Gdańsk: sobota, 21 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Cracovia 23.04.2018 poniedziałek 18:00

strona 1/1

1

15 kwietnia 2018, 20:21 / niedziela
Bez Kuciaka, Stolarskiego i Łukasika.
Ale z zaangażowaniem, z zębem i po kolejne 3 punkty.
16 kwietnia 2018, 11:48 / poniedziałek
LechiaLublewo - jakoś spodobały mi się ostatnie tytuły wątków i ładniej dla oka wyglądało by Lechia Gdańsk - kurwa cracovia ... : )

Wraca Peszkin, z przodu Flavio, Haraslin, Oliveira do 1 składu i jedziemy z kurwami.
16 kwietnia 2018, 12:27 / poniedziałek
Oliveira musi grać od pierwszej minuty ;) Po 3pkt !
16 kwietnia 2018, 15:20 / poniedziałek
Def - i jeszcze Wiśnia i Kalka najlepiej. Nie możesz zagrać tyloma skrzydłowymi.

Na moje skład powinien zostać z derbów tych ostatnich. Ale pewnie Peszko zagra od początku kosztem Oliveiry.

Zelenika
Matos Nalepa Vitoria MLADENOVIĆ
Borysiuk Sławczew
Haraslin Lipski Peszko
Flavio

Nie jest źle. O ile bramkarz totalnie świeży tak Matos/Mladenović jak na polskie standardy to nie są słabi zawodnicy.

W porównaniu do derbów to to taka Cracovia ma kim straszyć, bo Krzystof Piątek to w tej chwili jedna z najlepszych 9iątek w kraju o ile nie najlepsza.
Probierza z powodu zawieszenia zabraknie, generalnie ciężko zweryfikować poziom Cracovii. Z jednej strony wygrają w Płocku czy 3-0 w Szczecinie a wpierdalają z Bruk-Betonem 0-2.

Mecz dopiero w poniedziałek co daje sporo czasu na zgranie nowej defensywy.
16 kwietnia 2018, 17:15 / poniedziałek
Obciągarka pognębiona, teraz czas na ich żydowskich ziomali z Krakowa - idziemy za ciosem i lecimy z pejsami. Wreszcie mamy na ławce trenera, a nie masażystę, więc jestem naprawdę dobrej myśli. 3-1 dla nas.
17 kwietnia 2018, 21:01 / wtorek
w sumie przy dobrym układzie sraxa może w poniedziałek grać już z przeświadczeniem utrzymania, a co by nie mówić, to w naszej pesudolidze, przy braku trenera który może to zebrać do kupy (i jego asystenta), może powodować, że z żydków zejdzie powietrze, niemniej na mecz trzeba się maksymalnie spiąć.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018