Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Jagiellonia - Lechia Gdańsk, piątek, 20.07.2018 godz. 20:30

strona 1/3

13 lipca 2018, 17:34 / piątek
Mundial mundialem, a inauguracja ligi tuż tuż. Czyżby skład, jakim rozpoczną nasze gwiazdy mecz z Grekami przed prezentacją drużyny był tym pierwszego wyboru w lidze ?

Zlatan Alomerović - Paweł Stolarski, Michał Nalepa, Błażej Augustyn, Filip Mladenović - Mateusz Sopoćko, Ariel Borysiuk, Jarosław Kubicki - Michał Mak, Flavio Paixao (K), Lukas Haraslin
14 lipca 2018, 10:42 / sobota
Obrona to pewniak, to był już 3 kolejny mecz w tym samym zestawieniu. Pytanie kiedy Vitoria wraca do zdrowia, bo prawdopodobnie wskoczy do składu.
Zamiast Sopoćko będzie Lipski i prawdopodobnie zamiast Maka - Peszko.

Zagadką jest tylko pozycja bramkarza, którzy dostali tyle samo minut w sparingach.
14 lipca 2018, 18:58 / sobota
Na pewno rywalizacja na pozycji bramkarza zrobi dobrze Kuciakowi po ostatniej jego "zwyżce" formy. Pewniak Augustyn - tego się obawiam najbardziej. Stokowiec chyba też, skoro szuka stopera na wczoraj.
15 lipca 2018, 23:11 / niedziela
Stawiam, ze Augustyn zrobi 3 pkt dla Białego, szczególnie jesli Stokowiec wystawi Zlatana na bramce.
Po sparingu widze kilka roszad, jesli ich nie bedzie, bedzie falstart.

TYLKO LECHIA!
16 lipca 2018, 16:32 / poniedziałek
Białystok prawie zawsze sprzyjał Lechii (5 zwycięstw na wyjeździe w ekstraklasie przy 4 porażkach). Jak będzie 20.07.2018. Mam nadzieję, że mimo wszystko nie przegramy. W sparingu z Grekami nie było widać super jakości pilkarskiej lub jakiejś kolosalne zmiany systemu gry. Co to oznacza? Brak radykalnego wzmocnienia składu drużyny. Nie ma typowej 9 i brakuje zdecydowanie ogarniętego stopera który potrafi pokierować grą obrony. Lipski, Wolski, Borysiuk, Łukasik, Kubicki to całkiem niezły zestaw nazwisk jak na drugą linię. Ale czy są w stanie zapewnić wygrywane LECHII? Jestem optymistą i dlatego typuję remis że wskazaniem na Lechię.
16 lipca 2018, 20:23 / poniedziałek
Jazda z kurwami!!!
Golimy frajerów i przywozimy 3 punkty do Gdańska.
ŚiL
17 lipca 2018, 01:57 / wtorek
Mecz 20-ego... dziś już 17-ty... że jeszcze niepełnosprytnego z Białorusi nie przywiało?!
17 lipca 2018, 23:30 / wtorek
Wierzę, że 3 pkty i z walką o najwyższe cele !
19 lipca 2018, 08:29 / czwartek
Wiecie gdzie można obejrzeć mecz w tv? na jakim kanale go puszczają?
19 lipca 2018, 09:36 / czwartek
Sky Orunia.
19 lipca 2018, 10:08 / czwartek
Canal plus sport.
20 lipca 2018, 10:28 / piątek
To już dziś ....następny sezon..Panowie piłkarze Trenerzy napisze krotko MY WIERZYMY...dajcie nam wiernym kibicom to co powinniście dawać zawsze...liczymy i czekamy na to.. POWODZENIA !!
20 lipca 2018, 10:45 / piątek
Ja jakos kompletnie nie wierze w ta druzyne. Czemu nagle mialoby sie cos zmienic wzgledem poprzedniego sezonu ? Owszem jest Stokowiec ale patrzac na to co dzieje sie wewnatrz klubu to raczej nie napawa to optymizmem. Przeciez poprzedni sezon w duzej mierze uratowal nam tylek ten, ktorego w Lechii juz nie ma. Marco byl jaki byl ale zawsze noge dolozyl. Teraz nie mamy zadnego napastnika. Nie licze tych ktorzy sa bo sorki ale jakosci na tej pozycji obecnie nie mamy zadnej. PLus tej sytuacji jest tylko taki, ze Flavio bedzie zmuszony grac na szpicy a to powoduje, ze jest szansa na wystawienie kogos szybszego na bokach pomocy...Druga sprawa to obrona... Z urazem wypada Vitoria i musimy grac Augustynem ? kazdy wie jaka to jest bomba atomowa i jaka pewnosc daje ten obronca.
Pomoc ? Slawek to juz zawodnik z silami na ostatnie 20 minut...Wolski zanim wroci do pelnej sprawnosci to albo z Lechii juz odejdzie albo bedziemy grali juz o top 15. Zostaje Haraslin ale to za malo. Nie ma Slawczewa, nie ma Oliveiry...Lipski ? jak dla mnie to nie ten kaliber...zagra 1 mecz dobry po czym 3 beznadziejne. Ciezko to widze a jak jeszcze beda zaleglosci w pensjach to bedzie problem...Termaliki i Sandencji juz nie ma...
20 lipca 2018, 11:55 / piątek
Teraz możemy tylko gdybać kto powinien zagrać. Ja bym postawił na taki skład:

Alomerović
Stolarski, Nalepa, Chrzanowski, Mladenović
Sopoćko, Kubicki
Haraslin, Lipsk, Peszko,
Flavio

zmiany: Borysiuk za Sopoćko, Mak z Peszkę, Vikri za Lipskiego.
20 lipca 2018, 12:44 / piątek
@MSZE z takim składem na Białorusi to jedyne co pozostaje to dać na mszę albo na wieczór kupić dużo alkoholu.
20 lipca 2018, 13:21 / piątek
Bramkarz (bez znaczenia)
Stolar Nalepa Chrzanowski Mloadenović
Haraslin Łukasik Sopoćko Peszko
--------Lipski---------
---------------Flavio.
Zmiany Borysiuk Mak Kubicki ew Vikri

Przydał by się jeszcze : Skrzydłowy Napastnik i Stoper do pierwszego składu.
20 lipca 2018, 14:30 / piątek
@cooer, skorzystam z drugie opcji - też polecam %%
20 lipca 2018, 14:46 / piątek
Optymalne składy Panowie choć obok Sopoćko bym widział Kubicki/Borysiuk. Byle nie Łukasik.

Vikri w ogóle pojechał na Jage?
20 lipca 2018, 16:14 / piątek
Pamiętam jak L. na Traugutta intonował "Chodź opowiem Ci bajeczkę ...". Sam chętnie i donośnie śpiewałem (wtedy nazywaliśmy ich Ukrainą). Ale wtedy chodziło o podniesienie ciśnienia przyjezdnym z Białegostoku. Wiem też, że na forum lubią się udzielać trole z Podlasia. Jednak teoretycznie dyskutujemy tu we własnym biało-zielonym gronie. Drażni mnie nazywanie rdzennie polskich ziem Białorusią (choć do Białorusinów nic nie mam). W czasach I oraz II Rzeczpospolitej to było centrum Polski. Tak się nam losy kraju nieszczęśliwie ułożyły, że dziś to są wschodnie rubieże.
20 lipca 2018, 16:25 / piątek
Co do tego sezonu mam cichą nadzieje , że przepracowali dobrze okres przygotowawczy ze Stokowcem , a mam nadzieje dlatego , że jak już wiele razy wszyscy widzieliśmy by wygrać mecz w tej lidze nie trzeba mieć super wysokich umiejętności bo w tej lidze mało kto je ma , wystarczy być dobrze przygotowanym fizycznie i wybieganym by wygrywać mecze i w to wierze.Jednocześnie z drugiej strony czemu miałoby być inaczej jak co roku są tragicznie przygotowywani fizycznie.Zobaczymy po pierwszych meczach.DZIS TYLKO 3 PKT !
20 lipca 2018, 17:01 / piątek
ja wyczuwam przaśny tryb wakacyjny i 0:0, względnie 1:1, ale jak się mylę i wygramy to nawet lepiej
20 lipca 2018, 17:05 / piątek
Kazdy trener przed sezonem twierdzi, ze dobrze przepracowali okres przygotowawczy.
Sa dwa główne niebezpieczenstwa - pierwszy to brak kasy na wyplaty - drugi to Augustyn.Mam nadzieje, ze Stokowiec go nie wystawi.Chyba ze on musi grać a wtedy...Mimo wszystko skromne 1:0 po karnym na Haraslinie zapewni Flavio.
20 lipca 2018, 17:47 / piątek
Kuciak
Stolar Nalepa Nunes(niestety pewnie wyjdzie Augustyn) Mladenović
Haraslin Łukasik Borysiuk Peszko
Lipski
Flavio.

Zmiany -> Sopoćko, Mak, Kubicki.

2:2.
Jagiellonia ma w tej chwili najlepszy skład po Legii, nikt od nich nie odszedł, jak to było w zwyczaju.
Generalnie, każdy inny zespół jest w naszym zasięgu i spokojnie można walczyć o TOP3, pod warunkiem, że będzie zaangażowanie i szczęście.
20 lipca 2018, 18:31 / piątek
Ma ktoś link do meczu bo niestety będę w pracy
20 lipca 2018, 18:32 / piątek
No to zaczynamy kolejny sezon naszej cudownej ligi. Wszytskim Nam zycze abyśmy po 1 nie spadli. Po drugie zdobyli miejsce na podium a szczerze na miejscu numer 1 i abyśmy wygrali ze sąsiadka zza między za każdym razem. A dzisiaj z bialorusia tylko zwycięstwo . My wierzymy tylko w BKS !!!!
20 lipca 2018, 19:17 / piątek
Może mi ktoś podesłać linka żeby obejrzeć mecz na telefonie z góry dzięki
20 lipca 2018, 19:34 / piątek
Aż strach patrzeć na mecz w składzie z Augustynem.
20 lipca 2018, 19:49 / piątek
link transmisji:

odnośnik

nie wiem czy zadziała na telefonie.
20 lipca 2018, 20:02 / piątek
Z reguły działa i śmiga. Sam właśnie chciałem wkleić
20 lipca 2018, 20:14 / piątek
@Bongo: sam sobie przeczysz we własnym wpisie... niby pamiętasz i wiesz o co chodzi, ale "cię drażni".

Mnie drażni jak ktoś śpiewa "LGKS", ale nie płaczę z Tego powodu... a białoruskie kurwy z Jadźki latają mi absolutnie koło fajfusa.

Idź na ich forum, przybij wirtualną piątkę, poszacunkuj... może lepiej się poczujesz. Nie drażnij się tutaj.
20 lipca 2018, 20:18 / piątek
Link w telefonie nie działa może ktoś jeszcze pomóc z linkiem ?
20 lipca 2018, 20:25 / piątek
Dobra dosyć tych mundialowych gwiazdek . Zaczynamy prawdziwą piłkę
20 lipca 2018, 20:33 / piątek
zarzuci ktoś linkiem
20 lipca 2018, 20:40 / piątek
Ładna akcja Mladenowic - Mak. Taką Lechię lubię.
20 lipca 2018, 20:41 / piątek
no proszę, brawo Flavio
20 lipca 2018, 20:44 / piątek
Byleby nie robic gownianych bledow w obronie bo jak na polska Ekstraklase to z tym skladem ludzkim: zawodnikami i przede wszystkim trenerem MOZNA powalczyc o czolowe lokaty. Nie ma co pompowac balonika. Trzeba po prostu robic swoje. W kazdym razie juz widac, ze ta druzyne do sezonu przygotowal TRENER a nie WFista.
Zeby sie tylko nie zabarykadowali na swoim polu karnym bo skonczy sie jak zwykle... tym bardziej, ze z Jagiellonia na wyjezdzie nie ma co liczyc, ze tu 1 bramka wystarczy do zgarniecia kompletu punktow.
20 lipca 2018, 20:46 / piątek
Nie macie zadnego linka dzialajacego...
20 lipca 2018, 20:49 / piątek
instalujesz sobie dodatek vpn do przeglądarki i oglądasz na stronie odnośnik

Używam dodatku do chrome Betternet Unlimited Free VPN Proxy jako vpn
20 lipca 2018, 20:53 / piątek
tele-wizja ru/player/canalsport1.html

kropka zamiast spacji przed 'ru'
20 lipca 2018, 21:14 / piątek
No tak. 1:0 więc relaks i odpoczynek. Cała Lechia. Dowieźć wynik do przerwy.
20 lipca 2018, 21:51 / piątek
Mak i Lipski porażka. Dobrze, że Sławek zmienił tego pierwszego.
Szału w grze nie ma ale widać poprawę gry w defensywie i odbiorze.
Tylko czy cały mecz można się bronić?
20 lipca 2018, 21:59 / piątek
Peszkin rewelacja. Wszedl, po paru minutach czerwo dla Jagi i super szansa na gola. Oby bylo 2:0 bo majac przewage jednego zawodnika to w zasadzie po meczu...
20 lipca 2018, 22:09 / piątek
Czegoś nie zakumałem albo nie zobaczyłem.?? PIŁKĄ dostał a bramka nie uznana?
20 lipca 2018, 22:10 / piątek
Sędzia przerwał wcześniej gwizdkiem
20 lipca 2018, 22:16 / piątek
Czy ten Nunes musiał wejść? Przecież ani piłki nie przejmie ani dobrze nie poda...
20 lipca 2018, 22:17 / piątek
Czy kurwa na serio Lechia wygraz wicemistrzem??? Ja pierdolę :-)
20 lipca 2018, 22:17 / piątek
Dzięki
20 lipca 2018, 22:21 / piątek
Peszko wiadomo
20 lipca 2018, 22:23 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
20 lipca 2018, 22:25 / piątek
Jest spory potencjał, że coś pograją w tym sezonie jeśli nie zaczną sabotażować meczy z powodu braku wypłat.

Bardzo dobrze to wygląda kondycyjnie/motorycznie/dynamicznie.

Martwi brak napastnika, przy tej grze z kontr i luce w środku boiska aż sie prosi o przeciwieństwo jakim jest Flavio...

No i schodzi Haraslin a na lewym skrzydle zaczyna biegać Borysiuk, to coś nie pasuje... Brak skrzydłowych, których miało być dodatkowo 2 szybkich - pozyskanych.

Ps. Peszko bandyta niech sobie odpocznie z kilka meczy, nie dało się na niego patrzeć w porównaniu do reszty, jakby żył jeszcze poprzednim sezonem. 0 dryblingów udanych, brak pressingu, dreptanie no i zajebał kopa w nogi bez powodu.
Szansa dla Egiego ;)
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021