSK sob. 31.03.2018 18:00

strona 1/2

27 marca 2018, 14:26 / wtorek
Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał za złe założenie wątku meczowego.
Jako debiutantowi może mi się poszczęści i tym razem będą 3 punkty. W razie przegranej biorę na klatę i więcej wychylał się nie będę.
W tej chwili gramy w zasadzie o być albo nie być w ekstraklasie. Im więcej punktów przed podziałem na górną i dolną ósemkę będziemy mieli tym lepiej.
Pozdrawiam.

A MY SWOJE! LECHIA GDAŃSK!
27 marca 2018, 15:10 / wtorek
Dzisiaj trudno zgadnąć jaką wyjściową 11 wystawi Stokowiec, ale bardzo prawdopodobne jest to, że zagrają czwórką obrońców. Tak naprawdę nie ma dobrych wyborów, wiec na teraz tak to widzę:
Kuciak,
Stolarski, Gerson, Chrzanowski, Mladenowic,
Oliweira, Sławczew, Lipski, Peszko (jeśli wyzdrowieje)
Kuświk, Macierzyński

Rezerwowi: Zelenika, Milos, Nunes, Borysiuk, Mila (lub Krasic), Schinkowski, Haraslin.

3 punkty jadą do Gdańska.
27 marca 2018, 17:00 / wtorek
Tuż przed pierwszym gwizdkiem będzie wiadomo czy jeszcze będziemy nad kreską czy już w strefie spadkowej - jeżeli Nieciecza wygra z Cracovią.
27 marca 2018, 23:23 / wtorek
Scyzoryki groźne nie tylko u siebie, tfu, nie wspominam z nimi ostatniego meczu. Wstrząs zawsze dobrze robi drużynie a myślę, że Stokowiec właśnie pokazał kto jest szefem i to nie malowanym. Ma facet jaja i wywali każdego kto będzie się opierdalać.
I tak ma być w Lechii od soboty. On rządzi a reszta wypełnia jego polecenia. To jedyna droga do zachowania ekstraklasy dla Gdańska. Na rozliczenie przyjdzie czas po 37 meczu. Typuję remis, to rozum ale serce mówi wygramy. Oby serce górowało nad rozumem.
28 marca 2018, 00:37 / środa
Ok
28 marca 2018, 07:20 / środa
Kiedy jak nie teraz ?! Czas na przebudzenie i walkę ! 3pkt z Koroną i 3pkt ze śledziami w oleju...
29 marca 2018, 05:35 / czwartek
Mecz z Kielcami dostarczy wiele emocji ale nie oczekiwałbym zbyt wiele. Remis będzie sukcesem.
Co do składu przewidywalne jest to ze Stoczek wspomniał iż testy wyszły słabo, więc podejrzewam, że zagrają ci którzy są akurat w lepszej kondycji.
29 marca 2018, 08:26 / czwartek
Do 3 razy sztuka. Maja byc punkty po dobrej grze, oby zwyciestwo.
29 marca 2018, 09:20 / czwartek
Jak przychodził Stokowiec, to od razu zaznaczyłem ze nie licze na to ze w meczach z LW i LP zobaczymy jakieś cuda, natomiast juz od meczu z Koroną czekam na poprawe gry i przede wszystkim punkty. Stokowiec zrobił dużo szumu medialnego (badania fiz, wywalenie Marco), no to teraz czas na efekty.
Swoją drogą pozbycie sie jedynego napastnika, który strzela bramki to odważna decyzja w sytuacji, gdy jesteśmy przyparci do muru. Powiedzmy sobie szczerze Marco miał pecha nawinął sie i został kozłem ofiarnym, wiadomo ze trener chciał pokazać kto tu rządzi (i słusznie) jednak strzelił sobie w okolice stopy, no ale zobaczymy czy sobie nie zrobił tym krzywdy.
Mi tam zależy tylko na Lechii a nie na nazwiskach, oby to był słuszny ruch.

Łudzę sie ze jesli Korona nie strzeli nam pierwsza, to może być punkt, a moze punkty.

TYLKO LECHIA!
29 marca 2018, 10:10 / czwartek
Ja żałuję tylko że nie wyjebał go w pakiecie z Flavio i najlepiej frotką. Od dłuższego czasu wkłady zachowują się, delikatnie mówiąc, nieprofesjonalnie i czas żeby ktoś z tym zrobił porządek. Moim zdaniem taki Peszkin, mimo zaangażowania w meczu, jeśli nie zacznie się lepiej prowadzić też powinien dostać bilet w jedną stronę. A jeżeli resztę nierobów Stokowiec zagoni do pracy to E-klapę powinniśmy spokojnie utrzymać.
29 marca 2018, 16:10 / czwartek
Biorąc pod uwagę pogodę i warunki, to mecz w którym kluczowe będzie zaangażowanie i siła, nie technika, czy szybkość. Dobrze by było gdyby grał Borysiuk, bo jeżeli padałby śnieg, to strzały z daleka mogą mieć duże znaczenie.
Biorąc pod uwagę formę, punkt byłby sukcesem, ale nic nie stoi na przeszkodzie by były to 3 punkty po przerwie na reprezentację.
29 marca 2018, 23:46 / czwartek
@ Cygnus-X1, nie tylko Tobie zależy na Lechii ale chyba wszystkim, których serca są Biało - Zielone. Nikt trzeźwo myślący i oglądający poczynania tej zgrai nieudaczników w barwach Lechii nie spodziewał się pkt w dwumeczu z LW i LP. Na dzień dzisiejszy to inna półka. Natomiast dobrze, że wywalił tego Marco, który mając 3-4 sytuacje strzelał jednego lub nie, gola. Gdyby Cetnar miał tyle okazji pewnie byłby królem strzelców ekstraklapy. Stokowiec pokazał, że nie ma świętych krów i u niego trzeba najzwyczajniej zapierdalać albo won z klubu. Dość darmozjadów. Czekam niecierpliwie na koniec rozgrywek i porządne wietrzenie szatni bo smród niesie się z niej po całym Trójmieście. Zrozumiem nawet spadek jeżeli tylko uzdrowi to sytuację w Lechii i skieruje ją na właściwe tory. Do odstrzału jest nie tylko Marco ale dużo więcej kopaczy. Pozdrawiam i czekam na pkt z Kielc i obowiązkowo na 3 pkt. 7.04.2018r.
30 marca 2018, 09:40 / piątek
@Maciej - nie ubarwiajmy pewnych rzeczy. Nie bede bronił Marco, bo zasłużył na opierdol i jakąś tam karę, natomiast mam wątpliwości czy to główny winowajca stanu rzeczy. Strzelił 16 bramek w sezonie, a ja też dobrze pamietam czasy Cetnara i zawsze powtarzałem ze od jego czasów nie ma w Lechii prawdziwego napastnika, powtarzałem do czasu jak przyszedł M.Paixao. Każdy, bez alergii na braci P., trzeźwo oceniający sytuacje, widzi ze Paixao teraz mniej strzela, bo nie ma z czego strzelić. Należy prześledzić statystyki z wiosennych meczów, gdzie jak na dłoni widać, ze Lechia w ogóle nie kreuje sobie sytuacji, do tego chimeryczna obrona, słabe morale i wynik jest jaki jest.
Niestety problemem jest to ze nie ma żadnego zastępcy, bo chyba nie Kuświk, który obwożono po całej Polsce i jakoś chętnego na niego nie znaleziono.
Chciałbym bardzo aby zabłysła nowa gwiazda w postaci Żukowskiego czy Macierzyńskiego, ale na to trzeba czasu. My tego czasu nie mamy.

Dlatego uważam, że pokazówka dla ludu w postaci wywalenia Paixao jest słuszna w założeniu, jednak ryzykowna. Wiem, ze wielu zapiało z zachwytu na wiesc o tym, ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora z Milą.
Dobra, koniec gadki teraz czekamy na mecz.
TYLKO ZWYCIĘSTWO!

TYLKO LECHIA!
30 marca 2018, 12:16 / piątek
Wg założeń Stokowca,od jego przyjścia każdy miał czystą kartę i nie mają znaczenia wcześniejsze dokonania. Marco myślał że jest pod parasolem ochronnym, za zasługi, a tu klops. Prawda jest taka, że gdyby teraz Rudy mu odpuścił, reszta zaraz poszła by w sukurs za bliźniakiem.
31 marca 2018, 13:18 / sobota
@Cyngus x-1
@MaciejzGdańska
"LW i AP". Tak będzie poprawnie. Od 2006 roku już nie ma LP, jest AP,
Pozdrawiam i powodzenia w Kielcach.
31 marca 2018, 13:30 / sobota
3 pkt są nam potrzebne jak skurwysyn. Może być przełamanie przed derbami, albo już totalna załamka i chyba brak nadziei. W tej śmiesznej lidze można wygrywać samą ambicją jaśli się ma kondycję. A tej nie ma. Jebany Owen zostawił zgliszcza.
31 marca 2018, 17:12 / sobota
Zajebiście... Flavio, Lipski i Kuświk z ofensywnych piłkarzy...
Będzie zapewne obrona Częstochowy...
0-0 to max co tym składałem można ugrać...
31 marca 2018, 17:23 / sobota
Nieciecze punktują, armia mandziary w tym momencie "osiągnęła" już strefę spadkową, exodus z tonącego okrętu trwa
31 marca 2018, 17:23 / sobota
Mecz z Koroną zaczniemy z zaszczytnego 15 miejsca, zobaczymy jak bedzie po ostatnim gwizdku.

TYLKO LECHIA!
31 marca 2018, 17:26 / sobota
Pkt. potrzebne jak tlen. Nieciecza przegoniła Lechię. Kto by pomyślał o tym 14 lutego? Dobrze chociaz, że nie przegralo. Dół tabeli zdobywa pkt. czas żeby Lechia też coś grała. Do Cygnus-1 masz racje ale wielu nie wie, zepyry to kuchenkarze z Wronek, dlatego piszę LP
31 marca 2018, 17:31 / sobota
Teraz główna już nawet nie podaje składu?...
31 marca 2018, 17:34 / sobota
Wszystkich wyjebali,to nie ma kto.
31 marca 2018, 17:36 / sobota
Patrzę na skład i płacze ...
31 marca 2018, 17:38 / sobota
podeślijcie jakiś link do transmisji...
31 marca 2018, 17:40 / sobota
Stolarski , Chrzanowski i Peszkin zagrozeni pauzą w meczu z bezdomnymi kurwami
Jeśli ich brak w wyjsciowej 11-ce ma z tym jakis związek to jestem za
31 marca 2018, 17:51 / sobota
Zwycięstwo Korony po kursie w okolicach 2,00 to jest promo na te święta patrząc od strony bukmacherki.
31 marca 2018, 17:56 / sobota
Nigdy nie zagram przeciwko Lechii, więc remis zwrot Lechia za 2.5. Jazda, koniec pierdzenia
31 marca 2018, 18:02 / sobota
29 mecz i chyba 29 zestawienie obrony.
31 marca 2018, 18:03 / sobota
Grasz na zwrot na nic więcej, średnio opłacalny interes. W tym biznesie nie ma miejsca na sentymenty.
31 marca 2018, 18:05 / sobota
Macie jakiś link może?
31 marca 2018, 18:09 / sobota
31 marca 2018, 18:10 / sobota
zwycięstwo Lechii 3,9....
31 marca 2018, 18:21 / sobota
Edwin teraz to już jesteś w grze o uratowanie hajsu. Złamanego grosza bym na nich nie położył.

Hardkorem byłoby postawienie na kurwy za tydzień, ale takich pieniędzy to nawet bym nie odebrał, nawet gdyby weszło.
31 marca 2018, 18:24 / sobota
Po 25 min. tego meczu to my lecimy z tej ligi na zbity pysk. Jesteśmy tak słabi że aż żal na to patrzeć.
31 marca 2018, 18:27 / sobota
pies jeba.. tę kasę, ja tam gram dla rozrywki ,a nie biznesowo.
ps. tragedia , rudy wystawił zjebany skład totalnie, myślałem ,że ma jakiś plan ,że widzi coś więcej. Zmiany i to już. Harsalin , Peszko i Żukowski
31 marca 2018, 18:27 / sobota
HANBA !!!! I WSTYD !!!!! Niech graja U21
31 marca 2018, 18:36 / sobota
Większość piłek to straty... Wyprzedzają ich cały czas!! Padlina totalna, oby sledzi machneli...
31 marca 2018, 18:37 / sobota
Ch..j grając i mając sędziów przeciwko sobie to raczej będzie spadek. Który to raz nas kręcą na takich karnych jak dzisiaj.
31 marca 2018, 18:42 / sobota
Sędzia to idiota skończony, ale w 35 minucie mamy 1 strzał,a Korona 6, w podania 77 do 179. Niemoc w przodzie jak była tak jest.

TYLKO LECHIA!
31 marca 2018, 18:43 / sobota
Gra tragiczna, sędzia chuj a prawdziwa Lechia siedzi na trybunie stadionu scyzoryków.
31 marca 2018, 18:44 / sobota
Kuciak i 10 parodystow i tyle w temacie.
31 marca 2018, 18:50 / sobota
To co gra Lechia to profanacja piłki nożnej. Spadek jest bardzo realny.
31 marca 2018, 18:53 / sobota
Pany jaki jest powód braku w pierwszym składzie Sławczewa ktoś coś?
31 marca 2018, 18:53 / sobota
dawno takiego drukowania nie było. Var? Będzie gówno wart jak go nie zawieszą. Inna rzecz ,że wynik i tak fart. Kuciak i 10-ec zer.
Wszystkich , którzy umieją prosto kopnąć posadził na ławce, to jest jakiś sabotaż?

Sławczew 10 razy lepszy od łukasika na ławie. Stolarski 10razy lepszy od Nunesa na boku chyba poza 18stką. Peszko o ile wypił mniej niż pół litra też byłby lepszy niż ci na boisku.
Nic z tego nie rozumiem
31 marca 2018, 18:55 / sobota
Z Marco czy bez to ta zupa jest nie zimna a skwasniała.Wylanie jednej łyzki nic nie zmienia.Trzeba wylać wszystko do kibla i gotować na nowo.To tak nawiazując do wcześniejszego wpisu Cygnusa.Nie ma zespołu i obawiam sie, ze w tej konfiguracji kopaczy zaden trener nie poradzi.Nie ma kto kreowac gry do przodu a z tyłu tez nie lepiej.Ale poki piłka w grze...jedyny jasny punkcik to Mladenović.
31 marca 2018, 18:55 / sobota
No i przede wszystkim gdzie Haraslin , najlepszy piłarz oszczędzany na słowacką młodzieżówkę, no cyrk
31 marca 2018, 18:55 / sobota
Niestety, uważam, ze Stokowiec robi podobne błędy w ustawieniu co Owen. Borysiuk z Łukasikiem 9razem na boisku) to strzał we własne kolano, oni są ultradefensywni i to widać, brakiem jakiegokolwiek ataku pozycyjnego, dodatkowo gramy bez szybkiego skrzydłowego (obaj na ławce) i bez napastnika (trenuje z juniorami).
Zmiany są konieczne jesli chcemy uratowac ten mecz.
Haraslin, Peszko i mimo wszystko Krasic na boisko po przerwie i naczej tylko "samobój" Korony nas uratuje.

TYLKO LECHIA!
31 marca 2018, 19:00 / sobota
Czarne chmury nad tym zlepowiskiem to już dawno naszły. Zero pomysłu . Zaorać i zbudować od nowa
31 marca 2018, 19:03 / sobota
Stolar jest na ławce. Flavio powinien dostać kontrakt co najmniej 5cio letni. Z prawej strony nic się nie dzieje z przodu, bo oczywiście w obronie na prawej są objeżdżani jak dzieci. Na skrzydle biega Cebula, różnice widać gołym okiem.
SZACUN dla tych na wyjeździe.
31 marca 2018, 19:04 / sobota
Ktoś w innym wątku napisał, że jest dwóch "chętnych" do spadku w tym sezonie, Sandencja i Termalica.
Wieśniaki, chyba skorygowały dzisiaj to bezsensowne myślenie bo jesteśmy na chwilę obecną za nimi ... zbudowali w polu stadion i sprowadzili paru grajków, żeby krów na nim paść latem nie musieli.
Potrzebny jest więc ktoś na ich miejsce ... tak więc Lechia grać!!! Kurwa mać!
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.492