Gdańsk: niedziela, 5 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa 2018-2019

strona 15/15

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

15 listopada 2019, 09:00 / piątek
Jakbyś był choć trochę kumaty to nie afiszował byś się w barwach po Łodzi.
Nie zdajesz sobie sprawy co to znaczy strata barw.
Ogarnij się na przyszłość.
15 listopada 2019, 12:44 / piątek
Zgody przychodzą i odchodzą...wszystko się zmienia.
Ja tam dla przykładu pamiętam Widzew na Traugutta w połowie lat 80-tych i było spokojnie.
Łatwo zresztą znaleźć w necie trochę historii wpisując
" zgoda Lechii z Widzewem ".
Bez napinki.
Tylko Lechia!
15 listopada 2019, 14:35 / piątek
Pamiętam jak byliśmy na Widzewie.Jeden gościu z Łodzi chciał sie ze mną wymienić na szaliki-ja nie chciałem.Podszedł do mnie Partyzant...i się wymieniłem.
Kurwa,wiele lat żałowałem.Już lepiej by było żebym dostał parola.
15 listopada 2019, 18:36 / piątek
Da się odpowiedzieć bez napinania? Da się. W Krakowie nawet za zgody z Wisłą nie chodziło się w naszych koszulkach.
Ucz się chłopcze czytać ze zrozumieniem. Zanim rudy był premierem tak w podstawówce uczyli. Barw nie miałem a za sam napis na czapce małolata byłem już gotowy na wpierdol, może ominęło mnie bo byłem z rodziną. Różne bywa.
6 lutego 2020, 12:22 / czwartek
odnośnik

Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1 marca, 12:30
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 4 marca, 20:30
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 7 marca, 17:30
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 15 marca, 17:30
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 21-22 marca
PP: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice ? marca
7 lutego 2020, 13:09 / piątek
Terminarz na pierwszą połowę marca:

Korona Kielce - Lechia Gdańsk 1 marca, 12:30
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa 4 marca, 20:30
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 7 marca, 17:30
PP: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 11 marca, 18:00
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 15 marca, 17:30
16 lutego 2020, 00:47 / niedziela
Wczoraj wyniki były typowo pod nas i nasi rywale pogubili punkty, oby w następnych kolejkach było podobnie :)
16 lutego 2020, 18:03 / niedziela
Ta kurwa Jędrzejczykowa nic się nie zmienia
Tak samo popierdolona i zdziwiona twarz , po ewidentnym faulu na karnego
Takiego pojeba chyba w tej lidze już nie ma
16 lutego 2020, 18:39 / niedziela
I to jest...tfu...reprezentant Polski
16 lutego 2020, 21:39 / niedziela
i najlepiej opłacany zawodniki ligi :)

Druga bardzo dobra kolejka jeśli chodzi o wyniki ewentualnych rywali do top8. Gdybyśmy mieli derby w Gdyni za 3 pkt i we Wrocławiu teraz to na nic już nie musielibśmy się oglądać tak naprawdę. Ale z tego co widzę to Lubin i Płock grają fatalną piłkę. Zwłaszcza Lubin zawodzi. Fajnie grają oba krakowskie kluby i Raków nawet nieźle.
17 lutego 2020, 08:32 / poniedziałek
Postawa Lubina powoduje, że nikomu chyba w Gdańsku nie brakuje już Starzyńskiego a on sam zapewne zastanawia się, czy dobrze uczynił zostając w Zagłębiu.
17 lutego 2020, 20:29 / poniedziałek
A nad czym on ma się zastanawiać? Długi kontrakt na srogą kasę przyklepany, pierwszy skład pewny, spadek nie grozi, podium też nie. Można balować do piłkarskiej emerytury za hajs z KGHM. Ustawiony do końca życia na 2 pokolenia do przodu.
17 lutego 2020, 22:01 / poniedziałek
Dlaczego uważasz, że Lubin nie może spaść ? Nie wierzysz w zryw Korony :D ? Przypominam, że w tym sezonie spadają trzy drużyny.
18 lutego 2020, 19:15 / wtorek
odnośnik
Jak ktoś jeszcze nie zdążył zobaczyć, to są już bilety na mecze z ległą i świnią (pakiet taki, dwie kurwy w zestawie).
Czas podreperować frekwencje, wiec brać i nie szukać wymówek ze zimno, kurwa ciemno i środek tygodnia.
Po 30k przynajmniej, bo wstyd ... a derby może ostanie, przynajmniej na jakiś czas. Peron na Gdansk Stadion ma się całkiem dobrze, wiec Drelich będzie musiał się tym razem wykazać większą inwencja... a my JAZDA Z KURWAMI
19 lutego 2020, 09:17 / środa
Dokładnie.Nie ma wymówek.Pakiet na dwa mecze-dycha w kieszeni zaoszczędzona .Jesli kupujesz na prostą masz szansę wyhaczyć całkiem dobre miejsca .Jesli na młyn-wiadomo,bez znaczenia.
KUPOWAĆ,MOBILIZOWAĆ ,POPULARYZOWAĆ!WSZYSCY NA LECHIĘ!!!
1 marca 2020, 17:00 / niedziela
hahaha sie kurwy tydzien temu cieszyly strzelajac gola Rakowowi w koncowce.
Karma wraca - brawo lks za walke do konca. W derbach nic tylko ich dobic.
1 marca 2020, 17:02 / niedziela
świniobicie czas zacząć-ita co tydzień aż do maja...
3 marca 2020, 22:55 / wtorek
Znowu prawie wszystkie wyniki pod Lechie:
Cracovia 0-2 Wisla K
Pogon 1-2 Jagiellonia

I tylko Lech sie wylamal (4-1 z Gornikiem). Oby jutro poszli za ciosem to pozostana raptem 2 punkty za drugim miejscem...
3 marca 2020, 23:21 / wtorek
Kwestia względna, bo u mnie wyniki wyjątkowo chujowe od niedzieli.

Chuja ma w gębie 3pkt
Baba Jaga 3pkt
Raków kolejne 3 pkt
Wisła na dobre się rozpędzi po wygranych derbach z żydami.

Jeszcze jak jutro Piast wpierdoli śledziom to zostaniemy sami przeciw wszystkim goniącym. Ewentualna wygrana Chuja ma w gębie jutro w Łodzi już w ogóle stłamsi całą stawkę.
A kalendarz oprócz kurwów u siebie nie rozpieszcza jak i styl grania w drugich 45 minutach każdego meczu. A jeszcze PP w międzyczasie.
4 marca 2020, 07:34 / środa
Już nie bądź takim pesymistą. My musimy patrzeć w stronę podium. Cały czas mamy skład żeby wygrać ta ligę. Gdyby nie poślizgi to kto wie gdzie teraz byśmy byli. Przypomnijmy sobie, że gdyby nie frajersko stracone punkty z Braćmi i kurwą to gralibyśmy dziś o zbliżenie się do lidera. A nie wiemy co by było gdyby zgniłe jaja nie oddały bez walki dwóch ostatnich meczów tamtego roku.

Plan minimum to ósemka. Brakuje nam 5-6 punktów do ugrania w sześciu meczach. Nawet przy chujowym terminarzu spokojnie do zrobienia.
A potem trzeba określić czy walczymy o wyjazd do Europy czy o ogrywanie młodzieży.
5 marca 2020, 00:41 / czwartek
Niestety staram się patrzeć obiektywnie i więcej czasu spędzam patrząc kto ma szansę do top8 niż do top3. Chuja ma w gębie przerżnęła w Łodzi co jest wiadomością dnia dla nas biorąc pod uwagę wygraną Piasta, który odskoczył już na dosyć bezpieczną odległość i tak jak pisałem wczoraj zostaliśmy sami przeciwko goniącej reszcie. Mecz w Lubinie jak zwykle o 6 pkt. Zakładając najbliższe dwa mecze z kurwami, 4 pkt wziąłbym w ciemno.
5 marca 2020, 13:31 / czwartek
Ludzie jakie podium. Forma jest tak słaba jak kiedy Stokowiec przychodził do nas. Wystarczyć to może co najwyżej na śledzi i jakieś mega fartowne wybronione przez Kuciaka mecze ze słabeuszami typu Korona. Musimy wejść jakimś fuksem do ósemki i na rundę finałową ogrywać juniorów na przyszły sezon.
7 marca 2020, 15:50 / sobota
Śledzie dostają 0:1 do przerwy z czerwoną kartką w Płocku. Pismaki nadają że ojrzynski wraca. Czyzby znowu przed derbami efekt nowej miotły Nas czeka ?
7 marca 2020, 18:29 / sobota
RG podalo, ze trener opuscil gdynska tonaca barke, na derby zatem znow stary patent z nowym trenerem...
8 marca 2020, 21:05 / niedziela
Centralne kurwisko sportowe przegrało u siebie z Piastem Gliwice 1:2. Do trzeciego miejsca brakuje nam 4 punktów, do drugiego 5 punktów.

Na razie odpalił Mihalik i Conrado. Czas na Lipskiego. Jak on odpali, to nikt nam nie straszny! Lipski, weź te słowa do serca i pokaż, że nie jesteś łamagą i potrafisz grać w piłkę kopaną.
8 marca 2020, 22:31 / niedziela
Mecz Dziwki z Piastem tacy kibice jak ja obstawili w betonach jej wygraną na pewniaka .
I mamy do tyłu -5 punktów .Z jednej strony śmiać się chce a z drugiej dzięki ci Piaście .
12 marca 2020, 13:30 / czwartek
Ze śledziami gramy... ale co będzie dalej ?

Polski Związek Piłki Nożnej podjął decyzję, że rozgrywki na szczeblu centralnym będą kontynuowane, ale może dojść do bardzo istotnych zmian w regulaminach. Zawieszono mecze w niższych klasach.

PKO Ekstraklasa, Fortuna I liga i II liga - spotkania w ramach tych lig będą się odbywać zgodnie z terminarzem, jednak bez udziału publiczności. Futbolowa centrala poinformowała, że gdyby organizacja meczów okazała się niemożliwa z powodu decyzji organów państwowych, wówczas ustalony zostanie nowy terminarz.
Co ważne, sezon może się zakończyć później, lecz przesunięcie wyniesie maksymalnie jeden tydzień.

W przypadku gdyby dokończenie rywalizacji nie było możliwe, za końcowe uznane zostaną tabele po ostatniej w pełni rozegranej kolejce. W takiej sytuacji nie dojdzie do barażów o awans do PKO Ekstraklasy i Fortuna I ligi, a drużyny, które zajmą 3. miejsce, premiowane będą bezpośrednią kwalifikacją klasę wyżej (według pierwotnego regulaminu ekipy z lokat 3-6 miały walczyć w dodatkowych spotkaniach).

Przez najbliższe trzy weekendy - do 29 marca włącznie - zawieszone będą rozgrywki niższego szczebla (od III ligi w dół), a także młodzieżowe, m. in. Centralna Liga Juniorów.
12 marca 2020, 14:02 / czwartek
śledzie to w ogóle apelują o anulowanie całego sezonu...
To jednak stan umysłu, zwietrzyli szansę i skowyt od razu.
12 marca 2020, 14:10 / czwartek
Wygrywając z bezdomnymi w niedzielę możemy być zespołem, który zdegraduje ich na zaplecze Ekstraklasy, oczywiście w przypadku gdyby rozgrywki miały zostać zakończone przed czasem. Tak, jak ma to miejsce w innych dyscyplinach.
12 marca 2020, 14:39 / czwartek
Bardzo prawdopodobne, ze mecz w niedziele to bedzie ostatni mecz w tym sezonie. Skoro juz jest ta idiotyczna decyzja o graniu dalej to wazne jest aby po tej kolejce szpara dalej byla za Korona. W przypadku zakonczenia rozgrywek zaczna sie jazdy z licencjami i mimo, ze oficjalna informacja jest taka, ze taka jaka bedzie tabela takie beda spadki, awanse itd to podejrzewam,ze w takim przypadku druzyna, ktore zajmie 14 miejsce nie spadnie z Ekstraklasy.
12 marca 2020, 15:56 / czwartek
Niech grają jak najdłużej, przyszłego sezonu i tak może nie być.
12 marca 2020, 16:07 / czwartek
Część piłkarzy w ekstraklasie odmawia gry, w ciągu godzin pewnie rozgrywki zawieszą.
12 marca 2020, 16:17 / czwartek
Nie wiem...może się mylę ale piłkarze mają podpisane kontrakty i nie mogą odmówić gry? No chyba że obetną im kasę za nie rozegrane mecze. Kluby żyją przede wszystkim z praw do transmisji Canal Plus. Chyba ze sie dogadają...
12 marca 2020, 16:32 / czwartek
w Lechii nie widzę problemu-mandziara udaje że płaci to piłkarze mogą udawać że grają a nawet przestać udawać
12 marca 2020, 16:40 / czwartek
@d.g.
Nie zapominaj że piłkarze to jedna z bardziej oderwanych od rzeczywistości grup społecznych. Już był taki jeden ananas, niejaki Balde, który pokazał gdzie ma kontrakty, i nikt mu nic nie zrobił.
Piłkarze podobno teraz ustalają działania między sobą. Zastrajkują i co pan zrobisz, nic nie zrobisz.
12 marca 2020, 16:42 / czwartek
Przejdzie im ochota do strajków gdy usłyszą że od tego zależą przelewy z C+/TVP - bez tych przelewów mogą swoje oczekiwania finansowe kierować bezpośrednio na Berdyczów
12 marca 2020, 16:57 / czwartek
Nie będzie meczu w niedzielę
12 marca 2020, 17:01 / czwartek
Nic nie będzie...
12 marca 2020, 18:32 / czwartek
Mecze 27. kolejki PKO BP Ekstraklasy za darmo w Playerze

odnośnik
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.528