Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

TRANSFERY JESIEŃ 2018

strona 1/3

19 lipca 2018, 21:58 / czwartek
W poprzednim wątku o transferach numery stron zasłaniają treść, postanowiłem założyć nowy.

Jay Emmanuel ma pierdolnięcie :)

odnośnik
19 lipca 2018, 22:31 / czwartek
Ma ale właśnie spakował się do domu...
19 lipca 2018, 22:42 / czwartek
Powodem duże zaległości kondycyjne i fizyczne.
19 lipca 2018, 23:16 / czwartek
Ponad dwa lata nie łapał się do składu. Talent może i miał ale głowa nie poukładana. Martwi jedynie fakt, że nasi włodarze trwonią czas i środki na testowanie takich wynalazków a wystarczyło przeczytać jeden artykuł o tym ananasie by wiedzieć, że gość nie jest gotów do gry.
20 lipca 2018, 08:49 / piątek
Postęp jednak jest.Kiedyś by takiego wzięli teraz odrzucają.To dobry znak.Może przyjdzie ktoś kto spełni nasze oczekiwania.
Liczę mimo wszystko na Napastnika i Stopera.
20 lipca 2018, 19:40 / piątek
Stokowiec zaczyna praktycznie od zera, utrzymał drużynę w lidze, zrobił pierwsze porządki - chwała mu za to, o ile nie będzie mu nikt przeszkadzał to może coś zdziała w tej słabej ekstraklapie. W odwodzie rezerwy, których brakowało w ostatnich 2 sezonach, chociaż level niżej niż przed wycofaniem. Byle Kłamdziara nie ustalał składu ...

Obecnie najdłuższy staż w zespole to AŻ 3 lata - Peszko, Haraslin i Wojtkowiak (ten ostatni pewnie już tylko formalnie), Łukasik i Stolarski niby trochę dłużej, ale mieli w tym czasie rozbrat z Lechią, więc ciągłości brak - generalnie tak jak do tej pory poważnej drużyny się nie buduje. Czas na zmiany w tym zakresie.

Dziś start z czystą kartą, pierwszy sezon będzie prowadził drużynę od początku, zobaczymy do czego doprowadzi biało-zielonych. Pierwsza ocena pod koniec roku, oby nie było żadnej katastrofy wcześniej.
23 lipca 2018, 17:39 / poniedziałek
Ćwierkają, ze wraca temat Sobiecha u nas. Dzisiaj rozwiązał kontrakt w Niemczech.
24 lipca 2018, 01:46 / wtorek
Niestety zasmucę tą wiadomością transferów w tym okienku już nie będzie, chyba że dojdą do porozumienia z Napastnikiem! Możliwe będą ruchy w okresie zimowym wiadome jest że chodzi o stopera i napastnika i dlatego w tym czasie będziemy się mogli spodziewać ruchów ze stron władz klubu.
Też tu mogę coś napisać odnośnie Peszkina, Sławek puki co nie zamierza nigdzie się przenosić, chyba że ktoś w okienku zimowym przedstawi dobrą ofertę.
24 lipca 2018, 01:50 / wtorek
Jeszcze kilka wiadomości : Krasić odchodzi niestety nieznana jest przyszłość Wojtkowiaka dla którego jest szukany nowy klub.
24 lipca 2018, 09:53 / wtorek
Zobaczymy pod koniec sierpnia, o ile nic wcześniej nie będzie :)
25 lipca 2018, 17:10 / środa
Peszkin 3 miesiące, pewnie skrócą do dwóch, to po przerwie na repre wróci. Kosa poszedł to Turcji, okazuję się, że od 2 kolejki jest bardzo duży problem z zestawieniem 18 meczowej. Skrzydłowy potrzebny na wczoraj. Swoja drogą Peszkin przez okres dyskwalifikacji nie powinien dostawać pensji.
26 lipca 2018, 11:01 / czwartek
z twittera:
Małgorzata Chłopaś
‏ @_turi

Na ten moment bardzo prawdopodobne jest roczne wypożyczenie Konrada Michalaka do Lechii Gdańsk. Legia dostała też konkretną ofertę na Niezgodę, ale tu wiele zależy od dalszych wyników w pucharach...
26 lipca 2018, 15:57 / czwartek
Wydaje się spoko opcja w kontekście zawieszenia Peszki na 3 miesiące. W minionym sezonie zagram 29 meczów dla Wisły Płock, więc chyba coś tam gra...
26 lipca 2018, 21:15 / czwartek
Fajnie jak wypali, jeszcze fajniej jak z opcją wykupu. Gość ma potencjał.
26 lipca 2018, 21:40 / czwartek
Szczerze mówiąc, patrząc na to jakie interesy robią wszystkie drużyny w tej lidze z tą zjebaną 7egią to na opcję wykupu nie ma co liczyć
26 lipca 2018, 21:58 / czwartek
Też niestety myślę, że jest bez opcji wykupu, w sumie nie ma co się im dziwić. Chcą gościa oszlifować i wziąć do siebie.
2 sierpnia 2018, 00:11 / czwartek
Dziwie się trochę bo był Mato Milosz -niby obrońca ale ładnie centrował z prawego skrzydła Jego bym zostawił akurat.
5 sierpnia 2018, 01:26 / niedziela
Pokazywali dzisiaj na trybunach Żyre, może on byłby ratunkiem na nasze aktualne problemy kadrowe. Brakuje nam skrzydłowego, a i w ataku on da rade też. Pytaniem tylko cena... ma kontrakt w Wolves ( Premiership!?!) i forma w jakiej się znajduje..
5 sierpnia 2018, 09:02 / niedziela
Proszę nie wciskać to więcej legionistów. Jest ich w Lechii więcej niż jej własnych wychowanków. Czas odwrócić proporcje.
7 sierpnia 2018, 15:04 / wtorek
Podobno wrócił temat Sobiecha. Do końca tygodnia ma się wszystko wyjaśnić???
7 sierpnia 2018, 15:20 / wtorek
7 sierpnia 2018, 16:34 / wtorek
No to wolałbym już ex-ległonosite Żyre (nota bene, iluż to ich pozostało?) niż obiboka Sobiecha.. Chyba taniej i efektywniej by wyszło. Po za tym zna się już z kilkoma z naszych. Heh
7 sierpnia 2018, 17:45 / wtorek
Jestem Sceptyczny ale może Stokowiec Go przywróci do żywych.Czy on rozwiązał kontrakt czy czeka nas zapłata za niego czyli ujemne punkty na koniec sezonu?
7 sierpnia 2018, 17:57 / wtorek
Wypadł z listy pan Frotka to trzeba wypełnić lukę . Były reprezentant, z Bundesligi można pójść grubo z kontraktem "korzystnym" dla obu stron -pana piłkarza i pana prezesa.
7 sierpnia 2018, 20:12 / wtorek
Tak rozwiązał kontrakt.
7 sierpnia 2018, 22:10 / wtorek
odnośnik

Rafał Wolski przedłużył swój kontrakt z Lechią Gdańsk do 30 czerwca 2021 roku.
7 sierpnia 2018, 22:46 / wtorek
Bardzo dobra informacja, Lipski to jeszcze sporo musi się nauczyć.
7 sierpnia 2018, 22:57 / wtorek
Jutro nastąpi podpisanie kontraktu przez Sobiecha na 3 lata
8 sierpnia 2018, 11:41 / środa
Mam źle przeczucia, że z Sobiechem skończy się tak jak z Rasiakiem.
Żebym się mylił...
8 sierpnia 2018, 14:41 / środa
Lipski już się niczego nie nauczy.Ten paralityk nawet biegać nie potrafi.Jak Flavio mu pokazuje,żeby szli do presingu,za nim on ruszy,to już jest rzut rożny dla przeciwnika. Jeszcze jak widzę jego przestraszona minę, to już mi się nóż w kieszeni otwiera.Jak ktoś z Was ma z nim kontakt,to zapytajcie się go,kiedy kończy mu się ciota?
8 sierpnia 2018, 15:15 / środa
Jak w ogole mozna porownywac Rasiaka z Sobiechem?! Rasiak jak przychodzil do Lechii mial 33 lata i to byla jego sportowa emerytura. Sobiech ma 28 lat, jest wysokim i silnym napastnikiem - w sam raz na Ekstraklase - i jeszcze ma kilka lat grania przed soba. Jesli uniknie kontuzji to powinien byc bardzo duzym wzmocnieniem.
Patrzac przez pryzmat biezacych wydarzen (m.in. jasna deklaracja Wolskiego co do pozostania w Gdansku) szczegolnie szkoda tej kary dla Peszki, bo widac ze krystalizuje sie naprawde niezla paczka w Gdansku.
8 sierpnia 2018, 15:25 / środa
Kara dla Peszkina powinna być ale jej długość jest skandaliczna i chuj wie czym podyktowana (niech nikt mi nie pierdoli ze to recydywa i dlatego..) wpływ na wysokość tej kary miały pismaki i cioty z zeszlo z głównym frustratem stanowskim który ma jazdę na Peszkina od dawien dawna ale i na całą Lechię....
8 sierpnia 2018, 15:57 / środa
@Czarny68

Mam identyczne odczucia co do Lipskiego... niech gra Sopoćko albo Fila bo Patryka mi szkoda zwyczajnie - taki przybity biega.
8 sierpnia 2018, 16:03 / środa
Sobiech w ciagu ostatnich 2 lat nastrzelał az 4 bramki.Co chwile kontuzja a i dupa twarda od grzania ławy.Ale brac go jest silny i wysoki to sie nada.I dlaczego kontrakt tylko na 3 lata?
Ziomek mam to samo patrząc na grę(?)Lipskiego.Jakis taki pizdowaty wystraszony.
Pozdrawiam!
8 sierpnia 2018, 20:02 / środa
Jak się nie sprawdzi to przedłużą na kolejne 6 lat jak z frotką.Jak się sprawdzi to opylą za rok.
8 sierpnia 2018, 20:10 / środa
Co do Lipskiego też mam odczucie, że niestety umiejętności nie podskoczą.
Pozytyw to na pewno Wolski.
Sobiech hmm...., dobrych napastników jest jak na lekarstwo, zwłaszcza w naszym zasięgu, tylko czy poza łatką, że ma umiejętności, faktycznie je ma? Niby bundesiga, później 2 budesliga, gdzie nie poradził sobie m.in. Mak. Staty tak jak ktoś tu napisał ma niczym Augustyn, aby nie był to kolejny gość którego bardziej interesuje kasa niż granie, bo póki co to tak wygląda, dlatego kontrakt na 3 lata może okazać się zgubny, chyba, że zrobić 1+2 ze strony klubu, coś ala Kuciaka. Jedyny atut, to to, że nie jest taki stary.
ps
Gwiazda Kuświk dalej bez klubu.
8 sierpnia 2018, 20:25 / środa
Kolejny do ciągnięcia kasy z klubu. Ostatnie sezony to wg statystyk straszna padaka...
Co do Wolskiego to uważam, że to źle dla klubu, że z nim przedłużyli. Podatny na kontuzje, mający wyjebane na kibiców i klub (że przypomnę jego pucowanie się pod CWKS). Serca ani ambicji na boisku nie zostawi, a gdy tylko nadarzy się okazja wypnie się na Gdańsk.
8 sierpnia 2018, 21:01 / środa
Co do Wolskiego to chociaż jest szansa że nie odejdzie za darmo
8 sierpnia 2018, 21:29 / środa
Trochę wiecej optymizmu! Kiedys takich graczy jak Sobiech czy Wolski to mogliśmy w fantasy lidze wystawiac. Jakby przychodził do nas jakis serb z przeszłością w bundeslidze to kazdy by zacierał rączki, ze odpali a jak przychodzi Polak to juz lement. Wierzę w Stokowca i w jego prace z zawodnikami. Wierzę,ze przywroci Wolskiego, reaktywuje Sobiecha i okiełzna Peszkina! Jest dobrze a bedzie jeszcze lepiej. Pozdrawiam pełen optymizmu!
8 sierpnia 2018, 21:57 / środa
8 sierpnia 2018, 22:08 / środa
9 sierpnia 2018, 05:37 / czwartek
podsumowując to co pisałem na transferach było prawdą(brak transferów) ale pokaz nieskuteczności Flavio i naszych skrzydłowych za bardzo odzwierciedliło prezesom iż potrzeba nam napastnika gdyż Arak jest zbyt słaby żeby cokolwiek zrobić w Esk.
Odn. Sobiech z tego co wiem negocjacje wciąż trwały od początku czerwca, pytanie brzmi na ile jest przygotowany Sobiech do gry żeby wogóle grać?. Z tego co mi mówiono, będzie wprowadzany systematycznie puki co jako zmiennik (ale już temu skurwielowi co mi to mówił czuje Medzairski podpis).
9 sierpnia 2018, 18:29 / czwartek
Legia Warszawa sprowadzi nowego obrońcę? Paweł Stolarski na celowniku mistrzów Polski.
Według informacji portalu legia.net władze mistrzów kraju negocjują z Lechią Gdańsk warunki przejścia Pawła Stolarskiego.
To kolejne podejście działaczy Legii, aby kupić Stolarskiego. W 2014 roku, kiedy 18-letni wtedy obrońca był zawodnikiem Wisły Kraków, Legioniści również go chcieli w swoim zespole. Ostatecznie zawodnik urodzony w Krakowie wolał grać w Lechii.
9 sierpnia 2018, 19:40 / czwartek
Czytając komentarze pod powyższym niusem, to krawaciarzom bardzo by Stolarski pasował, najlepiej razem z Haraslinem by go wzięli. Jednak po drodze jest przecież Benfica ... odnośnik
Mam nadzieje ze ani on ani Lukas na legię Wielką Kurwę się nie skuszą i jeżeli już, to pójdą gdzieś wyżej, do lepszej ligi.
Kontrakty przedłużać nie z Wolskim, a własnie z nimi obydwoma, jak maja odchodzić to nie za darmo.
9 sierpnia 2018, 21:16 / czwartek
Jak wezmą Nowaka to mogą próbować kogoś wyciągnąć.Szkoda Haraslina by było.
Stolar lepszym pomocnikiem jest niż obrońcą-podobnie jak Mladenović-dlatego są uniwersalni.
Wolski do pełni gry i formy dojdzie za jakies 2 miechy więc na koniec września będzie z niego pożytek.Być może dlatego przedłużyli z nim kontrakt by sprzedać-ale nie za Michalaka tylko Niezgodę bym wziął w rozliczeniu .
Jeśli serce zdrowe to nie widzę przeszkód.
Wówczas zostaje Chrzanowski Lewandowski Nunes i Wojtkowiak na obronie,Szału nie ma.Pęki wróć. Wtedy zmienników dla Maka i Haraslina nie będzie.
Wniosek Stolar i Mladenović to zbyt ważne ogniwa dla Lechii.Jeśli odejdzie Wolski to potrzebny rozgrywający bo Lipski za 2-lata złapie o co chodzi.
I tak żle i tak nie dobrze.
Ja bym sprzedał Sławka i Krasicia do Chin i mamy problem z głowy.
9 sierpnia 2018, 22:28 / czwartek
Przymorze, czy Ty się kiedyś chłopie "sam czytasz" ?
Ciąg logiczny i zycie Ci się zgadzają ?
9 sierpnia 2018, 23:12 / czwartek
Za szybko życie płynie by pisać dla dzieci lub emerytów. Resztę se dopowiedz.
10 sierpnia 2018, 10:55 / piątek
Transfer Sobiecha może załatwić sprawę na skrzydle na które przesunięty może być Flavio, oczywiście pod warunkiem, że Artur będzie w dobrej dyspozycji
10 sierpnia 2018, 13:52 / piątek
Przymorze,
przyjacielu Ferdynandzie,
czy Ty może myślisz sobie, że tą pisaniną dokonujesz jakiś karkołomnych analiz scenariuszy i testów wrażliwości na ruchy kadrowe ?
Twoje "analizy" i przypuszczenia są tak żenująco idiotyczne, że mogę to porównać jedynie z pisaniną Bolka na tłiterze.

Mimo wszystko, serdecznie Cię pozdrawiam.
Jesteś tu niezbędnie potrzebny, bo liczba dzbanów na forum musi się zgadzać.
10 sierpnia 2018, 14:34 / piątek
Emeryt, przyjacielu mojej kozy mam wrażenie, że Twoją jedyną rozrywką jest przypierdalanie się do ludzi. Niczego innego nie widzę. Żadnego merytorycznego komentarza. Albo nawet paramerytorycznego. Znajdź se jakieś zajęcie dodatkowe na emeryturze. Pisałbyś jakieś różne posty żeby na tym forum był ruch jak się nudzisz. Ale nie , wolisz się czepiać jak zgorzkniały staruch :D Przypierdol się teraz do ":D" .
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.468