Gdańsk: czwartek, 13 grudnia 2018
FORUM
Podstrony:

Zapisy na pociąg specjalny do Zabrza (18.08)

strona 1/1

1

9 sierpnia 2018, 13:02 / czwartek
WSZYSCY DO ZABRZA

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje zapisy na pociąg specjalny na mecz Lechii z Górnikiem, który odbędzie się 18 sierpnia o godzinie 20:30.
Zapisy prowadzone będą jutro tj. 10.08 przed meczem Lechii z Miedzią w Pubie T29 na stadionie od godziny 16:15 do 17:45 oraz w poniedziałek (13.08), wtorek (14.08) i czwartek (16.08) w godzinach 15:30-17:30 w sklepie stowarzyszenia na ul. Podwale Staromiejskie 93. Koszt wyjazdu wynosi 120 Zł i obejmuje przejazd wraz z biletem na mecz.

NA WYJAZD ZAPISUJEMY SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ - OD WAS ZALEŻY CZY NA MECZ UDAMY SIĘ SPECEM, JEŚLI DO WTORKU NIE UZBIERA SIĘ ODPOWIEDNIA LICZBA OSÓB ODWOŁUJEMY POCIĄG.

Prosimy o nieprzychodzenie poza podanymi godzinami, gdyż nie będzie osoby prowadzącej zapisy.
Zamówienia dla FC prosimy przesyłać do wtorku (14.08) do 20:00 tylko i wyłącznie na nowy adres mailowy w ustalonym formularzu! FC będą zobligowane do wpłaty za bilety przed wyjazdem - więcej info na maila.
Odpowiedzi na wszelkie pytania będą udzielane TYLKO I WYŁĄCZNIE podczas zapisów.
JESTEŚMY ZAWSZE TAM, GDZIE NASZA LECHIA GRA!
10 sierpnia 2018, 10:41 / piątek
Ostatnimi czasy nasze liczby wyjazdowe nie wyglądają imponująco.
Zaraz ktoś napisze, że są wakacje, bo za gorąco, bo psy, bo drogo, albo skończ narzekać i sam pojedź.
Otóż jeżdżę i mam gdzieś te narzekania, ale aż żal patrzeć ilu nas jest na wyjeździe. Z jednej strony fajnie, gdy widzisz te same mordy cieszące się, że znowu jadą w trasę oglądać tą padakę, z drugiej strony wkurwiasz się, że inni mają wyjazd w dupie i wolą oglądać mecz w tv, poklikać facebooki i popierdolić na forach jak chujowo grają. Frekwencja na naszym stadionie nie imponuje ale zielona zazwyczaj jest zapełniona. Gdyby 500 osób z zielonej regularnie jeździło byłoby zajebiście.500 osób, zobaczcie jaki to jest procent zielonej... Nie mówię, żeby od razu wszystkie wyjazdy zaliczać ale chociaż co drugi. Wiadomo, nie zawsze jest kasa, policzcie sobie ile regularny wyjazdowicz wydaje w ciągu sezonu na wyjazd, bilety, przejazdy, prowiant, Dla niektórych z nas wychodzi, że ponad jedna pensja miesięczna idzie na kibicowanie.

Wpadłem na pewien pomysł, pytanko do Lwów, skoro już od dłuższego czasu nie ma porozumienia z klubem i nie będzie dopóki mendziara jest w klubie, Stowarzyszenie nie płaci nakładanych kar, to można założyć, że budżet jest " na plusie", więc może warto dołożyć do wyjazdu i pokazać się z dobrej strony na wyjeździe? I tak płacone kary były wyższe niż dofinansowanie klubu do biletów.

Na wyjazdach widać tendencję spadkową i nie zanosi się na zmianę. Trzeba coś ruszyć.
Niektóre FC też w chuja lecą, np. Tczew kiedyś potrafił pojechać na wyjazd w prawie sto chłopa...
Odmów sobie piwska, nie kup fajek, pojedź na wyjazd, bo prawdziwy KIBIC raz na jakiś czas pojedzie na wyjazd, niekoniecznie do Warszawy albo Poznania...
Chętnie niektórych ananasów z tego forum zobaczyłbym na wyjeździe...
WSZYSCY NA WYJAZD
kurnik Zabrze
gówno w wiadrze!
11 sierpnia 2018, 19:36 / sobota
1906bartek LP ma dofinansowywać czy finansować wyjazdy ?
Pierwsze ma miejsce do początku istnienia LP, może nie każdego wyjazdu, bo to jest nierealne, ale ciągłość była, jest i będzie. Nie dalej jak w zeszłym sezonie w budżecie wyjazdowym brakowało nam kilka średnich krajowych.
Finansować nie będzie póki decydują te osoby, które decydują. Można docenić osoby, które były na trudnym wyjeździe, konkretną zniżką, co było wielokrotnie robione.
Rozliczenia za kary były realizowane bezgotówkowo na podstawie porozumienia i nie jest tak, że LP ma zbytek kasy. Wyobrażenie przerasta rzeczywistość. Wystarczy lekko włączyć spostrzegawczość i zerknąć, choćby na jakim poziomie są zbiórki (w porównaniu do innych klubów wygląda to równie mizernie, jak ostatnimi czasy wyjazdy).

Dla mnie osobiście koszt wyjazdu to jedno, a namawianie ludzi na wyjazd i proszenie to żenada. Dobrze wiesz jak to wygląda z tym odmawianiem sobie na poczet zebrania kasy na wyjazd. Jak ktoś chce pojechać to pojedzie nawet przy braku kasy - pomoże przy wyjeździe, czy w inny sposób można pomóc w zamian za wyjazd.

Hitem jest pierdolenie, że jak jedziemy autokarami to dlaczego nie pociągiem. Jak pociągiem to dlaczego nie autami. Jak autami to dlaczego nie ma transportu zbiorowego i tak w koło macieju.

Podsumowując ci, którzy jeżdżą w odpowiednim momencie zostaną docenieni w taki, czy inny sposób. Osoby, które czekają na sympatyczny wyjazd sezonu nie mogą liczyć na dopłatę LP. I
I tak za każde "puste" miejsce w transporcie zbiorowym trzeba zapłacić.
12 sierpnia 2018, 13:08 / niedziela
Kolego Bartek...Pisząc o FC z Tczewa, że lecą w chuja sam sobie strzelasz w stopę podczas tej dyskusji...Już nie wspomne, że jeśli Twoim zdaniem brak frekwencji na wyjeździe rozbija się o "piwsko" i "fajki" a więc wyłącznie o kwestie finansowe to świadczy, że niestety jesteś w wieku 16-18 lat i ludzie w twoim otoczeniu tylko przez to na wyjazd nie mogą pojechać. Jakbyś był trochę bardziej rozgarnięty mógłbyś ujrzeć tendencje spadkową we wszystkich ekipach w Polsce, niestety nastały takie czasy. O twojej propozycji dokładania przez LP hajsu na wyjazd już w ogóle się nie wypowiadam bo serio szkoda klawiatury...Niech lepiej każdy zrobi co może dookoła siebie i swojego środowiska aby poprawić frekwencje a nie wymaga od innych, lepiej spojrzeć w lustro i zacząć od siebie.
13 sierpnia 2018, 00:12 / poniedziałek
zygas70 Dzięki za rozjaśnienie kwestii dofinansowania.

whitegreen90 może źle mnie zrozumiałeś, ale miałem na myśli regres, który widać gołym okiem, a najbardziej widać go na przykładzie największych grup.
Nie, nie chodzi tylko o kwestie finansowe, jest dużo innych powodów i wymówek dla których ludzie nie jeżdżą, ale według mnie nastała nowa generacja kibiców, którym po prostu się nie chce. Pojedzie zawsze ten kto ma pojechać, tylko że nas jest coraz mniej.
Nie obchodzą mnie inne ekipy, napisałem poprzedni post z mojej perspektywy, My jesteśmy LECHIA i to niech inni na nas patrzą.
Poruszyłem normalny temat, nie o taktykach, czy przewidywaniu składu, więc Twoje ,szkoda klawiatury, jest na rozkminy kto jest po drugiej stronie internetów.
14 sierpnia 2018, 20:24 / wtorek
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" organizuje zapisy wyjazd Lechii do Zabrza (sobota, 18.08. 20:30), na który udajemy się pociągiem specjalnym.

Wszyscy, którzy się jeszcze nie zapisali, będą mieli jeszcze okazję w czwartek (16.08) w godzinach 15:30-17:30 w sklepie Stowarzyszenia na ul. Podwale Staromiejskie 93. Koszt wyjazdu wynosi 120 zł i obejmuje przejazd wraz z biletem na mecz.

Prosimy o nieprzychodzenie poza podanymi godzinami, gdyż nie będzie osoby prowadzącej zapisy. Odpowiedzi na wszelkie pytania będą udzielane TYLKO I WYŁĄCZNIE podczas zapisów.

WSZYSCY DO ZABRZA! JESTEŚMY ZAWSZE TAM, GDZIE NASZA LECHIA GRA!
16 sierpnia 2018, 18:26 / czwartek
DODATKOWY DZIEŃ ZAPISÓW!

Informujemy, iż piątek będzie dodatkowym dniem zapisów na wyjazd do Zabrza, na który udajemy się pociągiem specjalnym, dofinansowanym ze środków własnych Stowarzyszenia.

Zapisy odbędą się w godzinach 16:30-17:30 w sklepie Stowarzyszenia na ul. Podwale Staromiejskie 93. Koszt wyjazdu wynosi 120 zł i obejmuje przejazd wraz z biletem na mecz.

Prosimy o nieprzychodzenie poza podanymi godzinami, gdyż nie będzie osoby prowadzącej zapisy. Odpowiedzi na wszelkie pytania będą udzielane TYLKO I WYŁĄCZNIE podczas zapisów.

UWAGA!
Informacja o godzinie i miejscu odjazdu pociągu zostaną podane, gdy tylko je poznamy!

WSZYSCY DO ZABRZA! JESTEŚMY ZAWSZE TAM, GDZIE NASZA LECHIA GRA!

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.231