Gdańsk: piątek, 17 sierpnia 2018
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa 2018-2019

strona 1/2

20 maja 2018, 20:43 / niedziela
Mistrzem Polski ma być legia. Stieg kto spada?
20 maja 2018, 21:21 / niedziela
W ekstraklasie witamy Miedź Legnica i Chojniczankę lub Zagłębie bez chuja w gębie?
20 maja 2018, 21:54 / niedziela
Zanim stieg napisze to ja wrzucę fakty, spada arka i jej kochanka z Krakowa.Wygramy oba mecze derbowe. Probierz zwolniony bedzie po 6 kolejce znajdzie prace na Ukrainie no ale w Dynamie Kijów.
Mistrzem bedzie Lechia. Cygnus w końcu napisze ze Stokowiec to trener przez duże T. Śląsk wskoczy na podium. Łukasik strzeli przewrotką gola. Stara Szkoła pochwali post lippmana.

TYLKO LECHIA!
20 maja 2018, 22:37 / niedziela
Najbliższy sezon co już teraz widać będzie sezonem konfliktów Eklasy, PZPN, różnej maści urzędników z kibicami.
20 maja 2018, 22:56 / niedziela
Lippman, pozostała jedna niewiadoma. Po ostatniej kolejce Lechia dostanie medal MP w Chojnicach czy Gdańsku?
21 maja 2018, 12:59 / poniedziałek
Najbliższy sezon będzie specyficzny - eliga będzie negocjować prawa telewizyjne, więc na takich akcjach jak wczoraj w Poznaniu na pewno jej nie zależy. Dodatkowo idą wybory, więc władza będzie chciała pokazać siłę, jak to walczy z chuliganami. Może to powodować, że wiele meczy będzie odbywać się przy pustych trybunach, a nawet nie zdziwię się, jak któraś z drużyn poleci za dymy na stadionie.
Wczoraj dodatkowo smaczku dodał fakt, że mecz z poznania był transmitowany w TVP, więc ludzie zobaczyli co się stało i nie za bardzo dało się to ukryć, co może odbić się na wizerunku ligi.
Ogólnie to może być mocno pochlastany sezon, ale się zobaczy.
21 maja 2018, 13:45 / poniedziałek
Przy obecnym stanie rzeczy sukcesem będzie pierwsza "8". Chociaż wynik sportowy jest sprawą drugorzędną, ewentualny sukces mógłby tylko przesłonić obecną patologiczną sytuację w klubie. Mam nadzieję na uzdrowienie sytuacji w klubie.
21 maja 2018, 13:56 / poniedziałek
Będzie Top-13 ja Wam mówię.
24 maja 2018, 16:44 / czwartek
W tym sezonie zaklepiemy sobie występ w europejskich pucharach, w końcu finał LE odbędzie się u nas to trzeba w tych rozgrywkach w końcu zagrać no bo lepszej motywacji niż finał w Gdańsku już chyba nie będzie ;)
1 czerwca 2018, 20:06 / piątek
Sezon 2018-2019 powinien być dla Lechii sezonem w którym dążyć się będzie do normalności. Zarząd powinien mieć wizję rozwoju, wizję w jaką stronę zmierza Lechia. Po ruchach transferowych ostatnich lat, tej wizji nie ma. Obecnie Lechia to jakiś twór, która ściąga przypadkowych piłkarzy, a to, jest zapewne wynikiem gierek menadżerów. Dobrym krokiem jest przywrócenie drużyny rezerw. Następnym powinno być przewietrzenie szatni z emerytów. Ostatnie lata potwierdzają, iż o co gra się w danym zesonie będzie wiadomo dopiero po 3-4 kolejkach. Wiadomo, Legia mistrz, Lech będzie walczył o podium, reszta to już wielka niewiadoma. Czy Jaga będzie grała o górne lokaty czy o wejście do pierwszej ósemki - niewiadoma.
Lechia w kolejnych sezonach powinna postawić na szkółkę z prawdziwego zdarzenia. Powinna zająć sie szkoleniem młodzieży na szeroką skalę a następnie tych młodych chłopaków sprawdzać w pierwszym składzie. Jakby pojawili się zawodnicy z regionu pomorza, to i ewentualne słabsze występny wybaczyli by kibice. Na marginesie, gwiazdy z zagranicy pokroju Krasica, to nie gwarantują nawet utrzymania w tej miernej lidze.
Lechio, powodzenia!
3 czerwca 2018, 04:17 / niedziela
@SULG: to o czym piszesz, jak powinno być w Lechii to niestety na dzisiaj przypomina coś o czym pisał Żeromski - szklane domy... obym się mylił...
3 czerwca 2018, 10:42 / niedziela
Trochę pozasportowo. Dla całej Ekstraklasy to będzie ciekawy rok bo w tym po iluś tam latach nie został pobity rekord frekwencji (a potencjał jest). Jestem ciekawy co zrobią misie z władz Eklasa SA żeby ten towar jakoś uatrakcyjnić. Bo chyba zbliża sie przetarg na prawa TV już nie wspominając o tym, że są wybory a kibice będą jednym z tematów przewodnich.
6 czerwca 2018, 14:31 / środa
Jest nowy terminarz.

Jagiellonia - w. (21-22 lipca)
Śląsk-d.
Legia.w
Miedź d

Pierwsze derby u nas na koniec października

calość odnośnik
6 czerwca 2018, 18:07 / środa
Było do przewidzenia, że pierwsze derby u nas, bezdomni mają zakaz do końca roku, więc już zadbali aby kolejny rok z rzędu było bez kibiców przyjezdnych.
6 czerwca 2018, 18:56 / środa
I bardzo dobrze sie stalo...na mysl o derbach w Gdansku juz zakladaja pieluchy i maja stracha, ze kolejne derby zalicza w pape co tylko przedluzy passe ich derbowych porazek i powiekszy presje przed rewanzem w kurniku.
6 czerwca 2018, 20:09 / środa
@lipmann - przetarg będzie coś koło końca roku, ale może być o tyle ciekawy, że pierwszy raz C+ może mieć faktycznego rywala w postaci połączonych sił Polsatu i Eleven (który niedawno przez Polsat został wykupiony).
Co do derbów, jak rozumiem tuż przed zaduszkami to taki symbol dla śledzi.
11 czerwca 2018, 12:08 / poniedziałek
Terminarz odnośnik

Kolejka 13 - 27-28 października
Lechia Gdańsk - kurwa gdynia

Kolejka 28 - 3 kwietnia

Kurwa gdynia - Lechia Gdańsk
12 czerwca 2018, 10:22 / wtorek
Nazwy miast piszemy wielką literą, ale dlaczego w meczu rewanżowym "kurwa" z wielkiej?
12 czerwca 2018, 11:04 / wtorek
Bo to jest Wielka kurwa?
12 czerwca 2018, 11:49 / wtorek
Są kurwy i Kurwy, a ta jest szczególna :)
12 czerwca 2018, 17:07 / wtorek
Czarny68: wyślę Ci rachunek za poranną kawę na lapku... i wszędzie wokół! ;-)
14 czerwca 2018, 06:24 / czwartek
Przyjmuję wytłumaczenie, od dziś też tylko z wielkiej będę pisał :D
14 czerwca 2018, 14:40 / czwartek
Jeśli przyjmujesz,to musisz zapłacić jakieś zadośćuczynienie SS za lapka,a i jeszcze musisz mu zwrócić samolot,bo to jest taka nasza,forumowa tradycja.

PS.Czarni są pod ochroną:-)
20 czerwca 2018, 21:38 / środa
First qualifying round (12 & 19 July)

Jagiellonia Białystok (POL) v Rio Ave (POR)

i Eklasa:

Jagiellonia BiałystokLechia Gdańsk 20.07.2018, godz 20:30:00

Wyrobią się :D ?
20 czerwca 2018, 22:44 / środa
Errata. Jagiellonia jest w drugiej części co zaczyna 26 grać. 12-19 lipca gra Amika i Kurnik.
27 lipca 2018, 22:30 / piątek
Lepszy start mieliśmy w 2009/10 , taki sam w 2014/15 :) W innych w tym tysiącleciu tylko gorzej.
27 lipca 2018, 22:40 / piątek
Dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni szczególnie ze wspaniałej gry Lechii. To napawa nas optymizmem na dalszą część sezonu.Tak trzymać.
28 lipca 2018, 07:30 / sobota
Błaszczykowski pożyczył Wiśle milion złotych to taka uwaga dla Sebastiana, że jakby co mógłby Lechię czasem wspomóc ;-)
28 lipca 2018, 19:44 / sobota
Michalak dzisiaj w pierwszym składzie Legii. To chyba znak, ze z wypożyczenia lipa raczej.
28 lipca 2018, 21:45 / sobota
Michalak gra piach jak i cała Legia tak więc ostrożnie z tym wypożyczeniem.Energa za Wernze , Kurzawa za Mendzieare i idziemy po swoje.
12 sierpnia 2018, 17:25 / niedziela
Pchanie Pieszczochy w górę tabeli trwa w najlepsze.
13 sierpnia 2018, 00:53 / poniedziałek
Owszem było wiele kontrowersyjnych decyzji na korzyść Legii, vide Gil w meczu z Jagiellonią na przykład. Teraz jednak dałbym spokój z tą psychozą pomagania warszawskiej drużynie. Marciniak w meczu ze Śląskiem dwukrotnie mocno pomylił się na naszą korzyść. Nie ma co się oglądać na innych, trzeba po prostu wygrywać.
13 sierpnia 2018, 16:42 / poniedziałek
odnośnik

drukarze od juniora im wpajają, "Panie sędzio kiedy ten karny?"
13 sierpnia 2018, 18:17 / poniedziałek
Psychozy szukaj w rodzinie, a nie u mnie.

Fakty:
- 1-szy gol dla Pieszczochy po rzucie wolnym z faulu, którego nie było... FAKT.
- 3-ci gol dla Pieszczochy po kontrataku, gdzie przejęli piłkę po zagraniu za które czarnuch legijny powinien dostać czerwoną kartkę (za umyślne zagranie ręką i drugie pod rząd żółtko)... FAKT
- do tego multum tzw "drobnicy", gdzie równie dobrze mogło być w drugą stronę (ale jakimś dziwnym trafem nigdy nie jest).

Nie ma takiej drugiej drużyny w Polsce, która - na przestrzeni sezonu (każdego) ma tyle "kontrowersji" na swoją korzyść... FAKT!

Dziękuję, dobranoc.
13 sierpnia 2018, 21:47 / poniedziałek
Z wiadomych względów ciężko mi ale muszę się zgodzić z powyższym gdyż potwierdza to moje obserwacje. Nikt mi nie powie, że legiunia nie jet traktowana ulgowo przez warszawkę (w tym przypadku chodzi mi o tę sportową część od Eklasa SA poprzez pismaków/komentatorów TV a na sędziach skończywszy)
13 sierpnia 2018, 23:03 / poniedziałek
i ci co ztego mają ? wpierdol z luksemburgiem! Nie zazdrość , trudności hartują , a na uległych i dogadazających... się przjedziesz. Życie. Umiesz liczyć licz na siebie.
14 sierpnia 2018, 00:00 / wtorek
Et tu Edwin contra me? ;-)

Kto zazdrości? Stwierdziłem fakt.
14 sierpnia 2018, 00:18 / wtorek
No i mają na co zasługują
15 sierpnia 2018, 09:11 / środa
Faktem jest spinanie się na Legię, zamiast skupić się na Lechii i jej wygrywaniu meczów. Ale jak ktoś woli płakać, jacy to my biedni to jego sprawa :-)
15 sierpnia 2018, 10:10 / środa
I co z tego , że skupisz się na Lechii, że będziemy grali piękny futbol skoro jak trzeba będzie to wydział dyscypliny podejmie decyzję o wykluczeniu jakiegoś naszego zawodnika na 3 miesiące. Albo za byle pierdołę dołożą zakaz wyjzadowy. Bo usłużne pismaki zaczną ujadać. Albo na przykład dlaczego wszytkie mecze u siebie jak na razie gramy w piątki (31 sierpnia też będzie piątek) . Rozkładają przed legiunią czerwony dywan i wygładzają zmarszczki na nim. Taka prawda. A potem efekty tego widać w pucharach, gdzie te metody już nie działają i dostają eurowpierdol.
15 sierpnia 2018, 11:32 / środa
Uwierz mi, że jak Lechia będzie wygrywać wszystko u siebie i nie przegrywać na wyjazdach, to żadne pismaki i WD PZPN nie przeszkodzą zająć wysokiego miejsca. Śmieszy mnie to lamentowanie, wystarczy po prostu wygrywać i zdobywać dużo punktów na wyjazdach - niby tak niewiele a jednocześnie jednak dużo...
15 sierpnia 2018, 23:07 / środa
wątek: "Ekstraklasa 2018-2019", wpis: "Faktem jest spinanie się na Legię, zamiast skupić się na Lechii i jej wygrywaniu meczów. Ale jak ktoś woli płakać, jacy to my biedni to jego sprawa :-)"

wątek: "Ekstraklasa: sezon 2017-2018:, wpis: "Ostre kary dla Arki za PP, co ciekawe, również na mecze ligowe, skoro organizatorem tych rozgrywek jest Ekstraklasa S. A. a kara od komisji PZPN, chyba, że to zawsze tak było..."

Zgadnijcie kto "płakał" nad rybiogłowymi?
15 sierpnia 2018, 23:24 / środa
A kogo to obchodzi-może :
kaczyński błaszczak albo duda i jaki bo jest za ległą.
15 sierpnia 2018, 23:28 / środa
Tusk za Lechią , a baby to chuje i co z tego?
15 sierpnia 2018, 23:34 / środa
Edwin..baby to dupy,cipy lub głupie pizdy a nie huje.....chyba ze się pozmieniało...a jaki to takie zwierzęta pociągowe..
15 sierpnia 2018, 23:42 / środa
Ha,ha coś na rzeczy jest (nie obrażając kobiet bo to wyjątek ale są). Politycy i kluby, ha,ha- to jest żart, chociaż uczciwie muszę oddać ,że młody T. od zawsze "biało-zielone" serce miał , ot tak po prostu
15 sierpnia 2018, 23:54 / środa
Oczywiście nie chciałem tych wszystkich fajowych i kochanych kobitek urazić !!! ale jak w każdej społeczności czy zawodzie takie o których piszemy tez się zdarzają..heheheh
16 sierpnia 2018, 00:01 / czwartek
Wiadomo. I wielka prośba do decyzyjnych ja na mecze chodzę bradzo sporadycznie, taka praca, ale za Michała ręczę głową, swój chłopak , wiem ,ze chce na zieloną i proszę o nietykalność
16 sierpnia 2018, 08:26 / czwartek
Edwin jak masz taki szeroki wachlarz możliwości to wstaw się i za mną bo też na zieloną chodzę, chociaż 35 lat stażu chodzenia na mecze to może mnie oszczędzą ;-)
16 sierpnia 2018, 20:29 / czwartek
Nie jest tak, że Stolarski nie chciał grac w Lechii moim zdaniem. Po prostu w legii chciał grac bardziej. Ale może po tym co teraz ogląda (reważ z Dudelange) to trochę zaczyna wątpić, czy kierunek słuszny. W dodatku trafia na trenera wariata. I niekoniecznie ten trener go sobie życzył. Teraz po zaciągu bałkańskim będzie portugalski i Stolarskiemu może być cięzko.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010