Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk sobota 18.08.2018, godz. 20.30

strona 1/2

13 sierpnia 2018, 12:21 / poniedziałek
Jedziemy do Zabrza po trzy punkty. Górnik jest w do ogrania jak właściwie wszyscy w tej lidze, wystarczy chcieć, biegać i być skutecznym. Nasza Lechia spisuje się dobrze w tym sezonie i oby tak dalej! Liczy się tylko zwycięstwo!
Pozdrawiam
13 sierpnia 2018, 19:36 / poniedziałek
Oby Sobiech byl juz gotowy do gry.
13 sierpnia 2018, 21:12 / poniedziałek
Sobiech niech najpierw trochę potrenuje z drużyną, która wydaje się na tą chwilę być dobrze zgrana. Trzeba dać szansę Arakowi, z Miedzią zagrał całkiem dobrze. Jestem dobrej myśli przed tym meczem. Tylko zwycięstwo! Ave Lechia!!!
13 sierpnia 2018, 21:46 / poniedziałek
Górnika Zabrze, Górnika Zabrze, w du... grzebie, w gów... babrze
17 sierpnia 2018, 16:39 / piątek
Kuciak - Mladenovic, Chrzanowski/Vitoria, Nalepa, Fila - Łukasik - Haraslin, Kubicki ,Lipski, Mak - F.Paixao

Nie dawałbym drewnianego na prawej obronie Nunesa i mimo wszystko Maka na skrzydło, a Flavio do ataku. Arak może później wejść z ławy.
Ciekawe czy Rudi zdecyduje się wstawić Stevena zamiast Augustyna czy może puści młodego Chrzanowskiego?
2:1 dla Lechii :)
17 sierpnia 2018, 21:10 / piątek
wygramy 1:0 po przewrotce Łukasika!

TYLKO LECHIA!
18 sierpnia 2018, 10:31 / sobota
Podobno Sobiech jest już gotowy do gry - nie powiem, bym nie był ciekaw, co tak naprawdę pokaże, aczkolwiek jestem sceptycznie do niego nastawiony. Mam nadzieję, że przy dobrym wyniku zadebiutuje też nasz Indonezyjski wynalazek.
18 sierpnia 2018, 16:06 / sobota
Mam szczerą nadzieję, że Łukasik nigdy nie strzeli gola z przewrotki... już byśmy Cygnusa na forum nie zobaczyli... zszedłby chłop na zawał z tej adrenaliny... ja pewnie też. ;-)
18 sierpnia 2018, 20:29 / sobota
Poratuje ktoś linkiem do transmisji ?
18 sierpnia 2018, 20:34 / sobota
18 sierpnia 2018, 20:35 / sobota
instalujesz rozszerzenie VPN np. na firefoxie odnośnik i potem odnośnik
18 sierpnia 2018, 20:53 / sobota
Fila :)
18 sierpnia 2018, 21:04 / sobota
0:2 !! :)
Fajnie, że nie przeszli do obrony
18 sierpnia 2018, 21:05 / sobota
Wiadomo coś jak z chłopakiem który wypadł?
18 sierpnia 2018, 21:07 / sobota
Dobrze to wygląda! Fila daje radę.
18 sierpnia 2018, 21:10 / sobota
I tak trzymać!
Tylko Lechia!
18 sierpnia 2018, 21:15 / sobota
Rudy powie chłopakom, żeby mniej faulowali.
18 sierpnia 2018, 21:21 / sobota
Panowie,rewelacyjna.
18 sierpnia 2018, 21:21 / sobota
Jak tak dalej pójdzie to skończymy w 10 czy 9. Jedna połowa - 5 kartek. Za tydzień nie będzie komu grać.
18 sierpnia 2018, 21:26 / sobota
Kornel dzięki za link do transmisji.
Niezła jakość i bez zacinek.
18 sierpnia 2018, 21:32 / sobota
W końcu oglądam Lechię która walczy!
18 sierpnia 2018, 21:34 / sobota
Dopiero połowa, a sędzia już mnie wkurwia. Tak asymetrycznego kartkowania to ja chyba nigdy nie widziałem.

Górnik: 0
Lechia: 5

Widać, jaki mają na nas pomysł. Mazowiecki ZPN nawiasem mówiąc.
18 sierpnia 2018, 21:45 / sobota
Brawo My!! Jest walka, zaangażowanie, mądrość boiskowa. Brawo drużyna, brawo Stokowiec. Oby tak dalej.

Filuś brameczka. Pięknie.

A My Swoje !!!
18 sierpnia 2018, 21:58 / sobota
Wszyscy grają dobrze ale to co gra młody Fila to ja jestem w szoku.
18 sierpnia 2018, 22:09 / sobota
Fila od momentu pierwszego kontaktu z piłka pokazał chyba, ze zasługuje na pierwszy skład, nie wiem jak Wy ale ja to jakoś poczułem ;)
18 sierpnia 2018, 22:13 / sobota
Utrzymać wynik i świętować. Niech żyje Lechia! :)
18 sierpnia 2018, 22:25 / sobota
kacper-BKS niestety słabo to wygląda z informacji odnośnik
18 sierpnia 2018, 22:29 / sobota
Brawo Lechia brawo team wyjazdowy :) to co się dzieje w sensie jak gra ta drużyna to coś czego nie da się porównać do zeszłego sezonu. Brawo brawo i jeszcze raz brawo dla piłkarzy jak i kibiców. Zdrowia dla wszystkich i szczesliwego powrotu. Tylko BKS
18 sierpnia 2018, 22:32 / sobota
Bardzo dobry mecz Lechii. Myślę że za wcześnie jeszcze wyciągać wnioski czy Fila zastąpi Stolarskiego, ale dziś zagrał bardzo dobrze i dojrzale. Cały zespół zasłużył na pochwały za walkę i nieustępliwość. Górnik wcale nie grał źle, ale w bramce znowu stał Kuciak - brawo!
Martwi wykartkowanie Nalepy, więc znowu zestawienie obrony na następny mecz będzie wyzwaniem.
18 sierpnia 2018, 22:42 / sobota
walka walka jak jest walka to są kartki ale tego czarno-żółtego to nieźle popierdoliło...
18 sierpnia 2018, 22:45 / sobota
Ja pierdol.. Trzymaj się Brachu.
18 sierpnia 2018, 22:46 / sobota
Zgadzam się, ilość kartek przesadzona. No ale takich mamy sędziów...
18 sierpnia 2018, 22:51 / sobota
No, panowie... czapki z głów. Myślałem, że tamci nas rozniosą w drugiej połowie, bo my wciąż mamy siły niestety tylko na pierwszą. Ale nawet w miarę niegłupio grali. Wspaniały nasz sukces.
18 sierpnia 2018, 22:58 / sobota
Na szybko:

- Karol (prowadzony przez trenerów takich jak Stokowiec i z dala od takich jak kunktator z "Czykago") to będzie dobry piłkarz... zmiana zrozumiała, bez Augustyna i Nalepy będzie miał sporo roboty w Szczecinie;
- Szkoda, że piłka nie wpadła bezpośrednio z rzutu wolnego Lipskiego... po okresie strasznego kopania się po czole Patryk zasłużył na taką nagrodę;
- Haraslin-Mladenovic to najlepsza lewa strona w lidze;
- takich Jakubików powinno się (po uprzednim wyeliminowaniu) utylizować... zwrócił ktoś może uwagę, jak po każdym "żółtku" spoglądał gdzieś na trybunę honorową (przypadków nie ma, są tylko znaki)?

PS: Najserdeczniejsze życzenia powrotu do zdrowia dla pechowego brata po szalu... i jak najwięcej siły psychicznej na potem. Niesamowity dramat.
18 sierpnia 2018, 23:02 / sobota
Wykonali swoją robotę i tyle. Powinni wygrać więcej. No i Kuciak parę razy dupę nam uratował. Ale drużyna ma potencjał. Jeżeli Wolski dojdzie do zdrowia i formy, Sławkowi przestanie odbijać, Egy przyzwyczai się do polskiego futbolu i załatwi finansowanie :) to mamy szansę nieźle namieszać w tej słabszej niż luksemburska lidze.
18 sierpnia 2018, 23:19 / sobota
Zaczyna to wreszcie wyglądać .Bałem się o ten mecz ale widzę powtarzalność w coraz lepszym stylu.Na dodatek nie ważne kto gra i kto wchodzi z ławki.
Jak nie Flavio to Arak Fila Lipski .Druga połowa o dziwo na spokoju bez obrony Częstochowy.Wiadomo że sytuacje Górnik jakieś tam miał ale Kuciak 2-3 akcje nam wybronił.Przewiduje w 10 kolejce zastąpi go Almerović ze względu na 4 kartki.
Zbieramy te kartki na potęgę (notabene Fila dziś nie powinien jej dostać -trafił w piłkę) ale wynik znów na zero z tyłu.
Kadra bardzo wyrównana w zasadzie na każdą pozycję po 2 dobrych graczy jak na naszą kopaną.
Jak wróci Wolski Peszkin -z czystą głową i Egi + Michalak i Sobiech to można powalczyć na dwóch frontach.Wisła w PP jest do przejścia.
18 sierpnia 2018, 23:24 / sobota
Kolego, trzymaj sie!! Cala Lechia zawsze razem!!
18 sierpnia 2018, 23:28 / sobota
Lechia pokonała dzieci plus angulo. Ewidentnie kasa nie weszła na konto.
18 sierpnia 2018, 23:41 / sobota
Tylko wykartkuja nas h... Zwarszawki.Tylko nasze faulle to kartki Zabrze 14 fauli nic my 8 kartek ,trzeba pilnowac by leglej nie odskoczyc
18 sierpnia 2018, 23:41 / sobota
Fila pierwszy skład
19 sierpnia 2018, 01:12 / niedziela
Kilka spostrzeżeń, nawet nie tyle po meczu, co po tych kilku kolejkach:

1. Mamy trenera, nawet jeśli rudego. I to ponoć naprawdę dobrego. Pracując w klubie piłkarskim i poznając środowisko, nagle człowiek się dowiaduje wielu rzeczy. No więc jedną rzecz wszyscy przyznają: "Stoki za jakiś czas będzie topowym trenerem w lidze".

2. Po długim, bardzo długim urlopie, wrócił do nas Duszan. Kurwa, Duszan, ależ nam Ciebie brakowało.

3. Mladenowić jednak umie grać w piłkę. I to naprawdę dobrze.

4. Vitoria, Augustyn i Nalepa również, a to już naprawdę szok.

5. Mimo wszystko szkoda Stolarskiego, ale jeśli zastąpi go Fila, to jestem za. Pomijam fakt, że to pierwszy od lat gdańszczanin w Lechii i pierwszy od lat wychowanek. On jest po prostu zajebisty. Szkoda, że mu nie zaliczyli gola.

6. Lipski odpalił, choć z pewnością nie jest to jeszcze to, na co liczymy. Niemniej jak wróci Wolski, to będziemy mieli naprawdę kapitalną rywalizację na tej pozycji.

7. Ja nie wiem, co tam się Marco odjebało w głowie, ale Flavio najwyraźniej nie podziela jego opinii o Stokowcu. Co więcej, od kiedy odszedł Marco, Flavio wyraźnie odżył.

8. Mak ma potencjał, ale wciąż jeszcze nie pokazuje tego, na co go stać. Sobiech nie powinien dziś wyjść. Jeszcze nie jest gotowy.

9. Kto by pomyślał jescze niedawno, że Łukasik będzie tak pewnym grajkiem? Razem z Kubickim robiąnaprawdę świetną robotę.

10. Lewandowski grał dziś tylko chwilę, ale widać, że jest w zupełnie innej kondycji, niż w zeszłym sezonie. Robi nam sie bardzo wartościowa ławka. W ogóle Lechia zapierdala aż miło.

11. Arak trochę lepiej, niż ostatnio. Tylko ostatnio strzelił gola, a tym razem nie. Trzeba mu się przyglądać. Może się okazać, że wielu skreśliło go zbyt wcześnie.

12. No a Haraslin z pewnością wkrótce wypłynie gdzieś w świat. Tyle nie tam, gdzie Stolar.

Miałem dziś naprawdę wspaniały wieczór.
19 sierpnia 2018, 09:39 / niedziela
Duchu, z całym szacunkiem dla Ciebie, ale pierwszy punkt powinien brzmieć : Mamy trenera KROPKA ( rudy po prostu nie wypada ), Po co obrażać, skoro facet robi nam świetną robotę, układając ten bajzel po swojemu. I to z jakim efektem i korzyścią dla nas. Z resztą się zgadzam w 100 % !
19 sierpnia 2018, 10:32 / niedziela
Brawo Trener,Piłkarze i Ekipa wyjazdowa. Widać, że można z tych zawodników sklecić coś naprawdę fajnego. Po raz pierwszy od pierwszej do ostatniej minuty nie obawiałem się o wynik.
Straszne nieszczęście dopadło jednego z braci, życzę Ci chłopie wytrwałości i siły w najbliższym jak i dalszym życiu. Cała Lechia zawsze razem.

Wątek choć tak krótki czyta się wybornie
19 sierpnia 2018, 10:44 / niedziela
Największe pokłony należą się Stokowcowi.
Mamy trenera. W końcu.
Reszta jest tylko konsekwencją pracy.
Karol Fila - przykład na to, że nie trzeba sledzic watku "transfery", tylko poszukać w " zanadrzu".

Pzdr
19 sierpnia 2018, 11:11 / niedziela
Myślę, że przydała by się jakaś zrzutka dla poszkodowanego chłopaka. Dojście do siebie nie będzie łatwe i tanie. Wiem, że Lwy mają dosyć zajęć, ale z drugiej strony są najbardziej wiarygodni. Dajcie znać jak coś będzie ogarnięte.

Za Lechię, za BKS!
19 sierpnia 2018, 12:16 / niedziela
Czekając na wiatr co rozgoni... Dariusz1991 - zakładaj następny wątek.
19 sierpnia 2018, 21:03 / niedziela
LechiaLublewo

Przecież to żadna obraza. Raczej nasmiewam się z tego, że dla niektórych rudy=zły. Stokowiec robi robotę. To po prostu widać. Acz dodam, że wcale nie jest tak kolorowo, jakby się zdawało. Jeśli ktoś myśli, że on jest w klubie zupełnie niezawisły, to niestety bardzo się myli.
19 sierpnia 2018, 22:09 / niedziela
To teraz chcą nam jeszcze Mladevica wykartkować. Wg liga+ ekstra sytuacją z meczu powinna zająć się komisja ligi. Umknęło mi to w czasie meczu, Mladenovic uderzył w twarz jedengo z piłkarzy Górnika.
19 sierpnia 2018, 22:13 / niedziela
Według Legia+ Extra Brachu... ;-)
19 sierpnia 2018, 22:21 / niedziela
No racja, tak się zagotowałem, że ze złości komplement im zajechałem. Banda łbów jebanych.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.440