Gdańsk: wtorek, 17 września 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa 2018-2019

strona 11/14

20 kwietnia 2019, 22:27 / sobota
To jest kurwa nieprawdopodobne !!! Ta liga to jeden wielki wałek
20 kwietnia 2019, 22:29 / sobota
Przeciez Boniek mowil ze tylko 7egla jest godnym miszczem. Po co te emocje?
20 kwietnia 2019, 22:30 / sobota
No kurwa zapłacone za 1:0 to jest 1:0 . Co ten kurwa koleś miał zrobić- upierdolić sobie rękę i paść na ryj? Co ci debile na VAR robią ???
20 kwietnia 2019, 22:32 / sobota
Kurwa powinna zmienić ligę. Tego nie da się oglądać.
20 kwietnia 2019, 22:33 / sobota
Ten wolny po którym podyktowano karnego to jest skandal !!! Dziwne , że nie widzieli jak piłka trafiła w rękę Jedrzejczyka gdy leciała w światło bramki.
20 kwietnia 2019, 22:36 / sobota
Pomijawszy na chwilę ciśnienie na tą akcję i sędziowanie... to porównanie takiego Carlitosa do Sobiecha...
20 kwietnia 2019, 22:37 / sobota
To jest chore. Obejrzyjcie powtórkę karnego. Dokładnie. Bramkarz Cracovii pokazuje oczami do Carlitos w który róg się rzuci.... Bez kitu. Jaka drukarnia. Wcale mnie ten karny nie zdziwił. Najpierw Angulo teraz Helik dostanie kontrakt w Legii. Legia ładnie płaci za wyniki. Po co więc komuś gra w pucharach?
20 kwietnia 2019, 22:47 / sobota
Patrz 1. wpis 1. strony tego wątku.
Jeśli skończy się inaczej przeczytam wszystkie wątki meczowe sezonu i ten od początku do końca odnośnik
20 kwietnia 2019, 22:58 / sobota
Skandal...ja na pewno widziałem jak bramkarz Cracovii mrugnął lewym okiem dając tym samym znak w który róg sie rzuci.Dodatkowo na powtórkach widać wyrażnie, jak kciukiem pokazywał na lewy róg. Tak więc skandalioza panowie i dymają nas az milo bo wiadomo, ze pilkarsko nasz Sobiech wciaga nosem Carlitosa a Medeiros przy Michalaku to drewno. Gramy jak z nut strzelamy gole ale kurwa to wszystko na nic bo jest spisek! Jak żyć kurwa?
20 kwietnia 2019, 23:34 / sobota
Nie ma co się oglądać na jakieś spiski, tylko patrzeć na siebie - dzisiaj to nasi gracze dali ciała, Legia odkąd wyrzuciła błazna z Portugalii włączyła niestety wyższy bieg, mają też jakość (Carlitos czy Medeiros). Szkoda, że już na starcie rundy finałowej tracimy punkty, ale teraz bardzo ważny mecz w Szczecinie - koniecznie trzeba to wygrać.
20 kwietnia 2019, 23:43 / sobota
No tak na spiski nie ma się co oglądać, niech se legła z teściową wygrywa. Super przez 100 lat. Chyba na mecze ległej problem z kuponem odpada.
20 kwietnia 2019, 23:56 / sobota
Mr.Taktyk, upewniony jeszcze Twoimi słowami, założyłem nowy kupon w STS, że w meczu Legii padnie powyżej 1,5 bramki (byłem pewien, a Ty znałeś wynik). I niestety umoczyłem 200 zł, dlatego powiedz proszę w jaki sposób chcesz mi oddać tę kasę.
21 kwietnia 2019, 00:06 / niedziela
Po obejrzeniu tej farsy z nad Wisly doszedlem do wniosku ze wszystkie sily powinny byc skierowane na puchar.Zaczynajac od meczu w Szczecinie trener powinien wystawiac nasze zaplecze lub juniorow starszych i niech kurwy ze stolycy juz se zaklepia mistrza
chuj w dupe tej calej bandzie cweli z warszawy,jebanym arbitrom i panu prezesowi pzpn
Nic nie tlumaczy tego ze dzis zagralismy padaczke.
Wesolych Swiat
21 kwietnia 2019, 00:33 / niedziela
Vuko jaki to super trener ciekawe czy by sobie jeszcze poradził gdzieś może by go wziąć, nie zanosi się na porażki jego k-wy.
21 kwietnia 2019, 06:18 / niedziela
Tak jak napisał Konri nie ma co się oglądać na Legię. Wczoraj to Lechia zagrała słabo. Mogliśmy utrzymać prowadzenie w tabeli nie udało się. Teraz trzeba wygrać w Szczecinie i czekać na wynik z Poznania. Wiem, że to wqrwia i są emocje, zwłaszcza jak pada gol w ostatniej minucie i w takich kontrowersjach. Jednak powtórzę - wygrywamy mecze /w tym za tydzień z Legią/ i to my jesteśmy MP.
Czy mi się zdaję, czy zmieniono regulamin rozgrywek i w przypadku równej ilości punktów na koniec już nie decyduje kolejność po rundzie zasadniczej tylko najpierw różnica goli? Ktoś chyba niedawno wrzucał tu wyciąg z przepisów.
21 kwietnia 2019, 08:46 / niedziela
Bedzie sie liczyl ogolny bilans bramkowy z calego sezonu, nie jestem pewny ale chyba zmieni to w tym sezonie
21 kwietnia 2019, 09:32 / niedziela
Może paradoksalnie te drugie miejsce ułatwi im dalszą walkę i ściągnie presję z co niektórych głów . Będzie dobrze trzeba wierzyć
21 kwietnia 2019, 10:01 / niedziela
Dokladnie. Moze Stokowiec doszedl do wniosku ze lepiej gonic lidera niz uciekac przed wiceliderem. Jest jeszcze troche pkt do zdobycia wiec poczekajmy.
21 kwietnia 2019, 10:11 / niedziela
Dla zdrowia psychicznego należy cieszyć się tym, co się ma a nie martwić tym, czego się nie ma. Ja się cieszę, że nie mamy noża na gardle i nie muszę myśleć o meczu o utrzymanie w świąteczny poniedziałek. Że jeszcze kilka meczów zostało na które czekam z niecierpliwością (i zielono-biało-zieloną Warszawę), że w lato obejrzę na pełnym (mam nadzieję) stadionie mecz o coś z inną niż krajowa druzyna. I potem jeszcze jeden, i jeszcze jeden. Klub powoli staje na nogi organizacyjnie, finansowo wkrótce mam nadzieję też wszystko się wyczyści. Miejsce Lechii jest co roku co najmniej w Pucharach i tak będzie. Na część rzeczy nie mamy wpływu dopóki ktoś nie przyjdzie i do końca nie wyczyści układów i układzików w PZPN. To co mogę robić ze swojej strony to chodzić na mecze i zachęcać innych bo fekwencja do poprawy.

Alleluja i do przodu (niekoniecznie wielkimi krokami, mogą być małe ale konsekwentnie) !!!
21 kwietnia 2019, 10:19 / niedziela
Nie ma tego złego.widac ze jest dołek formy.przynajmniej będzie kupa śmiechu jak te śmierdziele z warszawy pojadą do luxemburga i wpierdoli im 2 bramy chłop co na codzień leczy zeby bądź podaje steka w knajpie a piłka zajmuje się hybbystycznie.
21 kwietnia 2019, 10:44 / niedziela
Axel , nam kibicom Lechii bardziej chodzi o zdobycie upragnionego Mistrzostwa Poslki niz o to z kim i w jaki sposob umoczy klub z Warszawy w eliminacjach pucharowych.
21 kwietnia 2019, 10:55 / niedziela
A może po prostu za szybko zaczęło się gadanie o mistrzostwie, podwójnej koronie itp. Chłopaki dają z siebie w tym sezonie 1945% zaangażowania i chwała im za to. Ile razy od czasu awansu do eklapy Lechia dawała nam tyle powodów do radości co w tym sezonie? Może raz za Nowaka pojawiła się ta iskra nadziei, ale jeszcze nie było tak żebyśmy przez pół sezonu rozsiedli się na fotelu lidera i szydzili z pieszczochy,kuchenkorza i innych przereklamowanych klubików. Mamy dość wąska kadrę, za wąska jak na walkę i majstra(plus kontuzje, kartki, Stefański, Marciniak) , ale myślę że pierwsza trójkę sobie wywalczymy + mam nadzieję, bonus w postaci PP. Jak dla mnie pełen sukces. Wesołych, Biało Zielonych Świąt dla wszystkich!
21 kwietnia 2019, 11:30 / niedziela
Fafafoni o niczym innym nie marze jak o mistrzostwie.ale jak widzę to skurwysyństwo jakie jest robione by tylko jeden klub miał mistrzostwo to ręce opadają.
21 kwietnia 2019, 11:40 / niedziela
Tak Axel, największa ligowa ohyda z ległą- kurwą z W-wy. Trzeba konfederacji, nie gramy z nimi, nie chcemy ich w lidze, niech grają sami ze sobą.To co zrobią, do Rosji pójdą? To nie Bayern, który potrafi super grać jak z Borussią (5-0) i w Bundeslidze robi cosmic level i ten taki thrill. U nas ch-je ciągnieni na siłę przez sędziów w swoich meczach i w tych innych też korespondencyjnych- vide Marciniak. Legła- kurwa won z polskiej ligi.
21 kwietnia 2019, 11:43 / niedziela
Pisałem pół roku temu, żeby się nie podniecać, bo nie ma szans na mistrza. Nie powiem jakiś czas temu udzielił mi się trochę entuzjazm i dopuściłem do siemienia myśl, jednak bardzo szybko otrzeźwialem.
Tutaj nawet nie chodzi o o to, jak kurewsko na sile pchają legła, ale u nas widać już braki kadrowe i w związku z tym kondycyjne.
Ostatni mecz pokazał, ze np. Kubicki nie ma już siły i dlatego dwie bramki należy zapisać na jego konto ( dwie przez czerwo i granie w 10).
Niestety zawodników nam w tej rundzie nie przybędzie ... zajmijmy miejsce na podium ...
21 kwietnia 2019, 11:47 / niedziela
Nie zmienia to faktu, że z tą grą, formą byśmy mieli i tak tytuł, gdyby ległej nie było. To ona jest przyczyną tego i tylko ona.
21 kwietnia 2019, 11:49 / niedziela
A miejsce na podium już mamy. Trzeba zacząć akcję: won z ległą-kurwą.
21 kwietnia 2019, 12:08 / niedziela
Dziś Wielka Niedziela szczególny dzień .Warto pamiętać ,że nie takie cuda jak pokonanie Legii Warszawa się zdarzają. Nie wierzę , nie mamy szans , nie uda się , za wcześnie , walczmy o podium. A jednak obchodzimy dziś Wielką Niedzielę...

Wesołych biało-zielonych Świąt
21 kwietnia 2019, 12:16 / niedziela
Wesołych, najlepszych świąt, optymizmu, pucharu, vicemistrzostwa:)
21 kwietnia 2019, 14:25 / niedziela
Jakby nie dostali sraczki przy przewadze 7 pkt to dzisiaj legia mogła by grać nawet w 13 ze stefańskim i marciniakiem w składzie.
A tak to wszyscy są winni ,cały pzpn,legła sędziowie,boniek.
Tylko nie mistrzowie polski okrzyknięci już w kwietniu.
Jak co sezon w sumie...
21 kwietnia 2019, 14:46 / niedziela
Gdzie twoje berło, gdzie twoja korona?- Tam gdzie trzeba czeka, już nam przyrzeczona:)
21 kwietnia 2019, 15:07 / niedziela
Co to za kurwa z rozdwojeniem jaźni ten pomidor?
21 kwietnia 2019, 15:30 / niedziela
Davidg75 miłych świąt, pozdrowienia:)
21 kwietnia 2019, 21:30 / niedziela
zdrowych i Wesołych Swiąt Wielkiej Nocy..z Biało -Zielonym pozdrowieniem....co nas nie zabije to nas wzmocni..ten sezon jest i tak niesamowity ale powoli zaczynam przychylać się do myśli ze puchar Polski można mieć po 1 meczu i chyba warto się na tym skupić ..
21 kwietnia 2019, 22:11 / niedziela
No co ty gadasz ? Taki puchar to nawet arka może zdobyć...
21 kwietnia 2019, 23:13 / niedziela
To go zdobądźmy....
21 kwietnia 2019, 23:46 / niedziela
Dobra spokój, dwie porażki i już gramy o 3 miejsce... Jeśli wygramy w Szczecinie to w sobotę przejdziemy Cwelke i wracamy na 1 miejsce. Nie patrzmy na Albanskiego czy Cwelciniaka ani tym bardziej na Cwelke. Ja tam wiem i wierzę w chłopaków i również w Stokowca!!! Podwójna korona w Gdańsku będzie i koniec gadki. Swoją drogą skoro Piast gra najlepsza piłkę w Polsce w tej chwili to pewnie też wygra w Wa-wie więc...
21 kwietnia 2019, 23:51 / niedziela
Na tą chwilę gramy o miejsca 1-3,ale jeszcze wchodzi w gre miejsca 1-4 (oby nie).
Będą punkty, będzie lepszy obraz sytuacji.

TYLKO LECHIA !
22 kwietnia 2019, 11:33 / poniedziałek
Muszą bezwzględnie zdobyć Puchar. Po tym fakcie trochę im zejdzie ciśnienie bo "puchary już są" i będzie się lepiej grało.
22 kwietnia 2019, 12:50 / poniedziałek
Musimy!!!

Chyba że ktoś jedzie na narodowy poklaskać to owszem... Muszą.
22 kwietnia 2019, 16:14 / poniedziałek
A Peszkin szaleje, szkoda mi go mimo wszystko...
22 kwietnia 2019, 21:37 / poniedziałek
Jędrzejczyk nie faulował Piszczka bo ten wszedł mu w tor jego biegu...ja pierdolę.
Pan Sławek przechodzi samego siebie.
22 kwietnia 2019, 23:09 / poniedziałek
Śląsk. Ślązeczek. Marnie to wygląda.
Żadnej koncepcji. Nic.
Dostają baty i, obym się mylił, marnie ze swiatełkiem w tunelu.
Zgrani kopacze, którym się po prostu nie chce.
Trzymam kciuki mocno, aż bolą łapy.
23 kwietnia 2019, 10:58 / wtorek
Tragedii nie ma jeszcze. Zagrać swoje w Szczecinie (3pkt). 7 ma ciężki mecz w Poznaniu. Po tej kolejce w środku tygodnia chce tylko jednego żeby nie było straty większej niż 3 pkt do 7 i żeby mecz w Gda w sobotę był tym który pokaże kto zasługuje na mistrza
23 kwietnia 2019, 11:26 / wtorek
Gados: tak przepiękny byłby to scenariusz, tylko nawet przy dwóch naszych wygranych w sobotę wieczorem możemy się dopiero zrównać z L. Pozostają jeszcze 4 mecze, fajnie jakby tytuł rozstrzygał się w ostatniej kolejce. Wierzę, że się chłopaki jednak jeszcze zepną mimo, że na razie nic na to nie wskazuje...
23 kwietnia 2019, 18:18 / wtorek
A Piast dalej napierdala. Naprawde fajna druzyne maja tam w Gliwicach. Waldek Krol robi robote.
23 kwietnia 2019, 18:21 / wtorek
Ta... i jak tak to się skończy to będą tylko 1 pkt pod nami. Nie wyobrażam sobie jutro innego wyniku niż wygrana z Pogonią.
23 kwietnia 2019, 18:28 / wtorek
Piękne fatality Felixa...
23 kwietnia 2019, 19:56 / wtorek
No i dowiezli to 1:0. Liga bedzie ciekawsza. ;)
23 kwietnia 2019, 19:57 / wtorek
No i stało się - Piast 1 pkt pod nami.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.222