Gdańsk: wtorek, 14 sierpnia 2018
FORUM
Podstrony:

Jagiellonia - Lechia Gdańsk, piątek, 20.07.2018 godz. 20:30

strona 3/3

21 lipca 2018, 11:00 / sobota
1903 odpowiem Ci pytaniem a ile ci stanowski placi zebys plul na Lechie...
21 lipca 2018, 11:01 / sobota
Właściwie dziś do mnie dotarło, co z tym faulem Peszkina. Nie przesadzajmy, bo zbyt blsko jest ostracyzm. Już widzę ogólnoposlkie szczekanie, jak to nie wolno kopać w nogi, jak to trzeba chować agresję i nienawiść. Z pewnością wszelkie ścierwomedia chętnie podłapią temat i zaczną wyć. Już czytałem o domniemanych źródłach konfliktu itp itd. Peszko jest nasz i jak coś spierdoli to zawsze w swoim fajnym stylu. Co innego mecz a co innego późniejsze kalkulacje. Sławek 3maj się brachu! :-)
21 lipca 2018, 11:12 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
21 lipca 2018, 11:21 / sobota
1903 i tu zgoda....
21 lipca 2018, 11:28 / sobota
1903 - szkoda że nie broniłeś Sławka tak jak go teraz napierdalsz jak pismaki go obszczekiwały po powołaniu do kadry. Większość "dziennikarzy" jest z warszawki, tam prowadzą swoje portaliki, piszą do centralnych gazet i telewzji. A potem razem klaszczą Legiuni na Łazienkowskiej. Wkurwiają mnie takie akcje jak dzwonienie po nocy do Peszki a potem jakiś baran w Poznaniu częstuje go z trybun wódką. I tak wszędzie gdzie pojedzie ktoś do niego wyskakuje. A potem mu jeszcze dopieralają kibce klubu, dla którego chyba trochę zrobił. Może będzie kiedyś spotkanie z drużyną to idź i sam mu to powiedz a nie tu odreagowujesz.
21 lipca 2018, 12:33 / sobota
"cześć tu Sławomir" :)

w głosie tel-avivu i innych mediach głównego ścieku jest dostali bólu d. po jego akcji, więc kolejny hejt na biało-zielonego piłkarza rozpoczęty
21 lipca 2018, 13:06 / sobota
Nawet Wy tu musicie jeszcze żyć tym incydentem :D Nikt nie mówi o zwycięstwie i grze Lechii a faulu... Wszyscy zapomnieli, że wygraliśmy z wicemistrzem Polski na wyjeździe, a pewnie każdy marzył o chociaż remisie :)
Kondycyjnie 2 razy lepiej!

LIIIIDEERA MAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21 lipca 2018, 13:22 / sobota
Na zdrowie....

https://www.youtube.com/watch?v=n2hJA78YuWw
21 lipca 2018, 13:45 / sobota
Ja nie wiem -chyba większość z Was przyzwyczaiło się do poziomu Mś 2018 i zapomniało że ekstraklapa to niższy poziom.
W/g mnie Stokowiec dobrał zajefajna taktykę na Jagę.Nie było przewagi Lechii jak zawsze tylko wysoki presing i od czasu do czasu atak pozycyjny.Nie było paniki w obronie -dobre ustawienie poszczególnych formacji b.blisko siebie.
Uważam że to był dobry mecz w wykonaniu Lechii -jaga była bezradna choć mocno pod koniec przycisnęła i miała kilka sytuacji do zdobycia bramki.
Przypominam że graliśmy z wice- mistrzem więc trudno było oczekiwać aby Jagiellonia się broniła u siebie.
Sławek -bez komentarza.Jak to ktoś napisał ujemne IQ po 30-tce.W tym wieku trzeba nad sobą panować.
21 lipca 2018, 15:59 / sobota
Brawo Sławek tak trzymaj. Z frajerami tak trzeba. Jak nowicostam się nie się nie wpierdala gdzie nie trzeba.
21 lipca 2018, 17:01 / sobota
@GLG: sprawdź, czy masz może polską CZcionkę... "trzcionki" bym nie używał... ;-)

@Bongo: no widzisz, czyli jedziemy na tym samym wózku... ja nigdzie nie pisałem o mieszkańcach Podlasia, tylko o białoruskich kurwach z Jadźki... przecież to forum kibicowskie i zawsze będziemy używać "hanysów", "brudnych paznokci" itede itepe.

Co do Podlasia... miałem tam fajna miejscówkę, niemal rodem z "U Pana Boga za piecem"... brat lokalnego księdza, fajne gospodarstwo, własna wędzarnia, własne chleby, jajka... piękna okolica do wypoczynku... jeśli będzie mi dane zawitać do Ojczyzny, to na 100% na jeden dzień zaloguję się właśnie tam... oddychając niemalże atmosferą z "Pana Tadeusza". ;-)

Ale nie rozmywając tematu zbytnio: Jagiellonia jest zboczona, stara kurwa pierdolona!
21 lipca 2018, 17:42 / sobota
faul Peszkina był kontynuacją niepotrzebnej przepychanki Mladenovica chwilę wcześniej, Sławek jak to Sławek podnioslo mu ciśnienie, niemniej z przewagą jednego powinniśmy na spokoju dojechać bez niepotrzebnych kartek. A my swoje
22 lipca 2018, 16:05 / niedziela
Lechia szczęśliwie wygrywa, niestety niezasłużenie. Jagiellonia była w tym meczu lepsza, ale to my strzeliliśmy jedynego gola i wygraliśmy. Oczywiście mieliśmy baaardzo dużo szczęścia. Tak czasami bywa.
Styl nie powala, widać i czuć starą dobrą Lechię z tamtego sezonu. Organizacja niby trochę lepsza, ale to nadal piach. Mała celnych strzałów, składnych akcji. Tracę wiarę w Lipskiego, nie pokazuje nawet fragmentami, iż może być z niego dobry rozgrywający. Na plus oczywiście Haraslin no i Kuciak.
Na forum wielki optymizm, oczywiście wynikający jedynie z dobrego wyniku. Trzeba jednak powiedzieć, iż poza dobrym wynikiem, gra optymizmem nie nastraja. Wszyscy chcemy oglądać dobrze, ofensywnie grającą Lechię, która strzela dużo bramek. Jeden wygrany mecz i 80% kibiców pełnych optymizmu. Już gramy chyba o mistrza, przy przegranej Legii mamy go prawie w kieszeni :) Lechia nie gra dobrze nawet jak na poziom naszej mizernej ligi.
Zachowanie Peszki skandaliczne, powinien dostać z 10 meczy dyskwalifikacji. Pan Peszko naprawdę jest nieprzewidywalny, niestety w ten zły sposób. On jeest reprezentantem kraju, wiec powinien prezentować wysoki poziom nie tylko piłkarski.

Pozdrawiam
SULG
22 lipca 2018, 17:06 / niedziela
,,Powinien dostac 10 meczow kary''.
Moze jeszcze wezwac milicje i na posterunek z nim?
22 lipca 2018, 17:47 / niedziela
Dlaczego tylko 10 meczów kary?Do więzienia zamknąć!I buty piłkarskie zarekwirować zeby nie mógl grać.
ps.ORMO wiecznie zywe...
22 lipca 2018, 21:35 / niedziela
Dozywotni zakaz gry w piłke i przepadek mienia w całosci oraz pozbawienie praw publicznych na zawsze...a jak ktos sie bedzie cieszył po wygranym meczu swojej druzyny ten dostanie bana ....na dlugo...trzeba zachowac zimna glowe i smutek nad zwyciestwem i stylem tego zwyciestwa....radosc bedzie dopuszczalna w przedostatniej i ostatniej kolejce i to tylko w razie zajecia 1 miejsca w tabeli..no...ja pierdole....
22 lipca 2018, 21:49 / niedziela
I jeszcze dojebać nam walkowera za ten mecz...
22 lipca 2018, 21:54 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 lipca 2018, 09:42 / poniedziałek
A'propos Sławka - uważam, że mając świadomość kary i osłabienia drużyny na kolejne mecze, powinien, honorowo, pensję za ten okres, przekazać na jakiś szczytny cel. 4 kolejki zawieszenie już dostał, teraz moża się spodziewać dłuższej przerwy.
Ograniczył sobie możliwość wykonywana swojego zawodu na jakiś czas, ale kontrakt nadal wiąze klub do wypłat (inna sprawa, jak to wygląda).
Byłoby z jego strony charaterne gdyby to siano przekazał na jakieś hospicjum, bidul czy inną godną wsparcia sprawę.
24 lipca 2018, 01:26 / wtorek
Jestem zadowolony z postawy naszych piłkarzy w meczu szczególnie jestem zadowolony że wreszcie chłopaki potrafią biegać. Biorąc pod uwagę transfery Kubicki robi duże wrażenie i nawet Łukasik trochę zaimponował (większą liczbą podań do przodu niż do tyłu). Widać, że jest chęć jeszcze, nie widać do końca tej świeżości ale z braćmi(pierwsza 8 będzie dla nich) się okaże na co kochaną naszą Lechijkę stać.
Niestety w tym roku o pucharach nie mamy co marzyć jeśli będzie pierwsza 8 to też nie wiadomo w jak odmłodzonym składzie.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010