Gdańsk: poniedziałek, 20 maja 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa 2018-2019

strona 13/14

26 kwietnia 2019, 22:38 / piątek
Przy remisie jutro, Piast moze zostac MP, nakuriwają aż huczy :)
Dlatego trzeba wygrać z Legią bo jeszcze oni zagrają miedzy soba... a Cracovia wykartkowana na mecz z Nami oby starczylo sily!!
26 kwietnia 2019, 22:47 / piątek
Tak, będą pauzować za kartki w meczu z nami Cabrera i Javi Hernandez, którzy razem zdobyli 21 bramek z 40 Sraxy, w tym 3 ostatnio z nami.
26 kwietnia 2019, 22:48 / piątek
Przypominam, że o godz 23 "Witaj w klubie" na c+ sport o Lechii.
26 kwietnia 2019, 23:01 / piątek
To jakiś fake news ;) Nadają o Piascie, nie o Lechii
26 kwietnia 2019, 23:03 / piątek
Wczoraj pedały w lidze plus extra mówili, że dzisiaj premierowy odcinek o Lechii będzie....
26 kwietnia 2019, 23:04 / piątek
A tu uj, dupa i kamieni kupa. Dobranoc, jutro będzie piękny dzień!
3 maja 2019, 14:20 / piątek
odnośnik

legia - Piast sędzia szymon marciniak...
4 maja 2019, 05:53 / sobota
Akurat Marciniak będzie lepiej sędziował niż Stefański. Z drugiej strony jak Piast zagra tak jak z nami nie martwię się o wynik. Ciekawie się robi na dole, Arka zdobyła punkt fartem, Śląsk teraz musi wszystko do końca wygrać i może by tak, że w ostatnim meczu zrzuci śledziuchów do I ligi.
4 maja 2019, 09:10 / sobota
I to chyba jest dylemat 90% Lechistów. Chcemy żeby spadli, czy nie? Derby z nami, to dla nich horrory i upokorzenie. Dla mnie osobiście niech spadają z kopem w dupę od Śląska. I niech nie wracają przez 15 lat.
4 maja 2019, 09:50 / sobota
Niestety na 15 lat nie spadną od sezonu 19/20 wchodzą 3 zespoły z 1 ligi,, z miejsca 1-2 automatycznie z miejsca 3-4-5-6 z barazy gdzie arka fartem może się wcisnąć.
4 maja 2019, 10:57 / sobota
Spadek z EX w tym sezonie będzie tylko jednorocznym czyśćcem dla spadkowicza.

Awanu z 1 ligi nie będzie wywalczało się sportowo tylko organizacyjnie poprzez spełnienie warunków licencyjnych - czytaj OBOWIĄZKU posiadania własnego stadionu, a nie wypożyczenia w sąsiednim mieście. Z tego co się orientuję do baraży może być dopuszczony nawet klub z 8-go miejsca w tabeli na zakończenie sezonu, o ile lepsi nie otrzymają licencji.

Przed startem 1 ligi będzie można z dużą dozą prawdopodobieństwa wytypować kto awansuje.
4 maja 2019, 11:48 / sobota
I tak niech spierdalają.
4 maja 2019, 20:38 / sobota
Mają varszawiaki tupet. Przynajmniej oficjalnie przyznali się.
4 maja 2019, 20:45 / sobota
Tak jest !!! Kurwa - Piast 0:1
4 maja 2019, 21:13 / sobota
Dobić tę kurwę!
4 maja 2019, 21:24 / sobota
Witam wszystkich. Dobić psy z wielkiej warszafki. Dziwki męskie nie myte. Czy ktoś już czytał artykuł w przeglądzie sportowym niejakiego kopacza zwanego "carlitos"? Zapraszam wszystkich do lektury - pies warszawski tzw "carlitos". Nie zasługuje na dużą literkę:-)
4 maja 2019, 21:28 / sobota
Ten Carlitos to kurwa najwyższych lotów
Dziś Martins , Vesovic po pierwszych kartkach
Oboje kolejne faule na żółtka Gwizdek milczy
4 maja 2019, 21:37 / sobota
Szmata warszawska upokorzona będzie dzisiaj u siebie...
4 maja 2019, 21:47 / sobota
Widzę, że macie tak jak ja. No, to żeby chuj zrozumiał!
carlitos! Qué? Tu puta!
4 maja 2019, 21:53 / sobota
Bez stefańskiego to są zera.Jazda Piast! Wolę 3cie miejsce niż te kurwy jako mistrza.
4 maja 2019, 21:56 / sobota
O carlitosie pisałem przy okazji pseudomeczu z varszawką.
Większej puty nie ma. Pomijam to, że przeszedł do znienawidzonego klubu (obcokrajowcy nie muszą, ale powinni mieć wyczucie klimatu), ale jego zachowanie na boisku to antyfutbol - np. Stolarski po pierwszym golu podniósł ręce w geście uciszenia radości i szacunku do klubu, w którym grał, a ta menda podbiegł do niego i ściągał mu te ręce w dół...
4 maja 2019, 22:04 / sobota
Kuźwa... Co za pech! Piast miał już poprzeczkę i słupek. Następny musi być gol na 0:2!
4 maja 2019, 22:09 / sobota
Od 80 min. wierzę w zwycięstwo Piasta.
4 maja 2019, 22:11 / sobota
Cytuję fragment artykułu z nielubianego portalu :

"I tak Legia, Panowie i tak Legia mistrzem!” - napis na dole trybuny, nawiązujący do końcówki poprzedniego sezonu i wypowiedzi Dominika Furmana, który wykrzykiwał te słowa w Białymstoku jako piłkarz Wisły Płock. A nad nim sektorówka z namalowanym wąsatym sędzią, trzymającym nad głową czerwoną kartkę. Taką oprawę, wraz z odpaleniem kilkudziesięciu rac, zaprezentowali kibice Legii na początku sobotniego spotkania z Piastem.

No to się kurwa jeszcze zdziwią...
4 maja 2019, 22:17 / sobota
Zacząłem odmawiać różaniec w intencji Piasta Gliwice.
4 maja 2019, 22:21 / sobota
Jeeeest! Piast 1:0 z ległą kurwą i jebanym pzpn-em!
4 maja 2019, 22:22 / sobota
Wszystko to nic nie będzie warte o ile nie wygramy w Krakowie, choć oczywiście brawa dla Piastunek.
4 maja 2019, 22:22 / sobota
Brawo produkt pzpn w pizde ! Jutro tylko zwycięstwo!!
4 maja 2019, 22:23 / sobota
JEEEEEEEEEEEEEEEst kurwa warszawska i król lew... LG
4 maja 2019, 22:23 / sobota
wracamy do gry
4 maja 2019, 22:25 / sobota
Nie poddamy się! Kurwo jebana!
Brawo Piast, musimy podzielić z nimi 2 pierwsze miejsca, niech kurwa spada najniżej jak się da.
Mina jedzrzejczykowej kurwy po meczu bezcenna
Teraz znowu wszystko w naszych nogach. Trzeba wygrać wysoko ostatnie 4 mecze.
4 maja 2019, 22:26 / sobota
Perfekcyjny mecz Piasta. Nie popełnili tego błędu co my. Ale mają w ofensywie kreatywnych piłkarzy jak fenomenalny dzisiaj Badia i Valencia. Brawo Piast! Juz kurwa byli w ogródku...juz sie z gąską witali a tu wielki chuj!
4 maja 2019, 22:27 / sobota
Szmata upokorzona...tak jak pisałem....bez agenta Stefańskiego nic nie znaczy...agent za tydzień pomoże znowu.....dziś wpierdol i to w domu...ha..ha..ha..
4 maja 2019, 22:28 / sobota
Nie poddawaj się
kurwo jebana
Wyślij przelew znów
do S. Daniela!!!
4 maja 2019, 22:31 / sobota
Jutro 3 punkty w Gdańsku lądują!!! Panowie daliście mi w tym sezonie radość porównywalna z narodzinami dzieci!!! Wiem macie dosyć jesteście zmęczeni ale dajcie z wątroby!!!! To Wy tworzycie Historię!!!! W Gdańsku się urodziłem w Miesicie mym kochanym Lechię pokochalem serce jej oddałem!!! Mistrz, mistrz BKS!!! Te qrwy bez ich napastnika Stefanskiego były dzisiaj słabe
4 maja 2019, 22:34 / sobota
Po meczu pytanie do Kulenovica..czego zabrakło legii by wygrać?
Dziennikarzowi się coś pojebało
Nie czego tylko kogo
4 maja 2019, 22:37 / sobota
Brawo Piast. Jak nie my to Wy, oby w końcu ktoś zdobył Mistrza pomimo gwizdania pod PZPN Warszawa. Nie sądziłem że to możliwe, ale na chwilę obecną Legia jest dla mnie pierwszym klubem który przebił Arkę pod kątem antypatii klubowych a kibicuje od 1993 roku .

PS. Stefański nie gwiżdże i od razu wynik nie gra, gdyby nie mafia sędziowska , to zostalibysmy sami z Piastem na placu boju.
4 maja 2019, 22:50 / sobota
Kopacz "carlitos" kundel warszafki:-) jak taki mocny w gębie to niech napisze do PZPN o powtórzenie meczu w Gdańsku. Zobaczymy czy psy warszafskie wygrają 8:1?
4 maja 2019, 22:50 / sobota
Niewiele jest rzeczy, które cieszą bardziej aniżeli oglądanie minorowych pysków cwelowskiego ścierwa. Bardzo sympatyczny wieczór, oj bardzo :-).
4 maja 2019, 23:02 / sobota
Kundel caRlitos(specjalnie z małej litery-bo szamat zasługuje na to),8:1 sobie wyobraził z nami....Piast dzisiaj ległej pokazał ile mogło być.....słupki i poprzeczki ratowały cwelkę od pogromu.....caRlitosie-szmaciarzu,taki dobry z ciebie piłkarz był-a dzisia nawet cię ściągnęli z boiska bo nie tylko nie pomagasz,ale przeszkadzasz....cha...cha...cha...Z trzeciego miejsca zagracie na Górnym Karabachu w rundzie wstępnej i to już w czercu-tamwam pokaża piłkę nożna...tam nie będzie sędziował klan VAR-ciniaków......
Stefańska-szmato...co ty na to dzisaj..?
4 maja 2019, 23:07 / sobota
1-8? Czerwo i karny, gol Haraslina i jechalibyśmy dalej. 8-0 to dla nas by było i oni by grali na obronę byleby nie było mega wstydu , by była dla nas dwucyfruwa. Taka prawda.
5 maja 2019, 00:23 / niedziela
Na euforii, na wkurwie, na fali... niewazne! Wygrac z craxa!!! I los odda co zabral albanski!!!
5 maja 2019, 01:11 / niedziela
Wygrane 4 mecze do końca i może decydować różnica goli... Legia pewne 3 punkty u siebie z Pogonią i z Lubinem, otwarty pozostaje wynik w Białymstoku jeśli Jaga będzie jeszcze walczyć o miejsce pucharowe. Wszystkie te spekulacje jednak mało ważne - najważniejsze dzisiaj 3 punkty a już pięknie gdyby chociaż zwycięstwo większą różnicą goli niż jeden...
5 maja 2019, 01:42 / niedziela
Dostałem SMS-a od 'najgrubszego misia' w firmie: "CCC* lost... only win tomorrow!".

Chyba jako rekompensatę za brak wylotu na Puchar...

* - gość prywatnie jest fanem Derby County... taki typ "Support Your Local Football Club"... i kiedyś przy kawie mi wyjaśnił, że dla niego wszystkie kluby z Londka to Capital City Cunts... oczywiście szybko przeszło na Pieszczochę. ;-)

PS. Dwa dni trzeźwienia... ale nie mam nic przeciwko powtórce niedługo ;)
5 maja 2019, 06:31 / niedziela
Koledzy, tak sobie teraz myślę o dotychczasowych wydarzeniach, począwszy od wałka dekady albańskiej kurwy po chwile, gdy były problemy z wpuszczaniem Nas na Narodowy...
To wszystko zaczyna mi się układać w logiczną całość i mam coraz większe przekonanie, że nie ma w tym przypadku. Cel w takim działaniu mógł być tylko jeden, a mianowicie taki, że było to wszystko robione z premedytacją i w konsekwencji obliczone na jakąś mega zadymę z udziałem kibiców Lechii. Tak, aby ta punktowa grabież całkowicie zeszła na drugi plan a zaczął być wałkowany (nomen omen) ulubiony temat usłużnych i gotowych do odpalenia, nerwowo potrząsających nóżkami stołecznych, pro kurewskich dziennikarzyn. Jednakże, jak to często w takich przypadkach bywa, nie wszystko poszło po ich myśli (a w zasadzie nic) i stąd też mamy do czynienia z coraz to bardziej nachalną i prześmiewczą retoryką z ich strony, obliczoną też zapewne na to, aby jak najszybciej ugasić ten pożar. Większość zwolenników "teorii spiskowych" ma zostać ośmieszona ze względu na brak dowodów, a jedynie snucie "bezpodstawnych" podejrzeń.
Bo i jakże to tak, oskarżać czystą niczym łza - warszawkie - o nieuczciwość. Co to, to nie - to się nie mieści w żadna rubryka i czym prędzej należy zrobić z tym porządek. Dodajmy, że jedynie słuszny porządek, taki po ichniemu, gdzie byle burek nie ma wstępu na tamtejsze "salony", a jeśli tylko zacznie głośniej wyrażać swój sprzeciw wobec tego, co widzi każdy nie związany z tym złodziejskim kurestwem - to wtedy nu pagadi.
Po prostu wspomniany wcześniej pożar wymknął im się spod kontroli...zakładali zapewne, że w dobie coraz bardziej zobojętniałego społeczeństwa, kolejne wały przejdą bez większego echa...
Może i by tak było, gdyby sytuacja dotyczyła polityków, ale nie... tym razem "ktoś" się zwyczajnie przeliczył, "ktoś" odmieniany na wszelkie możliwe przypadki na literę "k". I jak najbardziej słusznie, bo jeśli ktoś kurwą był wczoraj i poprzez swoje złodziejskie praktyki jest nią dziś - to będzie także jutro. Będzie zawsze.
5 maja 2019, 08:59 / niedziela
Cwel stefański ma już nie prowadzić żadnego meczu do końca sezonu. legia osłabiona. Jak nie teraz to kiedy. Spiąć się. Dać z siebie wszystko. Jest taka szansa. My wierzymy
5 maja 2019, 09:16 / niedziela
Bongo: to już pewna informacja? Bo na pewno odsunęli go od 34 kolejki.
5 maja 2019, 10:00 / niedziela
Ja rozumiem że ten albański penis już nigdy nie poprowadzi meczu Lechii nie tylko w tym sezonie ale w ogóle A ogólnie trzeba się starać aby ten wybitny przedstawiciel zawodu sędziowskiego w piłce nożnej nie poprowadził żadnego meczu w Ekstraklasie nie ma zmiłuj trzeba jeszcze pamiętać o takich wynalazkach jak Jędrzejczyk czy carlitos oraz inne dziwolagi i równie mocno umilić im życie
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.281