Gdańsk: środa, 11 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Puchar Polski

strona 5/6

16 marca 2019, 01:35 / sobota
Duch nie reklamuj aż tak swojego klubu , bo my wiemy , ale sorry Was rozjebiemy. To jest ten rok , a Raków i tak będzie miał co świetować
16 marca 2019, 09:54 / sobota
Kurwa całą noc nie spałem bo po poście Ducha śniły mi się koszmary jakie to wpierdol Raków nam spuści. Mistrzowie świata uwięzieni w polskiej pierwszej lidze. Jak zorganizują rozgrywki międzygalaktyczne to Raków też wypierdoli to całe towarzystwo w kosmos. Boję się odpalić tv bo jeszcze będzie jakiś mecz Rakowa leciał i mi odbiornik wypierdoli w kosmos.
16 marca 2019, 10:01 / sobota
Raków to taki środek tabeli ekstraklasy i nic poza tym. Zagrajmy tak jak z Górnikiem w Zabrzu i będzie dobrze.
16 marca 2019, 10:26 / sobota
Odpierdolcie się od Ducha. Nigdy nie krył sympatii do Rakowa, widocznie stamtąd pochodzi. Wśród nas jest mnóstwo ludzi, którzy mieszkali za młodu gdzieś tam, aby po jakimś czasie, z różnych powodów przeprowadzić się do Gdańska.
W moim przypadku Słupsk, potem Gdańsk, udało się to pogodzić Gryf i Lechia.
W innych przypadkach ... uszanujmy to.
Czas i boisko pokaże kto lepszy.
Na marginesie .... Duchu, komu kibicujesz ? hehehhe
16 marca 2019, 10:32 / sobota
Ta pierwsza liga jest tak samo analogicznie ogórkowa jak nasza ekstraklasa.Raków się wyróżnia na tle pozostałych jak My w tym sezonie przynajmniej punktowo.
Legła w słabej formie mocno cisnęła Raków ale nic im nie wpadało jak nam w Kielcach i Lubinie.Dlatego jak zagramy z nimi podobnie jak w Zabrzu to nie powinno być problemu-oczywiście forma musi być odpowiednia a nie jak ostatnio.
16 marca 2019, 11:00 / sobota
Pojadą do Częstochowy, Łukasik założy cztery siatki powrotne Petrasek'owi, bramka z przewrotki, Sobiech hattrick, Augustyn zrobi trzy udane rajdy prawą flanką i najlepsza drużyna w Polsce, uwięziona przypadkiem w niższej klasie rozgrywkowej, zakończy swoją udaną przygodę w PP.
Dopiero jak zajrzy do e-klapy, to pokaże co potrafi, bo strzeli tyle bramek, że zabraknie miejsca w tabeli.

Pzdr
16 marca 2019, 11:49 / sobota
Wyszło szydło z worka...nie pomyliły Ci się fora Duch? Przypominam to jest forum fanatyków Lechii i takie Rakowy jak Twój rozpierdalamy w drobny mak...
16 marca 2019, 15:09 / sobota
Nawet sam Sławek Wojciechowski przyznaje, że Raków zagrał bardzo dobrze z Legią. Tak więc po co się grzać, lepiej robić swoje, ciszej będziesz dalej zajedziesz. Do tego spotkania jest jeszcze trochę czasu. Dziś nasi mają okazję pokazać dobrą i skuteczną grę, taką żebyśmy dumnie mogli zakrzyknąć, Lechia Gdańsk!
16 marca 2019, 15:15 / sobota
Duch:Raków stracił połowę mniej bramek niż Lechia i strzelił ich więcej.

Poza tym, że sufit na łeb ci się zawalił,to wszystko w porządku?
16 marca 2019, 15:55 / sobota
Ja mam wyjebane na takie drużyny z kosmosu... Ryków, Pizdów...
16 marca 2019, 16:22 / sobota
Wyjebać to sobie możesz baranka o ścianę pajacu.
16 marca 2019, 16:38 / sobota
„Miej proporcje, Mocium Panie”, skomentowałbym wypowiedź kolegi Ducha, gdyby traktować ją poważnie. Ja oczywiście w ogóle nie śledzę I ligi, na Rakowie się nie znam, nie oglądałem ani minuty meczu w ich wykonaniu, w ogóle dowiedziałem się, że taki zespół jest aktualnie w I lidze i lideruje dopiero po losowaniu półfinałów. No może i wcześniej coś mi się tam jakoś obiło o uszy, ale widocznie nie zarejestrowałem tego w świadomości dość wyraźnie, że takie zuchy, tacy kilerzy, takie strachy na Lachy są teraz w polskim piłkarstwie i zrobią w nim swoje porządki. Ale muszę tu koniecznie stanąć w obronie kolegi Ducha, którego spotyka niezasłużona krytyka i przytyki jeszcze gorsze od tej krytyki, bo kwestionującego jego oddanie dla białozielonych barw. Toż on nie pisze przecież tego wszystkiego serio. I to należy zrozumieć. Nie słyszałem nic o tym zespole i jego mocarstwowości, więc chciałem powiedzieć parę słów na ów temat, tego półfinału, szans Lechii, bo wydaje mi się, że panowie tutaj chyba dość, przepraszam, mylnie interpretują treść tego co panowie przeczytali u kolegi Ducha. On po prostu pisze żartobliwie, ironicznie, ze stosunkiem jakimś takim żartobliwym do tematu i do samego siebie, że on w ten sposób pisze jak właśnie pisze. I w związku z tym twierdzę, że nie jest to wypowiedź defetystyczna, pesymistyczna… tylko ja twierdze, że jest to wypowiedź optymistyczna, żartobliwa, wesoła z akcentami humorystycznymi. I z taką widoczną u niego przestrogą i troską o Lechię, ale troską z odcieniem humorystycznym. Całe to zamieszanie i krytyka wynika więc z nieporozumienia. Nikt przecież ogarnięty nie może twierdzić, że Raków to odpowiedni kaliber, że to takie piłkarskie tornado, które zmiecie lidera ekstraklasy. Wiadomym jest powszechnie, że nawet taki Inter Mediolan nie dorasta Lechii do kolan i że nawet słynna Barcelona Lechii nie pokona. A tu taki Raków na drodze staje… Aż się chce zawołać „Miej proporcje, Mocium Panie”. Jeśli jest ów Raków faktycznie uwięziony w I lidze, to trzeba skrócić jego męki, cierpienia skazańca. Lechia musi pojechać, zrobić swoje, w I połowie nałożyć im pętlę na szyję, a w II nacisnąć zapadkę. I tyle w temacie, na temat którego, jak skromnie muszę przyznać, nie mam zielonego pojęcia i piep… jak potłuczony.
16 marca 2019, 16:49 / sobota
No jak widać nie tylko Ty nie masz. Spora grupa kibiców z Częstochowa była z nami na sektorze w Zabrzu i chocby z tego powodu ze chciało im się w środku tygodnie wspierać Lechię należy się temu klubowi i jego kibicom szacunek. Co nie zmienia faktu , ze w finale zagra Lechia.
16 marca 2019, 19:36 / sobota
Kiedy ten mecz?
16 marca 2019, 20:15 / sobota
Zależy jak Legii będzie pasowało.
16 marca 2019, 21:02 / sobota
Trzczy, jeśli byłeś w Zabrzu, to powinieneś wiedzieć, że Raków wsparł tego dnia Lechię dobrą liczbą. Łap orient, jakie relacje są z chłopakami z Rakowa, a potem się dwa razy zastanów, czy "pizdów" to odpowiednie określenie.
16 marca 2019, 21:37 / sobota
Duchu, sloiczku kochany :) Moze Lechia w 1 lidze miala by wiecej strzelonych i mniej straconych bramek niz Rakow? Nikt Rakowa nie lekcewazy ale jako lider EKSTRAKLASY (jakkolwiek smieszna jest) takiej Czestochowy mamy sie bac?
18 marca 2019, 19:30 / poniedziałek
🆕 Znamy termin meczu 🏆 z Rakowem w PP!!
odnośnik
18 marca 2019, 19:39 / poniedziałek
Poszli nam na rękę :D Drużyna nie będzie musiała wracać bo 13 kwietnia o 18 mecz z Cracovią.
18 marca 2019, 23:11 / poniedziałek
Po przerwie na kadrę gramy po kolei w piątek, wtorek, sobotę, środę i sobotę. 5 meczów w 15 dni.
19 marca 2019, 10:56 / wtorek
konretnie to: w piątek, wtorek, sobotę, środę i niedziele

wyglada na to, ze caly ten sezon zostanie zweryfikowany wlasnie w ciagu tych dwoch tygodni bo wtedy okaze sie czy gramy w finale PP i czy nadal utrzymujemy przewage nad Legia i Piastem (lub przynajmniej czy nadal mamy duza przewage nad 4rtym zespolem by zalapac sie do pucharow)

z tak waska kadra, kontuzjami i kartkami, ktore jeszcze kilku grajkow wyklucza, to dosc chujowa perspektywa ale co tam :)
19 marca 2019, 11:27 / wtorek
Ostatnia kolejka rundy zasadniczej jest rozgrywana 13 czyli w sobote
19 marca 2019, 11:30 / wtorek
fakt, moj blad
19 marca 2019, 20:39 / wtorek
Apropo lekceważenia Rakowa takie małe przypomnienie i pytanie. Na którym poziomie rozgrywek była Lechia jak zdobywała PP?
19 marca 2019, 21:25 / wtorek
Plan jest prosty - wygrywamy wszystko do konca i cieszymy sie na koncu. A koniec staje sie początkiem nowego. Tak to widzę. Jedziemy z nimi!
19 marca 2019, 21:36 / wtorek
Kto lekceważy Raków jest niepoprawnym optymistą lub id...
Duch wyliczył atuty częstochowian, na dodatek dostali jeszcze handicap ze strony PZPNu, który ustawił nam mecz na 10 kwietnia.....zaje kurwa biście.
Raków może sobie wystawić rezerwy w meczu ligowym aby wypocząć na PP, my musimy grac jednym waskim składem co 3 dni.
Jeśli 15 kwietnia bedziemy w finale PP i na pierwszym miejscu w lidze to juz nic nas nie zatrzyma.
To bedą sądne dni!

TYLKO LECHIA!
19 marca 2019, 22:37 / wtorek
A kto ma być niepoprawnym optymistą jak nie my? Taki realista i pragmatyk jesteś?
A uwierzyłbyś rok temu, ze będziemy bić się o podwójną koronę? Nikt nie lekceważy ale trzeba znać swoją wartość - my tez mamy swoje atuty. Fakt terminarz fatalny ale trzeba wierzyć, ze damy radę. Ja przynajmniej wierzę i mogę być nawet idiotą...
20 marca 2019, 08:48 / środa
Cygnus, wszystko sie zgadza. Ale to chyba nie wina pzpn, ze mamy krotka lawke ;) Tak jak d.g. pisze - nie lekcewazymy ale znamy swoja wartosc
I moim zdaniem nawet przy krotkiej lawce powinnismy to wygrac.
To jest ten rok :)
20 marca 2019, 09:12 / środa
Nie ma zgody na robienie klimatu do alibi, że ława krótka, że zupa była za słona, że pogoda nie taka, że terminarz nie taki. Puchar dla Lechii i nie będzie żadnego usprawiedliwienia. Co innego lekceważyć rywala, a co innego się go obawiać. Rakowa akurat nie musimy.
20 marca 2019, 15:11 / środa
Jak mamy za krótką ławkę, można dostawić kilka krzeseł. Mam 4 plastikowe w ogrodzie, chętnie użyczę.
20 marca 2019, 15:58 / środa
Agresywna chemioterapia w I połowie i pozamiatane
20 marca 2019, 16:55 / środa
Krótka ławka to faktycznie szukanie alibi,piłkarze to zawodowcy ,mają cały sztab opieki medycznej,fizjoterapeutycznej,masażystów,krio i wszystko czego można sobie zamarzyć.Biegam amatorsko ,ok 150-200 km w miesiącu bo to uwielbiam,nie ma znaczenia czy jestem zmęczony,po nocnej zmianie czy jest brzydka pogoda,dla mnie może krowim łajnem z nieba padać i być minus 30 i tak będę biegał.Piłkarz ma i musi zapierdalać i koniec kropka,jak nie ma siły niech idzie na taśmę do Algidy .Długa ławka to niesnaski bo ktoś nie gra,ktoś się czuje odstawiony.Ma Stokowiec w pytę zawodowców i musi wystarczyć,Lukas w wywiadzie mówi,że "kocha futbol u nie może usiedzieć i grałby cały czas" więc gdzie problem?Za szczyla graliśmy mecze 7 godzinne aż piłki nie było widać bo noc ,te byki dobrze odżywione,dobrze nawitaminizowane miałyby narzekać bo zagrają co 3-4 dni?Bez jaj-nie wierzę.Albo się ma charakter albo Algida czy inny kombinat,po miesiącu pracy na taśmię płakaliby z tęsknoty za meczami co 3 dni.I tyle w temacie.
20 marca 2019, 17:19 / środa
Problem nie w tym że oni będą narzekać(bo nie będą zapewne - ilu znam piłkarzy to każdy woli grać nawet co 2 dni, a nie trenować) tylko w tym że w kluczowych momentach będą o tą sekundę czy dwie wolniejsi od graczy Piasta, Rakowa, Arki czy Cracovii. A ta sekunda czy dwie mogą nas kosztować bramkę, a w konsekwencji tytuł albo puchar.
20 marca 2019, 17:43 / środa
buziek
Piasta w to nie mieszaj ;) Przecież z nim gramy po przerwie więc Twoja teoria nie pasuje do tego meczu. Ewentualne może się to pojawić dopiero po pyrach bo mam nadzieję że z Piastem, kurwami i z ich ziemniaczanymi koleżankami zagramy na pełnej kurwie. Potem Raków i żydy i tu może się pojawić problem, oby nie.
20 marca 2019, 17:46 / środa
To niech zapoznają się z historią Cliffa Younga i będą śmigać jak gepardy.Polecam.To taki farmer,który w wieku 60 lat wystartował z zawodowcami w najdłuższym biegu ultra
Sydney-Melbourne o długości --->875 km.Tak,to nie pomyłka!
Facetowi nikt nie powiedział,że wolno na trasie robić przerwy ,odpoczywać,spać więc biegł non stop 5 dni i 15 godzin.Non-stop !No i pokonał wszystkich asów biegów ultra.
On nie wiedział,że się nie da,nikt Mu nie powiedział. Ba nawet nie wiedział,że zwycięzca dostaje nagrodę finansową więc ją rozdał .Będę obstawał przy swoim --->dobra rada,zapierdalać,nie narzekać,pokazać charakter.Ale może być jak mówisz,byłbym rozczarowany bo nie uznaję stękania nad sobą i użalania się.
20 marca 2019, 18:44 / środa
Reasumując, podsumowując i konkludując: tylko zwycięstwo w Częstochowie i niech nikomu nic innego nie chodzi po głowie.
20 marca 2019, 18:59 / środa
To jest proste! albo my zatrzymamy raków już teraz albo zrobi to dopiero jakiś inter w lidze europy :)
20 marca 2019, 19:04 / środa
@1966

Niestety naszym już powiedzieli... i to zapewne nie jeden raz. ;-)
20 marca 2019, 21:49 / środa
no dobra ale krotka ławka to nie tylko ze komuś się chce czy nie chce zapierdalać co 3 dni... to także kontuzje i co ważniejsze kartki a tych mamy sporo a wykartkowac nas jest bardzo prosto..a brak równorzędnych zmienników (a tak jest) może być kluczowy..a kto lekceważy Raków....nic nie napisze...
21 marca 2019, 23:07 / czwartek
@dg Tak, zawsze wierzę ze bedziemy tak gdzie dziś jesteśmy! Zawsze powtarzałem na tym forum, że te rozgrywki nazywane są ...o Mistrzostwo Polski. Nawet 7-8 lat temu za czasów głodnego Kuchara
Kto lekceważy Raków? ano popatrz na wątek troche wyżej.

@ do niektórych powyżej. Nie dopowiadacie sobie za bardzo (to domena dzisiejszych czasów) Buziek fajnie to napisał, krótka ławka to żadne alibi, to stwierdzenie faktu, który może nam sie odbic czkawką. Moze, ale nie musi. Ale jednak może! i trzeba to wziać pod uwagę, a nie jak coniektórzy myslą że wystarczy zamknąć oczy i zapierdalać na całośc, tylko że po 100- 200 metrach zacznie braknąć tchu i trzeba bedzie przejrzec na oczy.
Tak czy siak, doszlismy do historyczne szansy i obysmy w maju wypili duzo szampana.

TYLKO LECHIA!
22 marca 2019, 08:08 / piątek
Zawodników mamy wystarczająco,najwyżej jakości na tej ławce nie ma.Wypadł tylko Wolski,reszta chyba jednak ma siłę na bieganie a regulamin PZPN nie zabrania biegania z kroplówką w trakcie meczy,no schowaną pod koszulką ,żeby kabelki się nie plątały skoro komuś po 100 metrach braknie tchu.Metrykalnie nie widzę tam 100 latków ,którzy odpowiadaliby takiemu beztlenowemu opisowi.W biegach pomorskich startuje pan o kulach ,bez jednej nogi a nawet jemu brakuje nogi a nie tchu bo z podziwem Pana obserwuję.Nam brakuje na tej ławce jakości a nie ilości,ilość jest odpowiednia.Brak wzmocnień jakościowych to błąd przedsezonowy bo czy sztuka Lewandowski odpowiada np sztuce Nalepy ?W tym widzę problem ale możliwe ,że to anemiki wszyscy i może jak Bjorgen czy ta druga powinni biegać z pompką.No tego to nie wiem ale zaczynam Wam wierzyć,że pomdleją już przed meczem i jedyne trofeum dla piłkarzy to będą renty z ZUS-u za wyczerpanie.Może oldbojami podreperowac skład albo czirliderkami skoro będą padać jak muchy .Czarno to widzę :) Ale co ja tam wiem ,siedzę w kącie koło filara to mało widać ,fb-uka nie mam to g...wiem.
22 marca 2019, 09:23 / piątek
Jeśli jest coś na rzeczy, to widocznie muszą udać się do wód w celu podreperowania nadwątlonych sił
22 marca 2019, 11:49 / piątek
Czy ma ktoś z was info dotyczące biletów ??
22 marca 2019, 19:06 / piątek
Stowarzyszenie Lwy Północy
Szczegóły wyjazdu na mecz z Raków Częstochowa w 1/2 PP zostaną zamieszczone w odpowiednim czasie. Na teraz możemy podać, że na mecz udamy się wszyscy razem!
Prośba do wszystkich, którzy chyba zapomnieli, osoby pracujące w sklepie na Podwalu i na Przymorzu nie zajmują się wyjazdami.
Nie wspierałeś Lechii na obcym stadionie od 6 miesięcy, roku, czy pięciu lat, nie martw się - zasady się nie zmieniły - czy to "zwykły" wyjazd do Niecieczy o tzw. pietruszkę, czy 1/32 PP, czy półfinał - wszystko będzie zawarte w ogłoszeniu.
Tradycyjnie wszystkie odpowiedzi na pytania będą udzielane tylko i wyłącznie podczas zapisów.
24 marca 2019, 01:41 / niedziela
Duchu. Raków jest spoko i szanuję ten klub i jego kibiców. W tym sezonie awansują do ekstraklasy. Będzie Nam miło gościć Ich w Gdańsku. Pucharu Polski nie wygrają, gdyż on jest NASZ!!! Ale ja mam tylko jedną sprawę personalnie do Ciebie. Kiedy uaktualnisz swój kapitalny filmik z dekady Derbów Trójmiasta?.
4 kwietnia 2019, 08:34 / czwartek
Znaczy kluby nie dostaną puli w określonych sektorach do własnej dyspozycji ? "Bilety na finał Pucharu Polski można kupować w cenie 40 zł (I kategoria) oraz 30 zł (II kategoria). Sprzedaż wejściówek odbywać się będzie wyłącznie za pośrednictwem portalu Łączy Nas Piłka. "

odnośnik
4 kwietnia 2019, 08:37 / czwartek
Uzupełnienie - to jest info z zeszłego roku ale link tam prowadzi do zakupów na tegoroczny finał.
8 kwietnia 2019, 07:59 / poniedziałek
9 kwietnia (wtorek):
Jagiellonia Białystok - Miedź Legnica, godz. 18:00, sędzia: Paweł Gil (Lublin).

10 kwietnia (środa):
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk, godz. 18:00, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).
9 kwietnia 2019, 19:54 / wtorek
Jagiellonia rzutem na taśmę zdobywa druga bramkę i jest w finale. Ale z taką grą to oni nie mają czego szukać na Narodowym.
9 kwietnia 2019, 20:01 / wtorek
2 maja to Jagiellonia bedzie miała juz spokój w lidze (w górnej 8 nie bedzie o nic walczyc, w dolnej i tak bedzie miała utrzymanie) iDlatego finał PP bedzie dla nich jedynym ważnym wydarzeniem.

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.324