Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
FORUM
Podstrony:

Korona Kielce - LECHIA GDAŃSK sob. 31.03.2018 18:00

strona 2/2

31 marca 2018, 19:06 / sobota
Tak czysto informacyjnie:

po 3x45 z Koroną w tym sezonie dostajemy 0-6 w pizdę.
31 marca 2018, 19:07 / sobota
Nie no kurwa jeszcze śćiąga z boiska Mladenowica :D . Mandziara chyba zagrał na Koronę :)
31 marca 2018, 19:10 / sobota
To są tzw. derby inwestorów niemieckich.

To jest nie pojęte, żeby takie pizdy kołki drewniane jak Rymaniaki i reszta cebuli z kielc nas tak dojechała.

Pierwszy raz w życiu będę miał wątpliwości o derby.
31 marca 2018, 19:19 / sobota
Szkoda tego trenera. Zagłębie to była poukładana drużyna, a to skończone buce. Szkoda komentu na ten szajs co grają. Na tyle.
31 marca 2018, 19:23 / sobota
Lipski kiedykolwiek dobrze dośrodkował?
31 marca 2018, 19:28 / sobota
2-0 mam w Betonach, miło by było zgarnąć 5 punktów, dla naszych i tak już bez różnicy.
31 marca 2018, 19:33 / sobota
teraz jest dopiero skład gdzie można pograć, 15 minut meczu zamiast 90
31 marca 2018, 19:52 / sobota
Lipski to zepsul w tym meczu wszystko co mogl zepsuc. Kazdy wolny, kazdy rozny, kazda wyprowadzona kontra przez niego to jakis kabaret.

SZkoda, druga polowa bardzo dobra ale niestety gralismy w 10.
31 marca 2018, 19:52 / sobota
Jak na derbach tak zagracie, to po meczu, wpierdol macie.
31 marca 2018, 19:54 / sobota
Aimar a czemu Mandziarze tak nie zaspiewacie?Nie ma pozwolenia?
31 marca 2018, 19:54 / sobota
Najgorszy sezon Lechi w ektraklasie. Nawet jak Piast dał nam 2:0 to tamta drużyna wyglądała dużo lepiej. Spadniemy i nie widać nic innego. Póki uwielbiany przez niektórych mandziara tu będzie , to jebac to wszystko na maksa
31 marca 2018, 19:56 / sobota
Obiecujaca druga połowa. Wydaje się, że jedenastka, która była na boisku już na sam koniec to chyba powinno być to wyjściowe zestawieniena derby.
31 marca 2018, 19:57 / sobota
W drugiej polowie widziałem walkę,Peszkin na plus...Haraslin jednak potrzebuje czasu i wiecej grania na dojscie do formy.Nie pamietam juz takiej serii bez wygranej i porażek.
31 marca 2018, 20:00 / sobota
Ta druga połowa pozwala wierzyć w TOP14. Gdyby Lipski w dwóch akcjach wiedział co chce zrobić i dobrze podał to byłaby realna szansa co najmniej na remis.
Vitoria z 3 razy ładnie uruchomił napastników, niech się Lipski uczy.
31 marca 2018, 20:01 / sobota
Już to pisałem.Przygotujmy się na pierwszą ligę. To jest absolutnie najgorsza druzyna z ekstraklapy.
spieprzył sprawę rudy. Miesiąc czasu i wystawia Borysiuka z Łakasikiem i Flavio na skrzydle, do tego fatalny przez większość meczu Nunes.
Nie myli się kto nie robi nic. Po zmianach w drugiej połowie w miarę to już wyglądało.
Nigdy nie spadnie ! Wesołych Panowie nie ma co się wkurwiać , bo i tak za tydzień jak nie wygrają to będzie pewnie okazja rozładować złość , a jak wygrają to dzisiejszej wtopy nikt pamiętać nie będzie

ps. rudy ogarnij się . Zmiennicy byli lepsi w każdym aspekcie i nie były to trafne zmiany , tylko zjebany skład. Dziś porażkę zapisuję Tobie.
Mieli szczęście, że Cvijanović był obsrany, bo jakby wpakował karnego na 2:0, to skończyłoby się piątką. Nawet takiego prezentu nie potrafili wykorzystać.
Tak jak napisałem przed meczem .... wyjściowy skład to jakaś porażka :/ w 2 połowie zupełnie inaczej wyglądaliśmy i ci zawodnicy powinni wyjść na początku!!!
Ale co tam, przecież najważniejsze są 2 może 3 mecze w sezonie. MASAKRA !!!
31 marca 2018, 20:05 / sobota
Tak jak napisałem przed meczem .... wyjściowy skład to jakaś porażka :/ w 2 połowie zupełnie inaczej wyglądaliśmy i ci zawodnicy powinni wyjść na początku!!!
Ale co tam, przecież najważniejsze są 2 może 3 mecze w sezonie. MASAKRA !!!
Patryk niestety jak dla mnie ława, ale z drugiej strony nie wiem czy na chwile obecną jest ktoś lepszy w jego miejsce.
31 marca 2018, 20:11 / sobota
Ciekawe kogo mial wstzawic?Kurwa dziecko wie, Peszkin nie ma sił na caly mecz a Haraslin dochodzi do siebie co bylo widoczne na boisku.Widac weszlo w krew szukanie zastępczego kozła ofiarnego a Adaś usmiecha sie pod nosem.Wszyscy srali sie za Lipskim i co?
To co ma tym gra...a że rudy no trudno...
31 marca 2018, 20:19 / sobota
Wiadomo ile osób tyle opini. Ja bym Peszkina dał na 1 polowe i juz wolał go zmienić w 2. Haraslin w repce pokazał, ze potrafi grać cały mecz.
A jeżeli chodzi o mnie, to w rudym nie szukam kozła, mega trzymam za niego kciuki.
31 marca 2018, 20:21 / sobota
Za rok pierwsza liga. Dajcie sobie na luz. Wiem ze wkurwia . Gwiazdy brak drużyny. Pogrywam już w lidze weteranów i kurwa ktoś by dostał liscia za takie coś. Brak słów.
31 marca 2018, 20:21 / sobota
@dg

Ostatni jestem do bronienia Mandziary albo robienia z rudego kozła.
Trochę Tobie się chyba klapki pojawiły. Haraslin grał 90minut w reprezentacji, Flavio na skrzydle to masakra od ponad roku, Łukasik z Borysiukiem nie zagrali nigdy dobrego meczu razem, albo jakiś przypomnij? Mladenowic powinien grać 90minut. W czym Łukasik lepszy od Sławczewa? Peszko niech gra 60min , a nie 30, nie uważasz?
itd, itp .
To nie Stokowiec doprowadził Lechię tu gdzie jest , tylko "złoty" prezes ,ale bez obiektywizmu to jest puste sranie. Mam nadzieję ,że rewolucja to kwestia chwili i czekam. Wolę pierwszą ligę niż to co jest dzisiaj, wolę budżet 25mln i rozsądnych ludzi za sterami oraz przejrzystość tego wszystkiego -zamiast pralni. To są sprawy oczywiste
31 marca 2018, 20:23 / sobota
Co było dobrego w 2 połowie? Jedna sytuacja Victorii, kilka rożnych i spalonych. Ktoś pisał że Marco marnuje sytuacje a strzela same patelnie. Fakt jest taki że bez niego to będzie dobrze jezeli strzelimy jedną bramkę na 5 spotkań. Kuswik to nieporozumienie. Nasza gra jest dużo gorsza jak za masażysty.
31 marca 2018, 20:28 / sobota
Kurwa. Jak oni mogą spojrzeć sobie w twarz w szatni.? CIPY BEZ JAJ
31 marca 2018, 20:36 / sobota
@Edwin jasne ze tak, chodzi mi tylko, ze on probuje cos zmienić a czasu juz nie ma bo kazdy kolejny przegrany mecz to coraz blizej 1 ligi.Moze Peszkin mógł grac dluzej a moze go oszczędzał na derby bo zagrozony kartką?Poza tym widac, ze grali w pierwszej polowie ze spetanymi nogami. Jak pisalem - moim zdaniem zaden trener z tym materialem juz nic nie ugra.Mladenović jako nieliczny w pierwszej polowie cos grał a jednak go zdjął.Głupi?Dywersant?Czy moze probuje róznych wariantów?Nie ma druzyny z tym sie chyba zgadzamy...?Mimo wszystko wesolych bialo-zielonych Świąt.
31 marca 2018, 20:38 / sobota
@ d.g

Akurat z Tobą zgadzam się prawie zawsze. Niech kombinuje, tylko z głową.Wesołych
31 marca 2018, 20:46 / sobota
Przepraszam za to ze moje czarnowidztwo sie sprawdza. Jesteśmy juz na spadkowym, a Rudy oprócz wywalenia Paixao na razie nic nie wniósł do zmiany sytuacji (no chyba że na gorsze).
Zmiany które proponowałem w przerwie, Stokowiec dokonał w 2/3 jednak nie w 45 minucie, gra zdecydowanie sie poprawiła i tak powinna wygladać 11 od początku. Do remisu zabrakło niewiele, trochę szybkości i............ cwaniaka w polu karnym.
Nie obiecuje sobie za wiele po tej w miare przyzwoitej II połowie, niestety Stokowiec tez wygląda na trochę zagubionego, jednak wierze ze poprawi gre zespołu, prędzej czy później, tylko że......... my już nie mamy czasu na opcję "później".
Jesli derby nam nie wyjdą zrobi sie naprawde nerwowo i wtedy każdy scenariusz nawet ten najgorszy bedzie bardzo realny.
Czysto piłkarsko, dziś na +: Kuciak, Nunes, Wawrzyn (nie sądziłem), Peszko.
Na minus : Lipski, tandem Borysiuk/Łukasik, Kuświk (zapomniałbym, ze był na boisku)
Korona słaba (śledzie beda miały łatwe zadanie w PP) jednak za silna dla naszych herosów.

TYLKO LECHIA!
31 marca 2018, 20:53 / sobota
Cygnus x-1 Nunes...naprawdę ????? faktycznie każdy ma inne zdanie...
31 marca 2018, 20:58 / sobota
@misiu - odnosze sie do jego porzednich wyczynów. Widzę ze Stokowiec wytypował go do dalekich wyrzutów z autu, nie popełnił wiekszych baboli. Gol dla Korony padł po jego stronie, jednak nie pamietam kto tam zawinił, bo to jednak była składowa niefartownych przebitek i braku zdecydowania u conajmniej 3-4 naszych piłkarzy.

TYLKO LECHIA!
31 marca 2018, 21:24 / sobota
Spadek rozwiazuje wiele problemow......zwlaszcza wysokich kontraktow z klauzula wylacznie na ekstraklase.
Moze tak ma byc?
31 marca 2018, 21:42 / sobota
Stokowiec sam przyznał , że zjebał ze składem- to szanuję .
31 marca 2018, 21:47 / sobota
Wchodzę w opcję Renslip'a :-)

Katastrofy ciąg dalszy.
Lipski gorszy niż mój kolega z młodych lat, który był gruby, rudy, pocił się śmierdząco i nie potrafił grać w piłę.

Nie chcę więcej pisać, bo święta i nie wypada przeklinać.

Pierd..... starą k.... i zaspiewamy jak dawniej: Lechia nie spadnie, ni uja Lechia nie spadnie! "

Wesołych!
31 marca 2018, 23:08 / sobota
Ja bym się tak nie podniecał lepszą grą po przerwie. Korona miała swój plan i go zrealizowała jak chciała a nasi odczytali tylko te role, które zostały im przydzielone. Role statystów. Najpierw przewalić się przez Lechię, strzelić bramkę i trzymać potem pod kontrą. Nie zmienia to faktu, że z Haraslinem, Peszką i Sławczewem wiążę duże nadzieje na poprawę gry i że w końcu ze słabszymi zespołami będziemy wygrywać. Podobał mi się dzisiaj Kuciak, który rozegrał perfekcyjny mecz, nieźle zagrali Mladenowicz, Wawrzyniak i Nunes. Zawiódł Kuświk. Ta patelnia była dość trudna do przechwycenia ale… Uważam też, że bramka którą strzelił kielecki bramkarz była jak najbardziej prawidłową bramką. Nie wolno przeszkadzać bramkarzowi podczas wznawiania gry ale wolno wracać spod bramki najkrótszą drogą. I to właśnie uczynił Mladenowicz. Na czym miałaby polegać jego wina ? Powtórzenie karnego, to sędzia albo wziął, albo chciał czymś na siebie zwrócić uwagę. Co ciekawe, za drugim razem Kuciak rzeczywiście zrobił wykrok do przodu ale i tak nic więcej niż w tej sytuacji robi to 80% bramkarzy
I na koniec sprawa Flavio: ja po tym, co spotkało Marco, nigdy nie wystawiłbym go do składu. Jest coś takiego, taka niewidzialna nić łącząca bliźniaków ( wszystkich), z czego mało który singel zdaje sobie sprawę. Przecież on uprawiał dzisiaj na boisku ewidentny sabotaż. Nie mam na ten temat wiedzy ale z mojej obserwacji właśnie tak to wyglądało. Przy bramce to on odwrócił się do tego skrzydłowego plecami, puszczając go w pole karne, to on dotknął piłki ręką w polu karnym, a potem podłapał kartkę, aby mieć alibi, że nie mógł później za ostro bronić, bo osłabiłby zespół, to on po wielu podaniach na skrzydło konsekwentnie niczego nie był w stanie przyjąć, to on przy pięknym podaniu Łukasika na wolne pole, akcji skrzydłem , tak schował się za jedynego obrońcę, że podanie trafiło w nogi koroniarza. Ta „spiskowa teoria” może być fałszywa ale ja na pewno nie wystawiłbym Flavio nawet na 5 minut. Natomiast, gdyby marco się skajał i nawrócił, to bym powiedział tak: zagrasz w koszulce Flavio, jak coś zrobisz sensownego , to obaj wrócicie do składu – przynajmniej tego meczowego.
1 kwietnia 2018, 01:01 / niedziela
Haraslinem, Peszką i Sławczewem nie ma co tłumaczyć dzisiejszego meczu, to (z Kuciakiem) to jego plusy. Są jacy są, a reszty nie ma...
Lukas zagrał 1 i trochę w reprezentacji ... bramka ... dzisiaj grał tylko z Łukasikiem to skąd miał ją niby wziąć, bo reszta (Lipski) nawet nie była na tym meczu.
Kuświk? Kurwa ... przywodząc do nas miał być gwiazdą Lechii, przyszedł Marco i gwiazda odeszła w niebyt gdzie dalej jest.
Marco ... Stokowca strzał w stopę. Nie żebym lesera bronił ... Dzisiaj tej fartownej nogi - głowy - klaty zabrakło i jesteśmy tam gdzie jesteśmy. Do meczu z kurwą już się nie zmieni.

świnia wygrała z ległą. Przyjadą do nas jak po swoje ... a kurwa ma swoje miejsce ... w rynsztoku...
1 kwietnia 2018, 01:03 / niedziela
Kolejne punkty w lidze betonów za porażkę Lechii (:

Bez armat nie da się wygrać ani bitwy ani wojny, niestety obrony nie mamy, jedyny napastnik strzelający bramki i zapewniający LG jakieś punkty został odstrzelony, fakt Stokowiec nie miał wyjścia w tej sytuacji, ale tym samym dno zostało już prawie osiągnięte. Prawie i nie chodzi o to że niebawem wyprzedzi nas także i Sandecja. Gwoździem do trumny tego projektu może być ostatni mecz w tej rundzie, każda seria ma swój koniec, więc albo Stokowiec zdobędzie pierwsze punkty jako trener Lechii, albo derbowa seria niestety dobiegnie końca
1 kwietnia 2018, 01:14 / niedziela
@BP ... a dzisiaj...

Marco, wróć ... klub frotkosa wygrał ... chuj nam się chce. robią co my chcemy ...

Marco .. spierdalaj: kto ustawi kurwę do dna ... bo Flavio jakby "na pałę" palił te sytuacje, a nie były nie do dokończenia golem???

??? PAT ??? chyba to się nazywa ...
1 kwietnia 2018, 04:51 / niedziela
Dzień Dobry .Własnie wróciłem z Kielc i powiem tak ,być może przed derbami odbędzie się ponownie jakaś rozmowa motywacyjna ale BARDZO się obawiam się czy odniesie skutek. Poprzednio ,,Rozmówcy" sprawili że im się zachciało i wygrali ale teraz to oni mogą tylko chcieć i chuja móc zrobić .Bo zwyczajnie są totalnie słabi .
WESOŁYCH ŚWIĄT
1 kwietnia 2018, 10:03 / niedziela
Pilsner
31 marca 2018, 21:24 / sobota
Spadek rozwiazuje wiele problemow......zwlaszcza wysokich kontraktow z klauzula wylacznie na ekstraklase.
Moze tak ma byc?

Przecież by nie grali tak specjalnie aby rozwiązać sobie wysokie kontrakty.
1 kwietnia 2018, 10:44 / niedziela
Przełknąć pigułę i trzeba przyjść na derby
Bramka to zasługa tercetu egzotycznego, Nunes,Flavio, Łukasik...oni plus Nalepa out.
Borysiuka bym widział na...lewej obronie
W środku Slawczew, jest Mladenovic
A mamy kim grać i na kogo zmienić..dawać Stolarskiego, Chrzanowskiego, Haraslin i Peszko od początku..nie ma się co pierdz..i trzeba siąść na śledziach
Marco nie zamierza przeprosić? Bo mimo wszystko młodzi, nie są tak ograni..ale kto tam wie..mlody Grzesiu Król w debiucie strzelił 2 bramki Śląskowi, może ktoś też ma taki potencjał?
Alleluja Lechia Gdańsk!
1 kwietnia 2018, 11:56 / niedziela
Adam Mandziara odchodzi z Lechii Gdańsk!!! otworzyłem ... mało nie zaliczyłem gleby. Portalowi / autorowi BRAWA za poczucie humoru prima - aprilisowego, ale po wczorajszym (szczególnie pierwszej połowie) występie nie bardzo do śmiechu.

Arka dziwko ... derby blisko!!! Nie zostaje nic innego jak, zamknąć wszystkie statystyki i tabele. Chuj z Marco, frotką i ich kontraktami. 7 kwietnia wszyscy na stadion!
Zawsze nad wami, pierdolonymi śledziami!

Wesołych Świąt dla całej biało - zielonej braci ... trzymajcie się!
1 kwietnia 2018, 12:34 / niedziela
Stokowcowi się nie dziwię. Peszko był na kadrze z chorobą - mógł nie wytrzymać 90 minut. Haraslin także jeszcze w średniej formie. Akcji prawą stroną praktycznie nie było. Mladenowić dał dobrą zmianę w Poznaniu dlatego zagrał od pierwszej minuty. Lipski niestety - po co wykonuje rzuty rożne jak po żadnym nie było zagrożenia? Kuświk waleczny, ale nic poza tym. Nie można wygrać meczu jak się nie strzela na bramkę i nie ryzykuje. Cebula w pierwszej połowie poszedł na zwariowany przebój, dwóch naszych odpuściło i była bramka. U nas ryzykował jedynie Peszko i tak jest zawsze od kilkunastu spotkań. A tymczasem bramki w ekstraklasie strzelają ci którzy ryzykują. Pyda w światło bramki i jakoś to będzie. Jak widziałem gole Niecieczy czy Arki to tak właśnie było...
1 kwietnia 2018, 20:34 / niedziela
Nie wiem czemu taka duża grupa osób czepia się nieustannie Nunesa?!
Przecież to jest obok Chrzanowskiego(?) jak nie najlepszy Stoper na chwilę obecną...
Braki techniczne można wybaczyć, przecież im wszystkim to brakuje, ale zaangażowania nie. Ten gość w każdym meczu się stara a czy się uda czy nie to inna sprawa. Bez wątpienia jest również jedynym z nielicznych, którzy wytrzymują trudy spotkania i są w stanie biegać dużo i szybko. Jestem pewien, że obok Stolara ma najlepsze wyniki wydolnościowe i szybkościowe!!!
Wkurwia mnie to już, tak jakby ktoś w tym samym momencie pisząc, że Nunes chujowy nie wziął pod uwagę reszty stoperów (Vitorii, Nalepy, Gersona, czy ewentualnie Wojtkowiaka). Półkę wyżej stoi od każdego z nich co potwierdza fakt, że z braku W MIARE wartościowego gracza jest raz ustawiana na środku, raz na lewej a raz na prawej obronie...

Żeby każdy miał takie chęci jak Stolar i Nunes to by byli na miejscu Korony prawdopodobnie...

Druga sprawa o kontrakty. Ktoś wyżej napisał o klauzuli obniżającej pensje po spadku. Chyba za dużo FMa :) Nie mówię, że nie ma, bo na pewno ktoś to ma ale myślę (tak samo jak Ty), że można ich policzyć na palcach jednej ręki. Prędzej możliwe jest rozwiązanie kontraktu za porozumieniem, bo klub chce ograniczyć środki a druga strona nie chce grać niżej (choć tu się pojawia problem z logicznego punktu widzenia, bo większość z nich jest tu na wakacjach i żaden z nich nie zagra już w dobrym klubie walczącym o coś za takie pieniądze...)

PS. edwin zgadzam się z Tobą w większości, jakbym siebie czytał

Jakim cudem Nalepa grał pierwsze skrzypce w najlepszym w ostatnich latach węgierskim klubie... Ta liga jest tak chujowa czy o co chodzi?

Lipski dno ale próbuje sobie tłumaczyć ze to problem z braku ogrania i pewności siebie bo nie zapomniał raczej jak się kopie dość przyzwoicie.

Flavio - nieważne jaki trener, nieważne jaka forma - lider wkładów Lechii :D I tak już ponad rok
3 kwietnia 2018, 15:41 / wtorek
To tylko weszło...o Nunesie
odnośnik
3 kwietnia 2018, 22:30 / wtorek
Gdyby mnie choć trochę interesowało co "rekiny dziennikarstwa sportowego" ze zdechło.com tam wypociły, to poprosiłbym Cię o tekst zamiast linka... ale jest jak jest... czyli nie było sprawy. ;-)
4 kwietnia 2018, 07:32 / środa
To nawet nie chodzi o tekst, bo papier i net przyjmie wszystko, tylko o kilkusekundowy fragment z meczu.
To , co ten, niby profesjonalny piłkarz wyprawia, naprawdę może zdumieć.
Tylko Lechia!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.228