Gdańsk: piątek, 19 października 2018
FORUM
Podstrony:

Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, sobota 15.09.2018 godz.20.30

strona 2/3

15 września 2018, 19:21 / sobota
Łukasik w pierwszym składzie a więc Stokowiec dał po łapkach i dalej na niego stawia. Coś czuję, że Daniel dzisiaj będzie stawał na rzęsach by odkupić swoje grzechy.
Zastanawia mnie obecność Sobiecha w pierwszym składzie. Czyżby odrobił zaległości w dwa tygodnie? Po tym co pokazał w meczu z Karpatami mam wątpliwości...
Obym się mylił.
TYLKO ZWYCIĘSTWO!!!!!!!!!!
15 września 2018, 19:26 / sobota
Misiu najlepiej dailymotion ;) jest to polecane za każdym razem, jeśli mieszkasz w PL to musisz ściągnąć chyba vpn i zmienić lokalizacje na za granice. Dobra jakość tylko, ze od wczoraj nie puszczali żadnego meczu wiec nie wiadomo jak będzie z naszym. Pozdro.
15 września 2018, 19:30 / sobota
Sory za spam ale wprowadziłem Was w błąd. Dailymotion działa. Pozdro i dobrego meczu ! Oby piwo dobrze dzisiaj smakowało.

A My Swoje!
15 września 2018, 19:58 / sobota
Przemas ale nie mogę tego skonfigurować na telefonie ...niestety
15 września 2018, 20:13 / sobota
Wydaje mi się, ze w którymś ze wcześniejszych meczach ktoś tłumaczył jak to ogarnac w telefonie. Ja niestety nie wiem. Mieszkam za granica i mam ściągnięta apke dailymotion wiec mi śmiga.
15 września 2018, 20:15 / sobota
Nasz najlepszy piłkarz na ławie. Mam nadzieję że wejdzie przy korzystnym wyniku w 45. minucie. Kurwa od środy to powinien być świerzy.
15 września 2018, 20:20 / sobota
Rudy rozjebał system nie dając Haraslina. Geniusz czy wariat? Ave Lechia Gdańsk
15 września 2018, 20:23 / sobota
Przeglądarki internetowe w telefonach nie mają tzw rozszerzeń? Bo trzeba dodać dowolne rozszerzenie VPN, jakieś najwyżej na liście popularności.
15 września 2018, 20:34 / sobota
Dobrze że ten zjeb Jagoda nie komentuje.
15 września 2018, 20:35 / sobota
dobra dzieki juz mam jak ktos chce to www.sport365.live
15 września 2018, 20:40 / sobota
I GOOOOOOOOL!!!
15 września 2018, 20:42 / sobota
SUUPER początek !!!
15 września 2018, 20:43 / sobota
Brawo Lechia! Nie schrzanić tego.
15 września 2018, 20:49 / sobota
Łukasik fest zmotywowany hehehehe kosi wszystko równo z trawą ...
15 września 2018, 21:11 / sobota
Gooooooool 2:1 dla Lechii
15 września 2018, 21:16 / sobota
Rozpierdalają mnie ci komentatorzy. Wasilewski ewidentnie wchodzi w nogę postawną Sobiecha a oni majaczą o tym, że jakiś tam Basza mógł przeszkadzać....
Kurwa niech się w końcu pedały nauczą, że Lechię trzeba szanować!

2-1 i oby tak do końca.
15 września 2018, 21:19 / sobota
Trudno. Haraslin na boisko i odrabiamy straty.
15 września 2018, 21:20 / sobota
Rudy jest genialny. Ciekawe jak wyjdzie na 2. Połowę? Jakby dał wysoki presing i od 45 Haraslina? Piękny mecz.
15 września 2018, 21:25 / sobota
Panowie, może skoro mamy przerwę, to ktoś spisze trochę dokładniej ten sposób z dailymotion? Kiedyś próbowałem to robić, ale mnie przerosło. A wszystkie streamy strasznie dziś lagują.
15 września 2018, 21:27 / sobota
Duch, spróbuj tutaj:

odnośnik

Dailymotion dzisiaj chyba nie śmiga.
15 września 2018, 21:29 / sobota
Bałem się, że będzie Very Albanian Refereeing, ale póki co wóz daje radę (gadające głowy już mniej jak ktoś wyżej zauważył). I Jagody nie ma jak też ktoś wspomniał.

Fajny mecz:
- zagranie Łukasika do Fabio na początku nie do wiary;
- Lipski strzelił(?) przypadkiem gola, ale jest beznadziejny zwłaszcza w defensywie... dobrze, że go nie będzie za tydzień;
- Mladenowic cienki jak dupa węża... w tej chwili Karol jest lepszym prawym obrońcą niż Filip lewym... a przecież pokazywał do tej pory co innego;
- jedyne z czym się (póki co) można przyczepić do Gila, to że wcale nie widzi jak Wiślacy wrzucają auty kilka metrów od miejsca gdzie ten aut był, a przy jedynej okazji Lechii wrócił Filę na linii bocznej;

Myślę, że Stokowiec wie co robi i zobaczymy Haraslina na podmęczonych rywali... do tego Arak i Sopoćko za Lipskiego.

Będzie dobrze!
15 września 2018, 21:30 / sobota
Instalujesz chrome. Dajesz rozszerzenie hola VPN. Wchodzisz na dailymotion. Ustawiasz np USA w prawym górnym rogu obok adresu. Szukasz kanał ekstraklasa. Włączasz live. Poprawiasz jakość w ustawieniach. I chyba tyle.
15 września 2018, 21:32 / sobota
Mladenovic bardzo slabo dzisiaj.
15 września 2018, 21:33 / sobota
Duch, pierwszy krok to zainstalować rozszerzenie VPN. Jeśli masz przeglądarkę Chrome, to zainstaluj rozszerzenie Hola. Potem ustaw na nim "Niemcy". Wtedy możesz wejść na link https://www.dailymotion.com/video/x2ycmu1
i oglądać.
15 września 2018, 21:34 / sobota
Dailymotion (po przerwie wczoraj) dzisiaj już śmiga bez zarzutu. Nie pamiętam jeszcze, czy kiedykolwiek mi zacięło choćby na moment, a streamują w pełnym HD.

Cała sprawa jest prosta... można oglądać albo na stronie (PC, lapki etc), albo przez aplikację (PS4, tablety)... cały myk polega na tym, że nie można mieć polskiego adresu IP.

Więc jedyne, co potrzebujesz sobie ogarnąć to zmiana IP na spoza polski... a tu bezkonkurencyjne są programy typu VPN (zresztą do torrentów też nie ma lepszej opcji). Innym rozwiązaniem są nakładki/rozszerzenia na przeglądarki.

Przy IP spoza Polski Dailmotion nie sprawia żadnych problemów.
15 września 2018, 21:44 / sobota
Mladenović słaby ale kartka z dupy....
Już dwóch nam wypada za składu na kretów.
15 września 2018, 21:51 / sobota
Haraslin i jedziemy z nimi.
15 września 2018, 22:02 / sobota
Mladenovic dziś to parodia.Tracimy bramki jak juniorzy...
15 września 2018, 22:09 / sobota
4 bramka to parodia...
15 września 2018, 22:10 / sobota
Kurwa co za cieniasy.
15 września 2018, 22:11 / sobota
Mladenovic słaby w obronie ale przynajmniej stara się z przodu. Kuciak za to powinien odpocząć dwie bramki są jego.
15 września 2018, 22:15 / sobota
Niestety nasi obrońcy to kłody.Z szybko grajacymi druzynami tak to bedzie wygladalo.
Juz z Miedzią i Ślaskiem mielismy kupe szczęścia.Poza tym nie płacą co utrudnia koncentrację na odpowiednim poziomie.
15 września 2018, 22:20 / sobota
Trzeba uczciwie powiedzieć że piłkarsko Wisła dzisiaj conajmniej klasę wyżej jest. Co nie zmienia faktu że nasza obrona dzisiaj to żart.
15 września 2018, 22:20 / sobota
Tragedia to ... mandziara . Nie płaci wiec maja robotę w dupie
15 września 2018, 22:29 / sobota
Panowie, nie dramatyzujmy. Przegraliśmy pierwszy mecz w sezonie. Rozmiar trochę boli, ale to w dalszym ciągu jest jeden mecz. To kiedyś musiało nastąpić, nic nie trwa wiecznie. Ave Lechia!!! PS. Mandziara chuj!
15 września 2018, 22:29 / sobota
Spokojnie, to dopiero I porażka w tym sezonie w ósmym meczu.
15 września 2018, 22:31 / sobota
dopiero wróciłem i odpaliłem wynik - niestety sprawy rodzinne mnie zatrzymały - pytanie, czy gra była tak zła jak wynik, czy może po prostu zabrakło szczęścia, bo dziś straciliśmy niemal x2 tyle bramek co w ostatnich 7 meczach, pomijają obronionego karnego.
Lepiej przegrać raz 5:2 niż kilka razy po 1:0, nasza obrona dzisiaj nie miała swojego dnia, Vitoria w tym meczu to kryminał. Jak najszybciej zapomnieć o tym meczu i przygotowywać sie już do kolejnego.
Nie ma co płakać, słaba II połowa, za tydzień Stokowiec dojedzie swój były klub i będzie OK.
Nie zgadzam się z tym, że Wisła była dzisiaj lepsza od Lechii. Dotychczas mieliśmy sporo szczęścia....ale że w naturze musi być równowaga wiadomo było, iż w końcu szczęście nas opuści.
Niestety stało się to dziś, kiedy moim zdaniem Lechia zagrała najlepszy mecz sezonu. Grali brzydko - wygrywali, zagrali ładnie - przegrali.
Wniosek z tego taki, że nie jesteśmy jeszcze gotowi na piękną i otwartą grę. Musimy skupić się na tym co było naszym atutem dotychczas - pressing i kontry.
Na ładną grę przyjdzie jeszcze czas.

Ps. Jakiś lipchujman mówił coś o nudnym i słabym meczu....
15 września 2018, 22:33 / sobota
@FCLG zgadzam sie z Toba.Wisła ma naprawdę dobra bandę i na tle tej miernej ligi to wymiata.Wynik mimo wszystko troche za wysoki ale to efekt "popisow" naszej obrony.
Nadal jesteśmy w czołówce i trzeba grac dalej.Tylko jak długo wytrzyma Stokowiec i piłkarze...
15 września 2018, 22:33 / sobota
Dziś wygrała drużyna lepsza i nie ma co gadać.
Pozdrawiam tych wszystkich co olewali te kartkowanie Lechii, dziś wykartkowano dwóch.
Czas sie napić, bo troszku żal.

TYLKO LECHIA!
15 września 2018, 22:36 / sobota
Brawo za walkę.
Przegraliśmy, ale walczyliśmy do końca zabrakło trochę szczęścia. Z Zagłębiem tylko 3 pkty.
15 września 2018, 22:37 / sobota
Krzyżak - jak obejrzysz na chłodno ten mecz to zmienisz zdanie - Wisła piłkarsko była lepsza. A że brakło też troche szczęścia nam... bywa.
15 września 2018, 22:38 / sobota
Kolos na glinianych nogach poległ pod Wawelem. Kuciak i obrońcy najsłabszymi aktorami widowiska. Chybaczas najwyższy na zmianę w bramce Lechii. Poza karnym,którego broni każdy junior nic Kuciak nie dał drużynie. Czyżby powrót do zeszłorocznej dyspozycji? Tylko nie wieszajcie psów na Stokowcu. To nie on biegał po boisku. Grac trzeba 90 minut a nie jak naszegwiazdy 10 czy15. To za mało nawet na taką słabą ligę jak nasza. Wisła jako zespół walczył pozostałe 80 minut i wygrał. Teraz trzeba się pozbierać i ograć miedziowych.
15 września 2018, 22:39 / sobota
Obronic karnego i strcic bramke z rogu to kurwa jakas paranoja
Nalepa kompletne 0 dzisiaj,Mladenovic tylko troche lepszy a Vitoria duzo im nie ustepowal
W nastepnym bedzie lepiej chociaz ta 5 w oczy kole
Jedyna radosc na ten weekend ze sledzie w pizde
15 września 2018, 22:41 / sobota
Znaczy meczycho bylo porazka zbyt wysoka dumni ze zwyciestwa wkurwieni po porazce ale mimo wszystko dobry mecz
15 września 2018, 22:49 / sobota
Oglądałem do 3-2, dalej niestety nie mogłem ale przecież to jest wypisz wymaluj kalka ze Szczecina tylko tam fartem utrzymali wynik, gdzie też padło sporo bramek. Lepsza ofensywa Wisły i pierwsza porażka stała się faktem. Można by powiedzieć, że w końcu bo zaraz połowa zapomni że można też przegrać mecz w sezonie.
15 września 2018, 22:51 / sobota
CzechuLG, trzczy, Stara Szkoła

Dzięki za podpowiedzi. Przetestuję w najbliższym czasie :)

Lechistann

Dzięki za link. Był bardzo dobry.

Co do meczu, to uważam, że mieliśmy po prostu pecha. Wiśle dziś wszystko wpadało, a nam zupełnie nic. Wszelkie ping-pongi w polu karnym zawsze na korzyść Wisły. Tak padła dla nich pierwsza bramka. Druga to zwykły przypadek, w dodatku wg mnie Wasyl był a spalonym. Trzecia to rykoszet. Czwarta ewidentny kiks.

Nie chcę nic odbierać Wiśle, bo naprawdę fajnie zagrała i gra tak zresztą od początku sezonu. Ale ten mecz mógł się skończyć naprawdę dowolnym wynikiem. Zresztą wg statystyk było to bardzo wyrównane spotkanie. Mieliśmy o jeden strzał więcej, a oni o dwa celne więcej. Oczywiście, nasze gole też były szczęśliwe. Raz rykoszet, raz karny. Ale to nic nie zmienia. Mecz był po prostu pechowy i nie ma się co znęcać nad zawodnikami. Tym bardziej, że jeździli na dupach, grali do końca przy -3. Za takie rzeczy imho należy się szacunek.

Co do Wisły jeszcze... Jakoś tak jest w naszej piłce, że często drużyny, które przed rozpoczęciem sezonu miały poważne problemy, zaczynają na pełnym gazie. To samo Bytovia w pierwszej lidze. Ale potem entuzjazm opada, a zaczyna się codzienność. Zobaczymy, jak będzie z Wisłą.
15 września 2018, 22:52 / sobota
Lechijko dzięki za walkę!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.228