Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:


Wybory na prezydenta Gdańska

strona 3/6

8 lutego 2019, 22:13 / piątek
Głupek jesteś, jak typowy leming, na którego emocjach jadą sprytni, wyrachowani manipulatorzy. Braun, jeśli szczery Polak jest, uczciwy, ma czyste ręcę, czyste sumienie, to choćby nie z Torunia, ale i nawet z samego Marsa przyleciał na czaradziejskim dywanie, lepszy będzie dla Gdańska o Dulskiej. I nie o nią samą nawet tu chodzi, ale o układ, pod który jest ona POdwieszona.
8 lutego 2019, 22:15 / piątek
Polecam ostatnią stronę tematu braci się nie traci. Przecież to była gwiazda tego forum tęczowy Krzysiu. Ja ide po popcorn :)
8 lutego 2019, 22:18 / piątek
@edwin - do tej pory miałem cię za "swojego" (nie mylić z narzucanym ostatnio trendem), ale tym przedostatnim wpisem dałeś wyraz swemu alter ego.

@castorp - szacun za poglądy.

Jebać czerwoną zarazę!
8 lutego 2019, 22:19 / piątek
Edit : Dwie ostatnie strony w temacie braci się nie traci.
8 lutego 2019, 22:21 / piątek
Castorp na prezydenta
8 lutego 2019, 22:24 / piątek
Mylisz się, albo czytasz z niezrozumieniem, albo niewłaściwie interpretujesz. Nie odczuwam do nich nienawiści, tym bardziej jej nie wyrażam. Może gorycz, żal, Żal mi ich jako Polaków i żal tego kraju, że takie ma pokolenie, takie społeczeństwo w dużej części. Ale nienawiść nie jest oczywiście drogą, która to może zmienić, tylko głupiec tak może sądzić. Tą drogą właściwą i jedyną jest dialog. Ale dialog nie polega na ustępowania z prawdy, kosztem prawdy, na fałszywym kompromisie, by kogoś nie urazić, bo ktoś może potrzebuje, na przemilczeniach, na zapominaniu.
8 lutego 2019, 22:24 / piątek
Jak trzeba byc idiota, zeby Brauna, ktory nakrecil mnostwo filmow antysowieckich, przeciez sila rzeczy wycelowanych takze w obecny establishment Federacji Rosyjskiej, nazywac ruskim agentem?! Bo udzielil wywiadu w ruskiej rezymowce? I co z tego?! Oceniasz fakt czy tresc? Zgaduje, ze tresci wywiadu nie znasz, bo przeciez to juz bez znaczenia...
A wywiady do amerykanskich The Times i The Washington Post, brytyjskiego The Guardian, izraelskich Haaretz i The Times of Israel, niemieckiego Die Welt juz sa OK? Ch... z tym, ze to tak samo rezymowe media poszczegolnych rzadow. Grunt, ze nie sa ruskie! I co z tego, ze w swym przekazie sa o wiele bardziej anypolskie niz jakis Sputnik, ktory na Polske ma po prostu wyjebane?
Niestety fobie antyrosyjskie, co widac na przykladzie 1918, niektorym juz na tyle lasuja mozgi, ze az szkoda gadac. Jeszcze zeby chociaz trzymal te bieda opinie dla siebie i swoich najblizszych...

Kodeks wyborczy nie okresla kryteriow zameldowania dla kandydatow na prezydenta miasta. I chwala Braunowi za to, ze podjal rekawice i serio traktuje temat o czym swiadczy liczba zebranych podpisow, nie poddajac sie moralnemu terrorowi ze strony fanatykow swiatelka do nieba, KOD-u i innych ukladowiczow PO-PiSowskich. Zeby monarchista musial bronic w Gdansku demokracji!...
8 lutego 2019, 22:24 / piątek
@castrop dokładnie tak
@tradycja ja to ja mam w dupie co myślisz i za kogo mnie masz i raczej nie mam żadnego alter ego , ale co masz na myśli z mojego wpisu?
8 lutego 2019, 22:28 / piątek
@castrop to dokladnie tak tyczyło się poglądów ,resztę chyba jasno wyraziłem

ps. chciałeś mi chyba dojebać z tym GW to sobie poszukaj jest też na stronach kibicowskich kto się najbardziej użerał z "naszym wiernym fanem" o ten napis.
9 lutego 2019, 00:05 / sobota
Budyń vel Adamowicz rzuca kłody pod nogi zza grobu czyli układ gdański w praktyce odnośnik
9 lutego 2019, 02:04 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 lutego 2019, 04:27 / sobota
Jeszcze w kwestii formalnej , która ktoś podniósł wyzej ze skoro ja z Sopotu to mi nic do tego. W Sopocie mieszkałem od urodzenia do 20tego roku życia , potem w Gdańsku. Dodatkowo moja rodzina nie jest z żadnej Wileńszczyzny (nie nie mam do ludzi stamtąd ) tylko z Gdańska od minimum XVII w do tego miejsca mam zrobione drzewo geanologiczne. Z niego wiem tez , ze korzenie są holenderskie stad moje imie od pra prą dziadka się zaczęło a nie z wyniku mody na Jessici i innych brianow .Przez lata królował w niej polski patriotyzm . Dziadek mający na imie tak samo jak ja trafił do Pawiaka w pierwszym transporcie inteligencji z Gdańska ,potem do Oświęcimia po wojnie siedział w ruskim więzieniu. Wśród obrońców poczty miał kumpli .Od jednego ze znanych kibiców dostałem książkę o odbudowie naszego miasta gdzie większość faktów jest przytoczona z prac dziadka . Dlatego jak ktoś chce mi zabronić zdania w kwsestii swojego miasta to niech trzy razy się zastanowi jakim prawem to sobie uzurpuje . Nie chce kolejnej marionetki układu , proszę o rozsądek . Pozdrawiam
9 lutego 2019, 09:50 / sobota
Czerwoni bronia sie rekami i nogami, zeby tylko przypadkiem przebieg wydarzen nikogo nie zaskoczyl: https://radiogdansk.pl/wiadomosci/item/89653-rejes tracja-grzegorza-brauna-jako-kandydata-w-przedterm inowych-wyborach-na-prezydenta-gdanska-odroczona/8 9653-rejestracja-grzegorza-brauna-jako-kandydata-w -przedterminowych-wyborach-na-prezydenta-gdanska-o droczona

Mam nadzieje, ze p. Skiba zachowa sie rozsadnie i zrezygnuje z kandydowania na ostatniej prostej i "odda" swoje glosy Braunowi.
9 lutego 2019, 10:39 / sobota
Nawet jak Skiba odda swoje głosy, a drugi Skiba i Konio (choć ich o taki czyn nie posądzam) zarekomendują głosowanie na Brauna... to tak nie ma szans!
9 lutego 2019, 12:46 / sobota
taaakk.....braunek tak bardzo zagrażał dulskiej ze PAŃSTWOWA komisja wyborcza musiała jej pomóc...taaaakkk....odnośnik
9 lutego 2019, 14:40 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 lutego 2019, 14:48 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 lutego 2019, 15:18 / sobota
Na trybunach Lechii jesteście mniejszoscią w każdym tego słowa znaczeniu:polityczną, narodową (polactwo w odróżnieniu od Polaków), seksualną, kulturową, religijną, mentalną itp. Lechia nigdy nie będzie kodziarska, lewacka, wiosenna, komunistyczna. Możecie, wielkomiejskie demoliberalne lemingi, wygrać wybory prezydenckie w mieście, ale stadion, trybuny są enklawą patriotyzmu i wolności , bastionem prawicy dla was nie do zdobycia,poza waszym zasięgiem, poza oddziaływaniem waszej propagandy.
9 lutego 2019, 15:34 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 lutego 2019, 15:41 / sobota
ufo
Facet jest zle zorganizowany? Poki co widzimy, ze jest wrecz przeciwnie! Jest tak dobrze zorganizowany, ze bez problemu zebral wymagane podpisy mimo iz PKW wyjela mu swoim kaprysem jeden weekend ze zbiorki podpisow. Co wiecej, jest on na tyle dobrze zorganizowany, ze zauwazyl blad PKW, ktora w sposob oczywisty zlamala Kodeks Wyborczy rejestrujac komitet 'Wszystko dla Gdanska', nie wskazujac przy tym na oczywiste zlamanie art 95 kodeksu wyborczego. Obecnie mamy do czynienia z jawnym waleniem w ch... ze strony gdanskiej PKW, ktora wymysla sobie rzeczy nie majace potwierdzenia w jakichkolwiek przepisach: koniecznosc podania adresu zameldowania w rubryce 'adres zamieszkania' mimo iz kandydat prawidlowo podal adres zamieszkania zgodnie z instrukcja).
Oczywiscie najlatwiej pierd*lic, ze facet jest hehe nieudacznik bo hehe PKW nie chce go zarejestrowac. A nawet jesli go zarejestruja to hehe i tak przegra z kretesem. Tylko ze demokracja polega na tym, ze kazdy uprawniony ma miec prawo kandydowac w wyborach i zadaniem aparatu nadzorujacego jest mu to umozliwic, niezaleznie od szans na zwyciestwo i tego czy jakis urzednik go lubi czy nie.
9 lutego 2019, 16:45 / sobota
Byłem w miejskiej komisji wyborczej w ostatnich wyborach i faktycznie adres zamieszkania wedlug wytycznych to adres gdzie osoba jest dopisana do listy wyborców Z tego powodu wypadło łącznie 3 kandydatów z dwóch list. Formalnie PKW postąpiła słusznie, aczkolwiek można to było poprawić od ręki. My tak bynajmniej robiliśmy.
Dobrze że nie mieszkam w Gdańsku, a w okolicznej wsi ;)
9 lutego 2019, 17:08 / sobota
@mafogda
aby była jasność, nie mam nic przeciwko kandydowaniu kogokolwiek, w końcu mamy demokrację. Tylko jak komukolwiek coś nie idzie, to z reguły szuka winy na zewnątrz.
A Formela komuch niech opowie o swoich "interesach".
9 lutego 2019, 17:10 / sobota
8 lat mieliście monopol w mediach i manipulowaliście Polakami. Niestety dla was, na szczęście dla Polski taśmy u Sowy i postawa w czasie kryzysu migracyjnego ukazała wasze prawdziwe oblicze i otrzeźwiła Polaków. Żadne ogrzewane kotlety w rodzaju nowego wiosennego wydania paligłupowej partyjki, obwąchiwanie się z postkomunistami z SLD czy inne zaklinanie rzeczywistości nie dadzą wam powrotu do władzy.
9 lutego 2019, 17:18 / sobota
@shd: "przynajmniej" a nie "bynajmniej", tak mi się przypomniało bo kiedyś wałkowano to na forum. Z pozdrowieniami i bez zbędnej napinki...
9 lutego 2019, 17:30 / sobota
Będzie dobry mecz. Castorp wyjątkowo pobudzony.
9 lutego 2019, 21:45 / sobota
zdechnij wreszcie lewacka kurwo. pojawiłeś się przed 100latką i syfisz forum. może ban wreszcie??
9 lutego 2019, 22:51 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
9 lutego 2019, 22:56 / sobota
Ostatnio media informowały o 80 tys. opłacanych troli ruskich. Ilu jest po prostu użytecznych głupków???
9 lutego 2019, 23:22 / sobota
Jakim trzeba być debilem, żeby wejść na forum kibiców Lechii z nickiem lechia91?
9 lutego 2019, 23:25 / sobota
Brawo ukochana Lechio, różowe okularki zszokowały się
9 lutego 2019, 23:58 / sobota
@miki wystarczy być kodziarzem. Oni nie ogarniają niczego poza podrygiwaniem i darciem ryja.A za pisanie świętej nazwy małą litera powinien być dożywotni ban dla takiej kurwy.
10 lutego 2019, 00:59 / niedziela
Wszystko rozumiem: tragiczna śmierć, normalność, zrozumienie, szkoda, żałuję itd. ale p. Dulkiewicz z koszulką poszukująca kamer, to "lekka niedyspozycja".
Nie chcę toczyć dyskusji, ale to mi się nie podoba i tyle.
Lechia zawsze była polityczna i na zawsze tak będzie, ale polityczna w dobra stronę :-)
Jakoś tak wyszło, że nasze kochane, najpiękniejsze miasto staje się bastionem tęczowej patologii. Nie rozumiem i żałuję. Ale toleruję:-) i będę zwalczał.
Takie moje chowanie z lat dawnych :-).
Pzdr
10 lutego 2019, 03:53 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
10 lutego 2019, 09:02 / niedziela
https://www.youtube.com/watch?v=Gjx5ZVZTpyQ
wiem ze to nie tu ale zeby wam to dalo troche do myslenia. moze juz ktos to wczesniej wrzucil, nie wiem, ale robia gowno z mozgu nam zwyklym ludziom. pozdrawiam. AVE LECHIA
10 lutego 2019, 10:04 / niedziela
Emeryt i Castrop 100% racji. Ufo wracaj na tęczowa planetę! Sekta kod czeka.
10 lutego 2019, 10:29 / niedziela
Ten klub , stadion i kibice jest i będzie BIAŁO- ZIELONY .Nie dajcie się wciągać w gierki polityczne .Do zobaczenia 2 maja w Warszawie i w połowie maja na Długiej .
10 lutego 2019, 10:40 / niedziela
PObrzmiewasz fałszywie, bo gdybyś naprawdę miał wylane na każdą partię, to byś tak szat nie rozdzierał. No cóż, lewactwo mocno zdziwione, że TU JEST BASTION PRAWICY, że tu się POd batutą nie ćwiczy gam nowej demokracji. I nikt odgórnie nie da sobie narzucić fałszywego i sztucznie kreowanego nastroju, nie włączy się spontanicznie do sztucznej atmosfery, sterowanej i POdsycanej zewnętrznie na POtrzeby polityczne, zwłaszcza te doraźne kampanijne. Ludzie to ogarniają i szopka nie do końca odpaliła, choć mała Sycylia tak bardzo chciałaby zarządzać rządem dusz na Lechii. A tu figa z makiem, nic z tego. Tu jest Polska, bastion polskości, bastion prawicy. Żałosne farmazony swoje o wieżach, o Elanie i Braunie opowiadaj dalej, jak ci to poprawi nastrój, pozwoli rozładować frustrację, której doświadczasz, że twój idol nie został odpowiednio uhonorowany na trybunach, okazał się nie być idolem dla większości, taki zgrzyt, takie faux pas. Tu na Lechii i tu na tym forum, zrozumcie to wreszcie, zawsze będziecie odczuwać, że jesteście planktonem, a świat nasz jest dla was mało zrozumiały, w żadnym razie nachalną propagandą nie przerobicie go na swoją modłę, a hasła wasze i poglady będą dla większości zawsze dysonansem.
10 lutego 2019, 11:03 / niedziela
Na pohybel Budyniom i innym im podobnym tęczowym lewakom Amen!!! Tylko Lechia!!!
10 lutego 2019, 11:36 / niedziela
Wszystkich wpisujących się w tym wątku informuje, że dewianci 1918 i ufo zostali zbanowali. Niestety nie rozumieli w języku ojczystym, że mają "sobie pójść". Swoje poglady niech zostawią dla rodziny i kółek wzajemnej adoracji z kod-u. STOP MOWIE NIENAWIŚCI
10 lutego 2019, 12:12 / niedziela
ooo, w końcu... i teraz tylko jedynie słuszną narrację będzie miało to forum! Sponsorem zostało TVP czy tak sami z siebie zakładamy cenzurę?
10 lutego 2019, 12:49 / niedziela
Na chuj prowokujesz?
10 lutego 2019, 12:57 / niedziela
Sami siebie i to nie po raz pierwszy. Tutaj nie ma miejsca na lewacką propagande. Komuś nie pasi, niech se tęczowe forum kodu założy i tam wypisuje te brednie i manipulacje. Ave!
10 lutego 2019, 13:00 / niedziela
Ludzie zluzujcie majty .Lechia wczoraj wygrała 2-1. Idźcie się napić na zdrowie .Mogliscie nie zauważyć w tych swoich kacapołach.Bez spiny.
10 lutego 2019, 13:46 / niedziela
Jak to dobrze, że nie mam praw wyborczych w Gdańsku ;)
Chciałbym jednak by każdy z kandydatów odpowiedział na proste pytanie "Co zrobił, co osiągnął dla Gdańska, dla jego mieszkańców, że ubiega się o fotel prezydenta?"
Wiecie, tak apropo napinki i tego co się dzieje - w sumie Gdańsk przez wieki był kotłem kulturowym (widać to choćby po architekturze). Najciekawsze jest to, że choćby przez ponad 100 lat Bazylika Mariacka była współdzielona przez protestantów i katolików i ludzie sobie radzili.

Co do ogólnego tonu wypowiedzi - przypomniał mi się cytat z Samych Swoich, trochę zmieniony, ale pasujący - Ludzie nie dzielą się na tych z lewa i prawa, ale prosto, na mądrych i głupich.

BTW - nie pamiętam kto, ale dzięki za uwagę, staram się szanować nasz język, ale też czasem walnę byka ;)

BTW2 - Ocenianie kogokolwiek po śmierci jest zawsze słabe, bo osoba ta nie może się bronić, dotyczy to tak samo Księdza Jankowskiego, jak i Adamowicza, są już po drugiej stronie i tam są ocenieni.
10 lutego 2019, 14:01 / niedziela
I to bez wątpienia najlepsza wiadomość.

Daj palec, a będą chcieli całą rękę. Już dawno prosiło się o oczyszczenie atmosfery.

@shd - ad. BTW2 - my "Budynia" ocenialiśmy od dawna.
10 lutego 2019, 14:02 / niedziela
Jaruzela i Kiszczaka też nie można ?
Zresztą, nie chce mi się...
Niedziela, lider, w nosie mam i pozdrawiam.
10 lutego 2019, 14:25 / niedziela
Ludzie dajcie sobie siana.Ten rusek,ten Niemiec ten z elany. Wstań z fotela jeden z drugim i popatrz w lustro. Takie na samej górze to czaszka , taka ochrona mózgu.to takie szare i pofaldowane.

Coś do myślenia dla obu frakcji.
Jan Heweliusz( to taki astronom z Gdańska) wcale nie miał na imię Jan tylko Johannes.- rodzice nazywali się o losie , Abraham Heweke i Kordula Hecker.
Zostawcie TVP czy TVN . Idźcie się napić.
10 lutego 2019, 15:35 / niedziela
Korciło mnie aby też się wypowiedzieć. Ale Castrop, Emeryt i kilku innych załatwiło sprawę. Dodam tylko jedno. Wszyscy wyznawcy Ś.P. Nieskazitelnego Pawła "Sancto Subito" Adamowicza. Musicie mieć świadomość, że ludzki organizm nie jest fizycznie w stanie wyprodukować tylu łez, aby opłakiwać każdego zmarłego krętacza w tym kraju. Co do zamordowanego prezydenta. Szkoda, że na ziemi za swoje czyny nie odpowiedział. Jak wiecie nawet PO chciało go rozliczać. Teraz najwięcej na jego śmierci ugrają. Nagle to ich człowiek spowrotem. Hanka za swoje przekręty, grzecznie i na polecenie partii schowała głowę w piasek a P.A. się zbuntował. Zabójstwo P.A. to dla nich los na loterii. Nigdy się już nie dowiemy na ile P.A. kochał Lechię a na ilu głosach kibiców mu zależało. Nie mi osądzać. Na szczęście dla Was, wyznawców Ś.P. P. A. Robert Biedroń wypełni jego testament. Więc tęczowe flagi w dłoń i do boju :-)
10 lutego 2019, 16:28 / niedziela
Heweliusz istotnie podpisywał swoje prace używając formy Johaness Hevelius, z tym że jest to forma łacińska, nie niemiecka. Ten wywodzący się z niemieckojęzycznej rodziny astronom pisał o sobie, że jest "obywatelem świata polskiego" (myśl tę wyraził również w łacinie, która była wówczas językiem nauki), a odkrytą przez siebie konstelację nazwał na cześć króla Polski - Tarczą Sobieskiego, a nie jakiegoś Hohenzollerna czy innego ówczesnego szwabskiego władcy.

Robienie z Heweliusza na siłę Niemca, używając dzisiejszych pojęć i kategorii, to jakieś nieporozumienie. Na tej zasadzie Mickiewicz to Litwin, a Hitler to Austriak.
10 lutego 2019, 16:47 / niedziela
Na razie rycerze wiosny, finansowani prawdopodobnie przez Soroszopodobnych przyjaciół ludzkości, notują reaktywację z przydupem. Ale ale ten odgrzewany palikoci kotlet, a raczej, należałoby rzec, odgrzewana parówa, nie pojedzie na tej świeżości za daleko, raz - że świeżość to raczej taka garmażeryjna, z wykopalisk i po przecenie z powodu rychłej utraty terminu przydatnośc do spożycia, dwa - że opatrzy się to coś po 2-3 tygodniach, jak to już było nieraz np. z Europa Plus, z Razem, Petrusem i innymi efemerydami płodnie pączkującymi z lewicy, trzy - że parówkowe obiecanki jakoś mało atrakcyjne dla większości, mdłe, niestrawne, raczej takie strcte sektowe, i do tego mało wiarygodne, a niektóre wręcz niemożliwe. Owszem POmiesza króliczek trochę szechtinowe szyki, napsuje mu zdrowo krwi. A potem gdzieś na jakimś zjednoczeniowym kodziarskim partaitagu POszcerzą wzajem ząbki, POobwąchują się, POpodgryzają dyskretnie swoje ogony, POwdzięczą się, walną selfi. Na szczęście takie godowe roszady i podchody, grą wstępną wojenną zwane, wika z wielkimi oczami i zębami z króliczkiem o kocim rozumku bez szansy są na spółkowanie i na poczęcie bękarciego POtworka politycznego. Jormunganda z tego nie będzie, co by pożarł kaczy Midgard. Rozejdą się po tych wszystkich podrygach i mizdrzeniach we własną stronę, bo ambicje obu są monstrualne, a chęć rewanżu i chęć powrotu do koryta chorobliwa i irracjonalna.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033