Gdańsk: piątek, 19 października 2018
FORUM
Podstrony:

Piotr Stokowiec

strona 1/1

1

18 sierpnia 2018, 22:56 / sobota
Było już, że musi odejść, było, że musi zostać.
Prawda jest taka, iż zrealizował cel w zeszłym sezonie ( utrzymanie ) a w chwili obecnej to już 5-ty mecz bez porażki. Włączając końcówkę zeszłego sezonu - osiem spotkań.
Może gra nie powala na kolana, ale jest skuteczna. Bez kilku podstawowych zawodników dwóch ostatnich sezonów, wprowadzając młodzież, udowadnia, iż da się te klocki poukładać. 11 punktów po 5 kolejkach.
Brawo Panie Trenerze.
18 sierpnia 2018, 23:07 / sobota
Tak jak piszesz, nie ważne kto gra, każdy trzyma poziom, do tego Sopoćko, Fila, reaktywacja Kuciaka i Mladenovica, brawo Panie trenerze.
18 sierpnia 2018, 23:15 / sobota
Widać, że zespół walczy i zostały wprowadzone zasady, których muszą przestrzegać. To i widocznie lepsze przygotowanie fizyczne niż ostatnio przynosi efekty. Nie trzeba być wirtuozem, wystarczy porządnie biegać i ustawiać by wygrywać. Bardzo dobra robota Trenerze!
18 sierpnia 2018, 23:16 / sobota
To prawda Trener to TRENER.... gratulacje Panie Trenerze za dotychczasową prace !!
19 sierpnia 2018, 05:33 / niedziela
Wszystko super
Pan trener Stokowiec , pokazuje ze mozna...
Gdyby ktos , dwa miesiace temu , powiedzial mi ze nie zagra Augustyn I Nalepa Powiedzialbym...a chuj mnie to obchodzi Dzis , majac na mysli kolejny mecz , szkoda mi
O Fili...tak naprawde dopiero wczoraj pelnoprawnym debiutancie , szacun za decyzje
Tak w skrytosci mialem swoje marzenie by ten chlopak , a nie Nunez mial zastapic Stolarskiego...I tu wg mnie tkwi to najwazniejsze
Do kiedy trener , ktory jak widac , ogarnia , ma wizje , bedzie niezalezny
Prawdziwy debiut Fili , zreszta super , pokazuje gdzie jestesmy..
Wczoraj Stolar , za chwile Lukas , pewnie inni
Jakby ta kurwa mandziara juz nic nie robila , naprawde nic , niech da tej pralni pieniedzy odpoczac do czerwca przyszlego roku...to w tej slabiutkiej lidze moze naprawde byc ciekawie
Ku uciesze wielu , a I pamieci mnostwa swietnych naszych Braci , dopingujacych nas z Bialo - Zielonego sektora Niebo
Mandziara , ty kurwo...wiesz co
24 sierpnia 2018, 20:56 / piątek
Ktos w innym wątku napisał ze Stokowiec nie chce Sławka w drużynie odnośnik wideo TVP.
29 sierpnia 2018, 20:45 / środa
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto- ekstraklasa/lechia-gdansk/piotr-stokowiec-odmienil -lechie-gdansk-dzieki-temu-klub-jest-na-szczycie/3 sqrnm8

i w końcu przyjemnie się czyta
29 sierpnia 2018, 20:48 / środa
odnośnik

poprawiony link
31 sierpnia 2018, 13:02 / piątek
31 sierpnia 2018, 17:36 / piątek
Kto czyta zdechło - sam sobie szkodzi.

Jak już tak bardzo chcesz się podzielić fascynującą zawartością z tego jakże szanownego medium - wrzuć tekst, bo duża grupa użytkowników tego forum nie nabija licznika łysiejącemu Krzysiowi i jego trupie.
31 sierpnia 2018, 18:54 / piątek
Ale trzeba przyznać, że ostatnio to tam dużo Lechię chwalili, bez szydery
Tylko Lechia!
31 sierpnia 2018, 19:08 / piątek
No no :D Dwóch wychowanków od pierwszej minuty z Koroną :) Brawo Panie Trenerze.
31 sierpnia 2018, 19:28 / piątek
I Wunderwaffe z Sumatry na ławce w końcu... ;-)
1 września 2018, 23:15 / sobota
Egy nie wszedł na boisko #Stokowiec out :) a tak serio to co rudy102 zrobił z naszymi grajkami to jest aż nie do uwierzenia grają tak jakby dostali wypłaty za kilka miesięcy do przodu
2 września 2018, 11:51 / niedziela
Jestem tu nowy. Witam Wszystkich i Pozdrawiam Biało Zieloną Rodzinę. Oby nie zapeszyć pisząc kolejną mowę pochwalną pod adresem naszego trenera i drużyny. Jednak to co dokonał z naszymi grajkami to prawdziwy szok, tchnął w nich drugie życie i wiarę w to co robią. Grają na maxa i nic nie odpuszczają. Nie przypominam sobie tak grającej Lechii z ostatnich lat. Oby to trwało jak najdłużej,....
13 września 2018, 22:08 / czwartek
Gratuluję TRENERA MIESIĄCA Panie Piotrze! Tak trzymać.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018