Gdańsk: czwartek, 20 września 2018
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk-kurwa Gdynia piatek 18 00

strona 3/5

13 kwietnia 2018, 20:15 / piątek
Z twittera

@PiWisniewski

Grubo. Kibice Arki biją w szyby. Jedno już pękła. Ochrona częstuje gazem. Podejrzewam, że ze stadionu dziś nie wyjdziemy, a zwłaszcza piłkarze.
13 kwietnia 2018, 20:16 / piątek
Tak jest!
śmieciarka po raz kolejny zalicza wpierdol!
13 kwietnia 2018, 20:16 / piątek
Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!!! Świniobicie zakończone zgodnie z tradycją!!! agkś A MY SWOJE!!!
13 kwietnia 2018, 20:20 / piątek
Świniobicie, hey kurwy świniobicie.
13 kwietnia 2018, 20:21 / piątek
To juz jest troche nudne ale tak sie nudzic to sama przyjemnosc no gdzie te mikolajki ufa I temu podobne taktki
13 kwietnia 2018, 20:21 / piątek
Piotr Wiśniewski
‏ @PiWisniewski
29 min.29 minut temu

Co by było z Lechią w tym sezonie gdyby nie... Arka. Dają Lechii te punkty jak na tacy, skoro potrzebują. Taki Robin Hood normalnie.

Dobre :D
13 kwietnia 2018, 20:22 / piątek
Kibice wstydzą się wracać do domu. Czekają dopóki się nie ściemni. Tylko czemu pod stadionem ?

https://twitter.com/PiWisniewski/status/9848588119 69298432
13 kwietnia 2018, 20:23 / piątek
niech te kurwy jeszcze coś próbują udowadniać, jebać wieśniaków!
13 kwietnia 2018, 20:24 / piątek
Poprawiony link https://tinyurl.com/ybna8546
13 kwietnia 2018, 20:25 / piątek
Jebać arkre. Ave Lechchia. Wszyscy na T29!
13 kwietnia 2018, 20:27 / piątek
szparka to taki Robin Hood ale w rajtuzach
13 kwietnia 2018, 20:39 / piątek
Brawo! kurwa świnia znowu na kolanach. Dwa najpiękniejsze weekendy w tym roku! Szkoda tylko że był zakaz, szkoda że mecz nie u nas. Taka piękna pogoda żeby zobaczyć poniżenie kurwy na żywo. 13tego w piątek przechodzi do najnowszej historii Lechii.

@Duch_LG
ponawiam prośbę ... pewnie jak większość chcielibyśmy zobaczyć film po edycji, chyba że coś nowego ...
13 kwietnia 2018, 20:39 / piątek
Udało się! Przyznam się, że ja o wynik tego spotkania bardzo się obawiałem. Jednak w obronie nieźle rozegraliśmy mecz. W drugiej połowie w ofensywie to nastała właściwie niemoc i to mi się totalnie nie podobało. Takie byle dowieść wynik, jak za Nowaka. Jeśli jednak uwzględnimy, że ten mecz był kluczowy dla dalszej walki o utrzymanie ( zdolność Arki do rozdzielania punktów) i że chłopaki wyszli z niego zwycięsko i to mimo kiepskiego rozpoczęcia, to dodaję swoje WIELKIE PODZIĘKOWANIA).
Chwała Władcom Trójmiasta !!!
13 kwietnia 2018, 20:42 / piątek
Zaraz jak to się panienki chwaliły - od 3 listopada nie przegrały meczu u siebie, od 3 listopada nie stracili bramki, to właśnie od 3 listopada :D
13 kwietnia 2018, 20:44 / piątek
21.30 T29
13 kwietnia 2018, 20:45 / piątek
Boże dziękuję ze jestem Lechistą !!!
Romey uderzaj na T29
13 kwietnia 2018, 20:47 / piątek
Będzie jakaś zbiórka na T29, jeśli tak to o której ?
13 kwietnia 2018, 20:48 / piątek
Dzieki Panowie Piłkarze Dzieki Panie Trenerze...dla takich chwil warto zyc...i byc...takie chwile przechodza do historii..6 dni..2 mecze .2 jakze wazne zwyciestwa .6 punktow.. 6:3 w bramkach dla Lechii nie oddaje skali upokorzenia bezdomnych oddychajacych skrzelami...MASAKRA 💪✌👍😁🍻ㇲ 6;
13 kwietnia 2018, 20:57 / piątek
Czekam na derby z prawdziwym właścicielem obiektu czyli z Bałtykiem, te są już nudne :D. Bez napinek , ale z dwójki gdyńskich rywali lepiej grać z właścicielem obiektu :D. Oj , 11sty raz z rzędu :D.
Brawo Lechia, a Stokowcu za wystawienie Oliveiry , którego się domagam od zawsze , bo ma poza Haraslinem największy potencjał w drużynie brawo!
W końcu trener , a nie pajac
13 kwietnia 2018, 21:06 / piątek
a mi między dwoma meczami derbowymi syn się urodził... :)
i do końca moich dni będę mu przypominał jak to to Lechijka zrobiła co trzeba :)
Tak się bawią Ludzie!!! od minionej soboty non stop!... ;)
13 kwietnia 2018, 21:12 / piątek
U.S - to musisz mu dać Flavio albo Sławek :) Oby nie Adam. Gratulacje.
13 kwietnia 2018, 21:34 / piątek
Z https://sport.trojmiasto.pl/ARKA-Gdynia-LECHIA-Gda nsk-rl1463.html

Atmosfera się udziela
Śledź swój pyszczek już wydziera
Same wpisy o potędze
Jak to Lechia zlana będzie
Nie zamyka się "koparka"
Z czego słynie zawsze Arka
Kibic Arki z tego znany
Że przed meczem wyszczekany
Ale Lechia trzyma nerwy
Gdy rozgrywa z Arką derby
Lechia gębą nic nie kłapie
Arkę znów za gardło złapie
Zleje Arkę bez litości
Porachuje wszystkie ości
to tradycja jest już taka
Lechia wam pokaże"faka"
-----
Ale cicho,ciemno wszędzie
Co się stało,smutek będzie?
Pusto,głucho wiatr szaleje
Co tam w Gdyni się dziś dzieje?
Jest godzina bardzo późna
Świętojańska bardzo luźna
Na ulicy zero ludzi
Gdynia już się nie obudzi
Wietrzyk grozy tam powiewa
Raz przeleci górą mewa
Atmosfera jak w horrorze
I z daleka szumi morze
Co się stało, zapytacie
Hej, żałobę w Gdyni macie
Znowu Arka dała ciała
I sromotnie znów przegrała
Gdańska Lechia dziś szalała
Znowu Arkę ostro zlała
Miał Siemaszko ich ratować
Piłkę ręką znów wpakować
A Siemaszko, każdy przyzna
To piłkarski taki Dyzma
Lechia się zwycięstwem raczy
Przecież Arka nic nie znaczy
I powtórzcie piosnkę ową
"Jacku wciąż jesteśmy z tobą"!
Razem zawsze cała Arka
Fryzjer, prezes, sekretarka
Piosnka na tą samą nutę
Pocałujcie Lechię w d…
Sledź Hunter
13 kwietnia 2018, 21:38 / piątek
za PS ... Derbowa tradycja podtrzymana. Lechia znów lepsza od kurwy odnośnik

Kolejne ostrzeżenie dla prezesa
Od kilku dni trwa konflikt na linii kibice Arki – prezes Wojciech Pertkiewicz, o czym pisaliśmy. Spór wczoraj jeszcze bardziej przybrał na sile. Pod koniec pierwszej połowy fani żółto-niebieskich skandowali: „Ostrzeżenie dla prezesa”. Rozwiesili też transparent: „Wojciech P. - za bezczelne w ch... granie”.

zaorać to szmaciarstwo ... teraz może by jebnąć bałtyk ... znowu
13 kwietnia 2018, 21:39 / piątek
hahahhahahah zajefajne....
13 kwietnia 2018, 22:24 / piątek
a Korona właśnie ładnie pocisnęła amice. Wygrali 0:1.
Arka dziwko ... PP poszedł się jebać; za to dno piłkarsko, a przede wszystkim kibicowsko blisko.

Zawsze nad wami pierdolonymi śledziami.
13 kwietnia 2018, 23:05 / piątek
Nie da się ukryć, że nie był to mecz piłkarski, a jakaś kopanina zresztą jak każde derby po za ostatnimi 4-2 w Gdańsku. Nie wiadomo jakby mecz się ułożył gdyby nie oczywista kartka czerwona dla Vitorii. Tak czy inaczej w trójmieście jedna drużyna !
13 kwietnia 2018, 23:11 / piątek
Mikołaj spierdalaj , oczywista czerwona dla ciebie . Ave Lechia !!!
13 kwietnia 2018, 23:13 / piątek
Mikolaj, wypierdalaj na swoje, sledziowe forum.
13 kwietnia 2018, 23:14 / piątek
Mikolaj_LG czas na ciebie, wypierdalaj
13 kwietnia 2018, 23:16 / piątek
Wspaniały mecz. kurwa pokazała jedynie agonalne podrygi zarzynanego prosięcia. Z piłką noźną nie miało to nic wspólnego. Choć nasi piłkarze Lechii grają za obierki i okruszki należy im się szacunek za trzykrotne rozjebanie drukarki w jednym sezonie.
13 kwietnia 2018, 23:21 / piątek
Skoro oglądali sytuację na varze i nie dali czerwonej to znaczy że było jej w chuj daleko do oczywistej. To była sytuacja na pograniczu. Kwestia czy wychodził sam na sam, bo sam faul nie był tak brutalny żeby dawać czerwo. Ot taktyczne przerwanie, nie było ataku korkami na nogi, po prostu się dynamicznie w przeciwnika wpierdolił całym ciałem
oczywista kartka w kolorze moczu dla Mikolaj_LG. wypierdalaj ... a konto do usunięcia ... to do admina
Dokładnie tak Miki. Piłka nożna to nie była. Kto chodzi na mecze ten wie. Lechia piłkarsko ciut lepsza i sprytniejsza po prostu. 3 akcje 2 bramki i brak czerwonej dla Vitorii nie wiadomo jak by to było sędzia dziś z nami w tej jak i kilku innych sytuacjach,
13 kwietnia 2018, 23:22 / piątek
Zamiast autokaru pod T29 mogła podjechać taksówka.Piłka dla Kibiców.
13 kwietnia 2018, 23:24 / piątek
mikolaj ty jestas taka iwonka raz I wonka spadaj I przestan wkurwiac swoimi wypocinami spadaj
13 kwietnia 2018, 23:24 / piątek
Jeśli nie ma czerwonej kartki za faul w którym nie było zamiaru nawet przez chwile dotknąć piłki to sorry, ale to już wszyscy pisali w necie więc szkodać tu tracić czasu tu jestes świętość lechia
13 kwietnia 2018, 23:27 / piątek
lechia 14 drużyna ligi huj i piach gra , ale najważniejsze, że są derby wygrane forum patusów :PP Zero ambicji zero celów. Byle derby wygrać, a potem takie sebixy i wynalazki chodzą na trybuach gały wyjebane od najtańszego towaru patusy jebane
13 kwietnia 2018, 23:28 / piątek
Druga bramka, to tzw. majstersztyk! Klasyczne skarcenie przeciwnika i widowni oczywiście. Oj! Piękny to będzie sobotni poranek! TDLN! Ave Lechia! He, he, he!
13 kwietnia 2018, 23:29 / piątek
Piękny czas, piękny wynik. teraz tylko wygrać dwa mecze i walka o nowy sezon...

Mikołaj, debilu mówią ci wszyscy wypierdalaj, to po chuj tu jeszcze jesteś? Kręci cię debilu jak ci wszyscy wrzucają?
13 kwietnia 2018, 23:30 / piątek
mikus pikus Lechia zawsze z duzej to raz a dwa wypierdalaj
13 kwietnia 2018, 23:31 / piątek
mikolaj ty chodzisz na mecze ....ja pierdole...ale szacun...
13 kwietnia 2018, 23:31 / piątek
@milolaj frajerze , K. Jak ogarniasz to banuj bo to kurwa cyrk , ciśnienie rośnie, co za debil
13 kwietnia 2018, 23:32 / piątek
słuchaj drutobiorco. Starsi na forumie już pisali, ja też. Tak więc w każdej wypowiedzi piszemy ... Lechia tyko przez "L", nawet w przymiotniku pomimo polskiej gramatyki (Lechijny / Lechiowski). spierdalaj śledziowa gnido

Admin ... kurwie nie można darować. Usuniecie użytkownika w tej sytuacji
13 kwietnia 2018, 23:34 / piątek
Ej! No, dotychczas byłem bezstronny, ale teraz to kurwo przesadziłeś! Won mikołaju platfusie jebany z tego forum! Obraził i Lechię i nas wszystkich! Dość! No ja bym go wyjebał stąd!
13 kwietnia 2018, 23:34 / piątek
Mikus pikus huj to przez ch sie pisze palancie a internet to anonimowy nie jest
13 kwietnia 2018, 23:40 / piątek
Kurde naruszyłem świętość i nie z tej literki mi się kliknęło. Kurcze ;/ Teraz gimnazjum będzie atakować. Vitoria ewidentna czerwona już wszyscy o tym piszą, ale nie świętość ponad trzeźwy umysł i opinie pomeczową.
13 kwietnia 2018, 23:43 / piątek
... ja pierdole... czy my ciągle będziemy skazani z wpisy tej pizdy mikołaja... on nie ma jaj i sam nie pójdzie...

czy możemy go... wypierdolić...
13 kwietnia 2018, 23:44 / piątek
No pacan jeden radoche po zwyciestwie popsul no psy szczekaja a karawana idzie dalej teraz sraxa na horyzoncie
Internety pisza powiadasz... Tutaj internety pisza wypierdalaj wiec czego nie rozumiesz?

Sledziem wali na odleglosc...
Poproszę o funkcje admina , tyle mogę zrobić i na tyle czas pozwala. Ja bym cię wyjebal bezpowrotnie ... Lechia !!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.228