Gdańsk: czwartek, 16 sierpnia 2018
FORUM
Podstrony:

ŚLĄSK Wrocław - LECHIA Gdańsk. 30.04.18, godz. 18.00.

strona 2/2

1 maja 2018, 14:02 / wtorek
Trzeba wkładom podziękować za walkę hahah.
1 maja 2018, 14:55 / wtorek
To jak grał(?) Łukasik to powrót do jego starej, równej, niskiej formy. Wiadomo, nowy kontrakt podpisany to teraz ma wyjebane. Do Borysiuka bym się nie przyczepiał, bo to nie jego pozycja i raczej to Rudy zawinił tam właśnie go stawiając. Szkoda wyniku, bo walka i ambicja była. Były też i sytuacje... Wygrana w piątek powinna nam zagwarntować pozostanie. I tego się trzymajmy.
1 maja 2018, 22:53 / wtorek
Kubie Koseckiej się chyba wydaje, że jest samicą alfa! ;-)
2 maja 2018, 00:03 / środa
Kosa jednak robi swoje - kiedyś mówiłem ze przydałby się w lechi Gdańsk z powrotem - nadal walczakiem jest jakim go pamietam jak dawniej grał w naszej lechi Gdańsk
2 maja 2018, 00:06 / środa
Kolejne wcielenie debila? Czy jesteś Bartuś świeżutkim niepełnosprytnym?

Tak, czy inaczej... WYPIERDALAJ!
2 maja 2018, 00:13 / środa
Stara szkoła kosecki grał przecież w naszej Lechia Gdańsk pare lat temu i nawet wtedy strzelił bramkę legi Warszawa co uratowało nas przed spadkiem z extraklasy - a teraz sprawdza się w Śląsk Wrocław u naszych przyjaciół
2 maja 2018, 00:23 / środa
Musi syn cweluusa22 (czy jak mu tam było)! ;-)
2 maja 2018, 00:43 / środa
Drogi Bartku
Nie pamiętam osobiście by Kosecki uratował kiedyś Lechię ... a juz bramką o utrzymanie czy jak to zwiesz , tym bardziej
Nasza Lechia nic mu nie zawdzięcza , było wielu bardziej zasluzonych którzy takie bramki faktycznie strzelali....np Wilk z wolnego ....ujebał wtedy ległą
Więc się nie spuszaj nad zelusiem
Ot , odpalił się chłop i chuj mu w....Niech sobie popierdolą z Tarasovsem i dadzą całusa na przeprosiny za panią która ich kiedyś porózniła ha ha
I pamiętaj
Stara Szkoła zawsze pisze się z duzej litery!!!
A ode mnie Wypierdalaj!
2 maja 2018, 01:01 / środa
oprócz tego nie "lechi Gdańsk" a "Lechii Gdańsk". Taki nieuk, czy pierdolony ignorant?
2 maja 2018, 07:41 / środa
na marginesie łącznie to już 7 trafienie w tym sezonie byłego zawodnika (na 55 straconych przez Lechię) - taką po prostu politykę transferową ma nasza władza (klubowa)
2 maja 2018, 09:35 / środa
Bartek marny prowokatorze , WYPIERDALAJ z tego forum!!! musisz mieć naprawdę jakiś kompleks skoro zmieniasz nick po to by tutaj pisać swoje marne wypociny. Ostatnio był tutaj jakiś pokemon który miał problem z poprawną pisownia , założę się , że to Ty. Jak bym Cię szmato spotkał w realu to bym Ci w zęby wyjebał z automatu. Nie pozdrawiam i wyperdalaj !
2 maja 2018, 10:07 / środa
Tym razem kompletny niewypal. Mam uwagę do Stokowca co do skladu. Widać gołym okiem, że boi się postawić na młodych. Po raz kolejny stawia na drewnianego Mladenovica - co prawda pierwszy sklad podyktowała absencja Vittorii, niemniej czemu on skoro Chrzanowski się sprawdzał w pierwszych meczach. To samo z obsadą bramki - po niezłym meczu Zeleniki (wymuszona gra za kartki Kuciaka) sądziłem, że da mu szansę.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.284