Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Nieciecza 04.05.18 godz. 20:30

strona 1/2

3 maja 2018, 15:36 / czwartek
Walka o 3 punkty i złapanie tlenu
3 maja 2018, 21:08 / czwartek
Wygranie tego meczu praktycznie konczy temat jesli chodzi o rozstrzygniecia w dolnej osemce.
3 maja 2018, 21:56 / czwartek
A tak poza tym...
JAZDA Z KURWAMI !!!
3 maja 2018, 22:19 / czwartek
Mecz sezonu o utrzymanie z LZS Nieciecza na 40 tys. Estadio Letnica - takich czasów dożyliśmy :) spotkają się dwie najbardziej "widowiskowo" grające formacje obronne w lidze, można założyć festiwal bramek, typ: 5:4 dla Lechii po samobójczej bramce Treli w 88 minucie
3 maja 2018, 22:39 / czwartek
Te 3 punkty chuja dadzą. Cały tlen zabiera Sebek z fabryki kredek swoją obecnością w szatni.
4 maja 2018, 06:47 / piątek
Myślę, że dziś spokojnie trzy punkty wpadną, a podwójnego hat-tricka skompletuje nie kto inny, jak niesamowity, jedyny, wspaniały Sebek Mila, a zrobi to prosto z trybun, czy gdzie on tam teraz siedzi ?
4 maja 2018, 09:19 / piątek
To nie jest mecz o 3 pkt, to mecz o 6 pkt, a moze i wiecej.
Termalica nie postawi autobusu w bramce (przynajmniej przy remisie), bo bedą grac o pełną pulę.
Wygrana spowoduje ze jedną nogą bedziemy juz w ekstraklasie 18/19.
Remis utrzyma status quo w walce o utrzymanie, przy złych pozostałych wynikach, może to pozycje pogorszyć.
Przegrana spowoduje ze bedziemy poważnym kandydatem do spadku.

Oczywiste oczywistości, ale widze ze nie wszyscy doceniają wage tego meczu.

TYLKO LECHIA!
4 maja 2018, 10:18 / piątek
Oby zagrali tak, jak pierwszą połowę ze śledziami...bo że potrafią to wiemy
Do boju Lechio!
4 maja 2018, 17:10 / piątek
Tak oni wiele potrafia- pokazali juz nie raz.Najwiecej potrafi prezes ze swoim podopiecznym(tym co zabiera tlen w szatni).A sam mecz bedzie o wiele trudniejszy niz derby, w których sledzie byly obsrane juz przed wyjsciem z szatni.4:3 dla nas po golu strzelonym przez Kuciaka dalekim wykopem w 98 minucie.
4 maja 2018, 17:51 / piątek
Panowie nie rezygnujcie z marzeń , one się spełniają, "gol z przewrotki Łukasika w 91 min. jest realny"
4 maja 2018, 19:12 / piątek
Dokładnie Łukasik 93 minuta przewrotka .... z karnego.
4 maja 2018, 19:35 / piątek
Jakby ktoś miał link będę zobowiazany
4 maja 2018, 20:21 / piątek
Edwin - próbuj:

odnośnik

10 linków do streamów jak na razie... (rozumiem, że Dailymotion nie wchodzi w rachubę?).
4 maja 2018, 20:32 / piątek
Po zainstalowaniu rozszerzenia Hola w Chrome można oglądać na odnośnik

Potem lepiej Holę odinstalować, bo opinie są różne, na temat tego rozszerzenia.
4 maja 2018, 20:34 / piątek
W każdym razie ja się nie pierdolę.
4 maja 2018, 20:58 / piątek
Co tu dużo mówić. Ładnie nasi grają.
4 maja 2018, 21:10 / piątek
Coraz gorzej to wygląda...
4 maja 2018, 21:28 / piątek
Im dłużej trwa mecz tym gorzej to wygląda. Jeśli nie strzelą czegoś na początku drugiej połowy to przypuszczam, że zostaniemy bez punktów.
Dla mnie Lipski to jakaś porażka... Co on w ogóle robi na boisku...
Taki Stefanik po spadku Termaliki będzie do wzięcia pewnie za grosze... On nawet w takiej słabej drużynie się wyróżnia.
4 maja 2018, 21:44 / piątek
Ostatnie ostrzeżenie...
4 maja 2018, 22:03 / piątek
No i stało się...
4 maja 2018, 22:06 / piątek
Zaczynam się na poważnie bać spadku.
4 maja 2018, 22:07 / piątek
Biorac pod uwage, ze Termalica moze sobie od razu dopisac 3 punkty za mecz z Arka to de facto Lechia juz traci do niej 1 punkt majac o jeden mecz wiecej do rozegrania.
Dzisiaj sil starczylo tylko na 1 polowe. To jest k... dramat!
4 maja 2018, 22:09 / piątek
Pamiętajmy, że Termalica ma jeszcze pewne 3 pkt w meczu ze Szparką 12 maja.
4 maja 2018, 22:15 / piątek
Trener po raz kolejny wzmacnia przeciwnika wstawiając Mladenovica...
4 maja 2018, 22:19 / piątek
Bez wspinki .1 liga jest nasza. "" uj z preziem czas by gwiadom tez dać do myslenia.
4 maja 2018, 22:19 / piątek
Całe szczęście ze nie muszę oglądać tych pizd . Niech żyje 2 zmiana.
4 maja 2018, 22:25 / piątek
Najgorsze jest to ze prezio top 5 zrobil sklad na top 5.i miejsce w 8 to minimum dla wuefisty, masazysty czy Stokowca. Kur.a to jest jakis koszmar.
..
4 maja 2018, 22:26 / piątek
Przykro to pisać ale miejsce tych kalek milowo-mandziarowych jest w 1 lidze.
4 maja 2018, 22:31 / piątek
Rudy bierz mercedesa i ....prezesa i ....
Jebane wklady.Zero ambicji.
4 maja 2018, 22:31 / piątek
Ja prdl...dramat
4 maja 2018, 22:31 / piątek
Zakładając wariant pesymistyczny dla pozycji Lechii w tabeli, że śledzie i żydy wszystko do końca przegrają to po szybkiej analizie wygląda mi na to, że o ile Sandecja już jest w drugiej klasie rozgrywkowej to o zaszczytne pierwsze miejsce objęte spadkiem powalczymy z Piastem.
4 maja 2018, 22:32 / piątek
Teraz o wiele cięższe mecze z Piastem pogonią i czekać jak arka oddaje mecz z nieciecza słabo to widzę....
4 maja 2018, 22:34 / piątek
Piast to nam walnie 3. Jesli ktos nazwie te cipy pilkarzami to niech nie patrzy juz w lustro.
4 maja 2018, 22:37 / piątek
Jak Mandziara nic nie potrafi zrobić, ostro ukarać finansowo poszczególnych piłkarzy albo wstrzymać pensje całego zespołu lub obniżyć do 50% (jak paprykarze) to powinny działać trybuny.

Ale oczywiście przez ponad pół roku zero presji oprócz śmiesznych dla kopaczy zarabiających od 50 koła wzwyż okrzyków typu "Lechia grać..." czy "co wy robicie" i mamy...
Jak dla mnie to już nawet jest ZA PÓŹNO na jakiekolwiek działania. Zresztą i tak by nie było działań ze strony "trybun" - wiadomo :)

ps. tak wiem, zostaje mi tylko pisanie, na nieszczęście nasze nie mam "wyższego stanowiska" w Lwach :(

Ciekawe jak wasze sumienie, kiedy można było coś zrobić przy katastrofalnych wynikach nie tylko sportowych.
ZA PÓŹNO!
4 maja 2018, 22:38 / piątek
I nie mowcie mi o Peszkach .Stolarskich czy Haraslinach .Cyrk kurwa cyrk.
4 maja 2018, 22:43 / piątek
Mandziara Ty Kurwo !!!
4 maja 2018, 22:43 / piątek
Przez ostatnie lata było kilku wynalazków w Lechii, większość z nich już wyleciało, ale kim do kurwy jest Mladeonovic?
Jakie kwity na ma kolejnych trenerów?
Wszedł z Cracovią na 20 min miał 5 piłek i nie potrafił ani jednej kopnąć dobrze, dzisiaj 3 razy był przy piłce i żadna nie doleciała do pola karnego (w tym jedna stojąca z rzutu wolnego, czyli już nic prostszego nie mógł dostać).
Kolejny wynalazek - Krasic. Przecież ten człowiek przez dwa lata w Lechii może by uzbierał 120 min dobrej gry.
O pozostałych nie chce mi się pisać, bo szkoda czasu.
Może i dobrze by się stało gdyby Lechia spadła - pozbylibyśmy się szrotu, może by się udało to poukładać od podstaw. Niestety w Lechii działają ludzie, którzy nie pamiętają lat 90tych gdy w podobny sposób próbowano zrobić 1szą ligę w Gdańsku, zrobiono zaciąg ludzi na hurra, mających Lechię dupie i skończyło się to spadkiem oraz gdy w podobny sposób Rysio Krauze budował puchary w Gdyni. Co również skończyło się spadkiem śledzi do 1szej ligi. Później na farcie wrócili (awansując chyba z 4tego miejsca) a długi do dzisiaj spłacają.
Niestety na chwilę obecną ponda połowa składu nadaje się do odpalenia i nieważne, która tutaj będzie liga.
Trochę to chaotycznie napisałem , ale co dzisiaj obejrzałem to trudno się pozbierać. I do tego początek weekendu po majówce a panowie piłkarze, wiedzą jak ludziom humor poprawić. Niestety tylko kilku z nich tak naprawdę ma jaja, bo w tej biednej lidze charakterem większość meczów można wygrywać,a liga jest naprawdę przesłaba co najdobitnej pokazują eliminacje do eiliminacji europejskich pucharów.
Pozdrawiam
4 maja 2018, 22:44 / piątek
Prezio to prezio
Bez dyskusji. Dlugi itd. ALE KURWA TO NIE ON GRA PRZECIWKO WIRTUOZOM Z NIECZECY CZY NOWEGO SACZA..GDZIE TO KURWA JEST? KAZDY WKLAD POWINIEN BYC GONIONY GDZIEKOLWIEK BEDZIE NAPOTKANY.
4 maja 2018, 22:45 / piątek
Co to kurwa było? Zero ambicji... Można po mnie jechać, można mi kazać wypierdalac ale mandziara ty kurwo wypierdalaj (specjalnie nazwisko i Ty z małej). I Oni (piłkarze) maja czelnosc piątki przybijac.. Gdzie są ludzi pokroju Buziego, Rogalskiego itd? Większość z Nas jechała po nich ale wychodzili na kolejny mecz i zostawiali serce na boisku. Panie Stokowiec puść Pan na boisko 11 juniorów uwierz mi, że będą bardziej walczyć... HAŃBA KURWA!!!!
4 maja 2018, 22:47 / piątek
Jest dobrze, obroniliśmy miejsce nad strefą spadkową
4 maja 2018, 22:52 / piątek
@marioviking

Teraz to już za późno nawet na gonienie wkładów, chyba że mamy na celu rozwiązanie kontraktu z danych pionkiem z winy klubu.

Tyle czasu było, już zimą powinno się zareagować, ale jedyna PRESJA na zawodników do teraz to okrzyki Lechia grać, które po 5 min przechodzą w zapomnienie, a następnego dnia już kilka razy na jedzonku w Bałtyckiej czy Garnizonie :)
4 maja 2018, 22:53 / piątek
Oczy bolą jak sie na to patrzy. Ten skład jak i gra na pierwszą ligę nie starczy. Brak przyszłości.
4 maja 2018, 22:55 / piątek
wy to kurwa nie lwy polnocy ale morswiny jakies....hahahaha
4 maja 2018, 23:01 / piątek
Przecież nic się nie stało
4 maja 2018, 23:13 / piątek
Czy wygrywasz czy nie ja i ta kocham cie w moim sercu Lechia najwspanialszym klubem jest!
4 maja 2018, 23:15 / piątek
Jeszcze 3 mecze , może 1 punkt i witaj 1 ligo . Ale na 1 ligę ten skład jest też cienki .
4 maja 2018, 23:18 / piątek
Niestety, na tą chwilę te pizdeczki występujące w koszulkach Lechii są najsłabsze w całej lidze. To jest, kuźwa, dramat - zero ambicji i woli walki. Siły starczyło na 30 minut.
Teraz dwa mecze wyjazdowe - z łatwym do przewidzenia wynikiem. A za 2 tygodnie jeszcze tylko wpierdol od Sandecji i ... wakacje. CUDOWNIE!
4 maja 2018, 23:27 / piątek
Nie bede płakał, bo jeszcze sezon trwa i szanse są, ale ciekaw jestem teraz opinii tych wszystkich klakierów, którzy tak piali z zachwytu po wywaleniu ze składu Marco Paixao, oraz tych co układali juz wierszyki ku czci Stokowca. (nadmieniam ze nie przekreślam go jako trenera, ale TRENEREM przez duże T to na razie nie jest.)

PS. nie widziałem statystyk z meczu, ale czy był choć jeden celny strzał w bramkę (nie licząc podań do Treli)?

TYLKO LECHIA!
4 maja 2018, 23:28 / piątek
ale bym sobie opierdolił taką kiełbę z grilla na T29 i odlał się pod drzewem xD
4 maja 2018, 23:37 / piątek
dziś dzieci kukurydzy i potentaci kostki brukowej raczej spuścili Wielka Lechię do 1 ligi...obawiam sie ze to był kluczowy mecz i nasze orły już sie nie podniosą wiec mozna powoli zacząć sie interesować kto wejdzie do 1 ligi z 2 a kto z niej spadnie...zgrzeszyliśmy i trzeba za to zapłacić...tylko derbów zal bo raczej ich w przyszłym sezonie nie będzie no i 9 punktów do zgarnięcia ...la la la lalala 1 liga la la la lalala 1 liga...
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.415