Gdańsk: piątek, 22 marca 2019
FORUM
Podstrony:

Ekstraklasa 2018-2019

strona 6/8

25 lutego 2019, 09:17 / poniedziałek
Jeszcze tylko Śląsk niech dzisiaj wygra i będzie pięknie. Przyszła kolejka będzie bardzo ważna.
25 lutego 2019, 20:43 / poniedziałek
No i Śląsk też dojebał.
27 lutego 2019, 23:52 / środa
najebany kowal daje nam mistrzostwo polski w zeszło fm...:)
2 marca 2019, 20:15 / sobota
No i Żabole urywają punkty Jadze. Nam Angulo dał radę dopiero z karnego a tu wcisnął w ' 89
Tylko Lechia!
2 marca 2019, 22:29 / sobota
Ale mecz w Płocku! Było wszystko, łącznie z czerwienią za "z bańki sędziemu". ;-)

Kazek się yyyyyyy spuścił ze trzy yyyy razy chyba.

Ale Wiśle Płock można zazdrościć "pitbullstwa" piłkarzy.
2 marca 2019, 22:31 / sobota
Co prawda to prawda...zaimponowali mnie nafciarze.
3 marca 2019, 00:06 / niedziela
15 w tabeli Wisła Płock już tylko 2 pkt traci do pewnej drużyny
3 marca 2019, 08:24 / niedziela
Warto zauważyć, że 2 bramki dla Płocka strzelili byli Lechiści - Kuświk i Borysiuk. Ta Borysiuka szczególnej urody. W jego stylu można powiedzieć.
3 marca 2019, 08:52 / niedziela
i fajnie, że przed meczem z nami okupili to zwycięstwo dwiema czerwonymi kartkami swoich podstawowych zawodników
3 marca 2019, 10:38 / niedziela
Ciekawe czy Borysiuk będzie mógł zagrać z nami czy ma klauzulę w umowie wypożyczenia jak Peszko? Trochę porozbijana ta Wisła Płock, ale bez wątpienia morale tego zespołu znacząco wzrosło po wczorajszym meczu, jak wrócą Ricardinho, Merabaszwili i kartkowicze ta drużyna nie prawa spaść z ligi.
3 marca 2019, 10:43 / niedziela
Nie ma prawa spaść z ligi oczywiście.
3 marca 2019, 11:17 / niedziela
Borysiuk nie może grać w tym meczu ze względu na klauzulę w umowie o wypożyczeniu.
3 marca 2019, 11:26 / niedziela
A ja licze na to, ze pyry dzis oklepia szpare i sledziom zacznie sie w dupach palic...pozniej maja mecz z legla i lubinem i po tych kolejkach beda juz na spadkowym...
3 marca 2019, 12:39 / niedziela
Kurwa kurwie łba nie urwie...
3 marca 2019, 19:57 / niedziela
A jednak urwała
Kurwy z osady mają niezły ból dupy
To będzie ten sezon
Lechijka...wiadomo , kurwy wypierdalać!!
3 marca 2019, 20:49 / niedziela
Kurwa kurwie kurwą.
4 marca 2019, 23:38 / poniedziałek
Za tydzień szpara ukradnie punkty krawaciarzom, bo oni z Arką grać nie potrafią tak jak my i ostatnio to tylko przyjmują albo w tyłek albo max remis. Także za tydzień znów odskakujemy Poległej ;)
6 marca 2019, 20:59 / środa
Pewnie już dużo ludzi wie, ale wrzucę...
28 kolejka/2 kwiecień / WTOREK
Kurwa świnia – Lechia Gdańsk, godz. 20:30

29 kolejka /6 kwiecień/ Sobota
Lechia Gdańsk - amica wronki, godz 20:30
6 marca 2019, 23:53 / środa
Nie wiedziałem, gdzie to napisać, ponieważ nie dotyczy to tematu, ale muszę...
Skoro taki Ajax potrafi rozjechać Real, skoro ManU potrafi wygrać z PSG, to Lechia może SPOKOJNIE zostać mistrzem Polski. Niedowiarki, co płaczą po 1 czy 2 przegranych meczach. Piłka jest nieprzewidywalna. Jest to fenomenalny i nieobliczalny sport. Wierzcie do końca w naszą Lechię, bo ja w nią wierzę i to szczerze.
Amen!
8 marca 2019, 21:24 / piątek
Piast wygrał 3 mecz z rzędu. Szykuje się ciekawy mecz 29 marca.
8 marca 2019, 22:19 / piątek
Brawo brawo Bracia Śląsk wygrywa z jagą
8 marca 2019, 22:30 / piątek
Piast wygrał nie 3 a 4 raz z rzedu. Brawa dla Śląska! W sledziarni niech bedzie remis, który nie urzadza nikogo z grających a w poniedziałek tylko zwycięstwo!

TYLKO LECHIA!
8 marca 2019, 22:34 / piątek
Na razie to jaga bardzo cienka jest. Piast ją jebnął. I zdaje się, Fornalik zaczyna już se coraz więcej wyobrażać. Z kolei paprykarze i Srakovia mogą niedługo ogarnąć 3 i 4 pozycję.
9 marca 2019, 06:41 / sobota
Cygnus...
W wiosce za Sopotem nie remis, a 0-1
rybiogłowi nie zasługują na kopanie gały
na tym samym poziomie co My.
9 marca 2019, 07:47 / sobota
WKSXXBKS,
Rozumiem, ze gdybys mial wybierac pomiedzy mistrzem Lechii lub spadkiem Arki to wybralbys to drugie, byleby tylko dojebac sasiadowi? Co to za popi*** mentalnosc?! Arka w Ekstraklasie to... super sprawa. Zawsze to gwarant 6 punktow dla Lechii plus mecze o wyzszym gatunku emocjonalnym.
9 marca 2019, 09:21 / sobota
A może inny scenariusz?
Powtórka z 1984?
My 1 miejsce, a łuskowate ścierwa spadek...
Ja bym chciał taki obrót sprawy... i dlatego
nie chcę remisu na stadionie Bałtyku.
I zapewne nie tylko ja.
9 marca 2019, 11:44 / sobota
widzisz mafogda - dla mnie i dla wielu innych popier..... mentalność to jest właśnie ta twoja. Widać, że mało przeżyłeś na kibicowskim szlaku. Nie miałeś bliskich spotkań ze śledziuchami. W przeciwnym razie myślałbyś inaczej. Życzymy im jak najgorzej, niech szczezną na zawsze w 2, 3 ligowej otchłani. Wiesz, dla nas w kibicowaniu Lechii to nie zawsze chodzi o wyniki. Ale skąd ty możesz o tym wiedzieć?
9 marca 2019, 12:10 / sobota
Nie trzeba jeździć po szlakach kibicowskich żeby zrozumieć najprostsze sprawy - dobro własnego klubu, a nim w obecnym przypadku jest walka o mistrza na którego czekamy który może później znów nie powtórzyć się przez wiele lat. Kibicujesz Lechii czy interesuje cię napierdalanie się w lesie ? Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby stawiać zwycięstwo dziwki z wawy bezpośredniego rywala o majstra z o nic nie walczącą z nami sąsiadką.
Zdecydowanie - zwycięstwo śledzi.
9 marca 2019, 12:24 / sobota
Racja, Piast wygrał 4 mecz z rzędu.

Śledzie dziś dostaną w dupę i do jutra będzie tylko 1 pkt przewagi nad ległą. Trzeba koniecznie wygrać z Płockiem.
9 marca 2019, 12:41 / sobota
Już raz te kurwy utrzymały się po golu ręką. Mam nadzieję że dziś przejebią i reszte meczy w tym sezonie i nigdy nie wrócą do ekstraklasy śmierdzące tęczaki.
9 marca 2019, 12:43 / sobota
Krystek
Nie mnie oceniac mentalnosc swoja i innych
Lecz zycze tym gdynskim kurwom w pierdol dzis na boisku
I wcale z tego powodu nie czuje sie gorszym kibicem Lechii
Wielkiej Lechii!!! Ktora w drodze po tytul , naprawde nie musi patrzec i kibicowac zydom , pyrom czy dzis tym skurwialym , smierdzacym gownem
9 marca 2019, 12:52 / sobota
A ja mam wyjebane na mecz tych prostytutek ze śledziowa z kurwami ze stolicy. Ważne, aby w poniedziałek Lechia wygrała swój mecz. A to, czy dzisiaj w Gdyni skończy się remisem, czy zwycięstwem którejkolwiek z drużyn nie ma znaczenia.

Mistrz, mistrz Lechia Gdańsk!
9 marca 2019, 12:57 / sobota
Widzisz Krystek, dla nas to są najgorsi szmaciarze, a dla dla ciebie, jak pieszczotliwie nazwałeś - to "sąsiadka". Dla ciebie Lechia to hobby, pewnie jedno z kilku, a dla nas bardzo ważna część życia. Ty tego nie rozumiesz. Dla ciebie mecz zaczyna się o 18, a kończy o 20ej, a dla nas czasem jak np. przyjeżdża zgoda, mecz zaczyna się kilka dni wcześniej. Nie chcę nic zawdzięczać tym szmaciarzom, nigdy w życiu też nie będę im kibicował. Nawet kosztem mistrzostwa. Za te sprzedane mecze, za złodziejstwo flag z magazynu, za uwielbianie Rysia Krauze i za dziesiątki innych rzeczy ekstraklasa im się tak po ludzku nie należy. Ten kto im kibicuje nie jest kibicem Lechii tylko zwykłym frajerem.
9 marca 2019, 13:18 / sobota
Kto mówi o kibicowaniu ? Po prostu ten jeden jedyny raz z powodu akurat takiego zbiegu wydarzeń w lidze ucieszę się jak śledzie wygrają i tyle. Dla mnie legła i śledzie to takie samo ścierwo i tak samo nimi gardzę, a że akurat w tym wypadku jedni z nich mogą nam pomóc to trzymam za nich kciuki.
Zresztą w sezonie w którym też byliśmy liderem były identyczne rozkminki i czytałam identyczne posty, że musimy sami wygrywać i nie patrzeć się na innych a jaki huj z tego wyszedł każdy pamięta. Do bycia najlepszym czasami potrzeba trochę szczęścia i szczęśliwego zbiegu okoliczności jak we wszystkim w życiu.
9 marca 2019, 13:24 / sobota
eFCLG,
Skoro dla Ciebie porazka Arki jest wazniejsza niz ew. sukces wlasnej druzyny, niezaleznie od okolicznosci, to jestes po prostu idiota. Typowa cebulacka mentalnosc, ze jak sasiad z bloku ma miec lepiej to niech mi nawet wlasnego chuja obetna byleby jego corka z czarrnym poszla etc. Taka mentalnosc powinno sie tepic zawsze i wszedzie! Zacznij patrzec na swoj nos zamiast ekscytowac sie nieszczesciem innych. To sporo ulatwi w zyciu i wprowadzi do niego nieco radosci.

Swoja droga to cale szczescie, ze jest podzial na grupy bo niektorzy byliby gotowi kazac swoim pilkarzom by w ostatniej kolejce podlozyc sie komus byleby Arka spadla kosztem pierdolonego Mistrzostwa Polski.
9 marca 2019, 13:42 / sobota
Tak btw - ja arki nie szanuję, żeby pisać nazwę tego klubu z dużej litery. To tylko pokazuje, że nie jestęś kibicem, więc tego nigdy nie zrozumiesz. A jak chcesz tępić taką mentalność, to może w realu spróbujesz?
9 marca 2019, 14:01 / sobota
Kurwa z kurwą 0-0 które nic im nie daje.
9 marca 2019, 14:27 / sobota
eFCLG,
Ja po prostu szanuje ofiare ludzi, ktorzy poswiecili swoje zycie za to bysmy mogli korzystac swobodnie z jezyka polskiego, ktory zaklada pisanie nazw wlasnych wielka litera.

*brak polskich znakow to efekt uzywania anglosaskiej klawiatury bez opcji zmiany ustawien.
9 marca 2019, 14:34 / sobota
Nie jesteś kibicem bo nie napisałeś arka tylko Arka w internecie. Świat się kończy gdzie ja kurwa jestem
9 marca 2019, 15:07 / sobota
Panowie koniec zbędnej dyskusji. Ja was pogodzę. arka gdynia kurwa świnia .
Ktoś, coś ma przeciwko ?
9 marca 2019, 15:30 / sobota
To mówisz Krystyna,że w innym sezonie,kiedy też bylismy liderami,to też czytałaś podobne rozkminki....
No to czytaj dalej.
9 marca 2019, 15:48 / sobota
tak mówie, że w sezoniw 2016/2017 też byliśmy liderem i czytałem takie same rozkminki czy lepiej żeby wygrały śledzie czy legła. Czytać dalej ?
9 marca 2019, 16:08 / sobota
Masz bojowe zadanie.
Skup się.
Powoli,ale to bardzo powoli przeczytaj swoj wpis z 13:18.
9 marca 2019, 16:55 / sobota
mafogda - świadomie piszę arka z małej litery, z braku szacunku do tego klubu i jego zeszmaconych fanów. Swoje mądrości na temat języka polskiego schowaj sobie głęboko w d..., skończyłem studia, kierunek humanistyczny na naszym uniwerku, więc daj sobie spokój chłopie, bo doskonale sobie radzę z ojczystym językiem. Krystyna - tak, dla mnie osoby piszące arka z dużej litery nie są kibicami Lechii.
9 marca 2019, 17:46 / sobota
hehe, widzę ze typem wyniku meczu na stadionie Bałtyku wywołałem niemałą burzę...
Napisałem ze remis, bo tak naprawde nikogo ten wynik nie ucieszy. Pozycja śledzi nie poprawi się, a Legia tez nie doskoczy do nas za blisko.
Najważniejsze jednak zebysmy sami o siebie zadbali.

TYLKO LECHIA!
9 marca 2019, 18:08 / sobota
Nie kłam - mnie ucieszy remis
9 marca 2019, 18:37 / sobota
mnie też
9 marca 2019, 19:06 / sobota
kłamałem - mnie też
9 marca 2019, 19:08 / sobota
Mnie także, chociaż porażka 5 porażka śledzi w 2019 i płacz rybich głów mnie bardziej ucieszy :)
9 marca 2019, 20:21 / sobota
A tak już wracając do rozkminy, co jest gorsze? zwycięstwo sledzi czy zwycięstwo rywala do MP?
To powiem cos, co juz nie raz mówiłem. Jesli miałbym jakis sukces zawdziedzać arce, która zabierze punkty naszemu rywalowi, to wolę nigdy nie doczekać MP. MP mamy zawdzięczać sobie sami, albo w ogóle go nie zdobyć. Dlatego, ze uważam remis za najlepsze rozwiązanie, poza tym jeszcze jest 12 kolejek do rozegrania i wszystko się zdarzyc moze.
TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.226