Gdańsk: piątek, 19 października 2018
FORUM
Podstrony:

Wisła Płock- LECHIA GDAŃSK 28.09. g. 18:00

strona 2/3

28 września 2018, 20:01 / piątek
Przegrana na wlasne zyczenie.
Miec tyle latwych sytuacji w meczu i nic nie wcisnac...ehhh szkoda.
28 września 2018, 20:02 / piątek
Kolejny "zajebisty" mecz Augustyna... wrócił do formy sprzed roku. Ostatnie 30 sekund powinno meczu powinno dyskwalifikować obu środkowych obrońców z gry na poziomie ekstraklasy. Jak można być aż tak głupim...
28 września 2018, 20:05 / piątek
1 pkt w 3 ostatnich meczach...
28 września 2018, 20:06 / piątek
1. Na siłę wpuszczanie Wolskiego i Sobiecha od początku !!!
2. Opóźnienia w wypłatach !!!
3. Walenie od obrony długich piłek do ataku !!! pokłosie pkt.2
4. mecz przegraliśmy w Gdańsku ( w głowach naszych zawodników )
5. zmiennicy , po co angażować się , "nazwiska i tak wejdą" patrz pkt.1

ale mam wk...wa
Dramat.Przegrać z tak słabą drużyną to tylko Lechia potrafi.Na tą pizde Lipskiego to juz kurwa patrzeć nie mogę...miernota nie z tej ziemi.Wkurwiony jestem masakrycznie,nie wiem co gorsze remis w wygranym meczu z Zagłębiem czy ten blamaż...jeden chuj.
Dziwią się, że kibice nie chcą przychodzić oglądać przechodzenia obok meczu.
28 września 2018, 20:07 / piątek
Duchu . I masz "analizę " meczu w jednym zdaniu.-Jest wrzesien .Lub dwóch .Właściwie październik.
28 września 2018, 20:07 / piątek
Jak myslicie czeemu nie wyszedł dzis Kuciak?Bo jest bez formy?
Nie wszzyscy wytrzymuja presję grania za free ale niektore głąby tego nie kumają i każą sie zwalniać albo zmieniac zawód.Poki kurwiara bedzie w klubie sportowo nie liczmy na fajerwerki.Poza tym gramy bez obrony za to z dwoma blaznami przebranymi za piłkarzy...
28 września 2018, 20:09 / piątek
Duch zartujesz no nie?O kurwa za maj coś dali?Ja pierdolę a ja się czepiam prezesa.
28 września 2018, 20:10 / piątek
Kuciak to pewnie powiedzial w szatni co myśli.
28 września 2018, 20:11 / piątek
Kuciak siedzi na ławce, bo jest tragiczny........ 5 goli puszczonych z wisłą, 3 z zagłębiem. Już dawno zasłużył na odpoczynek. Tylko szkoda, że na ławce a nie na trybunach.
Od pierwszej drużyny powinny odpocząć jeszcze takie asy jak Nalepa, Augustyn, Kubicki, Lipski, Paixao i Wolski.
Wychodzą tacy parodyści na boisko, chuja grają i jeszcze chcieliby za to pieniądze? Takiego wała! Adaś wie co robi. Nie ma granka, nie ma sianka.
28 września 2018, 20:12 / piątek
Chętnie poczytam opinie tych , co chcą co runde w PP grać z najlepszą druzyna, tych co wyliczają jakie to ciamajdy grają przeciwko nam itd....
Niestety dzis tak od 30 minuty zacząłem miec złe przeczucia, gra Lechii bladła z minuty na minutę. Może faktycznie Angielski to ciamajda, ale on i jego koledzy byli wyraźnie szybsi od naszych i bardziej zdeterminowani.
Brak sianka na koncie to powód? Może tak, moze nie. Oni i tak te pieniadze dostaną, a z jednej pensji powinno im starczyć do pierwszego .....stycznia. Na pewno brak pienedzy demotywuje, ale od razu trzeba poddać 3 mecze? bo w ostatnich 3 meczach zdobyliśmy 1 punkt. Zobaczymy jak z tego bagna wyjdzie Stokowiec.

TYLKO LECHIA!
28 września 2018, 20:14 / piątek
Bio.? Adaś???? Wie co robi???Piłeś coś zza wschodniej granicy?
28 września 2018, 20:15 / piątek
Niech za podsumowanie tej żenady zrobi szukanie zwycięstwa w ostatnich sekundach przez Nalepę i Augustyna. Do tego doświadczony napastnik nie znający zasad w piłkę kopaną. Plus dwa słupki z gry, 100% sytucja gdzie Nalepa niepotrzebnie strzelił głową (gdzie Augustyn był chyba lepiej ustawiony?) i mamy przepis na spierdolony weekend. Przegrali z ogórkami, powoli chyba wracamy do Lechii Owena i Nowaka. Oby nie.
28 września 2018, 20:16 / piątek
Kurwa wezcie wyluzujcie ! ogladacie mecze jak zeszlo na livescorze czy jak ?
Mielismy 3 slupki, spierdolony karny, pusta bramka flavio, sytuacja Lipskiego, przewrotka Araka, wpierdolenie sie Augystynowi przez Nalepe...mozna tak wyliczac...ale chuj winny jest Augustyn bo nie jebnal na pale w 94 minucie. Obiektywizm poziom sledz.
28 września 2018, 20:18 / piątek
Cygnus myslisz ze zyją oszczędnie hę?Moze i tak ale jak ktoryś ma kredyt a są tacy co mają i to nie w Providencie ale na powazne kwoty to juz nie jest tak wesoło.Poza tym za prace trzeba placić regularnie nie wazne piłkarz czy sprzedawca w sklepie...
28 września 2018, 20:24 / piątek
Kk1945. Przełóz obraz na 2 ostatnie mecze. Pierwszy z 3-0 do 3-3.Dzis.Nawet akcja z karnym nie pachniała bramką. Zaczęliśmy grać jak było w plecy. Nie zdążyli.Nie wyszło.
28 września 2018, 20:25 / piątek
"Dziwią się, że kibice nie chcą przychodzić oglądać przechodzenia obok meczu."

Wiele osób tak zapewne reaguje.
Ja nie przychodzę dopóki ta szuja mendziara będzie u steru,moi znajomi podobnie.
Jak ta kurwa da sobie wreszcie spokój-wrócimy.
Jeszcze inni nie maja zamiaru płacić po 50zila za tę kopaninę...ot polityka klubowa.
Weź kobietę,dziecko na mecz-to nie są małe koszta.
Zamiast zrobić bilety po 15-25 zł i nakręcać koniunkturę to wolą rozdawać za free vouczery a reszcie przypierdolic ceny biletów z kosmosu żeby sie rachunek wyrównał...taki chuj panowie menadżery to nie tak działa.
28 września 2018, 20:25 / piątek
porazka zawsze jest wkurw... ale patrzmy obiektywnie na calosc gry zespolu i z hura optymizmu nie popadajmy w skrajnego dola... wiadomo ze kazda druzyna w tej smiesznej lidze ma slabsze okresy... oby sie szybko podniesli... jest jakis styl tej druzyny jakis pomysl i wierze ze jeszcze nie jeden raz sie usmiechniemy radosnie po meczach Lechii.
28 września 2018, 20:26 / piątek
marioviking
Zaczęliśmy grać jak straciliśmy bramkę?
Zupełnie co innego widziałem. Grę na aferę. Długie piłki. Widząc grę nie widziałem że ma coś wpaść. Mimo jakiś sytuacji.
28 września 2018, 20:29 / piątek
Dokladnie. JAk stacilismy gola to przestalismy grac bo Plock uwierzyl, ze moze cos ugrac i zaczeli dobrze grac w obronie. Mimo to mielismy setki i nie wpadlo.
Bramka Flavio slusznie nie zostala uznana. Trafil w swoja reke...widac dokladnie na powtorkach.
28 września 2018, 20:35 / piątek
Czechu.Ale było widać że chcą. Bo walenia w bok bramki bez szans na gola nie uznaje za akcje bramkową. Sorry zbyt dlugo gralem w pilke.Jak powiedziałem nie wyszło.Od 2 meczów to jest gra na alibi.Gra przeciwko czemus. Jesteśmy u góry. Remisik ok. Porażka tez nie wiele zmieni.nie bylo ognia .
28 września 2018, 20:39 / piątek
Zaczną płacić na czas to będą zwycięstwa.
28 września 2018, 20:42 / piątek
Ted.
I tym akcentem zamknijmy wątek.
28 września 2018, 20:46 / piątek
Gdyby tylko płacili na czas to już bylibyśmy mistrzami świata :(
28 września 2018, 20:49 / piątek
Nie ma sianka nie ma granka.Mandziara płać bo będzie powtórka.
28 września 2018, 20:55 / piątek
Bio .
Co do mistrzów świata to z Brzęczkiem i Bońkiem trzeba pogadać.Nie te buty. Ta drużyna z tym trenerem może dużo.. Problemem jest "Adaś"
28 września 2018, 20:55 / piątek
Nie ma co rozpaczać. Chłopaki grali swoje, widać, że chcieli. Nie weszło nic, karny, ręka, słupki itp. Lepiej, że taki mecz przytrafił się teraz z Płockiem. Głowa do góry, gramy dalej.
28 września 2018, 20:58 / piątek
Nawet trenejro zaczyna mówić o jakiś problemach.Myslisz ,że to brak ciepłej wody bo bojler nawalił lub dach przeciekał chociaż prawie nie padało? Kasa kasa kasa
28 września 2018, 21:04 / piątek
To co wyprawia Augustyn z Nalepą to na pewno nie jest granie w piłkę nożną. Głowy kwadratowe, paniczne wybijanie na rogi i autyzm. Ja pierdole to przy nich Janicki był wirtuozem wyprowadzania piłki. Nie uwierzyłbym że można być jeszcze bardziej drewnianym. Najdziwniejsze czemu taki Viktoria jest rezerwowym cały czas. Bo słabszy od jednego czy drugiego to on nie jest na pewno.
28 września 2018, 21:13 / piątek
dg - na pewno działalność adam M. nie pomaga w prowadzeniu drużyny. Zresztą Stokowiec w wywiadach daje coraz bardziej do zrozumienia, ze "bez sianka nie bedzie granka" czyli mówi o dobrej atmosferze itp. Jednak czy seria porażek (bo nawet te 3:3 jest jak porażka) to tylko brak wpływu na konto?

TYLKO LECHIA!
28 września 2018, 21:22 / piątek
A propos: bodaj TECHLG zapytał ostatnio, czym Stokowiec karmi chłopaków. Zadałem mu to pytanie. Odpowiedź brzmi: jagodziankami.
28 września 2018, 21:27 / piątek
https://ekstraklasa.tv/wisla-p-lechia-00-dlaczego- nie-uznano-tego-gola-flavio-trafia-do-siatki-z-pom oca-reki/b1rwn5g

Tzw. "ręka" Paixao. Strzeliliśmy prawidłową bramkę. Błazen z gwizdkiem pozbawił nas przynajmniej jednego punktu.
28 września 2018, 21:34 / piątek
Cygnus
Jak kiedyś ktoś powiedział to od czasu Fenicjan wszystkim chodzi o jedno .Wiecej zarabiasz więcej wydajesz. Wpłynęły wypłaty za maj???? .Ile niektórzy wydali przyszłych wypłat od maja do dziś? Grasz ze spokojną głową?
Jak sie dobrze zastanowisz to nawet wpuszczanie młodych moze byc zwiazane z fenicjanami.
28 września 2018, 21:35 / piątek
Cygnus oczywiscie ze nie tylko finanse.Problemem jest też obrona a raczej jej brak.
Idealnym podsumowaniem bylo zachowanie Augustyna i Nalepy w końcówce meczu.Ci goscie to tykajace bomby w jeszcze nieraz niestety odpalą.
28 września 2018, 21:36 / piątek
Nie kurwa nie pozbawil. Slepy jestes ? nie widzisz, ze Flavio trafia w swoja reke ?
28 września 2018, 21:47 / piątek
11thCommandment - Ty jesteś ślepy czy tylko takiego udajesz? Paixao strzela sobie w rękę. Zresztą nawet ślepy by to zauważył więc nie wiem co z Tobą jest nie tak :(

Wątpię, żeby chodziło tutaj o pieniądze... Gdyby tym asom było aż tak źle to rozwiązaliby kontrakty z klubem. Moim skromnym zdaniem do zwycięstw brakuje im umiejętności czysto piłkarskich niż kasy na koncie.
28 września 2018, 22:09 / piątek
Nie wiem czemu Stokowiec forsuje drewnianego Nalepę, Zenek Małek z dawnych lat to przy nim wirtuoz techniki. Wolski w wyjściowym składzie też nieporozumie, aż się prosił Michalak który pewnie pokazałby się na starych śmieciach czy Lewandowski tez przecież z Płocka. Generalnie zestawienie składu nie powala.

A my swoje
28 września 2018, 22:44 / piątek
Dobra, jesli juz pochylić sie na detalami meczu, to najsłabsi w druzynie byli:
- Wolski (któremu brak jeszcze formy),
- Haraslin (nie wiem skąd ten spadek formy, przeciez juniorem nie jest),
- Alomerovic (kolejny elektryczny mecz)
-Sobiech (można było zauważyc ze grał, dopiero jak schodził z boiska).

Chwalic chyba nie ma kogo.

W ogóle biegali jakby mieli zaciągnięty hamulec ręczny i przede wszystkim dużo niedokładnosci.

TYLKO LECHIA!
28 września 2018, 22:48 / piątek
A ja bym pochwalił Łukasika ..grał do końca zapierniczał i był bardzo wkurwiony...pochwała....
28 września 2018, 22:54 / piątek
Nie rozumiem tej krytyki. Ja wiem, ze Augustyn i Nalepa nas nie zbawia ale po za nimi to bylismy lepsza drużyna na trudnym terenie. Przeszkodziły słupki, oszukal nas Sedzia. Po za tym walczyliśmy, atakowalismy. Bylismy lepsi. Patrząc na pryzmat ostatniego sezonu to porażka w takim stylu jest do zaakceptowania bo wierzę, ze wyciagna wnioski i beda jeszcze mocniejsi. Tak jak mowi trener.
28 września 2018, 22:55 / piątek
pozdrowienia dla ekipy która była na trybunach incognito, żal dupę ściska że niestety przegrana z tak słabym rywalem. Czemu sędzie nie uznał nam bramki po dośrodkowaniu z rogu?
28 września 2018, 23:03 / piątek
Od pierwszego gwizdka bylem 100% pewny ze tego meczu nie wygramy.
Nie wiem czy wszyscy zawodnicy ale napewno wiekszosc nie planowala zdobycia jakiejkolwiek bramki.Czy chodzi o kase-prawdopodobnie.
Karny strzelany albo pojdzie bokiem albo slupek,pozniej uderzenie glowa i wysunieta reka prowadzaca pilke.Lukasz dzisiaj pobawil sie gra pod publike ale ostatniego podania jak w poprzedich meczach dzisiaj nie bylo.Sobiech kompletnie nie zainteresowany co dzieje sie na boisku.To jest niemozliwe zeby tej klasy zawodnicy zapominali grac w pilke w okresie tygodnia nawet przy najwiekszym zmeczeniu.Dzisiaj na miejscu trenera wstawil bym mlodzierz ktora grala w pucharowym meczu i na luzie by te zawody wygrali.
PS
Augustyn i Nalepa to poziom dolu 1-szej ligi
Mandziara KURWA
Zycze udanego weekendu
29 września 2018, 00:04 / sobota
Z wami naprawdę jest coś nie tak. Gdzie on strzela ręką???? Strzela głową, jest zresztą ściągany przez zawodnika Płocka, a mimo to mu się udaje. Ręka jest, ale u przeciwnika. Ręka u naszego, bo płockie fagasy krzyczą ręka? Wszyscy to widzą, komentatorzy, zazwyczaj Lechii nieprzychylni, a nawet onet. A tu to ja mam sobie kupować okulary. Wszystko, żeby sobie pojeździć po drużynie. Tam była prawidłowa bramka. Dodam, że sędzia oglądał dokładnie to samo ujęcie, co wszyscy.
29 września 2018, 01:33 / sobota
11th daj kurwa spokój do kurwy nędzy!!. Widać to aż za dobrze, już w czasie pierwszej powtórki!. Zaklamujesz rzeczywistość? Jesteś tutaj nie od wczoraj, trzymaj poziom kurwa jego mać!. Zamykanie oczu na decyzje sędziów to kilka chui w bok za Sopot (z całym szacunkiem dla biało zielonej Gdyni i reszty smiechowa).
29 września 2018, 02:35 / sobota
Gdyby Flavio był czarny to by chociaż było wiadomo kto zagrał ręką, a tak musimy poprzestać na domysłach. :(
Sędzia terefere.
29 września 2018, 04:06 / sobota
Jak patrze na te wpisy to aż mdli. Koniunkturalizm niczym u Januszy, bo piwo przestali sprzedawać w promocji z gratisowymi hot-dogami.
Kubicki, Flavio, Haraslin nie nadają się do pierwszej drużyny, bo zagrali gorszy mecz? Bo nie wygrali? Trzy kolejki wcześniej chcieliście im stawiać pomniki. Jeden gorszy mecz i płacz!
Co do oszusta Mandziary. Jak drużyna przegrywa to od razu problem w wypłatach. Nawet jeżeli to prawda, że nie ma wypłat, to jak można tak definiować problem?
Czy to jest zaskoczenie dla zawodników? Czy Sobiech, Haraslin, Wolski, Kubicki, Flavio, Łukasik przedłużając/podpisując kontrakt nie znali problemów Lechii? Bardzo populistyczny argument i to, że Mandziara mija się z prawdą, nie oznacza, że brak wygranej jest jego winą.
Trochę więcej wiary....w końcu My wierzymy...
Póki co Legia, Lech są za nami, jeszcze nie dawno było to nie do pomyślenia, także więcej optymizmu.
ps
Niezmiennie twierdzę, że Augustyn to drewno i dopóki będzie w pierwszej 11, będzie problem...
29 września 2018, 05:09 / sobota
Piatek+ Eurosport+ brak dopingu= hujowy mecz.

To takie male spostrzezenie od kibica w kapciach co nie ma polskiej trzcionki(moze byc czcionki).
p.s.Nie lubie Tiago ,moze dlatego.
29 września 2018, 10:14 / sobota
To wygląda jak jakiś cyrk objazdowy lub ekipa urodzonych zwycięzców odnośnik
Wypaliło się paliwo Stokowca, ile można ciągnąć na obietnicach i zajęciach z psychologiem. Mandziara nie płaci i będziemy mieli powtórkę z ubiegłego sezonu. Teraz jez bez różnicy czy w pucharze legła amica czy Resovia. Taka jest przykra prawda.
Karne powinien strzelać ktoś inny.
29 września 2018, 11:46 / sobota
@ufo populistyczny argument?Jezeli głównym tematem w szatni sa pieniadze zamiast skupienie sie na grze? Juz to przerabialismy i nieomal skonczyło sie spadkiem.
Nie wiem jakich argumentów uzywa kurwiara wobec kopaczy, ze podpisali czy przedłuzyli kontrakty.Widocznie cos im obiecał nawet na szkode klubu.Bo tak naprawde maja wyjebane w nas i w Lechię.W kogo Ty wierzysz?Lub w co?
To nie wina prezesa?Jest totalny burdel w klubie i kopacze maja argument do slabej gry.Sam przyznajesz, ze Augustyn to parodia piłkarza.Jak myslisz dlaczego on i paru innych wychodza w pierwszej 11 mimo ze zawalaja kolejne mecze?Wielu z nas i tak bedzie chodzic na mecze mimo braku wynikow(a kiedy one byly?) ale nie mozna udawac ze jest ok a pieniadze to nie wszystko.Kasa jest najwazniejsza dla kopaczy i nie ma sie im co dziwić.Jak teraz dostali pieniadze za maj to kiedy swoja pierwsza wypłatę dostanie Sobiech?Ale co tam - na pewno ma oszczednosci z Niemiec więc się mu sie spieszy...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027