Gdańsk: czwartek, 16 sierpnia 2018
FORUM
Podstrony:

Charytatywny Bieg i Piknik dla Arturka. LGFT

strona 1/1

1

22 kwietnia 2018, 20:02 / niedziela
2 maja pod naszym stadioniem odbedzie sie piknik (w tym biegi). Zapraszam do zapisów odnośnik (można też zapisać sie w dniu imprezy), można symbolicznie zapisac sie na 1km , badz 5 km czy 10km. Wiem, ze może bieganie nie jest zbyt popularne wśród braci kibicowskiej, ale intencja jest szczytna. Tu macie link do strony z fb odnośnik
Przecież 1km nawet z piwkiem w dłoni, każdy da rade, a pomóc bratu to obowiązek.
Jedni 2 maja będa wypinac tyłki, a MY pokażmy, że stać Nas na zasady, bo....
CAŁA LECHIA ZAWSZE RAZEM!
22 kwietnia 2018, 20:30 / niedziela
Od organizatora (czyli Kusego z LGFT), dostałem info ze każdy zapisany dostanie voucher na dowolny mecz Lechii (ważne! ze voucher jest aktywny do dnia przed meczem). Także panowie pokażcie ze macie jaja i potraficie pomóc.
Ps. Jakby coś to Jędrula z PUB Wolne Miasto udzieli dodatkowych informacji.
Ps.2,. jak zapisy bedą szły słabo, to bebe spamował wątki!

TYLKO LECHIA!
22 kwietnia 2018, 21:38 / niedziela
Chętnie bym pobiegł, bo biegam, ale termin nie leży...Pozostaję mi wesprzeć kwotowo ;) Świetna inicjatywa ! Pomagajmy, bo nigdy nie wiadomo, czy sami nie będziemy potrzebować pomocy ;)
23 kwietnia 2018, 21:27 / poniedziałek
Zapisy internetowe trwają do 27 kwietnia (każdy kto sie zapisze dostanie voucher na mecz Lechii), potem zapisy beda mozliwe w dniu biegu czyli 2 maja.

TYLKO LECHIA!
3 maja 2018, 06:21 / czwartek
Fotorelacja z biegu i pikniku (dzieki Kasi - The Weekend Offenders) odnośnik

Impreza świetna, pod wzgledem biegowym muszę przyznać ze I klasa, bo trasa super szybka.
CAŁA LECHIA ZAWSZE RAZEM!!!

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.282