Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Bruk-Bet - Lechia Gdańsk 5.12.2018 17:00 Puchar Polski

strona 1/2

2 grudnia 2018, 00:51 / niedziela
Bruk-Bet na pieniek łba nie położy.
Czy najlepszy piłkarz estraklasy Haraslin wbiegnie na boisko w Niecieczy?
2 grudnia 2018, 16:42 / niedziela
Mecz równie wazny jak ten następny w niedzielę.
Na pewno nie bedzie do niego mozna podejśc jak do meczu z Resovią. Tutaj już nie bedzie mozna sobie podrzemac w I połowie i obudzić się po godzinie gry.
Zespół rywala od czasu jak przejął go Mały Bobo idzie ciągle w górę. W ostatnich 10 meczach uległ tylko raz. Skład w większości ten sam co grał w ekstraklasie, wię nie ma co liczyc, ze bedą stremowani tym ze grają z liderem Ekstraklapy.
Najlepszym sposobem byłoby szybkie strzelenie gola i potem blokowanie poczynań rywala (coś jak w II połowie meczu we Wrocku).

TYLKO LECHIA!
3 grudnia 2018, 14:49 / poniedziałek
Mam nadzieje,ze Haraslin zostanie w domu.
Sedziuje Musial.
3 grudnia 2018, 18:01 / poniedziałek
A ja uwazam, ze powinnismy w pucharze zagrac najlepszym skladem. PRzeciez tak na prawde to procz LEchii zostaly tylko dwie mocne druzyny a do finalu bardzo blisko. Szczerze to wole wygrana w srode z termalika niz w weekend z legla. Do wygrania ligi jeszcze mega daleka i trudna droga a do pucharu ledwie kilka meczy. Mam nadzieje, ze Stoku przypomni sobie co sie dzialo w pierwszej polowie meczu z Resovia i zagra w srode pierwszym skladem.
3 grudnia 2018, 21:08 / poniedziałek
Przegląd sportowy.
Po spadku Termalica słabo zaczęło sezon, ale po zmianie trenera i przejęciu zespołu przez Marcina Kaczmarka z 10 meczów przegrała tylko jeden, co pozwoliło jej się wydźwignąć z dna tabeli. Środkowa konfrontacja będzie miała dla Kaczmarka szczególne znacznie, gdyż w Lechii występował najpierw jako zawodnik, a później rozpoczął karierę szkoleniową. Z tym klubem związany był też długo jego ojciec - Bogusław.
"Gramy teraz dobrą piłkę, ryzykowną, ale skuteczną" - przyznał słowacki pomocnik "Słoni" Roman Gergel, a Jacek Kiełb dodał: "Runda w lidze się skończyła, ale sezon nie, bo mamy jeszcze puchar i musimy wykrzesać z siebie jeszcze dodatkowe siły na mecz z Lechią".
"Na pewno będzie ciekawie. Lider ekstraklasy +leje+ wszystkich jak idzie, ale postaramy się zregenerować i tak ustawić zespół, żeby powalczył z Lechią" - wspomniał szkoleniowiec Bruk-Betu.
4 grudnia 2018, 00:11 / wtorek
Każdy mecz LECHII jest ważny i chciałbym żeby każdy konczyl sie jej zwycięstwem. Wiem tojest nierealne alenajważniejszy mecz sezonu czeka LECHIĘ w niedzielę. Nke znaczy to,ze mawjakis ulgowy sposób traktować pojedynek z wieśniakami. Prawdziwy sportowiec zawsze dąży do wygranej. Puchar jest bardzo ważny i pamiętam ile radości sprawiła wygrama w Piotrkowie z Piastem za czasów Jurka a potem pamiętne mecze z Juve. Ale zakosztowac Chempions Ligue rozgrywek grupowych to zupelny kosmos!!! Gdzies była sonda w internecie, czy polska druzyna zagra w fazie grupowej tych rozgrywek. Odpowiedziałem, że tak i będzie nią LECHIA GDAŃSK. Kibicując LECHII ponad 65 lat i chodząc na stadion bez względu na pogodę i stan zdrowia. Chcialbym zobaczyć jak moja LECHIA stoi na PGE i słucha wraz ze mną hymnu Chempions Ligue przed meczem. A Puchar Polski niech spokojnie stoi w klubowej gablocie. Tego wszystkim o BIAŁO ZIELONYCH sercach życzę. A więc po zwyciestwo panowie do Niecieczy.
4 grudnia 2018, 02:00 / wtorek
Maciej ... na PGE nocniku narodowym to finał PP.
Hymn LM to na Energa Stadion ... o wiele ładniejszy i może wreszczie byłby w 100% zapełniony. Wszysto przed nami i wcale nie jest niemożliwe.
4 grudnia 2018, 02:24 / wtorek
Ciekawie się robi. LM po wygranej w PP. Myślę, że pierwszy mecz z Realem zagramy na stadionie Arki przy ul. Ejsmonda, a sędziować będzie Radwańska.
4 grudnia 2018, 04:37 / wtorek
ja pierdolę... ale ty trolu zadaniowy głupi jesteś. czytanie z odrobiną zrozumnenia nie boli. spróbuj, może odkryjesz coś nowego
4 grudnia 2018, 09:12 / wtorek
Każdy kto pamięta 1983 rok, drogę do finału, wyjazd do Piotrkowa Trybunalskiego w środku tygodnia na dożynkowy stadion w 6 tysięcy, nieopisaną radość, później pucharowe mecze z Juventusem wie, że warto pochylić się nad PP, szczególnie w dobie finału na 57 tysięczniku, przy praktycznie braku limitów pod względem liczby wyjazdowiczów, pojechać na finał w 15-20 koła to byłaby bajka, marzenie...Powtórka z 1983 powinna być w 2010 roku, ale Kafarski zwariował wystawiając w pierwszym półfinale z Jadzią eksperymentalny skład i odarł nas z marzeń, finał mieliśmy wówczas kawałek za obwodnicą, w Bydgoszczy, z 1 ligową wtedy Pogonią, inwazja w 10-12 koła jak w latach 70-tych na obiekt Zawiszy, Puchar byłby nasz i młodsze pokolenia też miałyby swoją historię z sukcesem, nie opowieści o prehistorii, dlatego niech Stokowiec jutro wystawi najsilniejszy możliwy skład, obsada w PP nie powala, można wejść do finału nie trafiając już na ekipę z Ekstraklasy, o meczu z Legią pomyślimy os środowego wieczoru.
4 grudnia 2018, 11:07 / wtorek
cep - typowy pisowski młot nasiąknięty marksizmem. Otoczenie cię przerasta ligo mistrzów.
4 grudnia 2018, 11:19 / wtorek
ufo poluzuj, bo na mlota to Ty wychodzisz.
4 grudnia 2018, 15:39 / wtorek
Jedna drużyna z eklapy już za burtą. Płock przegrał w Niepołomicach. Odpadną jeszcze co najmniej dwie drużyny (śledzie lub białoruś; Śląsk lub miedź). Wówczas w 1/4 PP będziemy mieli 5 drużyn z eklapy.

Wieśniaki z Niecieczy pewnie jutro mocno zepną pośladki aby pokonać lidera. Mam nadzieję, że trener znajdzie odpowiedni balans między oszczędzaniem zawodników na ległę a tym, by awansować do kolejnej rundy PP.

Dzisiaj przemytnik Hajto komentował mecz w Niepołomicach i mówił, że gdzie on komentuje spotkanie niżej notowanej drużyny z ekipą z eklapy, to faworyci odpadają... Jutro ma też komentować nasz mecz.... Oby tylko nie wykrakał.
4 grudnia 2018, 19:23 / wtorek
Ten mecz należy zamknąć w 90 min. no może 3,4 więcej minuty. Żadnej kurwa dogrywki ani karnych bo to jest loteria. To fakt ,że Nieciecza od kiedy trenerem jest młody Bobo gra lepiej. Moim zdaniem ten mecz słoniki sobie odpuszczą, bo dla nich jest ważniejsze utrzymanie w I lidze niż dalsze rundy w PP. Tabela nie kłamie odnośnik i na wiosnę czeka ich walka o utrzymanie.
Wiadomo ,że nie położą się przed nami ale po ok. 60 min. gry mogą już nie mieć ochoty na granie z pełnym zaangażowaniem.
A co do tego Hajty , to ten pseudo trener , pseudo komentator chyba zawsze się myli. Polska też miała wyjść z grupy na MŚ. wiemy jak to się skończyło.
4 grudnia 2018, 22:24 / wtorek
Gratisowych derbów niestety nie będzie... kurwa świnia właśnie wtopiła z Jagą.

Tak samo jutro powinien skonczyc się nasz z wieśniakami, w regulaminowym czasie i bez zbędnych nerwów.
5 grudnia 2018, 15:34 / środa
Kuciak, Mladenovic, Vitoria, Nalepa, Nunes, Łukasik, Kubicki, Makowski, Michalak, Fila, Arak.

Rezerwowi:
Alomerovic, Chrzanowski, Egy, Haraslin, Wolski, Paixao, Zukowski.
5 grudnia 2018, 16:13 / środa
Taktyka jak i skład prosta - na zero z tyłu a jak nic nie wpadnie dla Nas do 60' to wjeżdżają na pełnej z Haraslinem i Pajszao. Jak młodzieżowcy wytrzymają to jeszcze Wolski. Fila mógłby zagrać całość bo i tak z Legią jest zawieszony, ale czy da radę 2x90?
5 grudnia 2018, 16:18 / środa
Jednak prawda to, że Puchar Polski rządzi się swoimi prawami... znacznie dłuższe mecze...;)
5 grudnia 2018, 16:21 / środa
Mysle dzis debiut Indonezyjczyka bedzie.
5 grudnia 2018, 16:23 / środa
jakas transmisja w necie? ktos cos?
5 grudnia 2018, 16:34 / środa
Puchar Polski coraz bliżej... Nie zapeszajmy...

Ogan - transmisja od 16:45, Polsat Sport Piłka nożna: Puchar Polski, mecz 1/8 finału: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lechia Gdańsk.
5 grudnia 2018, 16:49 / środa
5 grudnia 2018, 16:51 / środa
polsat nieosiągalny :( w necie da rade cos znaleźć?
5 grudnia 2018, 16:53 / środa
trzczy. - dziękuję
5 grudnia 2018, 17:18 / środa
Początek słabiutki.
5 grudnia 2018, 17:47 / środa
Łukasik wprawdzie nie przewrotką ale piękny strzał.
5 grudnia 2018, 17:48 / środa
jak Łukasik strzela bramkę to musi być awans ;)
5 grudnia 2018, 17:48 / środa
Haha miałem to samo napisać :)
5 grudnia 2018, 17:48 / środa
Łukasik z taką łątwością. Całę 45 min. ten skład nie przekonywał. OK nie jest źle.
5 grudnia 2018, 17:49 / środa
Jest Łukasik !!!! Co prawda jeszcze nie przewrotką (na to jeszcze przyjdzie czas) ale jednak.
Ogólnie za ciekawie to nie wygląda. No ale to nie łyżwiarstwo figurowe i nie ma punktów za styl. Niech dowiozą to 1-0 i będzie dobrze.
5 grudnia 2018, 17:50 / środa
Należała mu się za ostatnie mecze.
Teraz z Ległą będzie z przewrotki.

A my swoje!!!
5 grudnia 2018, 17:50 / środa
Niech mi powie ktos kto sie zna na pilce, ale zupelnie abstrahujac od tego gola. Czy Lukasik jako defensywy pomocnik nie jest zawodnikiem aspirujacym do gry w reprezentacji? Wydaje mi sie, ze gdy go brakuje na placu gry to Lechia traci bardzo duzo w kwestii kontroli gry w srodku pola itd.
5 grudnia 2018, 17:52 / środa
Piękna brama! Lechia gra tak, żeby się nie przemęczać przed 7egłą. I póki co, choć wygląda siermiężnie, to przynosi skutek. Brawo!
5 grudnia 2018, 17:53 / środa
Cygnus

Taka bramka może być?
Serdecznie pozdrawiam.
Tylko Lechia!
5 grudnia 2018, 17:58 / środa
wg. mnie Łukasik > Krychowiak.
5 grudnia 2018, 18:06 / środa
Wszystkie statystyki na korzyść Lechii oprócz tej optycznej. Bruk ambitnie gra.
5 grudnia 2018, 18:25 / środa
Wieśniaki w 10. Nie możemy tego już wypuścić.
5 grudnia 2018, 18:27 / środa
No i brawo Makoś. Niby taki niepozorny szczurek ale wpadło przy słupku.
5 grudnia 2018, 18:30 / środa
Brawo Maczek.

Mamy jeszcze jakiegoś blondyna na ławce?

A my swoje!!!
5 grudnia 2018, 18:31 / środa
Stoki mógłby już spokojnie dać odpocząć obolałemu Filii i wpuścić Egyego na debiut.
5 grudnia 2018, 18:37 / środa
Kuźwa osłabiona Termalika wbija nam bramkę. A już miałem pisać, że jest dobrze.
5 grudnia 2018, 18:56 / środa
Trzeba Kaczmarkowi przyznać, że całkiem ogarnia zawód trenera.
5 grudnia 2018, 18:59 / środa
Ufff!
5 grudnia 2018, 19:00 / środa
Awans!! :)
5 grudnia 2018, 19:01 / środa
Tak pod kontem meczu z legła ktoś wie jak nasi podróżowali ? Samolot czy pociąg
5 grudnia 2018, 19:02 / środa
Jest wygrana i awans. Za jakiś czas o stylu nikt nie będzie pamiętał (a ten delikatnie mówiąc najlepszy nie był) - zostanie tylko wynik.

Nie wiem czy tylko ja miałem wrażenie, że po wejściu Lukasa, Flavio i Wolskiego gra wyglądała jeszcze słabiej? Na szczęście Wolski wykazał się sprytem i ustalił wynik meczu.
5 grudnia 2018, 19:03 / środa
Samolot z tego co zaobserwowałem aczkolwiek nie jestem w 100% pewnien ;)
Apropo Kaczmarka to mamy kandydata na przyszłego trenera Lechii.
5 grudnia 2018, 19:03 / środa
Cygnus musi być w siódmym niebie... gol Łukasika przewrotką... w ostatniej minucie (co prawda pierwszej połowy, nie meczu, ale zawsze coś)... doczekał się chłop! ;-)
5 grudnia 2018, 19:03 / środa
Wygrywamy jeszcze trzy mecze i po zawodach...
5 grudnia 2018, 19:05 / środa
Zwycięstwo! Stokowiec rozjebał znowu system.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.413