Gdańsk: czwartek, 20 września 2018
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Cracovia 23.04.2018 poniedziałek 18:00

strona 1/1

1

15 kwietnia 2018, 20:21 / niedziela
Bez Kuciaka, Stolarskiego i Łukasika.
Ale z zaangażowaniem, z zębem i po kolejne 3 punkty.
16 kwietnia 2018, 11:48 / poniedziałek
LechiaLublewo - jakoś spodobały mi się ostatnie tytuły wątków i ładniej dla oka wyglądało by Lechia Gdańsk - kurwa cracovia ... : )

Wraca Peszkin, z przodu Flavio, Haraslin, Oliveira do 1 składu i jedziemy z kurwami.
16 kwietnia 2018, 12:27 / poniedziałek
Oliveira musi grać od pierwszej minuty ;) Po 3pkt !
16 kwietnia 2018, 15:20 / poniedziałek
Def - i jeszcze Wiśnia i Kalka najlepiej. Nie możesz zagrać tyloma skrzydłowymi.

Na moje skład powinien zostać z derbów tych ostatnich. Ale pewnie Peszko zagra od początku kosztem Oliveiry.

Zelenika
Matos Nalepa Vitoria MLADENOVIĆ
Borysiuk Sławczew
Haraslin Lipski Peszko
Flavio

Nie jest źle. O ile bramkarz totalnie świeży tak Matos/Mladenović jak na polskie standardy to nie są słabi zawodnicy.

W porównaniu do derbów to to taka Cracovia ma kim straszyć, bo Krzystof Piątek to w tej chwili jedna z najlepszych 9iątek w kraju o ile nie najlepsza.
Probierza z powodu zawieszenia zabraknie, generalnie ciężko zweryfikować poziom Cracovii. Z jednej strony wygrają w Płocku czy 3-0 w Szczecinie a wpierdalają z Bruk-Betonem 0-2.

Mecz dopiero w poniedziałek co daje sporo czasu na zgranie nowej defensywy.
16 kwietnia 2018, 17:15 / poniedziałek
Obciągarka pognębiona, teraz czas na ich żydowskich ziomali z Krakowa - idziemy za ciosem i lecimy z pejsami. Wreszcie mamy na ławce trenera, a nie masażystę, więc jestem naprawdę dobrej myśli. 3-1 dla nas.
17 kwietnia 2018, 21:01 / wtorek
w sumie przy dobrym układzie sraxa może w poniedziałek grać już z przeświadczeniem utrzymania, a co by nie mówić, to w naszej pesudolidze, przy braku trenera który może to zebrać do kupy (i jego asystenta), może powodować, że z żydków zejdzie powietrze, niemniej na mecz trzeba się maksymalnie spiąć.
22 kwietnia 2018, 21:35 / niedziela
Łapcie voucher na jutro 198981/8572, trzeba go zrealizować jeszcze dziś.
23 kwietnia 2018, 18:19 / poniedziałek
Szkoda spalonego.
23 kwietnia 2018, 19:57 / poniedziałek
Słabiutko to wyglądało w 2 połowie. Brawa dla Zeleniki.
23 kwietnia 2018, 20:28 / poniedziałek
Mecz jak mecz. Na tyle mniej więcej nas obecnie stać. Widać było braki kondycyjne w końcówce.
23 kwietnia 2018, 20:28 / poniedziałek
Zapierdolę taką formułkę - mecz można była wygrać, ale i przegrać. Remis wydaje się sprawiedliwym wynikiem po tym co Cracovia zmarnowała i nasi zwłaszcza w drugiej połowie Haraslin i 5 minut przed końcem Peszko.

Stawiałem 1-1 jest 0-0, punkt w obecnej sytuacji trzeba szanować.

Po raz kolejny w składzie Wawrzyniak nie rozumiem tego. Jak można tak odstającego od reszty wstawiać do składu. Na szczęście sam się eliminuje w 70 minucie z powodu...skurczów. Ja pierdole bez komentarza. Zawodowcy kurwa mać, za takie przygotowanie zimowe do rewanżowej rundy ktoś powinien zawisnąć.

Pamiętamy też, że zabrakło 3 podstawowych zawodników.
23 kwietnia 2018, 21:20 / poniedziałek
Po derbowym hurraoptymizmie zostaliśmy sprowadzeni na ziemie. Na w miarę zdyscyplinowaną defensywe nie znalazło sie recepty, Dziś niestety nie błyszczeli ani Peszko, ani Haraslin. Po prostu Probierz odrobił lekcje i nie pozwolił na pozostawienie wolnego pola naszym skrzydłowym. No i juz po takim "bloku" przeciwnika zabrakło pomysłu i chyba tez dokładności.
Remis niestety ale chyba sprawiedliwy wynik na dziś.

TYLKO LECHIA!
24 kwietnia 2018, 02:19 / wtorek
Jest w miarę dobrze brakuję nam 9 punktów do spokojnego utrzymania więc z 5-ciu pozostałych meczy trzeba wygrać przynajmniej 3 i utrzymanie stanie się faktem. No chyba że Termalica nie będzie wygrywać to z każdą kolejką będziemy coraz bliżsi utrzymania ;)
24 kwietnia 2018, 08:13 / wtorek
Żal braku podania do Peszki,Haraslin z 3 m wali w niebo a Peszko ma przed sobą pustą brameczkę.Nie można być takim samolubem.No nie w takiej sytuacji punktowej.
Zelenika za to świetnie acz wykopów to chłopak nie ma ,kopie mniej więcej jak 60 -latek po amputacji .O dziwo miałem wrażenie braku...Łukasika,brzmi absurdalnie ale tak mi się wydawało.No ale co ja się tam znam,Nic.
24 kwietnia 2018, 10:13 / wtorek
Zastanawiam się, czy piłkarzom należą się podziękowania/brawa za taki mecz?
24 kwietnia 2018, 11:08 / wtorek
Zastanawiam się czy należy się tobie chuj do ryja czy lizanie dupy po sraniu.
24 kwietnia 2018, 11:15 / wtorek
lufate_a oglądałeś mecz ???
24 kwietnia 2018, 12:00 / wtorek
Widziałem... nie mówię , że się nie należą bo coś tam próbowali ale w meczu z dream teamem sraxy wypadli średnio. Może po prostu naszych grajków nie stać na więcej, ale skoro tak to po co tylu super opłacanych grajków do gry na tak mizernym poziomie.
24 kwietnia 2018, 12:02 / wtorek
lufate_ ale tak piszesz żeby popisać??? nudno czy co ???
24 kwietnia 2018, 12:05 / wtorek
W związku z twoim pytaniem retorycznym czekam na głęboko przemyślaną odpowiedz.....
24 kwietnia 2018, 15:07 / wtorek
Niektorzy chyba nie do konca zdaja sobie sprawe, ze pod wzgledem zdobytych punktow Cracovia jest bodaj druga druzyna w Polsce, za Wisla Plock, liczac tylko mecze z roku 2018. Wbrew pozorom to obecnie, po poczatkowych problemach, calkiem niezla druzyna jak na polskie warunki i nawet ten bezbramkowy remis powinien byc uwazany za cenna zdobycz.
24 kwietnia 2018, 16:42 / wtorek
1. Wisła Płock 11 23 7 2 2 19-10
2. Lech Poznań 11 22 7 1 3 20-8
3. Jagiellonia Białystok 11 21 7 0 4 20-14
4. Cracovia 11 21 6 3 2 14-9
...
13. Lechia Gdańsk 11 10 2 4 5 11-19

tak wygląda zestawienie za 2018 rok
24 kwietnia 2018, 18:16 / wtorek
Mowilem o stanie poprzedzajacym miniona kolejke. :)
24 kwietnia 2018, 21:39 / wtorek
Apropos wykopów to one może mają sens jeżeli grajek odbierający (najcześciej po odbiciu głową przez obrońcę drużyny przeciwnej) potrafi przyjąć piłkę . Bo po wykopach bramkarza to w Eklapie zaczyna się najczęściej fetsiwal siatkonogi, piłka potrafi przez minutę nie dotknąć ziemi bo sobie ją jedni do drugich przebijają górą. Brak umiejętności technicznych albo obawa co zrobić po przyjęciu. Więc lepiej niech podaje po ziemi albo ręką.
24 kwietnia 2018, 22:27 / wtorek
Bramkarz raczej powinien mieć trochę kopyto w nodze,Zelenika kopie jak junior,no a podawanie lewonożnemu bramkarzowi na prawą nogę kiedy wiadomo jest,że standardowo zrobi przekładkę grozi zawsze stanem zapalnym.
Co nie umniejsza Jego dobremu występowi.
To co się dzieje po wykopie to już inna sprawa.Niemniej jeżeli ani siły ani celownika to może lepiej zakazać Mu kopania a nakazać wyrzuty ręką.No ale ja się nie znam to tak sobie jeno dywaguję ...

Jako świeżak" forumowy chciałbym Cię zapytać,czemu tu niemal każdy każe Ci "wypierdalać'? Ucho jesteś jakieś czy co? Klon,kret czy o co chodzi?
Niemniej widziałem w filmiku o derbach podziękowania dla Ciebie czyli coś tam robisz dobrego .
A film zayebisty .
24 kwietnia 2018, 22:35 / wtorek
Mam swoje zdanie po prostu czasami. I taki klimat tego foruma :D
24 kwietnia 2018, 23:24 / wtorek
Nie zabierałem głosu przed derbami bo byłem pewien zwycięstw. Śledzie na słowo Lechia maja pełne gacie bo wiadomo czym się dla nich to skończy. Milczałem tez przed Sracovią bo chciałem żeby Lechia wygrała 3 mecz z rzędu. Typowałem 2:1 lub 2:0 dla Lechii. Rzeczywistość okazała się bardziej brutalna ale mimo wszystko zwiększyła się przewaga nad Niecieczą do 4 pkt. Wynik chyba nie krzywdzi żadnej z drużyn. Martwi tylko mała ilość strzałów w ogóle o celnych nie wspominam. Szkoda, że Ariel tylko raz uderzył z daleka. Ma w nodze młotek i powinien go częściej używać a nie stale próbować grać na 6-3 metr przed bramkę. Więcej odwagi panowie a będzie ok. Teraz najważniejsze nie przegrać w Wrocku i ograć Niecieczę. a tak na marginesie to 15 pkt z 34 Lechia zdobyła na Srarce i Wiśle Płock.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.203