Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Wisła Płock- LECHIA GDAŃSK 28.09. g. 18:00

strona 1/3

26 września 2018, 01:01 / środa
Po spokojny remis, a najlepiej 3 pkt.
I do domu na zasłużony odpoczynek.
A mandziara- płać ty k...o.
26 września 2018, 08:05 / środa
Jaki spokojny remis ??? Spokojne 3-0 i 3 punkty dopisujemy Lechii.
Chyba, że Twój wątek bez dnia tygodnia przyniesie pecha i zremisujemy ...
26 września 2018, 08:49 / środa
Mamy Trenera przez wielkie T. Mamy w końcu drużynę, jest mega atmosfera. Tylko zwycięstwo. Gramy naprawdę dobra piłkę. Jedyne, co może nam przeszkodzić w dobrych wynikach to mendziara jak nie będzie płacił. Wszystko trwa do czasu. Oby jednak wyniki jakie odnotowujemy i miejsce w górze tabeli utrzymywały się jak najdłużej.
Mendziara OUT!
26 września 2018, 09:16 / środa
Wisła w tym sezonie grała nieco na wyrost. Teraz ich wyniki chyba nie do końca oddają potencjał zespołu. Tylko 1 zwycięstwo na 9 spotkań (i to z ległą na wyjeździe) to bardzo słaby wynik. U siebie kolejno:
- 1-2 z amicą
- 1-2 ze scyzorykami
- 1-3 ze śledziogłowymi
- 1-1 z białorusią
- 2-2 z miedzią
Niby progres jest, bo wcześniej przegrywali a teraz remisują...

Od czasu powrotu Płocka do eklapy z Lechią spotkali się 4 razy:
- sezon 16/17 - przegraliśmy 1-2 - na wyjeździe
- wygraliśmy 2-1 u siebie
- sezon 17/18 - wygraliśmy 2-0 na wyjeździe
- wygraliśmy 3-0 u siebie

Wziąwszy pod uwagę powyższe statystyki wydaje się, że Płock nam pasuje...Nawet w jedynym przegranym z nimi meczu byliśmy zdecydowanie lepsi.

Wiem, że statystyki nie grają ale jakoś dziwnie spokojny jestem o wynik. Z prawdziwym trenerem i walczącą drużyną dopiszemy sobie w piątek 3 punkty.
0-2 po bramkach Lukasa Haraslina i Flavio.
27 września 2018, 17:36 / czwartek
Mam nadzieje że Łukasik dojdzie do siebie psychicznie,nigdy za nim nie przepadałem,ale w takich własnie sytuacjach hasło "Cała Lechia zawsze razem"ma największy sens,szkoda że nie ma wyjazdu do Płocka,można by było wesprzec chłopaka w takiej chwili..
27 września 2018, 17:57 / czwartek
Człowiek psychicznie długo do siebie będzie dochodzić. Współczuję
27 września 2018, 21:18 / czwartek
A co się stało Łukasikowi?
28 września 2018, 16:34 / piątek
Panie i Panowie czy ktoś może wie gdzie będzie można zobaczyć powtórkę meczu? Albo może ktoś mógłby nagrać dzisiejszy mecz? Niestety nie będę miał możliwości zobaczenia z powodu pracy. Liczy się tylko zwycięstwo i trzy punkty!
Pozdrawiam
28 września 2018, 16:52 / piątek
Pierwszy raz w lidze Alomerović zaczyna. Kuciak uraz czy już przegrał rywalizację?
28 września 2018, 16:54 / piątek
Alomerović znowu w bramce. Czyżby na dłużej "wygryzł Kuciaka?

Alomerović-Fila,Nalepa,Augustyn,Mladenović-Łukasik ,Kubicki,Wolski-Haraslin,Sobiech,Flavio
28 września 2018, 16:56 / piątek
Kuciak jest na rezerwie więc chyba nie uraz, bo pewnie wtedy został by w Gdańsku.
28 września 2018, 17:00 / piątek
No właśnie. Czyżby zadecydowała trójka od Zagłebia? Niemniej, Alomerović to duża klasa jak na realia naszej piłki także w sumie to żadna różnica.
28 września 2018, 17:09 / piątek
Zobaczymy co pokaże Alomerović, mnie jakoś do tej pory nie przekonał. Poza tym Augustyn za Vitorię, którego wyżej cenię. Oby trener trafił z tym składem.

TYLKO ZWYCIĘSTWO!
28 września 2018, 17:26 / piątek
Ciekawi mnie to w czym lepszy jest Mak od Michalaka, że ten pierwszy siedzi na ławce, a drugiego nawet na niej nie ma? W meczu pucharowym z wisłą Michalak obok Makowskiego był naszym najlepszym zawodnikiem na boisku..... Ba, w każdym dotychczasowym występie prezentował się lepiej niż Mak.
28 września 2018, 17:46 / piątek
Z takimi ciamajdami w składzie jak Stefańczyk, Łasicki, Rasak czy Angielski nie wypada nie wygrać. W bramce jakiś młodziak, tam tylko stary dobry znajomy Ricardinho ogarnia. Oglądałem pierwsze z pięć spotkań Płocka to padaka straszna tam była. Ogarnęli się trochę rozbijając kurwę w Warszawie, ale tak to jest bez szału. Stokowiec zjada na śniadanie warsztatem Dźwigałę.

Dla mnie 2-1 bo na zero z tyłu grając taką parą stoperów jak Augustyn-Nalepa raczej nie ma szans. Bukmachersko wbijam w Lechia remis zwrot.
28 września 2018, 18:23 / piątek
Łukasik......why?

TYLKO LECHIA!
28 września 2018, 18:27 / piątek
Bo nie bylo okazji strzelac przewrotka
28 września 2018, 18:30 / piątek
Jakiś niemrawy ten mecz. Niby mamy przewagę i kilka sytuacji już było ale trzeba coś strzelić, bo oni jakiegoś szczura mogą wcisnąć....
Sobiecha na razie widziałem tylko przy przywitaniu.....
28 września 2018, 18:32 / piątek
Panowie proszę o jakiś link do transmisji meczu, abym mógł obejrzeć na telefonie. Szukam od pół godziny i nic.
28 września 2018, 18:45 / piątek
ściągnij sobie przeglądarkę puffin i na dailymotion możesz ogladać
28 września 2018, 18:46 / piątek
Strasznie chaotycznie to wygląda, brak zakończenia akcji;
Dwa razy słupek był co prawda, ale i Wisła już mogła strzelić.
Nalepa i Augustyn...hmm..to nie są obrońcy, których można być pewnym
Tylko Lechia!
28 września 2018, 18:47 / piątek
Wolski wszystkie piłki traci
28 września 2018, 18:52 / piątek
No i Haraslin poniżej poziomu z ostatnich spotkań
28 września 2018, 18:53 / piątek
Niestety z minuty na minutę coraz gorzej wygląda ta gra. Mam wrażenie ze Stokowiec nie azał im forsowac tempa, albo są jeszcze zajechani po Krakowie. Trener powinien podziałać w szatni, bo inaczej Wisła może wturlac jakiegoś babola.

TYLKO LECHIA!
28 września 2018, 18:53 / piątek
Szału na razie nie ma... Płock słaby ale my też nic ciekawego nie pokazujemy...
Alomerović sprawia wrażenie trochę elektrycznego. Nalepa ma już żółtą i obawiam się, że może nie dotrwać do końca. Augustyn drewniany jak zawsze. Sobiecha nie ma. Haraslin chyba najsłabszy mecz w sezonie...
Można tak jeszcze długo...
Jedynie Mladenović po pierwszej połówce jak dla mnie na plus.
28 września 2018, 18:54 / piątek
Jest słabo. Najbardziej wkurza Haraslin.
28 września 2018, 18:59 / piątek
Zajechani po Wiśle ?Zajechany to może być Nalepa i Kubicki Reszta albo nie grała albo grała max 30-45 min.
28 września 2018, 19:01 / piątek
Ciekawe jakie tempo forsujecie w pracy jak Wam nie zaplacą przez kilka miechów?
Na pewno zapierdalacie za dwoch i zostajecie po godzinach...
28 września 2018, 19:11 / piątek
Musi być karny!!!!!!!
28 września 2018, 19:14 / piątek
eh... Flavio
28 września 2018, 19:14 / piątek
Ja pierd.... jak tak można ....
28 września 2018, 19:19 / piątek
Szkoda karnego. Ale za gleboko ich wypuszczają. To sie zle skonczy..
28 września 2018, 19:19 / piątek
Dno!
28 września 2018, 19:20 / piątek
d.g. - a co ma piernik do wiatraka? Nie dostajesz kasy i ci z tym źle? Rozwiąż umowę z pracodawcą. Co to za problem?
28 września 2018, 19:25 / piątek
Ale jaja z ręką, gość z Płocka sam dotyka ręką, i nie ma gola dla nas. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem, na co jest ta weryfikacja?
28 września 2018, 19:33 / piątek
Ręka Flavio.
28 września 2018, 19:36 / piątek
W pizdu wylądował....
Mówiłem, że jakiegoś szczura wcisną.
Nie można tracić punktów z takimi cieniasami.
28 września 2018, 19:40 / piątek
Tak, też byłem pewien, że wpadnie fajfus. Ale nareszcie jakieś zmiany. Niech ja jeszcze zobaczę tą rękę.
28 września 2018, 19:43 / piątek
Na popsuty mecz to można zawsze u was liczyć, z 0-3 do 3-3 albo inne g-no, że nie wie gość że od razu karnego trzeba dobić. Ekstra-klapa, i ciągle te same dyrdymały do słuchania k-wa.
28 września 2018, 19:44 / piątek
Szkoda. Pierwszy dzwonek byl tydzień temu.Absolutnie nie grają. Na dobrą sprawę nasze akcje nie pachną bramką. Czas szykować się na ligowy marazm. Ekonomia...
28 września 2018, 19:50 / piątek
Dlaczego nie pozwalają temu młodziakowi w bramce Wisły się wykazać? Tam kazdy mógłby dzis stać.Może jakieś strzały...
No i jest przewrotka...ale nie Daniela
28 września 2018, 19:54 / piątek
Straszne frajerstwo. Szkoda. Może czas zmienić Flavio w roli egzekutora karnych? To już drugie pudło w tym roku. Za dużo tego. Tym bardziej, że gole na punkty: ze Śląskiem 2, w Płocku 1/3...
28 września 2018, 19:55 / piątek
94 minuta nasi obrońcy grają między sobą przy stanie 0-1
28 września 2018, 19:57 / piątek
Kurwa!!!!!
28 września 2018, 19:57 / piątek
Strzał Lipskiego głową (choć nawet trudno to nazwać strzałem) i ostatnie 30 sekund, kiedy Nalepa i Augustyn podają do siebie piłkę - to cały komentarz do tego meczu. Frajerska porażka z najsłabszym z dotychczasowych przeciwników.
Będą się tłumaczyć, że zmęczeni po pucharze byli.
Pieszo do Gdańska w pizdu....
28 września 2018, 19:59 / piątek
Żenada. Kopanina na poziomie dolnej części tabeli pierwszej ligi. Znowu pech - dwa słupki, w tym jeden z karnego, gol po domniemanej ręce, choć pewności nie mieli nawet komentatorzy.

Zagraliśmy dziś straszny piach. Ostatnie 10 minut to za mało. Może sa zmęczeni po PP, może Wiśle się pofarciło, ale takich meczów to my oglądać nie chcemy.

Ostatnie sekundy meczu pomiędzy bodaj Nalepą a Augustynem to szczyt żenady. Pojebało im się chyba. Myśleli, że to my wygrywamy i trzeba grać na czas.

Niesmak.
28 września 2018, 19:59 / piątek
Jak się nie strzela tego, co my mieliśmy - Arak, Nalepa, Lipski, to się ni chana nie da wygrać meczu. Zmiany dobre, ale za późno.
28 września 2018, 20:00 / piątek
Zmieńcie w końcu zawód piłkarzyki i nie wkurwiajcie więcej, proszę...
28 września 2018, 20:01 / piątek
D.G to podsumował. Gra wyglądała tak jak płatności z klubu. Pokazali, ze potrafią, ale nie będą umierać za zakłamaną kurwę, która po Polsku nie potrafi mówić. Jest potencjał, nie ma sianka, jest granko, nie ma wygrywanka.

Jak dla mnie Stokowiec zmotywowal ich mówiąc, ze w jakim gownie są każdy wie, ale zeby z gowna mogli się wydostać muszą się wypromować i zapomnieć, ze mieli kontakt z mandziara.
28 września 2018, 20:01 / piątek
I jeszcze dla tych, co mówia o ekonomii. Akurat tak się składa, że właśnie weszło sianko. Za maj.
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.403