Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Puchar Polski

strona 3/6

27 lutego 2019, 21:23 / środa
Super gol, niech Mak buduje formę, bo w naszej sytuacji kadrowej i sportowej każdy piłkarz na poziomie (szczególnie na skrzydle) jest na wagę złota. Nie możemy sobie pozwolić, żeby mieć w kadrze bezużytecznych zawodników. Mak po fajnym wejściu z Wisłą potwierdza, że znów jest przydatny w tej drużynie.
27 lutego 2019, 21:24 / środa
Fajnie się wszystko układa. Idziemy po dubla!
27 lutego 2019, 21:26 / środa
Szacunek dla ekipy wyjazdowej!
27 lutego 2019, 21:54 / środa
Co robi Sobiech na boisku? Masakra...
27 lutego 2019, 21:55 / środa
Gramy, gramy! Koncentracja i koniecznie jeszcze jedna bramka żeby uspokoić żaboli
Tylko Lechia
27 lutego 2019, 22:15 / środa
Mak & Makowski
2:0!!

:D
27 lutego 2019, 22:15 / środa
haha chcialoby sie napisac, cala Lechia w tym sezonie !
27 lutego 2019, 22:20 / środa
Alomerović dzisiaj załatwił nam awans. Brawo Lechia.
27 lutego 2019, 22:22 / środa
Michalak...
27 lutego 2019, 22:23 / środa
Mamy to mamy historyczny półfinał jest nasz ;) brawo drużyna czuję że to będzie historyczny sezon dla nas ;)
27 lutego 2019, 22:24 / środa
Michalak miszcz :)
BRAWO LECHIA !!!
27 lutego 2019, 22:27 / środa
Musiał z Marciniakiem nie dali rady...karny z dupy. Teraz półfinał zagrać u siebie i w maju do Warszawy po drugi puchar.
27 lutego 2019, 22:34 / środa
Jeszcze tylko dwa mecze i Puchar jest nasz.

Co do meczu - gra jak zwykle dupy nie urywała...ale najważniejsze zwycięstwo:)
Na plus:
- Mak za bramkę i kilka szarpnięć na skrzydle
- Makowski za bramkę i ogólnie super mecz
- Łukasik w tym sezonie po prostu profesor

Na minus:
- Sobiech - gdzie on kurwa był?
- Mladenović - dużo głupich strat
- Michalak - nie wiem czy tylko ja go póki co nie trawię... Gość zapierdala jak struś pędziwiatr ale jest tak drętwy technicznie i słaby piłkarsko, że aż dziw bierze, że on w kadrze gra. Nie wiem może kiedyś to odszczekam ale na razie Michalak na boisku=nasza gra w 10.

Gracz meczu Alomerović. Był fantastyczny. Mamy dwóch świetnych, równorzędnych bramkarzy. Oby tak na każdej pozycji było.
27 lutego 2019, 22:35 / środa
Trudno się to ogląda, ale efekt znakomity.
Oby dociągnąć do maja.
Michalak podwyższył:-)

Pzdr
27 lutego 2019, 22:40 / środa
A co tu można napisać? Just Lechia. Brawo
27 lutego 2019, 22:46 / środa
2 maja gramy w Warszawie z Puszczą Niepołomice, potwierdzone info!
27 lutego 2019, 22:49 / środa
Obie bramki przepięknej urody. Trochę się dziwię że Mak zszedł z boiska tak szybko.
Brawo dla wszystkich, nawet dla Michalaka, bo choć teraz głowa mu się zagotowała, to widać sytuacje ma i kiedyś je zacznie wykorzystywać.
Nie warto skreślać kopaczy po kilku nieudanych zagraniach.
27 lutego 2019, 22:51 / środa
Gra tradycyjnie dupy nie ukrywała ale kogo to obchodzi? Na szczególne wyróżnienie zasługuje Alomerović. Chłop ma bramkarski warsztat. Bardzo pewny, znakomicie się ustawia. Zasługuje na to by grać w pucharze. Brawa oczywiście także dla strzelców bramek. Serce rośnie jak patrzy się co w tym sezonie wyprawia Makowski. Bramka Maka - stadiony świata. Z Wisłą dał niezłą zmianę, miejmy nadzieję, że jego dzisiejszy gol to pokłosie dobrze przepracowanej zimy i nawiązanie do formy z sezonu 2015/2016 kiedy był jednym z naszych najlepszych zawodników. Przyda się konkurencja dla Haraslina i Michalaka, który nie może się odblokować. To jest ten sezon!!
27 lutego 2019, 22:57 / środa
Musiał z Angulo urwali mi 4 pkt w lidze Betonów w 95 minucie. Poza tym OK. Veni Vidi Vici.
Idziemy dalej!

TYLKO LECHIA!
27 lutego 2019, 23:14 / środa
Brawo dla wszystkich nawet dla Michalaka choć lekko wku...a BRAWO!!!!!
27 lutego 2019, 23:39 / środa
No i fajnie. Jakże inaczej rano kawa smakuje.
28 lutego 2019, 09:17 / czwartek
Skrót meczu: odnośnik
28 lutego 2019, 11:31 / czwartek
Pięknie, niech ten wspaniały czas i w PP i w lidze trwa dalej.
W Gdyni muszą mieć naprawdę dokuczliwy ból dupy.....
28 lutego 2019, 11:35 / czwartek
Do czego to doszło? Teraz wszyscy myślą, że nawet,jak awansują do półfinału, to tam już czeka potęga-Gdańska Lechia.I już posrani.
28 lutego 2019, 13:26 / czwartek
Lechia gra bez kompleksów i to drażni przeciwnika ....pewność siebie jest olbrzymia .
Brawo Panie trenerze to Pana zasługa ...co do gry ,to grają na tyle ile potrafią ,tak wygląda nasza liga , nie oczekujcie od nich widowiska . Mamy wygrywać ,zdobywać punkty i cieszyć sie z tego razem z piłkarzami. Jedno co mnie martwi to , lenistwo i tłumaczenie ,że dziś zimno, późno.....Panowie ,Nasza ukochana Lechia gra wyjątkowy sezon , można powiedzieć historyczny....czas ruszyć dupska i pójść na stadion ,by nasi kopacze poczuli ,że nam też zależy. Tu mam osobiste żal do biało-zielonej rodziny ,nie może tak być ,to jest wręcz skandal !!!! Wszyscy na Lechię !!!!To może być jedyny taki sezon w naszym życiu , wielu marzyło o takich chwilach a dziś już ich z nami nie ma.Spoglądają gdzieś tam z chmur z niedowierzaniem ,że na lidera ekstraklasy przychodzi 13 tysięcy kibiców. Jak nam ten sezon nie wyjdzie to nie miejcie pretensji do kopaczy ,oni swoje juz zrobili i robić będą ,teraz wszystko zależy od nas co my możemy dać od siebie.
Ave Lechia !!!
28 lutego 2019, 14:00 / czwartek
lechia75 Święte słowa - nic dodać n nic ująć !
28 lutego 2019, 16:37 / czwartek
Mam nadzieję, że z wiosną frekwencja mocno ruszy, może jeszcze nie na meczu z Płockiem w poniedziałek, ale tak jak na meczu z Wisłą Kraków było nas o jakiś tysiąc więcej niż na meczu z Pogonią tak na Płocku też powinien być progres.
Hydro 52 masz rację, to byli Czarni Słupsk w Starogardzie wiosną 1983 nie Gryf, mało kto z historii mógłby stawać z Tobą w szranki, może czas reaktywować Hydrozagadkę?
28 lutego 2019, 18:20 / czwartek
Od razu przypomina mi się Tangens
A że wątek odpowiedni, to coś jeszcze
odnośnik
28 lutego 2019, 19:30 / czwartek
Tutaj można obejrzeć skrót z meczu z Górnikiem :) (odwrócony obraz)
odnośnik
28 lutego 2019, 20:29 / czwartek
Przyjdziemy do Was biało-zieloni, przyjdziemy do Was czy mróz czy wiatr, by Wam przywrócić potęgę dawną, aby przed Lechią znów zadrżał świat
12 marca 2019, 22:31 / wtorek
babajaga ogrywa na wyjezdzie odre 2.0
I gra dalej w pucharze.
13 marca 2019, 00:22 / środa
Ledwo ogrywa. Oni są teraz naprawdę słabi.
13 marca 2019, 15:29 / środa
Przeczuwam dzisiaj niespodziankę.
13 marca 2019, 17:47 / środa
Zapoda ktoś linkiem do streama z meczu Raków-CSKA?
13 marca 2019, 18:08 / środa
1:0 dla Rakowa :) Szkoda, że to początek meczu...
13 marca 2019, 18:26 / środa
Czemu szkoda? Bramki na poczatku meczu licza sie inaczej? Rakow strzelil gola w 4. minucie i ustawil sobie mecz. Dowioza do konca i spoko. Niech Legia spierdala bo chuja gra a w Eklasie ma passe zupelnie nieadekwatna do poziomu sportowego.
13 marca 2019, 20:01 / środa
Krawaciarze pod koniec na duzym farcie, bo gdyby sedzia gwizdnal reke w polu karnym to tez by wybronil decyzje.
13 marca 2019, 20:34 / środa
Śmierdziele z warszawy wypadły z pucharu
13 marca 2019, 20:39 / środa
Hahaha, pięknie ....
13 marca 2019, 20:45 / środa
hahahahahhahahahahah ale jaja ....teraz jeszcze maja mecz w sobotę ze Śląskiem...będzie wesoło....
13 marca 2019, 20:57 / środa
W sobotę już nie będzie niespodzianki. Wygra Śląsk!
13 marca 2019, 20:58 / środa
Brawo Racovia!! Co do losowania oby trafic Miedz u siebie lub Puszcze, a final z Rakowem😉
13 marca 2019, 21:09 / środa
Ale jaja hahaha cwelka wypierdoliła :D
13 marca 2019, 21:12 / środa
Oby tylko sa pindola nie zwolnili.chlop robi piękna robote
13 marca 2019, 21:17 / środa
Autostrada do Pucharu Polski: Jaga, Rakow, Miedz/Puszcza.

Czy przy losowaniu 1/2 (juz dom i wyjazd?) bedzie jakis podzial ze wzgledu na ranking czy kazdy moze trafic na kazdego?
13 marca 2019, 21:22 / środa
po tym meczu można przypuszczać. że jedynym przeciwnikiem dla Lechii w zdobyciu "tandemu" może być sama Lechia . Ale jak stwierdził Arak może stać się tak jak z " ketchupem" i oby tak było .
pozdrawiam prawdziwych Gdańszczan .
13 marca 2019, 21:57 / środa
:D
13 marca 2019, 21:59 / środa
Niestety w półfinale też jest jeden mecz. Losowanie po czwartkowym meczu. Ja tam myślę, że nie ma co gdybać kogo lepiej wylosować. W każdym z meczów będziemy faworytem co nie znaczy, że inni nie będą chcieli wygrać. Na tym etapie każdy może wygrać z każdym. Ja tam myślę, że jak mamy zdobyć puchar to dlatego, że byliśmy najlepsi a nie dlatego, że inni już odpadli (widać w tym sezonie wcale nie byli tacy dobrzy skoro odpadli). I jeszcze coś dla tych, który po naszych ostatnich 2 meczach już marudzą. Ile jest wart sportowo nasz przeciwnik w walce o mistrza to pokazał mecz z Rakowem. Jeśli ktoś myśli, że my będziemy tracili punkty w lidze a oni będą tylko wygrywali to niech się zmusi i zobaczy ich ostatnich kilka meczów albo przynajmniej sprawdzi wyniki z ostatnich kilku kolejek. Oni nic nie grają i to od kilku lat a ciągle zdobywali mistrzostwo. Czas z tym skończyć, bo jak ktoś w przyszłości za kilka lat sprawdzi historię zdobytych tytułów to jeszcze gotów pomyśleć, że ta Legia to był jakiś mocny zespół skoro tak seryjnie zdobywał tytuły. Do tego dopuścić nie można bo Oni na taki obraz nie zasługują. Lechia po mistrza i tytuł a kibice na stadion. Mam nadzieję, że półfinał zagramy u siebie a na stadion przyjdzie komplet (tylko niech zarząd zrobi jakąś akcję promocyjną).
14 marca 2019, 06:11 / czwartek
Madrze prawisz Alius,
ja chce tylko delikatnie przypomniec ze gralismy ostatnio jako jedyni trzy mecze w ciagu 8 dni, wiec remis z wisla plock i slabsza dyspozycja mogly tez wziac sie z tego. Mamy krotka lawe z uwagi na kontuzje wiec byc moze ten punkt moze okazac sie cenniejszy niz nam sie wydaje. A cska w sobote i tu jestem pewien jak nigdy - nie wygra ze Slaskiem. Mam nadzieje ze My umiejetnie rozpracujemy przyjaciol cwelki i bedzie znowu 4-5 pkt nadwyzki.
Wracajac do pucharu, wystarczy ze zagramy u siebie, niewazne z kim i w mojej ocenie jest final.
Czuje ze trafimy na Miedz badz puszcze...
Final z Rakowem
14 marca 2019, 07:07 / czwartek
Tradycyjnie Jagielloniia w 1/2 i tradycyjnie wyjazd. Co do Legii - odpadli ale zyskali 1 lub 2 terminy wolne w kalendarzu ;-)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.497