Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Legła Warszawa 9.12 18:00

strona 1/2

6 grudnia 2018, 13:27 / czwartek
Nigdy nie zakładałem wątków meczowych lecz ten ciężki wezmę na klatę.Po awansie w PP najmniejszym nakładem sił przyszedł czas na hit kolejki w którym podejmiemy krawaciarzy.

Po powrocie do ekstraklasy bilans spotkań nie jest zbytnio przychylny 14 przegranych 7 zwycięstw i 4 remisy, dlatego najwyższy czas poprawić bilans i wygrać mecz który może zapewnić nam "spokojną' zimę.Ostatnie zwycięstwo miało miejsce w sezonie 15/16 dlatego niczego innego nie zakładam jak przyjemne 2:0 po bramkach Haraslina i Łukasika z przewrotki.

Alomerovic - Mladenovic Augustyn Nalepa Nunes - Łukasik Kubicki Haraslin Wolski - Flavio
6 grudnia 2018, 13:36 / czwartek
W 10 też damy rade z kurwami!
6 grudnia 2018, 13:47 / czwartek
PZPN już próbuje zadbać, o to żeby Lechia nie odjechala ległej. Ten miedzynarodowy łysy kutafon będzie sędziował. Kij mu w oko i tak Lechia rozpierdoli warszawska 🧜‍♀️ we.
6 grudnia 2018, 14:12 / czwartek
Racja zapomniałem o Araku , przepraszam.
6 grudnia 2018, 18:40 / czwartek
Wojewoda pomorski przychylił się do wniosku policji i zamknął sektor gości dla kibiców @LegiaWarszawa w meczu z @LechiaGdanskSA. Hit rundy będzie więc bez fanów gości.
6 grudnia 2018, 19:37 / czwartek
Jakim chujem trzeba być zeby wydawac takie decyzje.
6 grudnia 2018, 19:50 / czwartek
Witam. Wszyscy na mecz!!! Musimy wygrać i pogonić starą kur..!!! Są jeszcze słabsi niż rok czy dwa lata temu.
6 grudnia 2018, 20:09 / czwartek
"W dniu dzisiejszym policja zdecydowała się zamknąć sektor gości na stadionie Lechii. Mimo tego kibice Legii w niedzielę udadzą się do Gdańska pociągiem specjalnym w ok.1500 składzie."
6 grudnia 2018, 20:13 / czwartek
Oni przeciez maja zakaz? To, ze beda to wiem ale sektor i tak jest zamkniety...
6 grudnia 2018, 20:22 / czwartek
komisja ligi zawiesiła im jeden mecz zakazu,
myślę że nie będą mieli problemu żeby pojawić się u nas na stadionie
6 grudnia 2018, 22:31 / czwartek
Jak krawaciarzy „oficjalnie” nie będzie to przynajmniej browar oficjalnie będzie :)
6 grudnia 2018, 23:19 / czwartek
Moje wrażenie jest takie, że od dwóch lat jest pod tym względem dramat jakiego wcześniej nie było, bo np Legia nie raz u nas była. Praktycznie wszystkie mecze bez kibiców gości. Jedynie dwie Nieciecze, a tak to permanentnie, wojewoda, milicja, i komisja.
Nigdy tak nie byłem pewien, że pierwsze Derby będą w Gdańsku, trzeba było wykorzystać rybi zakaz do końca roku.
7 grudnia 2018, 01:44 / piątek
Wojna wciąż trwa, a przed nami kolejna bitwa. Trzy punkty które zdobędziemy dadzą nam lepszą przewagę i większy komfort. Liczy się tylko zwycięstwo!
7 grudnia 2018, 10:32 / piątek
To, że pisiorowski wojewoda zamyka trybuny przed kibicami budzi niesmak. Zabija tym koloryt meczu i nie ma za grosz serca kibica.Jesienią siedziałem na stadionie Ległej w sektorze rodzinnym w czapce Lechii i nikt mnie nie zaczepiał jak kibicowałem LECHII. Teraz po prostu żal mi ich kibiców bo tak jakby zamknięto trybuny przed kibicami Biało Zielonych. Cóż na głupotę nie ma rady. A policja jest od tego żeby zabezpieczyć imprezę a nie ja rozwalać!!! Kulsony do roboty dostaniecie podwyżkę.
A co do meczu to tak jak wcześniej przy okazji pisałem, że najważniejsze mecze to te 5 z drugiej rundy. Trzeba w nich zdobyć maxa czyli 15 pkt. 6 już jest teraz kolej na następne 3 z Ległą. Legła ostatnio spokojnie ograła Koronę, która wydawała się zespołem, który może im się przeciwstawić i odebrać chociaż 2 pkt. Rzeczywistość okazała się zgoła inna. LECHIA spokojnie ograła wieśniaków w pucharze traktując mecz jako sparing. Najważniejsze, że ominęły nas kartki i ...kontuzje. Zwycięstwo byłoby najlepszym świątecznym prezentem dla kibiców LECHII. Czego sobie i wszystkim o sercach Biało Zielonych życzę. Do zobaczenia w niedzielę na stadionie.
7 grudnia 2018, 13:40 / piątek
Peowskie pieski obszczekują, ile się da
7 grudnia 2018, 14:19 / piątek
Mecz z Legią należy traktować jako majowy w top8. Trzeba zagrać na pełnej petardzie jak z amicą. Z resztą Stokowiec przygotuje taką taktykę, że legła przestanie myśleć o zdobyciu Mistrzostwa w tym sezonie. Ich hujowe zagrywki z zapytaniem o Haraslina świadczą o tym, że są słabi psychicznie i poprostu brakuje im jakości. Cała ta legła to zbieranina przypadkowych średnich grajków z miernym trenerem.
A co do zamykania stadionów to pis po jedno zło.
7 grudnia 2018, 15:15 / piątek
Według mnie chodzi o kasę. Policja nie ma pieniędzy na zabezpieczenie takiej imprezy. Trzeba by za nadgodziny płacić. I to w niedzielę. A wojewoda dał wystarczający popis fotografując się w szaliczku Arki u boku Sobieraja. Na szczęście już niedługo wróci do Lublewa.
7 grudnia 2018, 22:28 / piątek
Spoko, z uwagi na fakt, że i tak wygra (L)epszy, zrobimy tak:

odnośnik

W czwartek informowaliśmy o zamkniętym sektorze gości na mecz Lechia - Legia na wniosek wojewody pomorskiego, który przychylił się do opinii policji. Kibice Legii bez względu na to ruszają nad morze zarówno pociągiem specjalnym, jak i innymi środkami transportu. Cała, około 1400-osobowa grupa kibiców uda się pod Pomnik Poległych Stoczniowców. Poniżej informacja od Nieznanych Sprawców:

"Drodzy Kibice!
Cyrk dotyczący nadchodzącego meczu pomiędzy Legią Warszawa a Lechią Gdańsk trwa. Co więcej, zatacza on coraz szersze kręgi, a absurd sięgnął tak daleko, że w sprawę naszej obecności na meczu, a raczej jej bezzasadnego braku, zaangażowani są już komendanci wojewódzcy i osoby z najwyższy szczebli rządowych. Przypomnijmy, że chodzi tylko o to, aby grupa ludzi mogła obejrzeć mecz piłkarski.

Kibice Legii zawsze otwarcie przeciwstawiali się odgórnym zakazom i bezsensownym obostrzeniom. W dzisiejszych czasach kiedy WOLNOŚĆ jest podstawową wartością nas wszystkich, kilku mundurowych na zasadzie „widzi mi się”, postanawia zakazać udziału w widowisku sportowym, blisko 1,5 tys. ludzi.

W związku z tym, my kibice podtrzymujemy oczywiście decyzję o tym, że w niedzielę wszyscy - pociągiem, autami i autokarami z różnych zakątków Polski - ruszamy nad morze.

Korzystając z okazji, postanowiliśmy oddać hołd osobom, które były gotowe poświęcić życie i zdrowie, aby nasz kraj stał się wolny i aby obywatele mogli sami o sobie decydować. Naszym zdaniem nie ma lepszego miejsca niż Stocznia Gdańska. Jeśli jeszcze weźmiemy pod uwagę, że mamy grudzień, czyli czas, który w historii naszego kraju obfitował w walkę o wolność, okoliczności wydają się idealne.

W związku z tym my - kibice udamy się złożyć wieniec, pod Pomnik Poległych Stoczniowców, aby uczcić ofiary wydarzeń Grudnia 1970, oraz Stanu Wojennego.

Cześć i Chwała Bohaterom!"

Niezmiennie pozdrawiam wszystkich Znajomków i Przyjaciół!

OLD FASHION MAN CLUB
Legia Warszawa
7 grudnia 2018, 23:26 / piątek
MaciejzGdanska & Pawelek
szacunek Panowie
8 grudnia 2018, 00:16 / sobota
Pawełek, serdeczne pozdrowienia.
Wygra Ukochana biało - zielona :-) ale ważne też, żeby nie wygrała milicja.
Nie oni decydować mają kto i gdzie obejrzy mecz.
8 grudnia 2018, 08:58 / sobota
Mam nadzieję, że będzie taki sam wynik jak dokładnie 5 lat temu po bramkach samuraja :)
8 grudnia 2018, 09:39 / sobota
Tu nie chodzi o szacunek dla mnie czy kogoś innego. Pamiętam jak w latach 50 ubieglego wieku jeździłem z ojcem po calej Polsce za naszą LECHIĄ. Potem jeździłem sam w grupie kilkunastu chłopaków po stadionach II i III ligowych. Nie bylo wówczas wyjazdow zorganizowanych, forum internetowego, szalików,. Bylo serce Bialo Zielone i ta chęc pkmocy ukochanemu klubowi. A dzisiaj jakiś pieprzony Kulson zabrania kibicom Ległej przyjechać do Gdańska i zobaczyć jak ich Legła przegrywa z LECHIĄ! To skandal żeby taki Kulson mówili nam co możemy a czego nie.
8 grudnia 2018, 11:07 / sobota
Pozdrawiam Pawełku😊 GWWS!
8 grudnia 2018, 12:26 / sobota
Chuje do dupy i do ryja sobie jeszcze powkładajcie. Macie prywatne kontakty to sobie kurwa piwo razem wypijcie, a nie po forach się macacie. Stare to a głupie.
7egia TO STARA KURWA!!!!!!!!!!
8 grudnia 2018, 12:30 / sobota
Taka prawda!
8 grudnia 2018, 13:08 / sobota
To już jutro ten dzień. Dzień w którym cała Polska zobaczy na co stać Lechię. Nie mam wątpliwości, że 3 punkty zostaną w Gdańsku.

Niemal każdego dnia słyszymy lub czytamy od dziennikarskich szmat jaka to legiunia jest dobra, jaka wielka itd. A że Sa Pindol to, Kucharczyk tamto, a loczek Mioduski jeszcze co innego. Srają się z tym polskim kolosem na glinianych nogach jak nie wiem co. Później wszyscy zdziwieni,że 90% ludzi nienawidzi legły...

Już co niektórzy przypisują krawaciarzom 3 punkty i twierdzą, że po tej kolejce ich strata do nas będzie wynosiła ledwie 2 punkty.
Mam znajomego z pracy - kibica ległej. On twierdzi, że u nich wszyscy są pewni zwycięstwa ze słabą i fuksiarską Lechią...
Nawet buki stawiają na miszczów za stolycy...

Także na pohybel tym wszystkim cwaniaczkom trzeba ich jutro upokorzyć aby od tej pory zawsze srali w gacie na myśl o Lechii.

Trenerze, drużyno - po ZWYCIĘSTWO!!!!!!
8 grudnia 2018, 14:48 / sobota
Pomijając kwestię osady siedzisk na stadionie, cieżko napisac o tym meczu, co nie bedzie utartym frazesem.
Ja licze, na to ze Stokowiec zaskoczy czymś rywala, bo dotychczasowa taktyka, mimo że skuteczna jest juz dość znana i na trochę lepszego rywala niekoniecznie moze starczyc.
Z Jagą łatwo nie było ale się udało, ale jutro trzeba czyms zaskoczyć rywala. Np. lepszą gra srodkiem pola, podania prostopadłymi, którymi ostatnio mało gramy. Tradycyjnie przydzielą Haraslinowi jakiegoś plastra drwala i dopoki Marciniak kartki nie pokaże, to Lukas raczej sobie nie pogra. Liczę też na to że zaskoczy Mladenovic, który ostatnio ma zbyt dużo nie celnych dosrodkowań, nieraz aż się prosi żeby sciąc i wbiec w pole karne, a on ciagle do linii i dosrodkowania (najcześciej za mocne).
Wazną sprawą bedzie opanowanie środka pola, jesli Łukasik z Kubickim dadza rade i puszcza trochę dobrych piłkek do Wolaka to liczę na jego kreatywność.

Zakładam, że mecz bedzie przypominał zapasy w stylu klasycznym, dopóki nie padnie gol, wtedy któraś z druzyn musi przycisnąć.
Licze, że Daniel w 101 meczu w barwach Lechii pognebi rywala zwycięskim golem z przewrotki w 94 minucie meczu. Marciniak po 5krotnym obejrzeniu VARu nie bedzie mógł anulowac prawidłowego gola, a Milowicz wraz z tym Loczkiem popłacza się przed kamerą C+. W Lidze + nazwa Lechia pojawi się tylko raz, dla przypomnienia z kim grała Legia.

TYLKO LECHIA!
8 grudnia 2018, 15:01 / sobota
C, C, CWK
CWKS
KURWA!

Prawilnie przypominam, że wprawdzie był taki klub piłkarski przed wojną jak Legia, ale od 1938 r. nie istnieje. Teraz jest tylko polskie CSKA.
8 grudnia 2018, 16:21 / sobota
Generalnie może być ciężki mecz, ale nasza twierdza musi być jeszcze mocniejsza i nie do zdobycia, z jednej strony myśle, że będzie mało bramek a z drugiej, że własnie będzie dużo, więc ja śmiało stawiam jutro na wygraną Lechii i że obie strzelą.. może być coś w stylu 3:1
Acha i jutro czerwo dla ległej w okolicach 68 minuty
8 grudnia 2018, 17:43 / sobota
Jutro powiększamy swój dorobek o 3 punkty i mamy 40 pkt łącznie. Ładnie w tabeli będzie to wyglądało jeśli chodzi o przewagę nad 2 i 3 miejscem.
8 grudnia 2018, 20:29 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 grudnia 2018, 21:22 / sobota
gowno prawda
szacunek dla wszystkich kiboli
pilka dla kibicow
8 grudnia 2018, 22:40 / sobota
Jazda po rodzicach?Naprawde?!
No kurwa brak mi slow.
8 grudnia 2018, 23:06 / sobota
Czarny- ja tam myślę, ze Maciejowi ktos zrobił włam na konto.

TYLKO LECHIA!
9 grudnia 2018, 03:49 / niedziela
odnośnik A my swoje !!!
9 grudnia 2018, 13:27 / niedziela
zycze nam takich samych pozytywnych emocji :) milo sie wtedy siedzialo na trybunach i ogladalo z jakim zaangazowaniem grali, teraz bede zadowlony z remisu, ale kto wie ...

odnośnik
9 grudnia 2018, 15:00 / niedziela
Wchodząc w system biletowy nie ma opcji zakupu biletów na Zieloną. Cała góra i dół wykupione? Jakoś mi się nie chce w to wierzyć : -)
9 grudnia 2018, 15:34 / niedziela
Zielona góra nie udostępniona do sprzedaży bo się musi hajs ze sprzedaży biletów zgadzać i wolą zarobić na Januszach którzy wydadzą 45pln za miejsce na żółtej, a nie 2dychy na zieloną
9 grudnia 2018, 16:07 / niedziela
A przypadkiem nie ma rabatu 15zl na kazdy bilet?
9 grudnia 2018, 17:36 / niedziela
Chodźcie pokrzyczeć trochę na jebaną policję i wojewode, tu pod klatkę gdzie krawaciarzy trzymają
9 grudnia 2018, 19:54 / niedziela
Ja pierdolę co zrobił Sobiech?! Jak on tego nie trafił?!!
9 grudnia 2018, 19:55 / niedziela
Wyjaśni mi ktoś czemu po wybiciu piłki przez Hlouska mieliśmy rzut rożny, a nie rzut karny? Przecież jeśli Hlousek to wybił, to zrobił to ręką!
9 grudnia 2018, 20:08 / niedziela
Dokladnie bylo,tak jak piszesz.
9 grudnia 2018, 20:11 / niedziela
Bo sędziował Marciniak.
Sytuacja z ręką w polu karnym - strzał z metra nie odgwizdany
4 min później strzał z metra w rękę odgwizdany tyle że przy linii bocznej
9 grudnia 2018, 20:34 / niedziela
W studio siedzi piec kurew i zadna szmata(10 par oczu)nie zastanawia sie,w jaki sposob strzal Sobiecha byl blokowany?
9 grudnia 2018, 20:49 / niedziela
Druga połowa to był prawdziwy mecz dla koneserów. Ręka Hlouska była, ale jakby Marciniak dał takiego karnego przeciw ulubieńcom, w 91 minucie, w meczu gdzie zwycięstwo Lechii daje 8 punktów przewagi to pewnie byłby to ostatni mecz w eklapie pana Varciniaka. Co nie zmienia zupełnie faktu, że Sobiech sparówił makabrycznie...
9 grudnia 2018, 20:51 / niedziela
"10 par oczu"? ;-) Alkohol straszna rzecz! ;-)))

Ale co do meritum masz rację. Trwa tłumaczenie lemingom co widzieli. Wszystkich pięciu typków z mikrofonem tłumaczy jak według nich "Sobiech tego nie strzelił".
Podczas gdy wyjaśnienie jest banalnie proste... Sobiech tego nie strzelił, bo Hlousek to wybił tuż sprzed niego.

Ale dlaczego nikt nie wyjaśni nam kryteriów wobec jakich został przyznany rzut rożny?

Tak jak jestem w stanie zrozumieć "wyjaśnienia" (bełkot) w stosunku do poprzedniej sytuacji jaką wspomniał Buziek... te wszystkie "nastrzelenia", "ręki przy ciele" itede itepe... tak absolutnie nie rozumiem tej decyzji.
Powtórki pokazują, że to Hlousek wybija piłkę. Jedyną częścią ciała jaki ma kontakt z piłką jest ręka Hlouska... ani przy ciele (bo wyciągnięta i do góry i do przodu), ani nie ma mowy o "nabiciu" bo piłka leciała dobre kilka sekund.

Jakim cudem jest rzut rożny i od czego do kurwy nędzy jest VAR jak nie od potencjalnych karnych?

Tematu pt: "Skoro gra drużyna z okręgu pomorskiego z drużyną z okręgu mazowieckiego jakim cudem sędziuje typ z okręgu mazowieckiego (którego matka jest 'szychą' w PZPN mającym siedzibę w Warszawie)?" nawet nie poruszam, bo każdy trzeźwo myślący zrozumie, a lemingom i tak "gadające głowy" w TV wytłumaczą co mają sądzić.
9 grudnia 2018, 21:03 / niedziela
@SS
Mi wygląda na to że Hlousek nie wybił dośrodkowania, ale podbił strzał Sobiecha, więc odległość w tym przypadku to faktycznie centymetry
9 grudnia 2018, 21:11 / niedziela
Krzych,czy Hlousek podbil pilke pindolem?
9 grudnia 2018, 21:17 / niedziela
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.438