Gdańsk: sobota, 26 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Bruk-Bet Nieciecza 04.05.18 godz. 20:30

strona 2/2

4 maja 2018, 23:38 / piątek
"Jak w tym sezonie spadniemy, to was wszystkich zaje..."
No to zobaczymy, czy te obiecanki są cokolwiek warte.
4 maja 2018, 23:45 / piątek
Mandziara rozgrywa to mistrzowsko.Wszyscy jebia wklady(słusznie) i trenera.Z trybun gromkie Lechia grac kurwa mać, na forum nawet ogarnieci kibice problem widza w Stokowcu i odstawieniu Marco.A to co sie dzieje to przeciez poklosie "zarzadzania" klubem i polityki milościwego Adasia.Nikt nie widzi, ze oni dzisiaj mieli sily na 30 minut grania?To wina Stokowca?Ze wstawil tego czy tamtego?Przeciez Lechii juz od jakiegos czasu nie ma na boisku i w klubie.Zostali najwierniejsi.Mnie ta porazka nie dziwi.Terminarz jest bardzo chujowy dla nas i szanse na utrzymanie mocno poleciały w dół.Najgorsze ze nie ma druzyny...cos nasz spec od atmosfery sie nie popisał.
Ale my wierzymy...
4 maja 2018, 23:59 / piątek
d.g. - przecież kazdy kto kibicuje Lechii dłużej niż od ostatnich Świąt Wielkiejnocy, wie ze całe zło klubu jest zintegrowane w jednej postaci... nie jakiego Adasia. Dla mnie jest on niczym nowotwór złośliwy, z którym prędzej czy później trzeba bedzie sie zmierzyć, ale teraz rozmawiamy o zaleczeniu bólu, a nie o wycięciu drania drążącego nasz KLUB.

TYLKO LECHIA!
5 maja 2018, 00:05 / sobota
Co jak co, ale terminarz to mamy dobry. Kostka brukowa u siebie, druga Nieciecza również. Jedyne to co ku.r.wa nie gra to piłkarze, którzy od 30 minuty stanęli. 30% czasu grali, ponieważ mieli za 30% zapłacone? Niby każdy z nich przejęty po meczu, jednak po raz kolejny zostaliśmy ograni przez kukurydzianych chłopców, którym nikt nie przeszkadzał. Zostały 3 mecze, tak naprawdę nawet jak te bezdomne kmioty się podłożą, to i tak jest wszystko w naszych rękach.
Do tego optymizmu brakuje jednego, żeby oni coś grali. W spadku poza tym, że cofnie to znacząco klub, jedno jest dobre, że banda dolarowych przebierańców rozjedzie się po świecie, zostaną Ci którzy mają odrobinę biało-zieloną krew, a może i Adaś dostanie bana za brak TOP14.
5 maja 2018, 00:09 / sobota
Ja pierd...Ole, żeby jedynym naszym sukcesem w tym tygodniu było to, że Legia rozjedzie to rybną ferajnę. Masakra. Na pociesznie STS jeszcze w nas wierzy odnośnik
5 maja 2018, 00:18 / sobota
tak .... rozliczeń i zmian przyjdzie czas.....
5 maja 2018, 00:27 / sobota
Rzadko się TU wpisuję ostatnio, ale aż korci mnie ta możliwość odrobinki złośliwości:
bez zespołu, bez sensownych władz. 0:1 w kluczowym momencie dla Klubu. Brawo MY, woops WY.
Pludraki...
5 maja 2018, 00:53 / sobota
Wszystko wraca do normalnosci....zaplecze.
Nie plakac, kilka dzielnych pokolen sie wychowalo i dalo rade:)
5 maja 2018, 05:37 / sobota
Niestety spadamy z ligi teraz dwa wyjazdy najpierw do Piasta walczy o życie i nie pomorze ,szparka sie podklada Nieczeczy i lezym i kwiczym.Sami sobie jesteśmy winni,przykro.
5 maja 2018, 07:01 / sobota
Chyba warto już teraz założyć wątek pt. "1 Liga: sezon 2018-19". Jest jeden pozytyw - będziemy mieć szansę odegrać się na Puszczy i Bytowii za wyeliminowanie z PP.
5 maja 2018, 08:32 / sobota
Ariel Borysiuk przed meczem: "To spotkanie urosło do rangi meczu sezonu. Musimy być przygotowani na przysłowiową bitwę na noże. Jestem pewien, że będzie wielkie poświęcenie z naszej strony oraz determinacja i zaangażowanie"
Oj, pizdeczki, pizdeczki - dobrze, że tych noży nie wyciągnęłyście, bo jeszcze byście sobie paluszki pokaleczyły.
5 maja 2018, 08:54 / sobota
Podłożyli się?
Może faktycznie brak kasy i to był sygnał do Mandziary, że "bez sianka nie ma granka" nawet jeśli w grę wchodzi spadek.
Wszystko wyjaśni się we wtorek.
5 maja 2018, 09:01 / sobota
Piast nie Pomorze bo Górny Śląsk...nie pomoże, bo sam też musi zadbać o swoje sprawy. A śledzie to się nawet nie muszą podkładać, bo są teraz mega słabi, tylko najebali tych punktów...no i jeszcze będą mieli w głowie, że ich przegrana ze słonikami może nas pogrążyć
Nie ma co oglądać się na innych
"Obywatelu, zrób sobie dobrze sam!"
Lechia grać k..mać!
5 maja 2018, 09:19 / sobota
Obawiam się, że nie było żadnego podkładania. Nieciecza gra całkiem nieźle (w meczu ze Śląskiem przeszkadzał im sędzia). Patrząc na terminarz, lecimy z ligii.
Z drugiej strony--czeka nas emocjonująca walka o utrzymanie, a nawet jeśli spadniemy, to już wiecej nie będziemy tych pseudogwiazdeczek oglądać i może wrócimy na Traugutta (pewnie nie, a szkoda).
5 maja 2018, 10:19 / sobota
Po tym meczu to Kuciak powinien odpocząć. Nie wiem jak grał Nalepa na Węgrzech, ale u nas się nie sprawdza. Generalnie wszyscy mieli spętane nogi. Oni przegrali ten tan mecz już w szatni. Zobaczcie na powtórkach jak przed meczem wychodzą z szatni - wszyscy ze spuszczonymi głowami.
5 maja 2018, 11:28 / sobota
Po meczu na konferencji prasowej Stokowiec powiedział bardzo ciekawą rzecz, mianowicie: "Przychodząc do Lechii wiedziałem na co się piszę i wiedziałem o czymś o czym kibice nie wiedzą i mówiłem, że Lechia będzie się bić do ostatniego meczu o utrzymanie". Bardzo intrygujące o czym nie wiemy.
5 maja 2018, 15:13 / sobota
Mecz słaby jak cały sezon. W tym momencie walka o utrzymanie rozgrywa się między nami i Termaliką. Ciekawie może się zrobić, jeśli Sandecja wygrałaby dziś w Gliwicach, bo wtedy do "walki o spadek" włączają się i Piast i Sandecja, a w najbliższych kolejkach meczów pomiędzy całą czwórką jest kilka.

Z minusów - wraca temat ujemnego punktu, bez niego nie mamy już marginesu błędu na utrzymanie pozycji w tabeli w przypadku porażki w Gliwicach. Ciekawe co powiedziałby niejaki Adam M., gdyby tego punktu zabrakło po kolejce nr 37.

Z plusów - cały czas wszystko jest w naszych rękach. 7 punktów daje utrzymanie. Podczas meczu w Szczecinie Pogoń pewnie będzie już myślami na wakacjach.
5 maja 2018, 15:27 / sobota
galizero,
pieniążków nie ma na pensje
5 maja 2018, 15:38 / sobota
@gmoch

to akurat kibice wiedzą
6 maja 2018, 18:27 / niedziela
Jakich kur.wa pieniążków? Pensje po 80 koła to raczej nie są pieniążki....
To co oni zagrali w drugiej połowie pozostanie tajemnicą.
Jestem ciekawy co miał na myśli Stokowiec mówiąc, że "wie więcej od kibiców i mimo to wierzy w tą drużynę"?
6 maja 2018, 18:52 / niedziela
Co z tego ze maja 80 koła jak nie wpływa to na konto! Mi jakby nie płacili to bym nie pracował i oni właśnie tak robią. Mandziara kręci walki na każdym kroku i to on jest głównym złem Lechii. Póki nie zmieni się właściciel to drżyjcie narody. Liczę na utrzymanie ale wszystko to wyglada mega katastrofalnie. Jak popatrzy się na sytuacje Wisły z poprzednim właścicielem i jak sobie z tym poradzono , to aż serce ściska ze u Nas tak nie można ( wiem wiem kasa misiu kasa )...My wierzymy!!!
6 maja 2018, 21:01 / niedziela
3 bardzo ważne mecze ....jakaś presja nie na grajków , nie na trenera ale na władze Lechii by się chyba przydała...nie wiem nie znam się ...
7 maja 2018, 07:06 / poniedziałek
To jest niesamowite, że takie szuje jak mendziara, dalej funkcjonują w polskiej piłce, że nikt go nie "usadzi", wszyscy wiedzą kim jest, ale nie ma takiego kogoś, który by zaradził tej sprawie...Jak tak może być, że przychodzi jeden koleś do klubu i wszystko się spierdala?? Pewnie jestem "za krótki", ale zastanawiam się, czy nie ma bata na kogoś takiego?
7 maja 2018, 12:40 / poniedziałek
Marco przed odejściem powiedział w czym problem: odnośnik następnie przed sparingiem z Chojniczanką sam przyjął postawę - p ** nie robię i poniósł konsekwencje, natomiast diagnoza nadal aktualna
7 maja 2018, 16:27 / poniedziałek
Dopiero po meczu dotarło do mnie jak fantastycznym wynikiem byłby remis.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031