Gdańsk: czwartek, 13 grudnia 2018
FORUM
Podstrony:

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, sobota 15.09.2018 godz.20.30

strona 1/3

1 września 2018, 22:11 / sobota
Tym razem czeka nas wyjazd do Krakowa po trzy punkty. Utrzymujemy się na szczycie tabeli, gdzie jest nasze miejsce. Ukochana Lechia prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze! Wisła gra po swojemu, jednak to MY zabieramy punkty do Gdańska. Liczy się tylko zwycięstwo!
Pozdrawiam
2 września 2018, 12:13 / niedziela
Szykuje sie nudny mecz. Jakoś specjalnie dobrze z Koroną nie zagralismy, Wisła ze Ślaskiem tez nic nie pokazała. Nie mniej, to my sie lepiej zaprezentowalismy. Wydaje sie ze 3 pkt dla nas, po nudnym 0;1
2 września 2018, 15:34 / niedziela
Nudne to może być spotkanie szparki z Realem w finale LM, ale nie mecz Biało-Zielonych.
2 września 2018, 17:43 / niedziela
Dokładnie! Jak mecz Lechii może być nudny? Poza tym jesli mecz 1 i 2 drużyny w lidze moze byc nudny to co powiedziec o reszcie spotkań? Myśle ze zero jedynkowy świat nie nadaje sie do opisu meczów Lechii.

Bedzie ciężko ale gol Łukasika rozstrzygnie losy meczu na naszą korzyść.
Tak poważnie, to ciężko powiedziec jak potoczą sie losy spotkania, ta przerwa na reprę różnie wpływa na formę drużyn.

TYLKO LECHIA!
2 września 2018, 18:26 / niedziela
Hit kolejki zapowiada się niezwykle ciekawie. Drugi mecz z rzędu za 6 punktów. Lider i vice to drużyny na największym gazie, kolejny rekord historyczny do ustanowienia w postaci 5 zwycięstw z rzędu w ekstraklasie. Motywacji nie zabraknie naszym piłkarzom, ich postawa do tej pory jest przykładem dla reszty ekstraklasy. Myślę, że nasz złoty trener powinien jakoś taktycznie zaskoczyć przeciwnika, no zobaczymy jak te szachy rozegra Stokowiec. Jak nie należy grać z Wisłą pokazał ostatnio Śląsk, pyry i Górnik. Ondrasek tym razem bez trafienia a najlepszy bramkasz ekstraklasy Dusan Kuciak zachowa czyste konto.
Do zdobycia pozostało jeszcze 90 punktów. Do Gdańska Lechia przywiezie 3 z nich po dubletach Araka i Flavio.
2 września 2018, 19:47 / niedziela
otoż cygnus jesli cos w ekstraklasie zapowiada sie na ciekawy mecz to mozna smialo z góry założyc że taki nie bedzie:)
2 września 2018, 20:13 / niedziela
Widzę że zabłysła kolejna " gwiazda " tego forum
Aż boję się się pomyśleć , co będzie dalej , jeśli nie zaczniemy wszystkich lać minimum po 4-0
Chyba będzie trzeba , z nudów , przerzucić się na kręgle
O ja pierdolę...kolejny wynalazek zero jedynkowy
2 września 2018, 20:34 / niedziela
Wynalazek wychowany na weszło i meczach barcelony na soccer live . Czytający portal Stanowskiego i inne "opiniotwórcze" stronki.
Jak gra Lechia to zawsze mam podwyższone ciśnienie i spore nerwy. Ale to chyba domena ludzi będących z Lechią na dobre i złe.
2 września 2018, 20:35 / niedziela
Napiszę zero-jedynkowo. Nigdy żaden mecz Lechii nie bedzie dla mnie nudny. Nigdy.
Jeśli tego nie zrozumiesz to możesz zakończyc "działalność" na forum kibiców LECHII.

TYLKO LECHIA!
2 września 2018, 21:09 / niedziela
Dajcie sobie spokój.
Zerojedenzerojeden założył konto parę dni temu.
Może wcześniej się nudził na innym forum.
2 września 2018, 21:21 / niedziela
123 01 wypierdalaj z madrasciami zero jedynkowymi
2 września 2018, 23:42 / niedziela
Cygnus szkoda prqdu. Skoro on patrzy na mecz Lechii jak na kolejny mecz w ekstaklasie to sprawa jest jasna. Widz który nigdy nie zrozumie tego co napisałeś, a co wielu tutaj i nie tylko tutaj obecnym jest znane od dawna.

Ja kocham Lechię...lalala lala la!
3 września 2018, 13:43 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
3 września 2018, 14:17 / poniedziałek
A ja zawsze myślałem, że to forum kibicowskie i mendy/trolle/MWZPO nie mają tu po co wchodzić.
3 września 2018, 14:28 / poniedziałek
3 września 2018, 14:37 / poniedziałek
Jeszcze zapomniałeś o SPPZKP CI TEŻ NIE MAJĄ WSTĘPU.
3 września 2018, 14:50 / poniedziałek
Fajne jest to, że w przerwie na repre nasi będą grać, bo sparingu + rezerwy. Mimo wszystko w przeciwieństwie do poprzednich sezonów wyniki mamy lepsze niż grę, a duża w tym zasługa Kuciaka. Zdarzają się przestoje i tego najbardziej obawiam się w Krakowie.
Relatywnie remis będzie ok, a zwycięstwo mimo wszystko sukcesem, niemniej 3 punkty są jak najbardziej realne. Wróci też Kubicki, a widać że jednak jego brak powodował pewne luki w obronie. Ważne by utrzymać formę.
BTW - in plus trzeba wskazać na formę Łukasika póki co - zawodnik niechciany, wyśmiewany, a w sumie teraz trudno wyobrazić sobie bez niego naszą drugą linię. Fajnie by było, gdyby jeszcze strzelił bramkę.
BTW 2 - druga ciekawa rzecz - od kilku meczy Flavio jest w piątce zawodników o najdłuższym dystansie przebiegniętym w meczu, to też jakaś nowość.
3 września 2018, 15:09 / poniedziałek
Z kurwami nie gadam, więc pominę wypociny zerojedynkowej lampucery...

@shd: a co jest jeszcze bardziej fascynujące u Flavio, to w ostatnim meczu miał również największą zmierzoną szybkość!

Co do Łukasika... chłop dalej potrafi wprost idealnie podać do tyłu i mieć serce pod gardłem jak musi zagrać do przodu... ale to, jak go potrafił wkomponować Stokowiec w plan taktyczny drużyny jest po prostu mistrzostwem świata. U Nowaka planu nie było i wszystkich nas Łukasik irytował. Tu plan jest i Łukasik w rozegraniu piłki robi to, co umie najlepiej, oddaje do tyłu, by rozegranie szło na boki. Zauważcie jak często Lipski schodzi do linii obrony, żeby móc dostać piłkę (do tyłu) od Łukasika i rzucić ją na skrzydło, bądź napastnika. Można? Można!

Co do samego meczu z Wisłą... ja bym grał zdecydowanie bardziej na over niż under.
3 września 2018, 15:40 / poniedziałek
3 września 2018, 16:19 / poniedziałek
"potrafił byś"?
"tymbardziej"?

trzymasz poziom, fiu fiu

pomijając już "zywkłem" i "rożnych"

nudna to jesteś ty amebo, a nie mecze Lechii

wypierdalaj
3 września 2018, 16:31 / poniedziałek
Zerojedynkowy to forum SYMPATYKÓW Lechii. Tutaj na Lechię się nie pluję. Rozumiem że możesz nie rozumieć czym dla NAS jest Lechia , dla mnie jesteś wynalazkiem tzw sezonowcem , Januszem bądź Grażyną. Możesz napisać że chodziłeś na Lechię jak ja miałem mleko pod nosem. Odbijaj piłeczkę jak chcesz . Ty pewnie wolałbyś obejrzeć mecz barcelony z realem miałbyś widowisko. Do mnie jak gra Lechia to jest święto . Teraz ty będziesz miał mecz reprezentacji a My będziemy czekać na mecz z Wisłą. Do nas nigdy mecz Lechii nie będzie nudny...My tu jesteśmy od lat a ty od paru dni...
3 września 2018, 17:45 / poniedziałek
3 września 2018, 17:52 / poniedziałek
0- jedynkowy pies jak nie ma co robic to lize jaja.
3 września 2018, 17:55 / poniedziałek
To nie jest forum dla kibiców Lechii , to jest forum fanatyków Lechii. Tutaj Lechii się nie krytykuję. Krytykuj zawodników którzy w Lechii pracują, zarząd który nas niszczy , trenerów itd....ale nie wypowiadaj złego słowa na Lechię. Czujesz różnice??? Dla nas NIGDY mecz Lechii nie będzie nudny.
3 września 2018, 18:11 / poniedziałek
3 września 2018, 18:19 / poniedziałek
Sam widzisz że nie jesteś jednym z nas. Idz przepadnij i nigdy nie wracaj....
3 września 2018, 18:38 / poniedziałek
Prośba do admina ,żeby temu 0101 dał bana. Robi gość przypał i już mi podniósł ciśnienie. Skąd kurwa takie wynalazki się biorą?
Co do samego meczu, to go po prostu wygramy! Dlaczego ? Bo jesteśmy kurwa lepsi!
I tyle w temacie. Do boju Lechia Gdańsk !!
3 września 2018, 18:48 / poniedziałek
010101
I chuj ci w dupę szmato!
3 września 2018, 19:06 / poniedziałek
"szczerze mowiac to trzymam kciuki zeby was ten zarząd dojechał"

Jeszcze niejeden raz rura nick zmieni zanim dojdzie w końcu do obu szarych komórek, że niejeden zarząd już próbował... tyle, że nie będzie w stanie ogarnąć dlaczego im się nie udało.

Czemu tacy nie założą sobie swojego forum? Bo nie mieliby (pisane łącznie, o czym ameba nie wie) kogo trollować swoimi zadaniami.

Nick spalony... czas na kolejną osobowość... schizofrenia postępuje... ;-)
3 września 2018, 19:33 / poniedziałek
SS oni nie założą swojego forum bo nie mogą.Oficerowie prowadzący nie pozwolą na takie fanaberie.Jakby który spróbował cos na własna rękę, to zaraz by im przypomniano skąd wyrastaja im nogi.Tu nawet są tacy co sie prowadzali z koszernymi z UW a teraz sie kreują na wielkich kbiców Lechii i jeszcze ublizają.Takie kwiatki...a wynalazków zawsze przybywa jak Lechia wygrywa i zaczyna sie o niej pisać więcej w mediach.Typ pod nickiem operacyjnym 01 jest tego przykładem.
3 września 2018, 20:13 / poniedziałek
01 trochę przegiąłeś z tym zarządem.Daj już spokój no chyba że jesteś od mendy to jestem cię w stanie zrozumieć że masz takie poglądy ale jeśli tak to więcej nic nie pisz-bo trochę walczysz z wiatrakami.
3 września 2018, 20:16 / poniedziałek
Jeśli chodzi o mecz to marzy mi się mecz jak kiedyś z kretami bodajże 2-lata temu cośmy ich rozklepali 2-0 grając bardzo szybko z pierwszej piłki.
Bramki jak zwykle Łukasik nożycami i Flavio po asyście Maka.
7 września 2018, 14:58 / piątek
odnośnik
W Krk robi się nie złe ciśnienie przed meczem z Lechią. Zapowiada się dobra frekwencja na meczu z nami ! Gdańska Lechia najlepsza jest !
14 września 2018, 03:45 / piątek
Po przerwie na kadrę, małym resecie, czas na mecz o Mistrzostwo Polski. Pojedynek równie ważny jak te majowe w top 8. Lechia Gdańsk Mistrzem Polski! Dajcie z siebie 1945%
14 września 2018, 15:10 / piątek
Jestem pewien że Daniel jutro walnie z przewrotki aby odkupić winy.
3-2 dla nas .
14 września 2018, 16:02 / piątek
Pozostałe dwie Lewy? :)
14 września 2018, 20:39 / piątek
albo Prawy.

Nieważne, ważne punkty.

TYLKO LECHIA!
14 września 2018, 21:18 / piątek
Daniel to na dzisiaj trzon drużyny jak jutro jakąś bramkę wciśnie to powinni mu anulować te śmieszne kary + dać dyspensę na ewentualną imprezkę przed kolejnym meczem. Był kiedyś taki fiński skoczek narciarski Matti Nykkanen - facet pił i balował przed zawodami do rana potem po kilku godzinach od imprezy szedł na skocznię i odstawiał rywali po kilkanaście metrów. Tak zresztą zdobył złoty medal olimpijski. Może coś w tym jest i czasami trochę luzu nie zaszkodzi.
14 września 2018, 21:37 / piątek
Akurat Nykaneana wóda wykończyła i strąciła z piedestału. Po skończeniu kariery wyglądał niczym Diego na ostatnich MŚ.

Dobra, koniec wątków pobocznych.

JUTRO TYLKO ZWYCIĘSTWO!
14 września 2018, 23:06 / piątek
Kolego Cygnusie akurat bzdury piszesz. Kariera Nykkanena jak na skoczka trwała wyjątkowo długo bo prawie 10 lat i nie wóda a zwykłe wypalenie sportowca ją zakończyło, pozdobywał wszelkie trofea jakie mógłwygrać i tyle. Wielu sportowców nawet kieliszka nie powącha, wydrapie jakiś medal, dwa i koniec. Kariera Nykannena trwałą tyle co Małysza i z podobnymi osiągnięciami.
Z jednym się zgodzę - Jutro Lechia konkretnie rozjedzie Wisłę.
15 września 2018, 00:16 / sobota
Orient!
15 września 2018, 00:55 / sobota
Frustrat!
15 września 2018, 07:09 / sobota
a ja pamietam ze jak stawał na skoczni to była gadka komentatora o jego wystepach a'la brzeźnieński rajd Łukasika. Owszem troche trofeów zdobył, ale mógł więcej bo jednak wybrał imprezy.

TYLKO LECHIA!
15 września 2018, 07:28 / sobota
Kolego krakał , krakał i wykrakał 77
Czy coś się Tobie nie popierdoliło?
To jest Lechia!! Nie porównuj tu nikogo do Małyszów , Nykanenów i itp
Jeśli tak bardzo jarasz się sportami niszowymi ( masz do tego pełne prawo ) to ok
Ale nie zawracaj tu dupy
15 września 2018, 09:31 / sobota
Nie jest sztuką popełnić błąd. Sztuką jest się do niego przyznać i go naprawić. A najlepszym sposobem będzie dziś 0:2 dla Nas po bramkach Łukasika i Lewandowskiego.
15 września 2018, 10:09 / sobota
Lewandowski ma zerowe szanse na grę. Łukasik pewnie tez na razie nie zagra znając Stokowca. Ciekawe czy da za niego szansę Wizirowi czy postawi na Sopoćkę. Co do meczu to jak to w ekstraklapie wynik jest sprawą losową, liczę że kolejny raz szczęście się do nas uśmiechnie!
15 września 2018, 10:09 / sobota
Czy ktoś może widział kadrę Lechii na dzisiejszy mecz? Chodzi mi o wszystkich, którzy pojechali do Krakowa. Czy Łukasik i Lewandowski są w ogóle w szerokiej kadrze?
Nie mogę tego nigdzie znaleźć...

W meczu pewnie zagramy z kontry broniąc się w niskim pressingu. To oznacza, że może być nerwowo do samego końca (np jak w drugiej połowie ze scyzorykami, czy końcówce z Miedzią). Mimo wszystko stawiam 2-1 dla nas po bramkach Flavio i Victorii.
15 września 2018, 11:57 / sobota
Łukasik pojechał do Krakowa, ale Lewandowskiego nie widziałem.
15 września 2018, 15:25 / sobota
Mecz z Wisłą pokaże, ile jest szczęścia w naszym liderowaniu a ile fachowości naszego Trenera. Wierzę, że Stokowiec ustawi drużynę tak, aby Wisła nie rozwinęła skrzydeł, ot pressing od początku, uważna gra w defensywie i wypad z kontrą.
Stawiam na 1-0 dla Lechii po bramce w pierwszej połowie i obronie Częstochowy w ostatnim kwadransie.
Lidera mamy ....... !
15 września 2018, 18:53 / sobota
poproszę jakiś link do transmisji który można obejrzeć na telefonie..pozdrawiam
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010