Gdańsk: piątek, 19 października 2018
FORUM
Podstrony:

PP Wisła Kraków - Lechia Gdańsk, wtorek 25.09.18 godz.20.30

strona 2/2

25 września 2018, 23:11 / wtorek
Ciekawe jakiego mamy bramkarza.
25 września 2018, 23:15 / wtorek
Jaki u nas nie broni.
25 września 2018, 23:17 / wtorek
jest awans!!!
25 września 2018, 23:19 / wtorek
Mladenovic wreszcie coś konkretnego dla Lechii! Brawo.
Helena mam zawał ! Brawo Lechia jedziem po puchar!
No i mamy piekna noc,Brawo!
25 września 2018, 23:20 / wtorek
Ja pierdziele. Nie zasnę ...
!!! Jest!!!
Bravo Lechio!!!
Gratulacje! Całkiem niezły mecz.
Szkoda że musieli grac te 30 dodatkowych minut, chociaż to pokłosie nieskuteczności w pierwszej połowie.
25 września 2018, 23:23 / wtorek
Mamy to kurwa! W końcu jest drużyna która walczy w każdym meczu do chuja. Jest prawdziwy trener to i jest prawdziwa drużyna kurwa jego mac!! Stoki mądrze to dzisiaj rozegrał jeśli chodzi o zawodników, w piątek kolejny mecz, mamy mocną i szeroka kadrę. Mendziara ty frajerze nie wpierdalaj się do tej drużyny, płac na czas i wypierdalaj najszybciej jak się da.

Brawo drużyna, brawo trenerzy i szacun dla chłopaków na trybunie gości!
Miłej nocy bracia!
25 września 2018, 23:26 / wtorek
Brawo za przejście/przepłynięcie Wisły rezerwowym skaldem.

PS.
Czy aby dobrze słyszałem, że były pozdrowienia z pod naszym adresem w śledziowym stylu. Tego to się nie spodziewałem. Ale cóż, śledź czy rekin to jedną ryba śmierdzi.
czyli teraz PP z wislą Płock a następnie derby ?!
Duch_LG - żartujesz z tym karnym, prawda?
25 września 2018, 23:27 / wtorek
Nerwicy idzie dostać, ufff fajnie że się udało. Teraz jakiś dobry meczyk w 1/16 proszę. Stokowiec to jest fachura- najważniejszy najbliższy cel, wszystko inne wyrzucamy z głowy- brak wypłat też, dlatego jakoś ta gra wygląda.

Mendziara wypierdalaj!
25 września 2018, 23:29 / wtorek
Bez względu na wszystko - najważniejszy awans.

Z meczu powinniśmy wygrać, choć graliśmy głównie z kontry czego ja za bardzo nie lubię. Zawsze będę powtarzał, że dla mnie idealna piłka to taka jaką grała Barcelona za Guardioli - totalna dominacja w środkowej strefie. Gdy nastawiasz się na kontry zawsze podejmujesz ryzyko, że nie będzie po czym kontratakować...

Dzisiaj najważniejszy awans. Oby los w następnej rundzie podarował nam łatwiejszego rywala i to najlepiej w Gdańsku.

Na plus Makowski i Michalak. Choć trzeba dodać, że im bliżej końca Michalak bardziej gasł...
Makowski za kilka sezonów z powodzeniem może zastąpić Łukasika. W odbiorze jeszcze trochę mu brakuje ale w grze do przodu moim zdaniem już jest lepszy. Za 2-3 sezony jeśli Łukasik nie będzie strzelał przewrotką decydujących bramek to myślę, że bez żalu będziemy mogli go pożegnać.
25 września 2018, 23:29 / wtorek
Brawo chłopaki :) I brawo trener za instrukcje do karnych ! 5/5. Zapominam o tym zjeździe z 3 - 0 z Zagłębiem i wtopie z Wisłą w lidze :)
25 września 2018, 23:36 / wtorek
Brawo drużyna, mandziara chuj!
25 września 2018, 23:38 / wtorek
Jak wylosujemy płetfy to mecz na Bałtyku?
25 września 2018, 23:38 / wtorek
Krzyżak S - za 2-3 sezony to go u nas pewnie już nie będzie.
Chłopak biegał za dwóch - mnóstwo podejść pod rywala i wymuszenie błędu.
Stawiam na jakieś 90% skutecznych podań i to nie tak jak Daniel - 3/4 do tyłu, a dużo świetnych zagrań do przodu. Generalnie najlepszy dzisiaj na boisku.
Na Transfermarkt wyceniony obecnie na 100k.

A My swoje!!!
25 września 2018, 23:49 / wtorek
Najlepszy mecz jaki oglądałem ostatnio.Stawiałem w karnych na 3-0 dla nas,zero stresu ;)
26 września 2018, 00:28 / środa
Tak jeszcze pooglądałem tą sytuację z varem i jak dla mnie to jest długie zawieszenie dla Ondraska, bo to był zamierzony, chamski atak na kolano wyprostowaną nogą- wślizg jest po ziemi, a potem Ondrasek specjalnie podnosi nogę. Trochę większy impet i Lipski kończy karierę, kolano do wymiany. 3 msc przerwy dla bandyty powinno być i to tylko dlatego, że na szczęście nie stało się nic poważnego. Ale oczywiście jeden kozioł ofiarny już był, więc pewnie nic się nie wydarzy
26 września 2018, 00:43 / środa
Po dzisiejszym meczu powiem jedno jeżeli w razie czego nie dadzą rady w spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec w piątek wytrzymać tego spotkania fizycznie to absolutnie nie będę mieć żadnych pretensji do nich bo dzisiaj pokazali prawdziwą klasę eliminując najtrudniejszego rywala z możliwych . Teraz będzie już tylko lepiej wierzę w to ;). A ten kto ustalał terminarz kolejek Ekstraklasy to powinien w łeb zarobić bo można było mecze piątkowe przenieść spokojnie na np. poniedziałek kiedy grają teraz tylko jeden mecz.
26 września 2018, 01:08 / środa
Jak oni będą jeszcze odczuwać trudy tego meczu w spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec to jednak trzeba będzie złe słowo powiedzieć, co innego w meczu z Wisłą Płock:). Ale myślę, że Stokowiec mądrze rotuje składem.
26 września 2018, 01:50 / środa
Michalak i Makowski tylko tak dalej
26 września 2018, 07:00 / środa
Makowski lepszy od Lukasika za 2-3 sezony?
On juz jest lepszy. Tyle co ten chlopak mial odbiorow dzis to Lukasik ma w 3 meczach. Po przejeciu/odbiorze nie wali w aut tylko podaje do kolegi..
Dla mnie On z Kubickim w srodku pola beda nam wygrywac mecze.
26 września 2018, 07:16 / środa
Dobry dzień Panowie! Kurwa jak ja na to czekałem żebyśmy mogli sobie w końcu pisać o naszej Lechii w samych superlatywach, mila sprawa dzięki. Makowski zagrał jakby grał w eklasie już trzeci sezon i byl zawodnikiem pierwszego wyboru, komentatorzy nieźle się nim tez podniecali heh, brawo młody. Jestem o niego spokojny póki Stokowiec ma go pod swoimi skrzydłami. Puchar jest Nasz! Coś czuje, ze w tym sezonie zagramy na narodowym ;)

Miłego.
26 września 2018, 08:01 / środa
Panowie zluzujcie troche z tym Makowskim. Ile to w naszej lidze juz bylo mlodych zdolnych a kazdy wie jak szybko zanikali. Makowski zagral dobre spotkanie, byl jednym z lepszych ale dajcie mu czas. Takie forowanie zawodnika po jednym meczu spowoduje, ze zaraz koles uwierzy, ze jest gwiazda i tyle z niego bedzie. Fajnie, ze Stoku ma alternatywe w srodku pomocy ale według mnie Łukasik i Kubicki są nie do ruszenia. Predzej Borysiuk wyladuje na dlugo w rezerwach anizeli Łukasik. W ogole nie kumam tej jazdy po Łukasiku skoro typ czy to w tym sezonie czy w poprzednim byl akurat jednym z najlepszych w Lechii. Przypomnijcie sobie chociazby derby co Lukasik robil ze sledziami. Daniel nie jest profesorem gry do przodu ale jako przeciniak gra ostatnio bardzo dobrze. Kazdy chyba widzial co sie stało po jego zejsciu w Zaglebiem. Cieszy gra mlodych i tez chcialbym zeby Makowski to byl taki Polski Gascoigne :D oczywiscie biorac pod uwage gre na boisku a nie poza nim...
Co do meczu to jest to na pewno wazne zwyciestwo, ktore podbuduje troche morale druzyny (chyba, ze Adas szybko je popsuje). Po dwoch ostatnich meczach gdzie rownie dobrze moglismy miec 6 punktow a nie 1 druzyna potrzebowala wlasnie czegos takiego jak wczoraj. PRzegrana po karnych bylaby dobijajaca biorac pod uwage, ze nastepny mecz juz w piatek. Stoku jednak bardzo dobrze rotuje skladem (patrzac na wczorajszy sklad bylem pewien, ze polegniemy) co powoduje, ze nie powinno byc zmeczenia u wiekszosci zawodnikow.
26 września 2018, 09:40 / środa
A ja będę się zachwycał każdym wychowankiem wychodzącym w I - składzie ! Wolę Makowskiego od Borysiuka, Łukasika, Wolskiego, Lipskiego razem wziętych.
26 września 2018, 09:53 / środa
No to wczoraj nie bardzo miałeś się kim zachwycać, bo w 1 składzie nie było żadnego wychowanka.
26 września 2018, 12:01 / środa
Makowski zagrał wczoraj bardzo dobre spotkanie . Ale tak dla ochłody mecz z Karpatami wyglądał w jego wykonaniu diametralnie inaczej (zdecydowanie jeden z najsłabszych na boisku). Więc może trzeba poczekać na rozwój sytuacji i wtedy wznosić ochy lub achy. Jak będzie okazja niech powtórzy kilka razy to co wczoraj i wtedy można stwierdzić z większą pewnością , że to grajek przynajmniej na ekstraklapę ( oczywiście życzę mu , aby wskoczył na poziom Daniela albo i lepiej ku chwale biało-zielonych).
26 września 2018, 13:58 / środa
Makowski pochodzi ze Zgierza. Za juniora grał w LKS Łódź. W Lechii gra od 4 lat. Tak czy siak młody polski piłkarz, więc lepszy niż zagraniczny szrot czy zgrane karty (bez aluzji do konkretnych nazwisk).
26 września 2018, 19:05 / środa
Jesli chodzi o Makowskiego i Łukasika to chyba każdy rozgarnięty zauważył ze nie mozna porównywac ich gry, bo.... grali na innych pozycjach. Wczoraj w miejsce Daniela grał Kubicki, Makowski grał z przodu tam gdzie gra zazwyczaj Kubicki w duecie z Łukasikiem.

Ja cały czas czekam na gola przewrotką Daniela, ale to nieznaczy ze sobie z niego dworuję. Kiedyś te kółeczka do tyłu doprowadzały mnie do szału, jednak na dziś trzeba przyznać ze Łukasik rozgrywa całkiem dobry sezon i nawet te irytujące podania do tyłu ogranicza. Jedyne co dalej irytuje to to ze jesli przez przypadek znajdzie sie z piłką w polu karnym przeciwnika to z góry mozna założyć ze zgłupieje i poda do rywala lub do tyłu. To jego pięta achillesowa, no i brak strzałów z przewrotki.

W PP życzę nam abyśmy w końcu zaliczyli drabinkę jaką mają od 3-4 sezonów śledzie, czyli same ogórki i dołujące druzyny po drodze do finału.

TYLKO LECHIA!
26 września 2018, 20:10 / środa
Gratulacje dla piłkarzy i kadry trenedskiej za pokonanie pierwszego rywala w drodze do zdobycia przez Lechię Gdańsk PUCHARU POLSKI.

Wymarzona drabinka Cygnusa
Stomil Olsztyn Pogoń Siedlce Wigry Bytowia Huragan Morag

Moja wymarzona drabinka
ŚLĄSK jaga kuchenkosz kurwa Gdynia LEGŁA
26 września 2018, 21:05 / środa
Cygnus x-1 - Co do Makowskiego i Łukasika to masz prawo się mylić, że grali na innych pozycjach, ale nie miej do siebie pretensji. Różnica, którą widziałeś wynikała z tego, że "młodziaka" wszędzie było pełno, a z piłką przy nodze wybierał kierunek bramki przeciwnika, a nie swojej...
Z całym szacunkiem dla Łukasika, ale wirtuozem futbolu to nie jest. Ostatnio ma wzrost formy, bo udaje mu się walecznością dużo odbierać, ale na tym kończą się pozytywy jego gry. Techniki żadnej, przeglądu pola również. Podania do tyłu to klasyka, a nie daj Bóg jak przeciwnik przyciśnie to traci głowę. Mówienie o dorównywaniu do jego poziomu to ciężkie nadużycie.
I żeby całkiem Daniela nie wyśmiać to powiem, że przypomina mi swoją grą obecnego selekcjonera naszej repry ( kto pamięta tamte czasy ten wie jak brawurowo grał "papież").
26 września 2018, 21:09 / środa
a kiedy losowanie?
26 września 2018, 21:26 / środa
W piątek
26 września 2018, 21:41 / środa
TradycjaWiara - bede upierał sie przy swoim, ze Makowski grał przed Kubickim, a dotychczas w lidze Kubicki gra przed Łukasikiem. Bądź co bądź młody zagrał dobre zawody, ale ma rację ktoś powyżej,który stwierdził ze nie ma co synka zagłaskać,bo sodówka mu odbije. Zresztą taka jest młodych przywara ze jeszcze nieraz zagrają padakę.

W piątek losowanie i chciałbym aby wylosowano Huragan Morąg lub Victorię Sulejówek (jak awansuje).

TYLKO LECHIA!
26 września 2018, 21:53 / środa
A mnie z kolei Łukasik bardziej przypomina Krychowiaka niż Brzęczka. Co prawda dosyć dawno to było ale z tego co pamiętam to Brzęczek był raczej takim pomocnikiem z inklinacją ofensywną. Potrafił rozegrać długą piłkę a i ostatnie podanie nie rzadko mu się zdarzało.

Krychowiak to jest taki typowy przecinak do rozwalania akcji przeciwników. Owszem zdarzają mu się jakieś bramki (głównie strzały sprzed pola karnego) i niezłe podania do przodu, jednak nie jest tego zbyt wiele.

Łukasik w formie to taka trochę słabsza i jeszcze bardziej defensywna wersja Krychowiaka. Dla mnie ideałem byłoby mieć w pomocy kogoś na wzór Busquetsa z Barcy - w odbiorze mistrz, kogoś takiego jak Kante z Chelsea - świetny w pressingu i do tego z przodu coś potrafi, no i może coś takiego jak Eriksen z Tottehnhamu moim zdaniem jeden z najlepszych ofensywnych pomocników.

O kuźwa ale popłynąłem ;)
26 września 2018, 22:04 / środa
nooooo popłynąłeś :-)
27 września 2018, 00:11 / czwartek
Cygnus nie rozumiem twojej głupiej filozofii żeby Lechia losowała plankton w Pucharze Polski. Cała ta chujowa liga boi się garać z Lechią Gdańsk. A a ty jak flet w boleru Rawela pierdzisz ze strachu. Rozjebać trzeba cały ten cyrk, jak preferujesz dreptaniem?
27 września 2018, 00:26 / czwartek
Dobrze eliminować "faworytów" jak najszybciej. Im szybciej pozbędziemy się innych drużyn z ekstaklapy z pp tym lepiej. Wolę żeby nasi piłkarze męczyli się teraz, bo jak pizdryki pokroju legiuni będą grać w dalekich rundach to prawdopodobieństwo sędziowskich przekrętów będzie rosło
27 września 2018, 00:54 / czwartek
@Cygnus x-1: "bede upierał sie przy swoim, ze Makowski grał przed Kubickim, a dotychczas w lidze Kubicki gra przed Łukasikiem"

Popraw mnie jeśli się mylę, ale w przypadku zgodzenia się z powyższym stwierdzeniem (ja się z nim nie sprzeczam), to tym bardziej należy docenić grę naszego młodziana... bo Kubicki w porównaniu z Makowskim po prostu w obronie nie istniał w tym meczu.

Moje skromne zdanie: Makowski zagrał baaardzo obiecująco. I na tyle ufam trenerowi Stokowcowi, że wierzę iż ani go nie zagłaskają, ani nie zmarnują.

Widać, że Stokowiec ze swoim sztabem układają to klocki coraz lepiej... teraz tylko modlić się, żeby człowiek-tatuaż ze swoją kliką wszystkiego nie spierdolił!
27 września 2018, 10:36 / czwartek
Oczywiście że z profesjonalnym podejściem naszych zawodników najlepiej losować Amikę, Ległą czy Śledzi. Gwiazdy widząc opozycję z niższych lig będa przeświadczone że mecz wystarczy wychodzić i sam się wygra, co dobitnie pokazują wyniki z ubiegłych lat.
27 września 2018, 16:18 / czwartek
@miki - moja "głupia filozofia" polega na tym ze tym ze nie trzeba nam co rundę toczyć heroicznych pojedynków z górną półką, skoro można mniejszym nakładem sił pokonywać poszczególne szczeble, (wiem ze Lechia ma przykre doświadczenia w spotkaniach z ogórkami, ale zakładam teraz profesjonalne podejscie do tematu).
Ty mówisz o pierdzeniu ze strachu, a ja o zimnej kalkulacji, bo o "głupich bohaterach", którzy polegli po drodze (ginąc z głupoty a nie z bohaterstwa) nikt nie bedzie pamietał.
PP to rozgrywki, gdzie piankę spija tylko wygrany, nie ma nagród pocieszenia, dlatego wolałbym, aby Lechia przetruchtała cały dystans (poświecając czas na ligę) a na ostatniej prostej dała czadu.

@SS - masz rację, naprawde wrażenie zrobiła na mnie postawa młodego, ale poczekajmy z peanami na kolejne mecze. Co do Kubickiego to on chyba ma wpisane w obowiązkach "czarna robota" i poki co dobrze sie z niej wywiązuje.

TYLKO LECHIA!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.048