Gdańsk: sobota, 20 października 2018
FORUM
Podstrony:

Piast Lechia wtorek 18 00

strona 3/3

8 maja 2018, 20:10 / wtorek
Top 5 ciągle możliwe
8 maja 2018, 20:13 / wtorek
Mnie też wydaje się kuszący powrót na Traugutta i wysłanie emerytów wpizdu, ale jednak zawsze najważniejsze jest wygrywać. Mam nadzieję, że pewne patologie widoczne są nie tylko dla kibiców i ktoś podejmie wreszcie męskie decyzje co do przyszłości klubu. Dziś wygraliśmy mecz, być może niesłusznie, niesprawiedliwie, ale tym razem to My.
8 maja 2018, 20:22 / wtorek
No dobra, wygląda na to, że jest nienajgorzej. Jeżeli dobrze liczę, to wystarczy nam 1 punkt i się utrzymamy. Pod warunkiem, że będzie to punkt z Sandecją.

Przyjmijmy, ze w następnej kolejce zapadną najgorsze dla nas rozwiązania, a więc my przegramy, a wszyscy nasi rywale wygrają. Wtedy po kolejce tabela będzie wyglądać tak:

13. Piast - 37 punktów
14. Lechia - 37 punktów
15. BBT - 36 punktów
16. Sandecja 35 punktów.

I teraz ostania kolejka w trzech wariantach, zakładając, że my zremisujemy z Sandecją.

1) Jeśli Piast wygra z BBT

13. Piast - 40 punktów
14. Lechia - 38 punktów
15. BBT - 36 punktów
16. Sandecja - 36 punktów.

2) Jeśli BBT wygra z Piastem

13. BBT - 39 punktów
14. Lechia - 38 punktów
15. Piast - 37 punktów
16. Sandecja - 36 punktów.

3) Jeśli Piast zremisuje z BBT

13. Piast - 38 punktów
14. Lechia - 38 punktów
15. BBT - 37 punktów
16. Sandecja - 36 punktów

Tak wychodzi.
8 maja 2018, 20:26 / wtorek
Kuciak dostał chyba nawet za 3-4 miesiace bo miał tyle interwencji.Dobrze że więcej Piast nie strzelał bo już na pewno by nie wybronił .
Mendziara masz szczęście.
Swoją drogą 2 punkty w 2-meczach dają utrzymanie.
Oczywiście że do Szczecina trzeba pojechać i sprawę załatwić już w sobotę.
8 maja 2018, 20:26 / wtorek
luk zakładaj kolejny wątek,i jedziemy dalej może jeszcze uda sie wyprzedzic te kurwy z gdyni w tabeli.
8 maja 2018, 20:29 / wtorek
ale ta liga jest koszmarnie słaba, po piątkowym meczu z niecieczą nie przypuszczałem że są w tej lidze jeszcze słabsze drużyny, a jednak na szczęście są. uffff.....
8 maja 2018, 20:32 / wtorek
No właśnie, właśnie. Jeszcze jedno spostrzeżenie. Jeśli dziś drużyna, co śledziem jebie tak przepierdoli z Cracovią (chodź idę o zakład, że będzie remis), to nie będę się za bardzo mogli podłożyć Bruk-Betowi, bo będzie im groziło, że ich wyprzedzimy. A śledź zakompleksiony jest. I jedynym jego sukcesem w tym roku jest to, że może być nad nami.
8 maja 2018, 20:39 / wtorek
Wygrać utrzymać się zapomnieć.
8 maja 2018, 20:53 / wtorek
Do utrzymania wystarczy 1 punkt zdobyty z kimkolwiek.

Bardzo prawdopodobne, że nawet ten 1 punkt nie będzie potrzebny, bo do spadku konieczny jest skrajnie niekorzystny układ wszystkich wyników.

Gdybyśmy jednak spadli (w co w tej chwili trudno uwierzyć), to będzie bardzo dobrze wiadomo KTÓREGO 1 PUNKTU zabrakło.

LECHIA GDAŃSK!!!
8 maja 2018, 20:58 / wtorek
Lechia Gdańsk wygrała teraz portowcami ze Szczecina chodzby zremisować 0 do tylu nie nie dać sobie bramki strzelić jak się uda to 1 lub 2 do przodu wtedy mamy utrzymanie a u siebie za 10 dni postrzelać bramki żeby podziękować za wiarę kibiców w drużynę i budować skład żeby za rok walczyć o pierwsze 3 miejsca w tabeli żeby zagrać przynajmniej w lidze Europy - pierwsza ósemka ;)
8 maja 2018, 21:32 / wtorek
Komedia. Posłuchajcie kto wg Ekstraklasa strzelił dla nas drugą bramkę :)

odnośnik
8 maja 2018, 21:42 / wtorek
@Duch LG: kluczowy mecz dla Lechii to wygrana Śląska z Piastem i remis Sandecji. Wówczas bez względu na inne wyniki w 36 i 37 kolejce Lechia nawet przy 2 porażkach zostaje pozostaje w lidze.
8 maja 2018, 22:29 / wtorek
@Duch_LG

zwróć uwagę, że we wszystkich Twoich tabelach jesteśmy co najmniej na 14 miejscu nawet jeśli ten 1 punkt zdobędziemy z Pogonią a z Sandecją przegramy, bo w układzie gdy Lechia ma 38 i Sandecja ma 38, wyżej pozostanie Lechia, bo zajmowała wyższą lokatę po rundzie zasadniczej.
8 maja 2018, 22:37 / wtorek
Jak zawsze w trudnych chwilach mozna liczyc na Piast, ze pomogą.Nawet wlasnym kosztem jak widać.Dobre chlopaki...i Jedi tez.
8 maja 2018, 23:51 / wtorek
Dzięki Panie Stokowiec że czytasz moje wpisy i że wystawiłeś Borysiuka, jeżdżenie na dupie mocno pomogło, a i radość po golu w jego wykonaniu była największa, nie chce chłop grać w 1 lidze. Tego właśnie brakowało z Niecieczą, zamiast tego było krycie na radar.
9 maja 2018, 00:10 / środa
lippman

To jest totalna żenada. Nie jakaś zwykła pomyła, bo zauważ, że w jednej akcji wcześniej też strzelał Oliveira, a ten jełop nie tylko nazwał go Vitorią, ale jeszcze chwilę popierdolił o tym, ile Vitoria ma goli. Pro, że ja pierdolę. Zaraz ich zjebie na fejsie za to :D

olo.gda, MaciejzGdańska

Tak, prawda. Nie miałem za wiele czasu, więc przeliczyłem tylko tę jedną ewentualność. Wychodzi na to, że jeden punkt daje nam utrzymanie, a i bez punktów jest ono możliwe.
9 maja 2018, 00:17 / środa
@d.g ... tak, na Piasta można liczyć, chociaż nie uważam żeby się podłożyli, grali w końcu, o swoje być albo nie być.. Szkoda, że na Piasta, a nie na Śląsk. Ja rozumiem ... przyjaźń jest miedzy kibicami, a boisko boiskiem; ale grali ostro, jakby grali z kurwą a nie z Lechią. Nasi nałapali kartek, a oni mając utrzymanie w kieszeni pocisnęli nas jakby chcieli nam gwoźdź do trumny dojebać.

Umiesz liczyć licz na siebie. Zostały 2 mecze do wygrania. Wygramy, utrzymamy się bez oglądania się na innych. Mam nadzieje, że Piast też.
9 maja 2018, 01:03 / środa
raczej się utrzymamy i to prawdopodobne dość bezstresowo, ale to dlatego że jak pisałem po zakończeniu rundy zasadniczej bo w tej "ekstra" lidze są jeszcze słabsze janki od nas. Pytanie co dalej (optymistyczne, że jednak zwycięży opcja "bezstresowa"), Stokowiec zostaje, pół składu out, juniorzy dochodzą do jedenastki...
9 maja 2018, 14:52 / środa
Dobrze ze sie udalo wygrac, ale widac po tej druzynie jak oni fizycznie umieraja po paru minutach gry.... utrzymac sie, a potem mam nadzieje realne porzadki przed sezonem i przygotowania z trenerem (co u nas nie jest takie czeste) i nastepny sezon bedzie mam nadzieje piekny.... i sie rozmarzylem... :-)))
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038