Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
FORUM
Podstrony:

Piotr Stokowiec

strona 1/2

18 sierpnia 2018, 22:56 / sobota
Było już, że musi odejść, było, że musi zostać.
Prawda jest taka, iż zrealizował cel w zeszłym sezonie ( utrzymanie ) a w chwili obecnej to już 5-ty mecz bez porażki. Włączając końcówkę zeszłego sezonu - osiem spotkań.
Może gra nie powala na kolana, ale jest skuteczna. Bez kilku podstawowych zawodników dwóch ostatnich sezonów, wprowadzając młodzież, udowadnia, iż da się te klocki poukładać. 11 punktów po 5 kolejkach.
Brawo Panie Trenerze.
18 sierpnia 2018, 23:07 / sobota
Tak jak piszesz, nie ważne kto gra, każdy trzyma poziom, do tego Sopoćko, Fila, reaktywacja Kuciaka i Mladenovica, brawo Panie trenerze.
18 sierpnia 2018, 23:15 / sobota
Widać, że zespół walczy i zostały wprowadzone zasady, których muszą przestrzegać. To i widocznie lepsze przygotowanie fizyczne niż ostatnio przynosi efekty. Nie trzeba być wirtuozem, wystarczy porządnie biegać i ustawiać by wygrywać. Bardzo dobra robota Trenerze!
18 sierpnia 2018, 23:16 / sobota
To prawda Trener to TRENER.... gratulacje Panie Trenerze za dotychczasową prace !!
19 sierpnia 2018, 05:33 / niedziela
Wszystko super
Pan trener Stokowiec , pokazuje ze mozna...
Gdyby ktos , dwa miesiace temu , powiedzial mi ze nie zagra Augustyn I Nalepa Powiedzialbym...a chuj mnie to obchodzi Dzis , majac na mysli kolejny mecz , szkoda mi
O Fili...tak naprawde dopiero wczoraj pelnoprawnym debiutancie , szacun za decyzje
Tak w skrytosci mialem swoje marzenie by ten chlopak , a nie Nunez mial zastapic Stolarskiego...I tu wg mnie tkwi to najwazniejsze
Do kiedy trener , ktory jak widac , ogarnia , ma wizje , bedzie niezalezny
Prawdziwy debiut Fili , zreszta super , pokazuje gdzie jestesmy..
Wczoraj Stolar , za chwile Lukas , pewnie inni
Jakby ta kurwa mandziara juz nic nie robila , naprawde nic , niech da tej pralni pieniedzy odpoczac do czerwca przyszlego roku...to w tej slabiutkiej lidze moze naprawde byc ciekawie
Ku uciesze wielu , a I pamieci mnostwa swietnych naszych Braci , dopingujacych nas z Bialo - Zielonego sektora Niebo
Mandziara , ty kurwo...wiesz co
24 sierpnia 2018, 20:56 / piątek
Ktos w innym wątku napisał ze Stokowiec nie chce Sławka w drużynie odnośnik wideo TVP.
29 sierpnia 2018, 20:45 / środa
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto- ekstraklasa/lechia-gdansk/piotr-stokowiec-odmienil -lechie-gdansk-dzieki-temu-klub-jest-na-szczycie/3 sqrnm8

i w końcu przyjemnie się czyta
29 sierpnia 2018, 20:48 / środa
odnośnik

poprawiony link
31 sierpnia 2018, 13:02 / piątek
31 sierpnia 2018, 17:36 / piątek
Kto czyta zdechło - sam sobie szkodzi.

Jak już tak bardzo chcesz się podzielić fascynującą zawartością z tego jakże szanownego medium - wrzuć tekst, bo duża grupa użytkowników tego forum nie nabija licznika łysiejącemu Krzysiowi i jego trupie.
31 sierpnia 2018, 18:54 / piątek
Ale trzeba przyznać, że ostatnio to tam dużo Lechię chwalili, bez szydery
Tylko Lechia!
31 sierpnia 2018, 19:08 / piątek
No no :D Dwóch wychowanków od pierwszej minuty z Koroną :) Brawo Panie Trenerze.
31 sierpnia 2018, 19:28 / piątek
I Wunderwaffe z Sumatry na ławce w końcu... ;-)
1 września 2018, 23:15 / sobota
Egy nie wszedł na boisko #Stokowiec out :) a tak serio to co rudy102 zrobił z naszymi grajkami to jest aż nie do uwierzenia grają tak jakby dostali wypłaty za kilka miesięcy do przodu
2 września 2018, 11:51 / niedziela
Jestem tu nowy. Witam Wszystkich i Pozdrawiam Biało Zieloną Rodzinę. Oby nie zapeszyć pisząc kolejną mowę pochwalną pod adresem naszego trenera i drużyny. Jednak to co dokonał z naszymi grajkami to prawdziwy szok, tchnął w nich drugie życie i wiarę w to co robią. Grają na maxa i nic nie odpuszczają. Nie przypominam sobie tak grającej Lechii z ostatnich lat. Oby to trwało jak najdłużej,....
13 września 2018, 22:08 / czwartek
Gratuluję TRENERA MIESIĄCA Panie Piotrze! Tak trzymać.
11 listopada 2018, 14:16 / niedziela
Pół sezonu za nami, Lechia liderem, tylko dwie porażki. Potrafimy wygrywać, gdy nam nie idzie, potrafimy pewnie dowieźć jednobramkowe zwycięstwo, bez obrony Częstochowy. Kolor włosów Trenera to żywe złoto :)
12 listopada 2018, 09:27 / poniedziałek
Połowa rundy za nami jesteśmy liderem. Brawo panie Trenerze!! Tym bardziej że latem z bardzo słabej drużyny jeszcze kilku piłkarzy odeszło (Oliveira, Stolarski, Sławczew i praktycznie też Peszko). Doszedł w zasadzie tylko Kubicki gdyż pozostali jak Sobiech, Alomerovic czy Michalak nie mają jeszcze wielkiego wpływu na grę drużyny. Drużyna gra skutecznie, biega i walczy a to w ekstraklapie jest najważniejsze.
12 listopada 2018, 10:06 / poniedziałek
Pan Stokowiec to gość, który ma charakter i klasę, a przy tym wszystkim jest wielkim fachowcem. Oby mendziara nie zepsuł jego pracy i wysiłków. W przerwie zimowej żadnych ubytków i co najmniej 1 wartościowy obrońca po stronie nabytków.
12 listopada 2018, 10:51 / poniedziałek
Sie ma słuchajcie oddam login Cebula na lidze betonów. Drugie miejsce w tabeli wszechczasów, najwięcej trafionych wyników , 3 miejsce w obecnej rozgrywce. W pakiecie dostaniesz statystyki ponieważ przez wiele dni byłem liderem wszechczasów i wielokrotnie wygrywałem sezon. pisz wolne.miasto@wp.pl
12 listopada 2018, 10:55 / poniedziałek
A dorzucisz kod do fifa?
12 listopada 2018, 10:58 / poniedziałek
Brawo trenerze! Mam nadzieje, ze Twoje kody beda dzialaly jak najdluzej!
12 listopada 2018, 17:53 / poniedziałek
Cebula, dlaczego chcesz oddać login ? Przechodzisz na forumową emeryturę ?
12 listopada 2018, 21:13 / poniedziałek
@castorp - jeden ubytek jest raczej pewny, niestety.
23 listopada 2018, 14:06 / piątek
Piotr Stokowiec; wczorajszy wywiad dla kanału „Sport” na youtube

odnośnik
29 listopada 2018, 21:27 / czwartek
Całkiem fajny i ciekawy artykuł o naszym trenerze. Dobre wzorce czerpał w początkach swojej pracy trenerskiej.
odnośnik
30 listopada 2018, 23:18 / piątek
Modlę się za wyniki reprezentacji coraz bardziej martwi się o naszego trenera Boże zachowaj
3 grudnia 2018, 08:36 / poniedziałek
https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto- ekstraklasa/lechia-gdansk/antoni-bugajski-po-kolej ce-piotr-stokowiec-jak-wyrzut-sumienia/40hr5gz
3 grudnia 2018, 08:54 / poniedziałek
Powyższy link poprawnie wklejony:
odnośnik
18 grudnia 2018, 17:48 / wtorek
Tu coś o naszym trenerze odnośnik
19 grudnia 2018, 11:26 / środa
Zaczyna się łapanie wszelkich sposobów żeby narobić gnoju wokół Lechii. Zaraz jeszcze Peszko wyleje gorzkie żale na zdechło.pl, bo przecież cała jego kariera to pełen profesjonalizm tylko Stokowiec mu zniszczył rozwój...
19 grudnia 2018, 16:34 / środa
Stokowca bronią wyniki - w tym sezonie zdobył już 39 pkt. (+Górnik) prawie tyle co przez cały zeszły sezon - de facto Lechia 2016/2017 (m.in. z Marco, Krasiciem, Peszkinem) zdobyła ich 40 (-1 pkt. obciążający konto mendziary).

W ubiegłym sezonie od defensywy Lechii była gorsza jedynie Nieciecza, w tym roku jesteśmy najlepsi i pod tym względem w całej lidze.

Gdański stadion to też obecnie twierdza nie zdobycia - bez porażki, już 21 pkt zdobytych (w ubiegłym całym sezonie tylko 19 pkt.)
19 grudnia 2018, 17:11 / środa
I bardzo dobrze że Stokowiec ich poodsuwał od drużyny. Ile warci byili Krasic, Wojtkowiak czy Wawrzyniak to pokazali w zeszłym sezonie, a od tamtego czasu lat im nie ubyło. W pełni popieram jego działania. W szatni musi rządzić trener a nie tak jak do tej pory pseudopiłkarze. Jak komuś się to nie podoba tak jak Peszce to niech wypierdala, nikt tu za nim płakać nie będzie. Albo gwiazda chowa swoje ego i gra dla drużyny albo wypierdalać.
20 grudnia 2018, 02:57 / czwartek
"Nie rozumiem dlaczego Stokowiec nie okazał szacunku mi i mojej karierze."

Milos... za zasługi, to się na Powązkach leży... jest szansa na zajebistą kwaterę, ale miejsce tylko 3 dni ważne... trzeba by się pospieszyć!
21 grudnia 2018, 21:55 / piątek
Twitter T_Galinski
Piotr Stokowiec o wywiadzie Milosa Krasicia udzielonemu @s_staszewski.
- Zawsze miałem z nim dobry kontakt, ale Milos miał jedną przypadłość. Miał uczulenie na pot.

Makao i po makale :)
21 grudnia 2018, 22:09 / piątek
mmkk - trafnie żeś to chłopie podsumował.
22 grudnia 2018, 11:48 / sobota
Niewiem gdzie wrzucić tego posta:

https://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/lotto- ekstraklasa/lechia-gdansk/lechia-gdansk-adam-mandz iara-jestesmy-jak-ferrari-z-silnikiem-fiata-pandy/ 0rwfg7g

Wywiad z Mendziarą, jest o wszystkim, o Stokowcu też :)
22 grudnia 2018, 12:19 / sobota
Poprawnie wklejony powyższy link:
odnośnik
3 lutego 2019, 10:46 / niedziela
Gratulacje dla TRENERA ROKU !!!!
26 kwietnia 2019, 09:17 / piątek
" My nie mamy presji, chyba że tę pozytywną. My nic nie musimy. Nawet, gdybyśmy już wszystko przegrali, nie dam sobie wmówić, że ten sezon przespaliśmy. My możemy tylko zyskać. Chcemy wygrać jeszcze więcej, zrobić psikusa. Nie patrzymy na to, co możemy stracić, a próbujemy mile zaskoczyć, sięgnąć szczytów, osiągnąć historyczny sukces " - m.in. tak Piotr Stokowiec mówił na pomeczowej konferencji prasowej w Szczecinie.

WYGLĄDA MI NA TO, ŻE PAN TRENER CHŁODZI WSZYSTKIM GŁOWY, MAJĄC JEDNAK CHYTRY PLAN NA PODWÓJNĄ KORONĘ.
NA PEŁNEJ KURWIE DO SAMEGO KOŃCA ! PO TYTUŁ I PUCHAR !
26 kwietnia 2019, 10:26 / piątek
Pewnie, ze chłodzi. Trener juz jest wygranym tego sezonu! W jakim stanie objął Lechie i gdzie ja doprowadził w tak krótkim czasie. Sezon patrzac od strony zarzadu jest już duzo powyżej oczekiwań. Miał być powolny projekt, spokojnego budowania drużyny niskim budżetem a sa europejskie puchary i wielkie szanse na dublet! Chwilo trwaj!
26 kwietnia 2019, 20:49 / piątek
Piotrek, chociaz wiem, ze do konca nie odpuscisz juz teraz dziekuje Tobie za ten sezon. Brawo Trenerze!
27 kwietnia 2019, 00:33 / sobota
podium MP i finał PP juz osiagnał wiecej niż Kafarski Moniz i cała reszta razem wziętych przez ostatnia dekadę a to nie koniec
28 kwietnia 2019, 22:51 / niedziela
Panie Piotrze, Pan jest bardzo fajnym gościem. Moc pozdrowień!
29 kwietnia 2019, 00:41 / poniedziałek
Panie Piotrze,Pan sie nie boi,dzis cala Lechia za Panem stoi...
29 kwietnia 2019, 12:16 / poniedziałek
Dokładnie, mam nadzieję, że Pan Trener dostanie od nas oklaski i zostanie głośno skandowane jego nazwisko. Zarówno w Warszawie jak i u siebie w domu w ostatnim meczu ligowym z Jagą.
21 maja 2019, 16:47 / wtorek
Piotrkowi chyba słońce przygrzało za mocno albo jeszcze nie wytrzeźwiał:

" - Nie jestem zadowolony z końcówki, ale patrzę na niego całościowo. Nie chcę mówić, że coś nam uciekło, bo uważam, że w tym sezonie nie zasłużyliśmy na mistrzostwo. Nie jesteśmy na nie gotowi. I powiem wprost: myślę, że mogłoby nam nawet zaszkodzić - mówi trener Lechii. "
21 maja 2019, 17:10 / wtorek
Przeczytales weszlo i masz juz opinie? Tutaj masz jeszcze dalsza czesc jego wypowiedzi.

"Byłoby to na wyrost. Nie chcę, by nam się coś udawało, tylko żebyśmy na to zasłużyli. By zdobyć tytuł, musimy grać lepiej, bardziej kontrolować mecze."

I jakos mi to wyglada na realna ocene sezonu, a nie skutek wysokich temperatur...
21 maja 2019, 20:09 / wtorek
Gdybyśmy rzutem na taśmę załapali sie do pierwszej ósemki w tym sezonie, potem zajęli 3 miejsce a PP przegrali po karnych w finale to k...wa wszyscy by piali z zachwytu jak to Stokowiec odmienił drużynę. Chłop ma rację i realnie ocenia sytuację. Dlatego osiągnął to, co osiągnął. Zobaczymy gdzie za rok będzie Piast a gdzie Lechia.
21 maja 2019, 21:28 / wtorek
Radze przeczytać lub wysłuchać całą wypowiedz....jest jak najbardziej rozsądna i sensowna....
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.225