Gdańsk: poniedziałek, 27 maja 2019
FORUM
Podstrony:


Wisła Płock- LECHIA GDAŃSK 28.09. g. 18:00

strona 3/3

29 września 2018, 12:47 / sobota
Kasa, kasa , kasa. Ja myślałem ze to dziwki tak mają , a nie piłkarze tym bardziej Lechii. Trochę farmazony jedziecie , sytuacja prawna od dawna chroni piłkarzy przed utratą pieniędzy z podpisanych kontraktów , jak się mylę to proszę mnie poprawić . Oczywiście wyjątkiem jest bankructwo. Mandziara to mendziara , organizacja jest fatalna , ale robienie z piłkarzy szmat które nie chcą grać i specjalnie przegrywają bo są opóźnienia . Dla mnie przegięcie . We wtorek wygraliśmy w Krakowie , wierze ze trafił się gorszy dzień i tyle , jeżeli wy macie racje to na Waszym miejscu bym się więcej na stadionie nie pojawił , bo po co krzyczeć „my wierzymy tylko w Bks” , wołajcie my wierzymy tylko w $$$
29 września 2018, 13:20 / sobota
A Ty Edwin myślisz, że oni wszyscy mają oszczędności na miesiące w przód? Że są giełdowymi krezusami, albo butcoinow nakupili na samym wejściu? Większość żyje ponad stan, a kredyty same się nie spłacą.
29 września 2018, 13:22 / sobota
*bitcoin'ów
29 września 2018, 16:21 / sobota
I to mać powód by odpuszczać mecze ? Czyli co sprzedają się dla kasy z biedy ?
29 września 2018, 17:27 / sobota
Lis.

Tak, tak. mamy chyba najlepszych piłkarzy świata. Trzy razy bezbłędnie trafili w słupek, z czego raz z karnego, byle tylko udawać, że chcą strzelić gola, choć tak naprawdę wcale ni mieli takiego zamiaru.
29 września 2018, 17:47 / sobota
@d.q. tak populistyczny, ponieważ to taka propaganda, która zakłóca prawdziwy obraz.
Nie piszę, że nie ma burdelu w klubie, bo jeżeli Mandziara nie płaci na czas, do tego nawet nie przestrzega ustalonego harmonogramu to to jest fatalne. Jednak nie można tego łączyć ze wszystkim.
1. To znaczy, że przed meczem z Jagiellonią dostali kasę? Odpowiem brzmi NIE.
2. We wtorek z Wisła dostali kasę?
3. Zamiast wykresów taktyki na meczu mają rozrysowany schemat przelewów? NIE.
Nie róbmy z piłkarzy dziwek, po przegranej szybciej kasy nie dostaną. Sytuacji do strzelenia gola było sporo, w 73 min komentarzy mówią, że to Lechia lepiej wygląda na boisku, co było widać po strzałach w słupki, czy rajdach Maka w 94 min, strzale Araka itp.
Nic dodać, nic ująć, piękna puenta; "Tak, tak. mamy chyba najlepszych piłkarzy świata. Trzy razy bezbłędnie trafili w słupek, z czego raz z karnego, byle tylko udawać, że chcą strzelić gola, choć tak naprawdę wcale ni mieli takiego zamiaru."

ps
to nie są lata 90, gdzie piłkarze nie byli zabezpieczenie prawnie, do tego teraz po jednej wypłacie, będę mieli co włożyć do garnka nawet w styczniu.
29 września 2018, 18:00 / sobota
Duchu, bezbłędnie to ująłeś.
Dodatkowo Flavio nastrzelił sobie rękę, a Arak prawie wyręczył z przewrotki Łukasika.

Wypadł słabszy mecz i tyle. Następne trzy wygramy i wszystkie teorie spiskowo - płacowe ucichną.
29 września 2018, 18:32 / sobota
Jak Flavio strzelał głowa to ja widziałem rękę u zawodnika Wisły a nie u Flavio.
29 września 2018, 21:09 / sobota
Wszystko da się wytłumaczyć :) . Ale brak znajomości układu wskazówek na zegarze nie za bardzo. Przylepa i błazen to nie mieli I komunii świętej ( w moim przypadku to kaźdy dostawał obowiązkowo zegarek i rower z reguły Wigry czy jakiś podobny model - i trochę się znał na tym co dostał ) bo grając na czas w 94 minucie dali nietęgi popis. Trza było grać na aferę lub cokolwiek o przodu a nie po umbrelli. Tak czy siak z przodu w meczu coś się działo , były okazje aby coś ustrzelić , zaś z tyłu na środku obrony to zjazd totalny. Akcja Ryśka z drugiej połowy , kiedy prowadził piłkę od środka boiska i zmylił bez zwodu błazna mistrzowska. Nie straciliśmy z tego bramy , ale ten fragment daje do myślenia z jakim drwalem mamy do czynienia (były dowcipy o Rasiaku z Sherwood ale ten koleżka to przebija). Mam nadzieję ,że 100kowiec to ogarnie i znajdzie rozwiązanie w środku obrony ( Nowak oparł kiedyś środek o Vitorię i Malocę , więc może Kanadyjczyk wart jest większego zaufania ).
29 września 2018, 21:10 / sobota
KibicLGod1982 - bo jesteś ślepy jak kret.
29 września 2018, 22:35 / sobota
Dobra szkoda klawiatury...pieniadze nie graja i...niech tak zostanie.Nigdzie nie pisalem,ze grali żeby przegrac./Sam kiedys dawno temu bylem w takiej sytuacji, ze grali w chuja z kasą i uwierzcie ze po jakims czasie człowiek nie mysli o niczym innym jak o pieniadzach...spójrzcie co sie dzieje w Krakowie.
29 września 2018, 23:14 / sobota
No i zajebiscie ze możemy mieć w dupie co tam się dzieje , gratuluje decyzji. Lechia to Lechia. A my swoje!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010