Gdańsk: czwartek, 18 października 2018
FORUM
Podstrony:

wychowankowie, lokalsi

strona 1/1

1

23 maja 2018, 16:11 / środa
lechia na sezon 2018/2019 winna szukać w niższych ligach,
jak choćby Wisła Steblewo, w okręgach gminy pruszcz gdański,
tak zwanych lokalsów,
bądź
stawiać na wychowanków z akademii,

nie inaczej,

a na pewno, nie Azja, Indonezja.
23 maja 2018, 16:17 / środa
o ja pierdole.... nie można ustawić jakiegoś minimalnego IQ wymaganego do pisania na tym forum?
23 maja 2018, 16:33 / środa
Z pewnościa w Steblewie (niestety nie wiem gdzie to ) są grajki wystarczające na Eklapę,dodac paru z Trąbek Wielkich,ze dwóch z Kaczek ,kilku z Bąkowa no i dla asekuracji jednego ,dwóch z Lisich Jam .
Mnie post ubawił,dziękuję.
23 maja 2018, 17:19 / środa
Kulfon, do pioruna, co z Ciebie wyrośnie?
23 maja 2018, 19:14 / środa
Kulfon, gdzie jest Monika?!
23 maja 2018, 19:28 / środa
Temat do wyjebania chyba ze nastepny od kodu fify :)
9 czerwca 2018, 12:48 / sobota
Kilka dni temu na portalu trojmiasto.pl był artykuł dotyczący akademii Lechii Gdańsk. Po jego przeczytaniu, byłem po prostu w szoku. Z artykułu dowiedziałem się, iż w każdym roczniku funkcjonuje jedna drużyna. Przecież to jakaś kpina. Jedna drużyna na rocznik! Drużyny młodzieżowe mają problem z obiektami do treningów!!! Czy ja dobrze pamiętam, że Miasto Gdańsk daje na Lechię jakieś pieniądze - i to chyba nie małe??Sprawa obiektu do treningu, to również ujma dla miasta.

Dla Lechii potrzebny jest duży PROGRAM stworzenia Akademii Piłkarskiej, i to, nie koniecznie w oparciu o Lechię, chociaż budowa akademii w oparciu o Lechię była by lepsza. Celem takiej akademii nie powinien być cel biznesowy, lesz zwiększenie sprawności fizycznej młodzieży. Akademia powinna być nastawiona na masowość, działać ściśle ze szkołami z gdańska i okolic. Dużym wsparciem powinno być miasto, poprzez udostępnianie obiektów, wsparciem w organizacji wszelakich turniejów itp. Dopiero po stworzeniu masowości, powstaniu dużej ilości grup młodzieżowych, a nawet może ligi trójmiasta we wszystkich rocznikach, można myśleć o celu biznesowym. Wydaje mi się, że wysyp talentów spowodowałby zwiększenie ilości mnłodych piłkarzy debiutujących w Lechii. Taki projekt to zapewne marzenie :(

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.231