Gdańsk: czwartek, 20 września 2018
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk-kurwa Gdynia piatek 18 00

strona 1/5

8 kwietnia 2018, 20:26 / niedziela
arka dziwko jesteś naszą rozrywką......
8 kwietnia 2018, 20:44 / niedziela
Nic dodać nic ująć. I tak do znudzenia - arka Gdynia kurwa świnia!!! Lechijko dobij tą kurwę!!!
8 kwietnia 2018, 21:03 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 kwietnia 2018, 21:45 / niedziela
8 kwietnia 2018, 22:23 / niedziela
8 kwietnia 2018, 22:39 / niedziela
8 kwietnia 2018, 22:55 / niedziela
8 kwietnia 2018, 22:58 / niedziela
8 kwietnia 2018, 23:31 / niedziela
Ciekawe wpisy w wątku meczowym
Czy z Peszkinem, czy bez stawiam na 2-1
8 kwietnia 2018, 23:34 / niedziela
2x Haraslin
8 kwietnia 2018, 23:42 / niedziela
mikołaje...lippmany..i inne wynalazki skąd to się bierze...jak stonka....
8 kwietnia 2018, 23:51 / niedziela
Dajcie spokój z tym obrazaniem siebie.Znamy Peszkina i wiemy,że nie kalkuluje tylko daje z siebie wszystko co ma .Szacun za to mimo,że czasem irytuje .
Chciał się chłop wykartkować przed najważniejszą rozgrywka i jestem pewien,że przeżywa to bardzo teraz bo skąd mógł przewidzieć,że już w ten w piątek będzie potrzebny tak bardzo.
Kuciak tym razem będzie bohaterem i brama na 3:1 dla nas w ostatnich minutach.
Tłum rac czeka na Was na Traugutta .Pamiętajcie!!!
9 kwietnia 2018, 00:01 / poniedziałek
Jazda z kurwami! Lechijko! Jazda z kurwami! A gdzie podział się ten marny śledziowski prowokator? Czyżby ,,Luźne gadki", temat ,, Uśmiechnijmy się"? Jazda z kurwami! Lechijko! Jazda z kurwami!
9 kwietnia 2018, 00:05 / poniedziałek
Sławek walczy, biega, kiwa i bez wątpienia (w przeciwieństwie do niektórych) jest dużą wartością dodatnią w składzie, ale fakt zimnej głowy to on nie ma delikatnie mówiąc. Żółta może i z gatunku tych niepotrzebnych (żaden faul taktyczny), ale kto był to widział jaką gafę walnął boczny i że było gorąco, wychodzę z założenia że nie ma świętych krów, ale w tym wypadku go rozumiem, pewnie swoje siarczyście odpowiedział.

Odnośnie nadchodzącego meczu. Największe wątpliwości i niepewność ze wszystkich pojedynków z drużyną w Gdynii miałem w minioną sobotę, a rozjechaliśmy ich na pewniaku już przed końcem pierwszej połowy. Teraz też mam duże obawy, ale empiryczne doświadczenia każą zakładać tylko jeden scenariusz - pewne 3 pkt. ps. Haraslin zagra?
9 kwietnia 2018, 01:04 / poniedziałek
A dlaczego Lukas ma nie zagrać?
No cóż, nie ma Sławka, ale jest na tę pozycję Oliveira...dlugo w trójce sie tez rozgrzewał, myślałem, ze wejdzie..w pomocy grywał tez Mladenovic, który ma też inklinacje do gry ofensywnej, ma w kim Stokowiec wybierać.
Ariel nie powachal tez murawy, wiadomo nie jest typem szybkosciowca...ale o czym tu gadamy, u śledzi może tylko dwóch coś potrafiło zagrać; troszkę irytowało, że niepotrzebnie dajemy im te auty (bo ewidentnie kilka było takich zbyt nerwowych interwencji) bo te dalekie wrzutki Zbozienia to zawsze jakieś niepotrzebne zamieszanie
Potrzebujemy punktów!
Tylko Lechia!
9 kwietnia 2018, 01:32 / poniedziałek
Przecież oni mają jeden scenariusz tych autów. Wrzutka na środek pola karnego, przedłużenie głową na długi słupek i tam ktoś strzela. Naprawdę frajerstwem jest się na to złapać po tylu razach (a o zgrozo! my się chyba ze 2 razy złapaliśmy).

Teraz tak z innej beczki. Wiecie jak szproty w internecie tłumaczą sobie porażkę? Prezes śmieciarki jest kibicem Lechii, razem z Mandziarą popijają łyskacza i ustawiają wyniki derbów. Oczywistym jest, że jak się kibicuje drukarce to nie jest się nazbyt zdrowym na umyśle, ale to już wygląda na największy oddział psychiatryczny świata.
9 kwietnia 2018, 19:31 / poniedziałek
Bez Sławka będzie dużo trudniej, szkoda tej kartki.
Ile dają prawdziwe skrzydła to było doskonale widać w ostatnich dwóch meczach. Pierwsza połowa z Koroną oraz druga połowa z bezdomnymi po zejściu Peszkina i Haraslina wyglądała dużo gorzej. Do tego wprowadzony Mato Milos brał udział we wszystkich straconych bramkach.
Na skrzydłach musi być dynamika, Flavio jest za wolny, a w napadzie dobrze mu idzie. Szacun za te wszystkie wygrane główki w obronie.
Mladenovic, Oliviera czy jest jeszcze jakaś alternatywa?
9 kwietnia 2018, 21:12 / poniedziałek
Panowie chciałbym poruszyć jedną kwestię, co to ma kurwa być, wbijam po derbach do klubu na starówce każą nam na wejściu zdjąć szaliki barwy... kolejna akcja wychodzimy z klubu bunkier przed meczem z 7egla mówimy to narazie i jebac legie jutro tylko lechia i sie ochrona przypierdala, teksty typu masz przejebane, już więcej nie wejdziemy.....
9 kwietnia 2018, 21:23 / poniedziałek
Terminarz 3-ciej rundy według mnie nie jest zły. Mógłby być oczywiście lepszy, np. ostatni mecz u siebie ze Śląskiem. To, że gramy za miedzą, zmniejsza liczbę wyjazdów ( w sensie podróży ), a mecze z drużynami, które są za nami, gramy u siebie. Jedno jest niekorzystne: Śmiećarka ma tyle punktów, że może dowolnie podkładać się naszym rywalom. Dlatego meczem kluczowym będą derby. Musimy tam zdobyć punkty, bo taka Termalica może dostać je od śledzi gratis a i Sandecja, gdyby tylko mieli szanse nas przeskoczyć, również. Nawet Śląsk może zostać obłaskawiony w ostatniej kolejce. Dlatego bardzo mnie martwi absencja Peszkina prezentującego ducha walki, który potrafi wskrzesić nawet mocno podupadłych grajków a i mającego predyspozycje do gry nieszablonowej, przy której śledzie czują się jak zamotane w sieci. Z kolei z takiej gry jak za Nowaka ( moja – twoja i do tyłu) też niewiele wyjdzie, bo nie ma już takich wykonawców. A jak odpuścimy w ofensywie, śledzie przycisną naszą , dziurawą jak durszlak obronę i będzie się działo, np. dalekie wrzutki z autu w pole karne.
9 kwietnia 2018, 21:32 / poniedziałek
U nich najlepiej wygląda ten Gruzin Zalando czy jak mu tam :D Wystarczy typa skutecznie (ale fair) wyłączyć z gry i będą bezradni. Jak ryby na piasku. Będzie VAR to Siemaszko też płetwą nie postrzela.
10 kwietnia 2018, 08:44 / wtorek
Piękne - https://www.youtube.com/watch?v=reru68BFFy8
10 kwietnia 2018, 10:53 / wtorek
Link powyższy bez "s"

odnośnik
11 kwietnia 2018, 15:58 / środa
liverpolak - Czemu się dziwisz że na starówce nie dali Ci wejść do klubu w barwach ? Trzeba było tyle nie pić i nie łazić po starówce w innym mieście. W Gdańsku jest Stare Miasto i tam powinieneś chodzić w barwach.
11 kwietnia 2018, 19:39 / środa
W kwestii formalnej. W Gdańsku od wieków mamy Główne Miasto wraz z Ratuszem, jak i Stare Miasto. Też z Ratuszem.
11 kwietnia 2018, 20:24 / środa
Lierpolak- widocznie to gejowski klub był :D Bramkarze nie chcieli Ci osobistej zrobic ? :D A poważnie to trzeba było nie wchodzić do takiego miejsca. Przymusu nie ma. Było iść do innego. Nie brakuje normalnych.
11 kwietnia 2018, 23:46 / środa
To może być tak, że ten klub należy do mechanika z Żabianki, a na bramce w Bunkrze stoi jego chłopak. Ale, to najlepiej by wiedziały te odważne laski z Gdyni, co były na derbach.
12 kwietnia 2018, 04:33 / czwartek
@liverpolak- jakbyś obok mnie powiedział "Lechia" z małej litery to też kazałbym ci zdjąć swój tęczowy szalik z szyi i razem ze swoim chłopakiem lipmanem wypierdalać do gdyni gdzie jest miejsce dla takich schorzeń jak wasze.
12 kwietnia 2018, 08:12 / czwartek
Komisja Ligi @_Ekstraklasa_ poprosiła 2 piłkarzy @LechiaGdanskSA o wyjaśnienie incydentu, który miał miejsce po meczu z @ArkaGdyniaSSA.

Ciekawe jak to się skończy ;)
12 kwietnia 2018, 21:20 / czwartek
Einherjer gangsterze internetowy, przeszkadza tobie komuś odmienne zdanie to może zamiast forum nazwijmy się kółeczkiem wzajemnej adoracji klepiących sie po pizdach w 5 lidze, Wszystkim nam tu ZALEŻY na dobru LECHII, i chyba nie potrzebujemy wzajemnego kopania się po kostkach nie wnoszącymi nic komentarzami. Pozdrawiam TLG
12 kwietnia 2018, 21:42 / czwartek
@liverpolak
Mozesz nazywac to forum kółkiem wzajemnej adoracji, ale musisz o jednym pamiętac nigdy nikt z Lechistów nie napisał LECHIA małą literą. "Jak wkraczasz między wrony to kracz jak one", mawiano kiedyś (wiem, ze w innym kontekscie i na te złe WRONy, ale sens powiedzonka jest aktualny). Dlatego nie obrażaj "zasłużonych" tylko weź na klatę krytyką za swoją pomyłkę uderz sie piersi, zamiast pluć jadem na lewo i prawo.
NEC TEMERE NEC TIMIDE

Co do tematu wątku.
Bedzie zupełnie inny mecz (niz w sobotę), mysle ze śledziuchy na początku beda próbowały zdominować mecz, jesli nasi oprą sie temu, to tamtym faja zmięknie, jak dadzą sie zdominować, to może byc nieciekawie. Generalnie bedzie ostro.

TYLKO LECHIA!
12 kwietnia 2018, 21:50 / czwartek
Przemas Lisewo, już wiadomo. Pewnie dla Peszkina i Slavczewa nie są to jakieś wielkie pieniądze, ale gdybym miał sposobność, to chętnie za pół wypłaty kopnąłbym te ścierwo! Brawo Panowie!
12 kwietnia 2018, 21:58 / czwartek
Problemy jakie poruszane są w temacie derbowym są wręcz niewiarygodne. Pokazuje to tylko znak czasu jakie gimby przejeły to forum. Aż przypomina mi się każdy mecz z Lechem i kłótnie małolatów, że tytuł powinien byc Amica :D Masakra. Nie ważny mecz nie ważna analiza. Ważne jest z jakiej literki napisane oraz jak mocno zjechana jest nazwa rywala w wątku meczowym. JAPIERDOLE.
12 kwietnia 2018, 22:06 / czwartek
Tylko gimby pisza Lech.
To jest Amica.
JAPIERDOLE !
12 kwietnia 2018, 22:06 / czwartek
"Ojczyznę trzeba kochać i szanować, nie deptać flagi i nie pluć na godło" tak kiedyś śpiewano, dziś niektórzy napiszą JAPIERDOLE i powiedzą,ze flaga to tylko dwa kolory materiału zszyste razem, a ważna jest analiza meczu. NIE Kolego, słowo LECHIA to świętość!!!

TYLKO LECHIA!
12 kwietnia 2018, 22:21 / czwartek
Dla mnie to jest Lech. Po za tym obchodzi mnie ta drużyna tyle co zeszło roczny śnieg. Interesuje mnie Lechia oraz najbliższy mecz, derby oraz utrzymanie w lidze. Tylko to i nc więcej i głeboko wyjebane mam w wasze świętości.
12 kwietnia 2018, 22:21 / czwartek
2,30 było na Lechię w Gdańsku a teraz marne 2,90 w Gdyni :)

Niby chujowo, że kolejny mecz raptem 6 dni później i tak dalej. Ale jedno co zmącimy tym kurwom to półfinał pucharu. Wiadomo od paru dni, że Korona wystawi drugi garnitur na Amikę by najważniejsi byli gotowi na rewanż. Jedna i druga kurwa, ale zawsze koszula bliższa ciału.

Fiesta Amerikana po takiej zabawie w pierwszej połowie, gdzie szmaty przyjęły czwórkę zaś się skompromitują. Ich poziom myślenia jest totalnie odchylony gdy przychodzi im się z Nami mierzyć. Mózg nie funkcjonuje jak należy. Gdy mają napierdalać faule i taktyką na bramkę jest wyrzut z autu = wpierdol. Gdy mają zagrać o 180 stopni inaczej = wpierdol.

Wraca do nich kurwisko jebane siemaszko, widok tej szmaty tylko wkurwia ale cóż poradzić. Uważać na gruzina Zarandię bo z tego co obserwuje to jeden z groźniejszych zawodników w tej chwili w ich zespole.
------------------------
Scenariusz meczu:
Kuciak
Stolarski Nalepa Vitoria Mladenović
Łukasik Sławczew
Haraslin Krasić Lipski
Flavio

0-1 66' Flavio, asysta Lipski.
-----------------------------
Scenariusz sezonu:
15. kurwy Gdynia
16. Sandecja

Syndrom poniesionego gwałtu a w zasadzie dwóch w przeciągu niespełna tygodnia rozkłada kurwom nogi dla pozostałych i tak będą jebani do połowy maja.
12 kwietnia 2018, 22:39 / czwartek
Zajebisty scenariusz...
12 kwietnia 2018, 23:09 / czwartek
"Pokazuje to tylko znak czasu jakie gimby przejeły to forum."
"Nie ważny mecz nie ważna analiza."
"Ważne jest z jakiej literki napisane oraz jak mocno zjechana jest nazwa rywala w wątku meczowym."

i bezcenny kwiatek:

"JAPIERDOLE"

Właśnie udowodniłeś Mikołajku, że jesteś taką gimbą!
Nieważne jak napisano nazwę ukochanej drużyny... ważna jest analna Iza!

"Dla mnie to jest Lech."

A dla mnie jesteś pizdą bez zasad w życiu... chcesz podyskutować o paniach piłkarkach co padają rażone piorunem po byle kontakcie, by za 3 minuty zmartwychwstać? Poszukaj jakichś forów dla podobnych sobie "domorosłych dziennikarzy" (jakiś sportsboard czy cuś) i dyskutuj o Lechu, pisz "lechia"... a stąd po prostu WYPIERDALAJ pacjencie!

PS: "głeboko wyjebane mam w wasze świętości"... daj jakieś namiary na siebie, to zobaczymy jak głęboko przyjmujesz.
12 kwietnia 2018, 23:24 / czwartek
Nie. Ja chce podyskutować o meczu. O derbach. Tutaj jest dyskusja o wszystkim innym niż o meczu. Co niektórzy pomylili fora. Panienki, które padają jak rażone piorunem to 90% piłkarzy więc nie wiem o co ci chodzi. Temat zaśmiecony całkowicie przez małolatów takich jak wy. Wróćmy do derbów.
13 kwietnia 2018, 00:24 / piątek
Dla mnie to jest Lech. Po za tym obchodzi mnie ta drużyna tyle co zeszło roczny śnieg. Interesuje mnie Lechia oraz najbliższy mecz, derby oraz utrzymanie w lidze. Tylko to i nc więcej i głeboko wyjebane mam w wasze świętości

No widzisz, i tu się zasadniczo różnimy. Dla Ciebie priorytetem jest utrzymanie, kolejny mecz itd. Dla nas (przynajmniej dla mnie) najważniejsze jest żeby Lechia (nie żadna lechia do kurwy nędzy) na zawsze pozostała Lechią. Ta prawdziwą, tą mocno zwiazaną z Gdańskiem. Tą Lechią, którą KIBICE podnieśli z kolan, która wolała iść droga tułaczki po pastwiskach pomorskich niż skurwić się jak ten poznański kmiot, którego nazywasz Lechem. Więc jeżeli naprawdę interesuje Cię tylko Lechia to przestań pierdolić, że masz wyjebane w nasze świętości bo właśnie ta Lechia, o której pisałem wyżej jest nasza świętością. AVE LECHIA!!!
13 kwietnia 2018, 06:23 / piątek
Po co Wy się tak między sobą napinacie przez ten internet ? Dawniej to jak ktoś miał do kogoś problem, to po prostu zapraszał na rozmowę w "cztery oczy", a teraz to na jaki portal się nie wejdzie, to tylko w internecie się do siebie burza, a na żywo brak konkretów...Nie zamierzam nikogo obrażać, ale Panowie skupmy się na tym co w tym wątku jest istotne, a mianowicie dziś 3 pkty ! Jebać Arkę !
13 kwietnia 2018, 09:25 / piątek
Tak na marginesie - transmisja meczu dziś w Eurosport 2 (pewnie z zajebistym komentarzem jak to w Eurosport)

Stara Szkoła - apropo panienek, ostatnio przez przypadek obejrzałem mecz kobiet i w sumie nazywanie większości kopaczy z naszej pseudoligi panienkami to dla nich komplement (w sensie ambicji i woli walki) ;)

BTW - typ na mecz 2:1, ale śledzie będą prowadzić do 85 minuty 1:0, potem dostaną dwa strzały.
13 kwietnia 2018, 10:48 / piątek
Lechijko dobij tą kurwę!!! A wieczorem wszyscy na Traugutta.
13 kwietnia 2018, 12:34 / piątek
Tylko Lechia !!! a Mikolaj_LG (aby dzieci nie czytały) odnośnik
13 kwietnia 2018, 15:07 / piątek
misiu zmykaj do kolegów z gimnazjum i wypierdalaj
13 kwietnia 2018, 15:37 / piątek
No nie kumam typa. Wchodzi se tu z butami, zupełnie nie zaproszony, a dodatkowo sieje ferment. Coś pierdoli o merytorycznej dyskusji, a zajmuje się inwektywami only. Słabo. Wypierdalaj Mikolaj!
13 kwietnia 2018, 15:49 / piątek
Strzele w ciemno, że takiego burdelu jak tutaj nie ma na żadnych kibicowskim forum w Polsce.
13 kwietnia 2018, 15:56 / piątek
Podobno forum arki jest spoko. Zajrzyj, pogadaj z kolegami...
13 kwietnia 2018, 16:35 / piątek
Bylem dzis na chylonii i widzialem przestrzelone graffitti, ciekawe czy sprzed kilku dni czy z dawien dawna i sledzie maja wyjebane odmalowywac ;)
13 kwietnia 2018, 16:55 / piątek
Oj mikołaj mikołaj na takiego leszczyka jak ty to nawet nie warto sie denerwowac zreszta czym??? W moich czasach to nie bylo gimnazjum....była normalna 8 klasowa podstawowka.....wiec w odroznieniu od ciebie nie mam kumpli z gimnazjum..nawet moj syn konczył podstawowke 8 klasowa wiec w dupie byles gowno widziales
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.202