Gdańsk: wtorek, 14 sierpnia 2018
FORUM
Podstrony:

TRANSFERY JESIEŃ 2018

strona 2/2

10 sierpnia 2018, 15:16 / piątek
Przekażcie proszę zjebowi, że nie mam takiego daru pierdolenia głupot jak wspomniany i ten "analizator" transferów powyżej.
To i tak wysiłek czytać te idiotyzmy, na pisanie nie starcza sił.
Jak to u emeryta.
10 sierpnia 2018, 16:14 / piątek
ponoć Stolarski ma iść do Legii, zaś do nas Michalak
hmmm jeśli mają sprowadzić na jego miejsce zastępcę to wcale nie głupi ruch
10 sierpnia 2018, 17:29 / piątek
@emeryt: kto wie... może zapomniał się przelogować z powrotem?
10 sierpnia 2018, 21:39 / piątek
Pustaki jesteście i tyle-sfrustrowane jednostki które nie wytrzymują jak komuś nie dowalą dzień w dzień.Forum nie jest waszym prywatnym folwarkiem .Trochę siarę robicie jak dowalacie bratu po szalu.Chodzę na Lechię ponad 40-lat i nie pozwolę sobie na obrażanie.Dość tych wywodów jak nie pasuje to nie czytaj.Ja nie komentuje waszych głupot.
Wracając do transferów to Szkoda Stolarskiego a Michalak w/g mnie to nie potrzeby kolejny do list płac.
10 sierpnia 2018, 22:12 / piątek
Według mnie to Mandziara musi miec jakies zobowiązania wobec eLki skoro poraz kolejny oddaje im przyzwoitego grajka za czapke śliwek.
Szkoda Stolara, bo mimo ze mnie ciągle irytował brakiem umiejetnosci dośrodkowania, reszta była bardzo przyzwoita. Mam cicha nadzieje ze deal wyłozy sie na finiszu.

TYLKO LECHIA!
10 sierpnia 2018, 22:23 / piątek
Ta liga to jest jednak poj...na. Cwelka od lat, zamiast poszukiwać nowych, zdolnych grajków, leci na patencie osłabiania potencjalnych rywali, obniżając tym samym poziom eklapy, a co za tym idzie swój również. I potem mistrza Polski biją kelnerzy z Luksemburga. Osobiście mam nadzieję że Stolarski zostanie, chuj z tym Michalakiem.
10 sierpnia 2018, 22:29 / piątek
Hola , hola
Panowie Lippman i Przymorze
O ile tego pierwszego zawsze cechowalo zachowanie typowej cioty , to Przymorze Stare...
To forum nie jest jak twierdzisz prywatnym folwarkiem
Jest czymś więcej
A jeśli oboje tego nie rozumiecie , wypad raz na zawsze
Lippman...to jest mój parametoryczny komentarz
Do Was obu , paralityków
10 sierpnia 2018, 22:36 / piątek
- Widzę, że niektórzy wiedzą wszystko lepiej ode mnie - śmieje się Stolarski. - Nie ma tematu mojego odejścia do Legii.

Ja to tylko tak zostawie
10 sierpnia 2018, 23:18 / piątek
Czarny Sory ale pierwszy raz nie wytrzymałem.
Niestety dziś taki dzień nie tylko im się oberwało.
Dobrze że jutro Sobota to się zresetuje na wieczór.
10 sierpnia 2018, 23:25 / piątek
A co ma odpowiedzieć jak jakiś pajac go zaczepił i zadaje pytanie co będzie robić?

"Tak, za pare dni jestem już w Warszawie?". Normalna odpowiedź/gadka dla kopacza.... ja pierdole
11 sierpnia 2018, 00:03 / sobota
SS - to jest kilku matołów, sam debil samodzielnie nie wymyśli :-)
Niech będzie debilowi.
Wygrana to wygrana.
Dam wolne, do następnych debilizmów.

Pzdr
11 sierpnia 2018, 06:15 / sobota
A ten Stolarski to ile miał u nas dobrych spotkań? Ile ma goli i asyst? Brać tego Michalaka za niego, tylko nie żadne wypożyczenie. Jedyny problem to słabo obsadzona pozycja prawego obrońcy.
11 sierpnia 2018, 09:07 / sobota
Jak chcemy coś zbudować to Stalarski musi zostać. Moim zdaniem ma potencjał aby w ciągu 2 lat łapać się na kadrę.
11 sierpnia 2018, 13:05 / sobota
Stolarski stoi w miejscu od 2 lat, a Michalak jest młodszy i jest również na wysokim poziomie, ma potencjał na kadrę
Tylko bez sprowadzenia zastępcy dla Pawła transakcja nie ma dla nas żadnego sensu
11 sierpnia 2018, 15:58 / sobota
Tak stoi w miejscu bo miał pajaców a nie trenerów, przy Stokowcu się rozwinie.
11 sierpnia 2018, 17:17 / sobota
Stolarski to byl jednym z najlepszych wczoraj na placu. Ładna asysta, zostawil sporo serca na boisku. Wymiana Stolarskiego na Michalaka to sabotaz. Takie cos to trzeba bylo robic miesiac przed sezonem a nie kiedy 4 kolejki za pasem. Stolar sie z ta druzyna przygotowywal, wie jak ma grac i mamy za niego robic wymiane na typa, ktory duzo lepszy od Stolara nie bedzie a zanim sie wdrozy w filozofie gry Stokowca to pewnie minie kilka kolejek albo i wiecej.
11 sierpnia 2018, 21:52 / sobota
Ale trener sam powiedział, że jest bardzo zainteresowany Michalakiem, nie widać jego sprzeciwu w sprawie tej wymiany, a więc w czym problem?
11 sierpnia 2018, 22:33 / sobota
Zainteresowanie Michalakiem to jedno, a wymiana za Stolara to zupełnie inna historia. To że Stokowiec nie wypowiedział sie na temat wymiany, to nie znaczy ze jest za wymianą. Bez przesady.
Ja kibicuje aby to padło, bo lepszy Stolar na prawej obronie niż Michalak w rezerwach.

TYLKO LECHIA!
12 sierpnia 2018, 07:08 / niedziela
Też sceptycznie do tego podchodzę ale jak tak dłużej się pomyśli to faktycznie Michalak miał super rundę w Płocku -i może coś z niego będzie.Gra w U-21
Stokowiec na razie ma szczęście i potrafi ustawić drużynę.
Na pewno po odejściu Stolarskiego potrzebny będzie obrońca bo Nunes za słaby a Wojtkowiak za stary na prawą stronę.Do końca września pewnie ktoś jeszcze odejdzie więc będzie miejsce na prawego obrońce - przydał by się taki walczak jak kiedyś Pęki.
12 sierpnia 2018, 07:53 / niedziela
Celem jest teraz znalezienie prawego obrońcy, podobnego do Pawła. Nunes jest za wolny, Wojtkowiak to nie te lata.
Karol Fila w Chojnicach grał na obronie, może to właśnie jego powinniśmy tam wypróbować. Szkoda, że wypożyczyli Kobrynia, bo w Chojnicach na razie ławka, a mógłby się przydać
12 sierpnia 2018, 13:03 / niedziela
Kobryń ma w umowie skrócenie wypożyczenia.
12 sierpnia 2018, 13:47 / niedziela
Opcje skrócenia po pół roku.
13 sierpnia 2018, 02:15 / poniedziałek
Warto pamiętać, że Stokowiec bardzo lubi mieć sprinterów na skrzydłach a Michalak w zeszłym roku był bodaj najszybciej biegającym człowiekiem w tej lidze. Tym niemniej najlepiej byłoby mieć ich obu. ;)
13 sierpnia 2018, 07:56 / poniedziałek
Stolar może w styczniu dogadać się z kimkolwiek...nie mamy wiedzy
czy chce przedłużyć kontrakt...
Wg mnie taka zamiana nie jest zła w tej sytuacji o ile będzie to definitywny transfer, Michalak młody i podpisze na kilka lat...
a pamiętam kilku ofensywmych co zostali obrońcami i nawet w kadrze zagrali ...np. z Lechii Grembocki i Ługowski z CSKA Rybus
13 sierpnia 2018, 09:42 / poniedziałek
Dla mnie mega spoko :) Michalaka przesuniemy na prawą stronę defensywy, ciąg na brame ma - a w obronie się nauczy :) Stolarski dość ogarnia - fajnie jakby został ale kontrakt kończy mu się za rok... więc domyślam się, że nie chce popróbować gdzie indziej (co też jest w porządku). Ważne, żeby ci piłkarze co u nas są, dawali z siebie wszystko.
14 sierpnia 2018, 09:44 / wtorek
https://twitter.com/k_stanowski
14 sierpnia 2018, 10:57 / wtorek
Lubię grę Stolarskiego -ma ciąg na bramkę, nigdy nie odpuszcza - typ walczaka.
Gdyby to ode mnie zależało, to nie pozbywał bym się dynamicznego obrońcy. Ale to pinokia machloje.
14 sierpnia 2018, 14:02 / wtorek
Temat Stolara chyba przyklepany (tak wynika z wpisu na SF),w ległej czekali na nowego trenera i po jego przyjściu podjęli decyzję . Ogólnie szkoda , bo na jego pozycji robi się lekka luka ( Nunes w ofensywie jednak jest zdecydowanie słabszy ). Patrząc z perspektywy normalnego klubu to sprzedaż (wymiana z dopłatą ) też nie byłaby zła , bo Paweł nie był skłonny do przedłużenia kontraktu . Ale mając takiego prezia to niczego nie można być pewnym - jedynie tego , że nie zrobił tego w trosce o budżet naszego klubu.
14 sierpnia 2018, 20:21 / wtorek
Stolarski w Legii ...powodzenia i trochę szkoda....
14 sierpnia 2018, 20:27 / wtorek
ale ani słowa o wymianie ...no własnie jak to było ze benfica miała prawo pierwokupu stolara to jak legła podpisała 3 letni kontrakt z możliwością przedłużenia do kurwy nędzy...
14 sierpnia 2018, 20:40 / wtorek
Dobry ruch. Stolar mimo że ma jakiś potencjał to u nas stał w miejscu i nie rozwijał się. Stokowiec musiał to widzieć i mam nadzieję że zakceptował jego odejście. Oczywiście jest możliwe że w Legii odpali, ale gdyby został u nas to jestem pewny ze nic więcej niż przeciętnego ligowca byśmy nie mieli. Przychodzi obiecujący zawodnik, który może być znaczącą postacią na skrzydle. Haraslin może odejść, Peszko i Flavio starzy a Mak kontuzjogenny.
14 sierpnia 2018, 20:40 / wtorek
Czytuj leszczu twittera to nie będziesz zadawał głupich pytań. :D Witamy w Gdańsku @kmichalak97!
14 sierpnia 2018, 20:43 / wtorek
lippman.... ale ty mnie zaimponowałeś.. chwała ci mój mistrzu forum co ja bym zrobił bez ciebie guru...
14 sierpnia 2018, 20:51 / wtorek
14 sierpnia 2018, 21:06 / wtorek
Stolarski na pożegnanie:

stolar41
Do Lechii Gdańsk dołączyłem na początku swojej dorosłej przygody z piłką. Pamiętam to jak dziś bo kontrakt podpisałem w swoje 18-te urodziny. Przez te 4 lata przeżyłem w Gdańsku wiele pięknych, ale też trudnych momentów.

To tu poznałem fantastycznych przyjaciół, nawiązałem wiele znajomości (tych boiskowych i nie tylko), dostałem szansę rozwoju i zebrałem cenne doświadczenie.
To ono ukształtowało mnie jako zawodnika, którym jestem dziś. Pora jednak ruszyć dalej. Przede mną nowe cele i wyzwania.

Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna za każde słowo wsparcia, każdą konstruktywną krytykę i za to, że byliście ze mną przez tyle lat.

Dziękuję kolegom z zespołu, trenerom, pracownikom klubu no i Wam - Kibicom! Jedno mogę Wam obiecać - Gdańsk na zawsze pozostanie ważnym rozdziałem mojego życia.
14 sierpnia 2018, 21:11 / wtorek
Czyli jednak.Nie mamy dobrego prawego obrońcy Nunes , Wojtkowiak , Fila ? sam nie wiem może jakiś nowy będzie.
Mam nadzieję że Stokowiec to jakoś ustawi .
14 sierpnia 2018, 21:18 / wtorek
Wielka szkoda Stolara. W momencie kiedy obrona byla naszym mocnym punktem wypada wazne ogniwo. Podejrzewam, ze Michalak będzie ogrywany własnie na prawej obronie. Nunes to nie jest zawodnik na pierwszy skład mimo, ze potrafi dobrze zagrac ale i cudownie spartolić. Fila ? to bardziej ofensywny skrzydłowy.
Dzięki Paweł. Stolarski zawsze grał z sercem. Nie zawsze wychodziło ale zawsze kończył mecz grając do ostatnich sił. Dał kilka ważnych asyst no i super grał w derbach. Szkoda.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011