Gdańsk: czwartek, 24 września 2020
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa 2018-2019

strona 15/16

15 listopada 2019, 09:00 / piątek
Jakbyś był choć trochę kumaty to nie afiszował byś się w barwach po Łodzi.
Nie zdajesz sobie sprawy co to znaczy strata barw.
Ogarnij się na przyszłość.
15 listopada 2019, 12:44 / piątek
Zgody przychodzą i odchodzą...wszystko się zmienia.
Ja tam dla przykładu pamiętam Widzew na Traugutta w połowie lat 80-tych i było spokojnie.
Łatwo zresztą znaleźć w necie trochę historii wpisując
" zgoda Lechii z Widzewem ".
Bez napinki.
Tylko Lechia!
15 listopada 2019, 14:35 / piątek
Pamiętam jak byliśmy na Widzewie.Jeden gościu z Łodzi chciał sie ze mną wymienić na szaliki-ja nie chciałem.Podszedł do mnie Partyzant...i się wymieniłem.
Kurwa,wiele lat żałowałem.Już lepiej by było żebym dostał parola.
15 listopada 2019, 18:36 / piątek
Da się odpowiedzieć bez napinania? Da się. W Krakowie nawet za zgody z Wisłą nie chodziło się w naszych koszulkach.
Ucz się chłopcze czytać ze zrozumieniem. Zanim rudy był premierem tak w podstawówce uczyli. Barw nie miałem a za sam napis na czapce małolata byłem już gotowy na wpierdol, może ominęło mnie bo byłem z rodziną. Różne bywa.
6 lutego 2020, 12:22 / czwartek
odnośnik

Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1 marca, 12:30
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 4 marca, 20:30
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 7 marca, 17:30
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 15 marca, 17:30
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 21-22 marca
PP: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice ? marca
7 lutego 2020, 13:09 / piątek
Terminarz na pierwszą połowę marca:

Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1 marca, 12:30
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 4 marca, 20:30
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 7 marca, 17:30
PP: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 11 marca, 18:00
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 15 marca, 17:30
16 lutego 2020, 00:47 / niedziela
Wczoraj wyniki były typowo pod nas i nasi rywale pogubili punkty, oby w następnych kolejkach było podobnie :)
16 lutego 2020, 18:03 / niedziela
Ta kurwa Jędrzejczykowa nic się nie zmienia
Tak samo popierdolona i zdziwiona twarz , po ewidentnym faulu na karnego
Takiego pojeba chyba w tej lidze już nie ma
16 lutego 2020, 18:39 / niedziela
I to jest...tfu...reprezentant Polski
16 lutego 2020, 21:39 / niedziela
i najlepiej opłacany zawodniki ligi :)

Druga bardzo dobra kolejka jeśli chodzi o wyniki ewentualnych rywali do top8. Gdybyśmy mieli derby w Gdyni za 3 pkt i we Wrocławiu teraz to na nic już nie musielibśmy się oglądać tak naprawdę. Ale z tego co widzę to Lubin i Płock grają fatalną piłkę. Zwłaszcza Lubin zawodzi. Fajnie grają oba krakowskie kluby i Raków nawet nieźle.
17 lutego 2020, 08:32 / poniedziałek
Postawa Lubina powoduje, że nikomu chyba w Gdańsku nie brakuje już Starzyńskiego a on sam zapewne zastanawia się, czy dobrze uczynił zostając w Zagłębiu.
17 lutego 2020, 20:29 / poniedziałek
A nad czym on ma się zastanawiać? Długi kontrakt na srogą kasę przyklepany, pierwszy skład pewny, spadek nie grozi, podium też nie. Można balować do piłkarskiej emerytury za hajs z KGHM. Ustawiony do końca życia na 2 pokolenia do przodu.
17 lutego 2020, 22:01 / poniedziałek
Dlaczego uważasz, że Lubin nie może spaść ? Nie wierzysz w zryw Korony :D ? Przypominam, że w tym sezonie spadają trzy drużyny.
18 lutego 2020, 19:15 / wtorek
odnośnik
Jak ktoś jeszcze nie zdążył zobaczyć, to są już bilety na mecze z ległą i świnią (pakiet taki, dwie kurwy w zestawie).
Czas podreperować frekwencje, wiec brać i nie szukać wymówek ze zimno, kurwa ciemno i środek tygodnia.
Po 30k przynajmniej, bo wstyd ... a derby może ostanie, przynajmniej na jakiś czas. Peron na Gdansk Stadion ma się całkiem dobrze, wiec Drelich będzie musiał się tym razem wykazać większą inwencja... a my JAZDA Z KURWAMI
19 lutego 2020, 09:17 / środa
Dokładnie.Nie ma wymówek.Pakiet na dwa mecze-dycha w kieszeni zaoszczędzona .Jesli kupujesz na prostą masz szansę wyhaczyć całkiem dobre miejsca .Jesli na młyn-wiadomo,bez znaczenia.
KUPOWAĆ,MOBILIZOWAĆ ,POPULARYZOWAĆ!WSZYSCY NA LECHIĘ!!!
1 marca 2020, 17:00 / niedziela
hahaha sie kurwy tydzien temu cieszyly strzelajac gola Rakowowi w koncowce.
Karma wraca - brawo lks za walke do konca. W derbach nic tylko ich dobic.
1 marca 2020, 17:02 / niedziela
świniobicie czas zacząć-ita co tydzień aż do maja...
3 marca 2020, 22:55 / wtorek
Znowu prawie wszystkie wyniki pod Lechie:
Cracovia 0-2 Wisla K
Pogon 1-2 Jagiellonia

I tylko Lech sie wylamal (4-1 z Gornikiem). Oby jutro poszli za ciosem to pozostana raptem 2 punkty za drugim miejscem...
3 marca 2020, 23:21 / wtorek
Kwestia względna, bo u mnie wyniki wyjątkowo chujowe od niedzieli.

Chuja ma w gębie 3pkt
Baba Jaga 3pkt
Raków kolejne 3 pkt
Wisła na dobre się rozpędzi po wygranych derbach z żydami.

Jeszcze jak jutro Piast wpierdoli śledziom to zostaniemy sami przeciw wszystkim goniącym. Ewentualna wygrana Chuja ma w gębie jutro w Łodzi już w ogóle stłamsi całą stawkę.
A kalendarz oprócz kurwów u siebie nie rozpieszcza jak i styl grania w drugich 45 minutach każdego meczu. A jeszcze PP w międzyczasie.
4 marca 2020, 07:34 / środa
Już nie bądź takim pesymistą. My musimy patrzeć w stronę podium. Cały czas mamy skład żeby wygrać ta ligę. Gdyby nie poślizgi to kto wie gdzie teraz byśmy byli. Przypomnijmy sobie, że gdyby nie frajersko stracone punkty z Braćmi i kurwą to gralibyśmy dziś o zbliżenie się do lidera. A nie wiemy co by było gdyby zgniłe jaja nie oddały bez walki dwóch ostatnich meczów tamtego roku.

Plan minimum to ósemka. Brakuje nam 5-6 punktów do ugrania w sześciu meczach. Nawet przy chujowym terminarzu spokojnie do zrobienia.
A potem trzeba określić czy walczymy o wyjazd do Europy czy o ogrywanie młodzieży.
5 marca 2020, 00:41 / czwartek
Niestety staram się patrzeć obiektywnie i więcej czasu spędzam patrząc kto ma szansę do top8 niż do top3. Chuja ma w gębie przerżnęła w Łodzi co jest wiadomością dnia dla nas biorąc pod uwagę wygraną Piasta, który odskoczył już na dosyć bezpieczną odległość i tak jak pisałem wczoraj zostaliśmy sami przeciwko goniącej reszcie. Mecz w Lubinie jak zwykle o 6 pkt. Zakładając najbliższe dwa mecze z kurwami, 4 pkt wziąłbym w ciemno.
5 marca 2020, 13:31 / czwartek
Ludzie jakie podium. Forma jest tak słaba jak kiedy Stokowiec przychodził do nas. Wystarczyć to może co najwyżej na śledzi i jakieś mega fartowne wybronione przez Kuciaka mecze ze słabeuszami typu Korona. Musimy wejść jakimś fuksem do ósemki i na rundę finałową ogrywać juniorów na przyszły sezon.
7 marca 2020, 15:50 / sobota
Śledzie dostają 0:1 do przerwy z czerwoną kartką w Płocku. Pismaki nadają że ojrzynski wraca. Czyzby znowu przed derbami efekt nowej miotły Nas czeka ?
7 marca 2020, 18:29 / sobota
RG podalo, ze trener opuscil gdynska tonaca barke, na derby zatem znow stary patent z nowym trenerem...
8 marca 2020, 21:05 / niedziela
Centralne kurwisko sportowe przegrało u siebie z Piastem Gliwice 1:2. Do trzeciego miejsca brakuje nam 4 punktów, do drugiego 5 punktów.

Na razie odpalił Mihalik i Conrado. Czas na Lipskiego. Jak on odpali, to nikt nam nie straszny! Lipski, weź te słowa do serca i pokaż, że nie jesteś łamagą i potrafisz grać w piłkę kopaną.
8 marca 2020, 22:31 / niedziela
Mecz Dziwki z Piastem tacy kibice jak ja obstawili w betonach jej wygraną na pewniaka .
I mamy do tyłu -5 punktów .Z jednej strony śmiać się chce a z drugiej dzięki ci Piaście .
12 marca 2020, 13:30 / czwartek
Ze śledziami gramy... ale co będzie dalej ?

Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję, że rozgrywki na szczeblu centralnym będą kontynuowane, ale może dojść do bardzo istotnych zmian w regulaminach. Zawieszono mecze w niższych klasach.

PKO Ekstraklasa, Fortuna I liga i II liga - spotkania w ramach tych lig będą się odbywać zgodnie z terminarzem, jednak bez udziału publiczności. Futbolowa centrala poinformowała, że gdyby organizacja meczów okazała się niemożliwa z powodu decyzji organów państwowych, wówczas ustalony zostanie nowy terminarz.
Co ważne, sezon może się zakończyć później, lecz przesunięcie wyniesie maksymalnie jeden tydzień.

W przypadku gdyby dokończenie rywalizacji nie było możliwe, za końcowe uznane zostaną tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce. W takiej sytuacji nie dojdzie do barażów o awans do PKO Ekstraklasy i Fortuna I ligi, a drużyny, które zajmą 3. miejsce, premiowane będą bezpośrednią kwalifikacją klasę wyżej (według pierwotnego regulaminu ekipy z lokat 3-6 miały walczyć w dodatkowych spotkaniach).

Przez najbliższe trzy weekendy - do 29 marca włącznie - zawieszone będą rozgrywki niższego szczebla (od III ligi w dół), a także młodzieżowe, m. in. Centralna Liga Juniorów.
12 marca 2020, 14:02 / czwartek
śledzie to w ogóle apelują o anulowanie całego sezonu...
To jednak stan umysłu, zwietrzyli szansę i skowyt od razu.
12 marca 2020, 14:10 / czwartek
Wygrywając z bezdomnymi w niedzielę możemy być zespołem, który zdegraduje ich na zaplecze Ekstraklasy, oczywiście w przypadku gdyby rozgrywki miały zostać zakończone przed czasem. Tak, jak ma to miejsce w innych dyscyplinach.
12 marca 2020, 14:39 / czwartek
Bardzo prawdopodobne, ze mecz w niedziele to bedzie ostatni mecz w tym sezonie. Skoro juz jest ta idiotyczna decyzja o graniu dalej to wazne jest aby po tej kolejce szpara dalej byla za Korona. W przypadku zakonczenia rozgrywek zaczna sie jazdy z licencjami i mimo, ze oficjalna informacja jest taka, ze taka jaka bedzie tabela takie beda spadki, awanse itd to podejrzewam,ze w takim przypadku druzyna, ktore zajmie 14 miejsce nie spadnie z Ekstraklasy.
12 marca 2020, 15:56 / czwartek
Niech grają jak najdłużej, przyszłego sezonu i tak może nie być.
12 marca 2020, 16:07 / czwartek
Część piłkarzy w ekstraklasie odmawia gry, w ciągu godzin pewnie rozgrywki zawieszą.
12 marca 2020, 16:17 / czwartek
Nie wiem...może się mylę ale piłkarze mają podpisane kontrakty i nie mogą odmówić gry? No chyba że obetną im kasę za nie rozegrane mecze. Kluby żyją przede wszystkim z praw do transmisji Canal Plus. Chyba ze sie dogadają...
12 marca 2020, 16:32 / czwartek
w Lechii nie widzę problemu-mandziara udaje że płaci to piłkarze mogą udawać że grają a nawet przestać udawać
12 marca 2020, 16:40 / czwartek
@d.g.
Nie zapominaj że piłkarze to jedna z bardziej oderwanych od rzeczywistości grup społecznych. Już był taki jeden ananas, niejaki Balde, który pokazał gdzie ma kontrakty, i nikt mu nic nie zrobił.
Piłkarze podobno teraz ustalają działania między sobą. Zastrajkują i co pan zrobisz, nic nie zrobisz.
12 marca 2020, 16:42 / czwartek
Przejdzie im ochota do strajków gdy usłyszą że od tego zależą przelewy z C+/TVP - bez tych przelewów mogą swoje oczekiwania finansowe kierować bezpośrednio na Berdyczów
12 marca 2020, 16:57 / czwartek
Nie będzie meczu w niedzielę
12 marca 2020, 17:01 / czwartek
Nic nie będzie...
12 marca 2020, 18:32 / czwartek
Mecze 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy za darmo w Playerze

odnośnik
30 maja 2020, 11:43 / sobota
Mam w planie obejrzeć wszystkie mecze w tej kolejce, począwszy od wczorajszych dwóch. Po pierwszym dniu wnioski są takie, że Pogoń nie utrzyma Top8 po tym jak stracili kolejnych dwóch kluczowych ofensywnych po Buksie. Zagłębie z dobrym terminarzem, składem i formą jest na najlepszej drodze żeby zamieszać jeszcze w stawce. Całe szczęście, że ostatniej kolejce gramy w Szczecinie.
30 maja 2020, 12:55 / sobota
Tymczasem Wolski znowu zerwał więzadła.
30 maja 2020, 15:50 / sobota
Ogarnął ktoś, jak się ogląda za darmo na player.pl, bo się zalogowałem, a tam napisane Wykup dostęp i ni chuja
30 maja 2020, 16:52 / sobota
na oficjalnej stronie napisali "ni chuja"?
31 maja 2020, 20:07 / niedziela
Autentycznie chłopu współczuję. Karma wraca ale nie żeby aż tak. Mam nadzieję, że Sławkowi się nic nie stanie jak gdzieś zacznie grać bo lubię chłopa mimo wszystko.

"Wszystko wskazywało na to, że Rafał Wolski po wznowieniu sezonu będzie jednym z liderów Wisły Płock. Pomocnik był w coraz lepszej formie fizycznej. W ostatnich dniach pisaliśmy nawet, że może pojawić się w wyjściowym składzie i w końcu zadebiutuje w barwach Nafciarzy podczas niedzielnego spotkania z Koroną Kielce (godz. 12.30). Wygląda na to, że to wszystko trzeba będzie odłożyć w czasie.

27-latek doznał na czwartkowym treningu płocczan poważnego urazu. Na razie nikt z klubu nie chciał potwierdzić takiej informacji. Być może trwają jeszcze badania i na ostateczną diagnozę trzeba czekać.

Pewność co do stanu kolana Wolskiego będzie można mieć w poniedziałek. Przejdzie on wówczas zabieg, podczas którego lekarze potwierdzą czy znów zerwał więzadła krzyżowe, czy też jest to inny uraz. Być może od razu przejdzie też operację rekonstrukcji więzadeł.

Jeżeli potwierdzą się doniesienia i prognozy, to będą one niezwykle dramatyczne dla 7-krotnego reprezentanta Polski. Podejrzewa się, że były zawodnik m.in. Lechii Gdańsk i Legii Warszawa znów zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. To może być dla niego trzecia taka kontuzja na przestrzeni dwóch ostatnich lat.

Wolski ma za sobą dwie rekonstrukcję więzadeł krzyżowych. Pierwszą przeszedł w lutym 2018 roku, do gry wrócił wówczas po siedmiu miesiącach (pod koniec sierpnia). Drugi raz z takim urazem zmagał się od stycznia do początku lipca 2019 roku. Tak poważna kontuzja wiąże się z zabiegiem rekonstrukcji i żmudną kilkumiesięczną rehabilitacją.

Rozgrywający do Wisły Płock trafił na początku marca, po tym jak rozwiązał z winy klubu umowę z Lechią Gdańsk (klub z Wybrzeża zalegał mu z wypłatami pensji). 7 maja Wolski przedłużył kontrakt z Nafciarzami do 30 czerwca 2021 roku (poprzednia obowiązywała do końca obecnych rozgrywek). W tym sezonie ofensywny pomocnik rozegrał 16 meczów w barwach Lechii Gdańsk i strzelił jednego gola"
1 czerwca 2020, 18:56 / poniedziałek
Wisła też mu przedłuży kontrakt, jak my gdy zerwał krzyżowe?
1 czerwca 2020, 19:02 / poniedziałek
Chyba przedłużyli podczas przerwy tj. przed kontuzją do czerwca 2021r.
1 czerwca 2020, 19:05 / poniedziałek
odnośnik

Ciekawe czy jeszcze się znajdzie frajer po tej dacie. W Płocku pewnie zarabia na waciki ponieważ Lechia wyrównuje. Potem już tylko zjazd...
7 czerwca 2020, 16:58 / niedziela
Śląsku coś Ty zrobił...?
7 czerwca 2020, 17:42 / niedziela
Bracia..podali kurwom tlen Dzis , kurwy nie mialy prawa zdobyc punktu Z przebiegu meczu , po 30 minutach , powinno byc pozamiatane Placheta wchodzil w nich jak w maslo...niestety Futbol jest jaki jest...noz wkurwa mam jak chuj....
8 czerwca 2020, 00:38 / poniedziałek
Dajcie spokój, nowi właściciele kurwy świni to Kołakowscy, jeden z nich jest topowym w PL menadżerem, najpierw ma papiery Haydarego co już budziło niesmak przed derbami, a teraz w 67minucie schodzi co by nie mówić kapitan Mączyński a za niego wchodzi zawodnik z kartą w ręku u...kołakowskiego.

cytat;
Agent m.in. Kamila Glika w swej stajni ma pięciu piłkarzy w pierwszej drużynie Śląska. To Przemysław Płacheta, Jakub Łabojko, Daniel Kajzer, Damian Gąska oraz trzeci bramkarz Dariusz Szczerbal.

idź pan w chuj
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.300