Gdańsk: sobota, 21 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk-kurwa Gdynia piatek 18 00

strona 4/5

13 kwietnia 2018, 23:45 / piątek
Nie denerwujcie się mamy chwilowo 12 miejsce w tabeli. Jest się czym szczycić #nie
13 kwietnia 2018, 23:45 / piątek
Mikołajku i tak nie zmącisz zajebistego nastroju...a i będą i plusy jutro cie wyjebią z tego szacownego forum..no i faktycznie chodzisz na mecze nawet masz zdjęcia z kolegami...
odnośnik
13 kwietnia 2018, 23:47 / piątek
dla niektórych świętością jest literka. kuwów świiniów - kurwa świnia; tyw różni się min. Kibic Lechii od bezdomnego kundla.

Pedale, nie jesteś w stanie popsuć mi święta. Tym razem 13.04. Moje kolejne wygrane derby. Tylko Lechia!

Zawsze nad wami, pierdolonymi śledziami!!!
13 kwietnia 2018, 23:50 / piątek
Ja również się ciesze, ale bądźmy obiektywni. Śledzie punktów 39. Lechia 33. Sukcesy po stronie śledzi. Nie ma się czym szczycić pk za wygranymi derbami. Czyste fakty
13 kwietnia 2018, 23:51 / piątek
No a na odchodne dal mu bym kod do najnowszej Fify jak thomasowi
13 kwietnia 2018, 23:53 / piątek
k woli ścisłości ... dzisiaj 11te ...pedale
13 kwietnia 2018, 23:54 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
13 kwietnia 2018, 23:56 / piątek
Odnoszę wrażenie, że dla niektórych świetość LLLLLLechia wystarczyłoby 6 pkt w sezonie w derbach/ Reszta wyjebane :D takie ambicje
13 kwietnia 2018, 23:57 / piątek
Proponuje zmienic narracje I olac frajera I tak nic do niego niedociera
13 kwietnia 2018, 23:57 / piątek
Wypierdalaj jebany pedale z tego forum. Następny prowokator zza miedzy
13 kwietnia 2018, 23:59 / piątek
Ktoś tu przytoczył "Amice". Ta Amica miażdzy nas piłkarsko, a przede wszystkim kibicowsko szczególnie na wyjazdach gdzie powiedzmy sobie szczerze jesteśmy jedną ze słabsyzch ekip wyjazdowych w Polskiej ekstraklasie.
14 kwietnia 2018, 00:00 / sobota
idź do kolegów ..poplącz ze cie nikt nie lubi i nierozumnie...może przytulą...pociesza..pałką pogmerają...będzie lepiej ...dziś 13 piątek...to nie jest twój szczęśliwy dzień...
14 kwietnia 2018, 00:01 / sobota
Ja przytaczam fakty. Prosze o chociaż jeden marytoryczny fakt przeciwko moim. JEDEN . DZIĘKUJE.
14 kwietnia 2018, 00:05 / sobota
merytorycznie? Lechia z małej wystarczy byś wypierdalał , dał bym dużo więcej powodów , ale dziś świętuje
14 kwietnia 2018, 00:06 / sobota
Wszyscy ci piszą żebyś już wypierdalał, a ty dalej tutaj patusie. Merytorycznie.

A teraz wypierdalaj na sportsboardy... "młody, wykształcony z pojemnym odbytem"!
14 kwietnia 2018, 00:08 / sobota
mówisz jeden fuck...proszę bardzo...odnośnik
14 kwietnia 2018, 00:09 / sobota
On jeszcze na Olimpijskiej! Jedną ręką tłucze szyby, drugą pisze posty!
14 kwietnia 2018, 00:12 / sobota
ty kurwa jebano mikolajowo
Wypierdalaj!!
Nawet nie chce mi sie toba gadac
Nie psuj mi kurwo nastroju
Jestes cwelem jebanym , i tyle mam tobie cioto do powiedzenia
14 kwietnia 2018, 00:17 / sobota
prosze o fakty dziekuje
14 kwietnia 2018, 00:19 / sobota
mikus pikus nie byles nie jestes I nigdy nie bedziesz kibicem Lechi Gdansk
14 kwietnia 2018, 00:20 / sobota
wez sobie szmato kutasa sobieraja , mikolaju , i spusczaj sie z nim w odbyt siemaszkowej kurwy
I wypierdalaj stąd
To do ciebie Mikolaj w dupe jebany
14 kwietnia 2018, 00:23 / sobota
Z drugiej strony... nie znikając z forum tylko potwierdza, że lubi być jebany... wyszło na nasze.

W temacie:

Miś: To co wy w ogóle robicie?
Ola: Gadamy. O właśnie, powiedz mi, co to jest właściwie tradycja. On ciągle o to pyta. Mówi, że to jakaś dziewczynka.
Miś: Debil! Tradycja to jest... coś ekstra.
Ola: Ekstradycja?
Miś: To jest przy... derbach Trójmiasta w piłce nożnej, jak rybiogłowe kurwiska z Gdyni grają z Lechią Gdańsk to możemy przyjąć za pewnik wygraną Lechii, właśnie na zasadzie tej tradycji... to stara tradycja. Jeszcze od początku... piłki nożnej. Ekstradycja.

;-)
14 kwietnia 2018, 00:23 / sobota
brak mertorycznej rozmowy nadal.
14 kwietnia 2018, 00:26 / sobota
Merytorycznie? Wypięrdalaj
14 kwietnia 2018, 00:26 / sobota
Skad sie tacy masochisci biora? No sledz albo pies... No chyba, ze kolejne wcielenie bialoruskiego cwela ;)
14 kwietnia 2018, 00:28 / sobota
Podumuowując. Deryby wygrane 100%. Po za tym klub się sypie, kasy nie ma, zarząd okrada. Wszystko jest ok i nosimy wszystkich na rękach. potwierdzacie ? prosze o jasną odowiedź. Napinkami ośmieszacie się tylko
14 kwietnia 2018, 00:30 / sobota
Admin zrob co do Ciebie nalezy spisz switujesz czy co innego porabiasz nas tu kurwica ogarnia w dniu radosci I swietowania
14 kwietnia 2018, 00:31 / sobota
Podu... co? Idz na internety sie troche doksztalcic.

Wypierdalaj.
14 kwietnia 2018, 00:32 / sobota
Poradzimy sobie, wypierdalaj
14 kwietnia 2018, 00:34 / sobota
Prosze o odpowiedź
14 kwietnia 2018, 00:35 / sobota
mikolaj...ty kurwo jebana merytoryczna...
Byles na T 29?
Widziales usmiechnietego Joao?
Szczesliwego Kotleta?
Ty jestes typowym cwelem

mistrz klawiatury w dupe jebany
14 kwietnia 2018, 00:49 / sobota
teraz Mikołajek kończy napinkę waląc gruchę na małego różowego świniaczka. Nową ulubioną rozrywką mikołajka jest laska z trybuny dopingowej Lechii. Zakochany miał ją zabrać na chatę. Zorientował się w ostatniej chwili ... ukochana moczowo - niebieski ryjek. "Stuknął" ją Sławek a zaraz Simeon. I jeszcze kolo w garniaku ... Chuj tam, pomyślał ... świnia jest świnia; ALE Sobieraj to w gifcie w promocji do zestawu ... tego nie mógł odmówić

Obczaił, W KOŃCU że jak zwykle PRZEJEBALI.
trójmiasto.pl gdzie śledziowa napinka podkręcana przez drutobiororcę z gdyni zwanego podobnO MODERATOREM zdechła przed przed 2gą połową. Mikołaj postanowił poszukać innych przygód ... kreciki chyba. Powinni z zawodu znać się n rzeczy ...

banda pedałów... konkluzja taka ..
14 kwietnia 2018, 00:49 / sobota
Fakty :
9-2-0

Dziękuje w tym pięknym dniu.I zbanujcie tą kurwę.
14 kwietnia 2018, 00:54 / sobota
@Obiektywny ...
ten dzień się skończy po następnym upokorzeniu świni. Wtedy zacznie się następny ....
14 kwietnia 2018, 00:58 / sobota
Bigbadwolf - jestem na Wyspach Owczych. Jak tylko wrócę, to... będzie sporo roboty :) Ktoś ma nagrane gole w niezłej jakości? :) No i trzeba będzie sięgnąć do źródeł kibicowskich :)

Mikołaj, czy jak ci tam... Najgorsze są tłumoki, co chuja wiedzą, ale im się zdaje, że wiedzą. Po pierwsze, zachęcam do przeczytania aktualnych przepisów gry 2017/2018 (IFAB). Dowiesz się z nich, w jakich sytuacjach sędzie pokazuje czerwoną kartkę. Stoi to jak wół w Artykule 12. Rozumiem, że nie umiesz sobie poszukać, więc cię wyręczę. Otóż ma to miejsce gdy piłkarz:

1. pozbawia drużynę przeciwną bramki lub realnej szansy zdobycia bramki, zagrywając rozmyślnie piłkę ręką (nie dotyczy bramkarza we własnym polu karnym) (NIE NASTĄPIŁO)
2. popełnia inne przewinienie karane rzutem wolnym, które pozbawia rzeciwnika bramki lub realnej szansy na bramkę (NIE NASTĄPIŁO)
3. pluje na przeciwnika lub inną osobę (NIE NASTĄPIŁO)
4. Zachowuje się gwałtownie, agresywnie (NIE NASTĄPIŁO)
5. używa ordynarnego, obelżywego, obraźliwego języka i/lub gestów (NIE NASTĄPIŁO)
6. otrzymuje drugie napomnienie w tych samych zawodach (NIE NASTĄPIŁO)
7. popełnia poważny, rażący faul (NIE NASTĄPIŁO).

Jeśli masz wątpliwości co do punktu siódmego, to wyjaśniam, że IFAB jasno określa, co to jest "poważny, rażący faul". A ma on miejsce wtedy, gdy następuje atak nogami (NIE NASTĄPIŁ) lub atak w walce o piłkę, który naraża na niebezpieczeństwo zawodnika drużyny przeciwnej (NIE NASTĄPIŁ, TO BY BYŁA ZWYKŁA WYCINKA) lub który wykonany został z użyciem nadmiernej siły lub brutalności (NIE ZOSTAŁ, SIŁY W TYM NIE BYŁO WCALE, BRUTALNOŚCI TEŻ NIE. JAK MÓWIŁEM, ZWYKŁA WYCINKA).

Po drugie, nie kłam, że "wszyscy mówią o tym, że to powinna być czerwona kartka". Nawet Weszło pisze: "Apele o czerwoną kartkę za wejście z boku boiska? Dajcie spokój, to był faul taktyczny karany żółtkiem i tak też się stało". Ojrzyński nie zająknął się o tym słowem. W ogóle nikt o tym nie mówi, chyba że pan Sławek (nie wiem, nie widziałem), twitterowi hoolsi Arki i ty.

p.s. Wypierdalaj.
14 kwietnia 2018, 00:59 / sobota
fajnie był widzieć na telewizorze na wysokości środka pola z każdą minutą do końca meczu rosnącą stawkę u buka za zwycięstwo klubu z Gdynii
aż do samego końca
14 kwietnia 2018, 01:17 / sobota
a propos zakładów ... załóżcie sobie proszę osobny wątek na każdy mecz. Może lepiej forum. Nie wpierdalajcie się nam ze swoimi typami ile i za ile. Lechia jest tylko jedna.
Może trzeba byłoby zapytać was graczy - podobno kibiców - ile postawiliście na to że Lechia z ległą czy amicą przepierdoli i ile na tym zarobiłeś frajerze jeden z drugim.
14 kwietnia 2018, 01:40 / sobota
@ Duch_LG
Mam z NC+ gdańskie derby w HD. Jeżeli wiesz jak to wyciągnąć z nagrywarki dekodera to bierz jak swoje. Dzisiejszych niestety nie, za dużo emocji i zapominałem nacisnąć nagrywanie.
Zapraszam na "gdańskiego zachmielacza" po powrocie; ja po połowie maja. Ty na Wyspy Owcze; ja Gwinea Równikowa... niestety.
14 kwietnia 2018, 02:03 / sobota
A to ja mam lepszą pogodę :D Ale wkrótce lece do Nigerii, więc też mnie dopadną upały ;]
14 kwietnia 2018, 02:16 / sobota
Lubisz to suko, mikolaj lubisz to suko.

Kurwa do statystycznego kibica htm/janbud/prokom już by dotarło więc ty musisz być fest pierdolniety. Wypierdalaj znaczy idź sobie stąd rysku z klanu. Papa.

Aha i w jednym masz rację. Dla niektórych z nas liczy się tylko 6(9) punktów w sezonie. Zawsze nas wami, pierdolonymi sledziami.
14 kwietnia 2018, 02:18 / sobota
Aaaa i zapomniałbym!

Dajcie Edwina na admina!
14 kwietnia 2018, 08:33 / sobota
Piękny mecz, świetna walka, a dodam, że jak śledź został zmiażdżony przez Vitorie to okrutnie parsknąłem śmiechem...To dobitnie pokazuję gdzie są śledzie, a gdzie jest Lechia :) ! Panowie żaden mikolaj nie jest w stanie odebrać tego, co zostało wywalczone wczoraj na boisku ! Pozdrowienia
14 kwietnia 2018, 08:46 / sobota
Duch, ja też mam nagrane mecze derbowe, zarówno sobotni jak i wczorajszy. Problem jednak ten sam, ja tego z dekodera wyciągnąć nie umiem. Kiedyś próbowałem odpalać ten dysk na kompie, ale to chyba jakiś inny format i nie chciało nic czytać.
14 kwietnia 2018, 09:27 / sobota
Admin!!! Możesz wrzucić IP tego debila mikołaja czy jak mu tam? Co do czerwonej, to raczej szukałbym jej u śledzi, a dokładnie u Szwocha, mając już żółtą przerwał kontrę, za co jest z automatu żółta kartka. Także wypierdalaj do Gdyni ze swoimi mądrościami, tam przygarną każdego.
14 kwietnia 2018, 10:30 / sobota
fiesta, fiesta, fiesta..

odnośnik
14 kwietnia 2018, 10:36 / sobota
Spójrzcie na pierwszą bramkę.

Lipski - Oliveira - Vitoria i na końcu Stokowiec.

Samo nabicie śledzia na rożnego też zabawne, ale jakże skuteczne. Od początku wierzyłem w Patryka Lipskiego. To jest nasza przyszłości być może za chwilę lider na boisku.

Jak takie kurwy głupie jak Nowak i ta pizda ze Szkocji czy z innego kurwiska mogła pomijać czy Lipskiego czy Oliveirę. Debile jebane bo inaczej już ich nazwać się nie da

Sławczew też super przy drugiej bramce. W jego przypadku o tyle szkoda, że go stracimy na rzecz albo Benfiki albo nowego pracodawcy. Za dobry jest.

Ps. Komuś brakowała tego bezmózga Peszki? Bo mi wcale.
14 kwietnia 2018, 10:43 / sobota
Dla chętnych zaraz na nc+ powtórka meczu. Oglądać, nagrywać i bawić się cały weekend !
14 kwietnia 2018, 10:58 / sobota
Kolego niezalogowany odpierdol się od Sławka. Czemu kurwa nie byłeś taki radykalny w opiniach o nim tydzień temu ? Faktycznie admin pora wstawać. Walnąć leczniczego browca po wczorajszej fecie i posprzątać śmietnik co się zrobił na tym wątku.
14 kwietnia 2018, 11:07 / sobota
Ja tam do niego nic nie mam. Ambicji też mu nie zabieram bo biegać to on biega za dwóch. Ale inteligencji to za grosz nie ma i każdy to widzi tylko połowa nie chce tego przyjąć do wiadomości.

A może kurwa to on jest jedną z osób co spierdolił historyczną szansę na mistrzostwo kosząc bambusa z Legii? Kto kurwa wjeżdża na kostkę na środku boiska w takim meczu no kto? A to że jeszcze w zimę w Turcji łapał czerwo w sparingu dobitnie pokazuje, że rozwiniętego mózgu to on nie ma. Już kompletnie pomijając przypały poza boiskiem.

I to jest fakt nie opinia, żeby co niektórzy nie posrali i nie zakrzywiali rzeczywistości.

Wszyscy, którzy nie załapali się do 18stki (Peszko i Augustyn się nie liczą) to jest ewidentnie jasny przekaz Stokowca dla wszystkich zainteresowanych. na przyszły sezon. Nie ma dla nich miejsca.

Jeszcze tylko dodam jedną sprawę z meczu. Wawrzyniak nie nadaje się do grania na poziomie ekstraklasy. Przedłużenie z nim kontraktu jest sabotaż nic więcej. Zaranda jechał z nim jak z dzieckiem, przez tego ciecia malinowego o mały włos zostalibyśmy skarceni.
14 kwietnia 2018, 11:17 / sobota
Niezalogowany popuść gumkę w majtkach bo Ci żyłka pierdząca pęknie...jest śliczny dzień idź na spacer ochłoń....
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019