Gdańsk: czwartek, 23 maja 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia mistrz 2019!

strona 3/3

14 maja 2019, 21:22 / wtorek
Odpierdol się od Czecha.Nie ty mu będziesz życie układał.
14 maja 2019, 21:34 / wtorek
MajkiLG to i tak trochę wyższy od twojego.

Czarny bo dobre piwo nie jest złe!
15 maja 2019, 10:28 / środa
Towarzystwo wzajemnej adoracji, od razu banujcie za to, że ktoś ma inne zdanie.
15 maja 2019, 11:09 / środa
Pierdolisz jak typowy kodowiec.Ty możesz miec swoje zdanie,ala ja już kurwa nie?
Przestań sie mazac,podciagnij majty,otrzyj łzy i obserwuj gości.
Wam od tej demokracji pojebalo się w głowach,przeradzajac sie w anarchie,a anarchia to zbrodnia.
Nazwałes Lechiste żulem,to musisz mieć świadomość,że na tym forum będziesz,,jebany".Przynajmniej do czasu kiedy ja żyję.
15 maja 2019, 14:26 / środa
Dobrze już pokazałeś jaki jesteś ważny. Skaczesz do Pyrka bo napisał coś co ci się nie podoba, potem do mnie. Nikt cie nie wyzywa, za to ty zaraz pyskujesz i wyzywasz. Piszesz jakieś bajki o kodzie i demokracji tylko dlatego, że ktoś napisał coś sprzecznego z twoimi poglądami, i co chcesz tym udowodnić? Nie zamierzam się mazać ani tym bardziej prężyć jak ty to robisz. Nie nazwałem nikogo żulem, tylko napisałem, że prowadzisz rozmowę na poziomie budki z piwem nic nie wnosząc do dyskusji tylko bluzgając. Naucz się czytać ze zrozumieniem. A jak lubisz jebać facetów, to chyba nie forum dla kogoś kto chce realizować swoje homo-fantazje.
15 maja 2019, 14:48 / środa
Hola , hola
Majki młodzieńcze
Za taki tekst w ostatnim zdaniu , powinieneś najzwyczajniej dostać wpierdol
Zapamiętaj
To forum fanatyków Więc wypierdalaj i zabieraj ze soba pyr pyrka!
15 maja 2019, 14:50 / środa
Majki.
Przestań gwiazdorzyć i wypierdalaj.
15 maja 2019, 15:42 / środa
Majki srajki i pyrki - jak wyzej wypierdalać. To jest forum fanatyków a nie poprawnych ciot. Pojawiły sie cioty razem z sukcesami Lechii i chca ustawiać nam forum. Wypierdalać na onety i gównoprawdy...tam se mozecie kulturalnie i merytorycznie popisać...
15 maja 2019, 16:19 / środa
Fanatyków hehe
15 maja 2019, 18:40 / środa
,,jebany".
Ktoś coś pisał o czytaniu ze zrozumieniem.
No to, ten,tego,nie?
15 maja 2019, 18:56 / środa
dziś LECHIJKA wygrała 3 2 w juniorach z kurwami a my w drodze po mistrzostwo już nie daleko....
15 maja 2019, 19:01 / środa
obojętnie co się stanie arka kurwa Lechia pany .pozdrawiam Lechia Karviny on tour
15 maja 2019, 19:12 / środa
Proponuję co niektórym, zanim napiszą cokolwiek pod adresem innej osoby spojrzeć na staż w tym forum.
15 maja 2019, 19:38 / środa
@LechiaLublewo - a co ma do rzeczy staż na forum?
Jak ktoś pierdoli głupoty i wypowiada się lekceważąco o kubie, kibicach, trenerze i piłkarzach (a zarejestrował się na forum sto lat temu) to jest zwykłym fredem i będzie jebany dopóki sobie stąd nie pójdzie, nie zmieni zdania albo nie zostanie kulturalnie zbanowany...

Przecież to jakaś przylepa, farbowany lis albo piknik.

-Szyk i Elegancja-
15 maja 2019, 22:28 / środa
Wszyscy nam ręce podają, żeby tego mistrza wygrać, a my 1 punkt w 2 ostatnich meczach, nosz kurwa
15 maja 2019, 22:33 / środa
Nie potrafiliśmy wykorzystać potknięć innych. Ale i tak sezon najlepszy z najlepszych
15 maja 2019, 22:34 / środa
nie mogliśmy, nie chcieliśmy... Piast chce i zapewne weźmie tytuł MP 19.05
15 maja 2019, 22:34 / środa
Dziekuje za puchar , ale koniec głaskania się po ...Zjebaliscie
15 maja 2019, 22:36 / środa
No to MP nie tym razem. Szkoda.
Może Lublewo założy podobny temat na 2020?
15 maja 2019, 22:37 / środa
Już mam dość powtarzania jak mantry, ze to historyczny sezon i reszta wyników juz nieistotna! Otóż wszyscy graja piach i sa do ogrania a my nie chcemy! Jesteśmy najgorsza drużyna w grupie mistrzowskiej i mam uwierzyć, ze po wakacjach w europejskich pucharach bedzie poprawa? Wtedy sie zachce...? Flavio mój bohaterze pogromco śledzi! Odpuść Juz sobie za nim zostaniesz zapamietany jako żółw a nie pogromca! Mam juz żal do Stokowca za zmiany, za taktyke i granie na odpierdol bo jestemy "bohaterami" kibicą sie należy wygrywanie i gra w piłkę swojej ukochanej druzyny!
15 maja 2019, 22:39 / środa
@techlg spierdalaj , miałeś racje i co pogratulować ?
15 maja 2019, 22:42 / środa
Witam wszystkich. Piękny sen o złotym medalu MP się skończył. To był max co mogliśmy zdobyć w tym sezonie. Sezon udany jak na ich możliwości. Głowa do góry przyszły sezon jest nasz.
15 maja 2019, 22:47 / środa
Dzięki Panowie za walkę w całym sezonie i przede wszystkim PP.
Byłem zły na Augustyna i po drugiej straconej ale juz mi przeszło.
Chłopaki grajĄ na oparach wąskim składem a i tak mamy PP i min 3 miejsce.
GRATULACJE .
15 maja 2019, 22:48 / środa
Jesteśmy posmiewiskiem rundy finałowej, a po finale PP już totalnie wyłożona lacha przez drużynę. Nikt tam nawet nie udawał ze o coś walczył. Top 5 osiągnięte - cieszmy się i pogratulujmy Piastowi mistrzostwa. Gdzie nam do gliwickiej potęgi...
15 maja 2019, 22:50 / środa
Chyba tobie pedale . A my swoje Lechia Gdańsk !
15 maja 2019, 22:53 / środa
1903 -TY JESTEŚ POŚMIEWISKIEM.GRA SIĘ 37 KOLEJEK A NIE 7.
Jak nie rozumiesz przyczyn to wypad z forum .
15 maja 2019, 22:54 / środa
znając logikę tej pojebanej ligi to Stokowiec wyleci po 15 kolejkach zostawiając zespół na 9 miejscu w lidze

potem wpadnie jakiś wizjoner od mendziary z 4 ligi niemieckiej i heja jedziemy dalej

;)
15 maja 2019, 22:56 / środa
Ser23 - dosłownie kilkanaście minut temu miałem takie same przemyślenia...
15 maja 2019, 23:00 / środa
Dobra to już można pogratulować...dobry sezon... zjebana końcówka ...no cóż..Bohaterowie są zmęczeni..ja to rozumiem ..może i ich to trochę przerosło..niedługo nowy sezon oby nie gorszy....GRATULACJE DLA TRENERA I DRUŻYNY za dużo emocji i pozytywnych chwil...dziękuje...
15 maja 2019, 23:01 / środa
Proponuję niektórym kubeł zimnej wody, a jak nie pomoże to porządny baran w ścianę i tak aż do skutku.

-Puchar Polski
-Brązowy medal Mistrzostw Polski
... a tu kurwa zaczyna się jebanie trenera i zespołu.
Jeszcze bym zrozumiał gdyby przechodzili koło każdego meczu, ale widać, że biegają, starają się.
Przegrali ostatnie mecze, ale nie mówcie, że odpuścili. Widocznie na tyle (i aż tyle) było ich stać.

Wstyd panowie co tu się odpierdala.

A My swoje!!!
15 maja 2019, 23:01 / środa
A My Swoje

Lechia Gdańsk
15 maja 2019, 23:06 / środa
TradycjaWiara

Tak trzymać

Przyszłość jest nasza
15 maja 2019, 23:07 / środa
Zakładałem ze nawet przy słabej końcówce ligi (na co wskazywały osttnie mecze rundy zasadniczej) zdobedziemy 10 pkt co nam wystarczy na 2 miejsce. Do mistrzostwa liczyłem 13-14pkt. Wiele sie nie pomyliłem, niestety nie załozyłem, ze końcówka sezonuw lidze bezie tak beznadziejna w naszym wykonaniu. Stokowiec w poprzednich druzynach tez miał kiepski finisz, niestety los mu tez nie pomogł tzn wąska kadra, kontuzje, no i chyba jednak niepotrzebnie oddani Peszko czy Marco Paixao, w kontekście braku nowych zawodników.
Naprawde szkoda, ale coż tak jak pisałem wczesniej na forum mamy brązowy medal, mamy Puchar Polski naprawdę to wielki sukces, tylko....że wiadomo....dlaismy się wyprzedzić na finiszu wiec musi minac rtrochę czasu, az człowiek ochłonie i doceni to co osiągnęła LECHIA.

TYLKO LECHIA!!!
15 maja 2019, 23:11 / środa
@TradycjaWiara nie jebanie, tyle że ostatnio to jest coś nie tak. Maki wszedł i jeden z nielicznych nie gra padliny. Decyjzi dlaczego nie grał Kuciak nie rozumiem jeśli na ławce jest Egy, a mamy dwóch spoza UE na boisku (blokowanie zmiany). Czemu Haraslin na ławie i zamiast niego jedyny sensowny gracz napasnik na skrzydle, gdy widać, że Flavio po prostu wysiada.
Mieliśmy kurewskiego pecha z Sobiechem, który złapał kontuzje, gdy był naprawdę potrzebny i łapał formę.
Czemu nie grał Fila, gdy Nunes łamie się o własne nogi. Raczej nie wierzę by młody gracz nie dał rady co 3 dni. Zwłaszcza w takim meczu i z takim rywalem. Mógł złapać doświadczenie w walce na stresie.
Szanuje Stokowca, co nie zmienia faktu, że można zauważyć pewne przywiązanie do zawodników, tyle tylko że to robienie im krzywdy tak naprawdę
15 maja 2019, 23:15 / środa
Sezon bardzo dobry. Dziękujemy! Teraz liczy się kolejny.
15 maja 2019, 23:39 / środa
W rundzie finałowej gramy wyraźnie słabiej. Ale pisanie, że piłkarzom się nie chce to jakiś absurd. My w każdym meczu biegamy i się staramy tyle, że robimy to w zwolnionym tempie (ewidentny brak szybkości, zwłaszcza startu do piłki). Pomimo tego uważam, że i tak mogliśmy nadal liczyć się w walce o mistrza (Legła nie gra wiele lepiej niż my a Piast przed ostatnimi 7 kolejkami miał sporą stratę punktową). W rundzie finałowej graliśmy często co 3 dni i ewidentnie było widać Nasze problemy na skrzydłach tym bardziej nie rozumiem dlaczego Mak nie dostawał więcej szans. Wcześniej myślałem, że Stokowiec uważa, że gość jest bez formy ale ostatnie mecze pokazują, ze nie jest z Makiem tak źle (może ligi to On już nie podbije ale w tej rundzie mógł Nam jeszcze bardziej pomóc w zdobyciu kilku punków więcej). Swoją drogą to nawet przy Naszej słabszej formie wystarczyło trochę więcej szczęścia i mogło być pięknie. Tak dla przypomnienia: Lechia-Piast: 0-2 (pomimo tego, że Piast grał lepiej piłką a my graliśmy długo w 10 w II połowie mieliśmy 3 sytuacje na gola na 1-1 i nie musieliśmy tego meczu przegrać), Pogoń-Lechia: 3-4 (tu mogliśmy zremisować a nie wygrać bo ta 4 bramka dla Nas była jaka była), Lechia-Legła: 1-3 (bez komentarza - karny + czerwień Jędzy i ten mecz skończylibyśmy z 3 punktami), Cracovia-Lechia: 2-0 (graliśmy słabo, na dużym zmęczeniu ale nawet w tym meczu mogliśmy dowieść 0-0 i mieć 1 pkt), Lechia-Zagłębie: 1-1 (ten mecz mnie boli równie bardzo jak ten z Ległą bo już po 15 minutach powinniśmy prowadzić 2/3-0 i tak jak przez prawie całą rundę zasadniczą z wyjątkiem pierwszego meczu z Zagłębiem obrona, kontrola meczu i 3 pkt dla Nas pomimo przeciętnej gry), Amica-Lechia: 2-1 (pechowa bramka Augustyna a drugi gol dla amici był konsekwencja bardzo otwartej gry w końcówce w sumie typowy mecz na remis i taki wynik mogliśmy spokojnie osiągnąć). To oczywiście tylko teoria ale naprawdę pomimo słabszej formy w rundzie finałowej mogliśmy mieć dziś 70 pkt i cieszyć się dziś z mistrza bo jednocześnie Piast miałby 67 pkt a Legła 64. Cały sezon nie graliśmy piłką i trudno było oczekiwać, że w rundzie finałowej nagle zaczniemy grać jak Piast. Problem polega na tym, że w 5 meczach całkowicie opuściło Nas szczęście a do tego raz Nas okantowano i dziś jesteśmy gdzie jesteśmy. Panie trenerze Stokowiec to historyczny sukces: medal i puchar w jednym sezonie, ale w przyszłym sezonie chciałbym zobaczyć jak gramy w piłkę bardziej kombinacyjną i nie chodzi mi tu o żadną Barcelonę a choćby to co gra Piast, tylko to może na stadion ściągnąć więcej kibiców niż te 12 tyś, którzy przyjdą na mecz bez względu na to co będziemy grali. Resztę trzeba przekonać nie tylko wynikami ale i grą.
16 maja 2019, 09:44 / czwartek
Wcześniej nie chciałem zapeszać, ale teraz już mogę o tym napisać. W ubiegłym roku , w październiku, moja Mama pojechała na wycieczkę, na grób Chrystusa. To było jej niespełnione marzenie. Jest już starszą, bogobojną kobietą. Mój brat (lepiej ode mnie sytuowany)wykupił wycieczkę Tel Awiw- Jerozolima. Wtedy przyszedł mi do głowy pewien pomysł. Zapytałem, czy będzie przy Ścianie Płaczu. Tam, gdzie ci ortodoksyjni się kiwają, do przodu i do tyłu, jak jeszcze niedawno arka na cembrowinie otwartej studni. Powiedziała, że tak. No to ja na karteczce zapisałem swoje prośby. Ponieważ nie wiedziałem do kogo się zwracam, jedna z próśb brzmiała tak:
Szanowni Państwo!
Zwracam się z uprzejmą prośbą aby mój ukochany klub Lechia Gdańsk, zaczął w końcu święcić triumfy (nie pisałem jakie konkretnie), a klub z rybackiej wioski za Sopotem, spadł o jedną klasę rozgrywkową niżej.
Karteczkę zapakowaną w kopertę dałem Mamie i pojechała. Zatknęła ją między cegły, a moje, Wasze, nasze prośby zostały wysłuchane. Co prawda nie do końca, ale czym jest liga bez derbów i pewnych conajmniej czterech punktów? Lechio! Wraz z najbliższymi, dziękuję Tobie za ten wspaniały sezon! Ave! Tylko Lechia!
16 maja 2019, 10:59 / czwartek
Chciałbym aby przyszły sezon był potwierdzeniem jakości Lechii ale....ta końcówka obecnego sezonu jest bardzo niepokojąca. Przypomina niemoc z okresu w którym była walka o utrzymanie. Niby niewiele brakowało do zwycięstw, ale punktów nie było! Słabością jest ciągle liczba strzałów na bramkę rywala. W meczu z Amicą były 3 celne, może 4 - nie znam dokładnych statystyk tyle co pamiętam. Brąz i PP dali nam Kuciak z Alomeroviciem i obrona, którzy spisywali się dużo lepiej. Były też skuteczne stałe fragmenty. Kluczem do Mistrza 2019/20 będzie szersza ławka i więcej możliwości w ofensywie, bo mieliśmy tylko jedno skrzydło ( i to z chimerycznym Haraslinem ). Na drugim skrzydle 2 dobre mecze rozegrał Mak i tyle. Michalak różnicy nie robił choć jest młody i w kolejnym sezonie mogło być już lepiej.
16 maja 2019, 12:18 / czwartek
ale to.. ale tamto...

Ten sezon jest zaaaaaarąbisty. Stokowiec z zawodnikami, którzy ledwo utrzymali się w poprzednim sezonie, zdobył Puchar Polski i 3 -miejsce. Porównajcie sobie składy z końcówki poprzedniego sezonu i teraz. Różnice są niewielkie. Bez większych wzmocnień wykręcił z nimi taki wynik. Do tego z tego co słyszę sytuacja finansowa w klubie znacznie się poprawiła. Piłkarze dostają wypłaty praktycznie na czas. Stokowiec świetnie mówił "Celuj w księżyc, najwyżej wylądujesz między gwiazdami" W księżyc nie trafili w pełni ale wylądowali na gwiazdach jako moi bohaterowie.
W 83 nie byłem jeszcze kibicem Lechii, ale nasłuchałem się o tamtych "gladiatorach". Teraz ja będę mógł opowiadać o "wojownikach" z 2019 i nikt mi tego nie zabierze.

Wiec uprzejmie proszę wszystkich mających jakieś ale... marudzących... kręcących nosem.... wyjdźcie na dwór podejdźcie do najbliższego słupa z napięciem i strzelcie sobie barana... oby was oświeciło, a arsenał biadolenia i "ale.. itd" zostawcie na nowy sezon, gdzie znowu będziemy walczyć o mistrza.
16 maja 2019, 18:25 / czwartek
W odróżnieniu od Ciebie maxiwoj ja widziałem jak grała Lechia wtedy gdy zdobywała PP w 83. I zapewniam, że strzałów na bramkę oddawała dużo więcej, było w tym wszystkim mnóstwo radości i gry ofensywnej. Objeżdżali ekstraklasę jak chcieli. Teraz graliśmy skutecznie, ale te mecze ciężko się oglądało. Wybacz ALE jak mamy być Mistrzem w kolejnym sezonie to marzę, że po fajnej grze, a nie człapaniu jak w ostatnich meczach.
16 maja 2019, 18:41 / czwartek
Moim zdaniem błędem było odejście Krasica. Dla faceta walka o MP to nic w odniesieniu do wcześniejszych meczy. Może i by nie biegał ale umiałby unieść ciężar meczu i zagrać na utrzymanie piłki. Po prostu brakowało doświadczenia
16 maja 2019, 18:44 / czwartek
Moim zdaniem błędem było odejście Krasica. Dla faceta walka o MP to nic w odniesieniu do wcześniejszych meczy. Może i by nie biegał ale umiałby unieść ciężar meczu i zagrać na utrzymanie piłki. Po prostu brakowało doświadczenia
16 maja 2019, 18:55 / czwartek
zapewne ;)
a jeszcze dodać doświadczenie Sebka M. to dublet pewny ;)

coraz ciekawszy ten wątek :]
16 maja 2019, 19:13 / czwartek
Tutaj należy już myśleć o kolejnym sezonie. Jeśli będziemy kontynuowali taką grę jak teraz, gdy Lechii wystarcza sił w zasadzie tylko na pierwszy kwadrans meczu, to jesteśmy pewnym kandydatem do spadku. Ja na miejscu Stokowca sezon dograłbym do końca zupełnie rezerwowym składem z Makiem z przodu, a równocześnie w tle pracował nad nową drużyną. Trzeba działać i w tym momencie, żeby uniknąć kompromitacji w pucharach.
16 maja 2019, 21:53 / czwartek
A moze Panowie i Panie z ta nasza kruchą ławką może było tak Prezio do Stokiego wiesz mamy problem bedzie brakowało kasy chyba ze zejdziemy z 3 - 4 graczy z ich pensji ,ewentualnie gdzies dojdą młodzi .No to zeszło z wydatkow conajmniej 300 tys. miesięcznie inaczej nie było by kasy dla calej drużyny i byłby mega syf finansowy i w lutym nie byłoby pełnych przelewów.Teraz jest troche lepiej bo zdobyliśmy Puchar i jednak z 4mln.z Pzpnu 2 zostaja dla klubu bo 2 byla obiecana na premie,nastepne 4 banki sa za Michalaka wiec co nieco bedziemy mogli wykorzysta- a potem pójdzie info że ładkawiec Niemiec dał pieniadze na transfery.Teraz chciałbym się mylić i ze jednak pójdą dobre transfery albo Stoki tak to wszystko poukłada że i z młodych jeszcze wiecej wyciągnie a może pojawią się większe pieniądze z okazji gry w pucharach.Ale zawsze z Moją Lechią .Oby za rok był mistrz.
17 maja 2019, 04:23 / piątek
@sslawss: też pamiętam Lechię z okresu 1984 - 1988 - czyli ówczesnej I ligi po awansie i po zdobyciu PP. Jednak daleki bym był do porównywania tamtej drużyny z obecną, w ogóle ciężko odnosić się do tamtych czasów, z prostej przyczyny - wtedy piłkarze mieli końskie zdrowie! Potrafili dobrze chlać w tygodniu i mogli potem zagrać super mecz, no może trochę mniej super niż nie na kacu ale i tak jakościowo o wiele lepiej niż dzisiaj gracze na kacu /oczywiście tego kaca nie dopuszczam, bo wszak to profesjonaliści :-)/
Mądrze, ktoś napisał: te 6 kolejek to było wszystko na co ich stać. Gdybanie, że 2 zwycięstwa i bylibyśmy liderem też bez sensu, Legia też mogła wygrać więcej i byłaby nad nami...
Dyskusyjna pozostaje kwestia zaangażowania - czy nie było słabsze po zdobyciu PP jak już zeszło ciśnienie, obym się mylił a na potwierdzenie tego chcę zobaczyć widowiskowy koniec sezonu z Jagą, która walczy o LE - nawet mi przez myśl nie przejdzie, że można to oddać w ramach rewanżu za PP...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.210