Gdańsk: środa, 17 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk-Wisła Kraków, sob. 23.02.19, godz.20:30

strona 1/1

18 lutego 2019, 16:13 / poniedziałek
Oczywiście w sobotę tylko zwycięstwo nas interesuje.
18 lutego 2019, 17:34 / poniedziałek
Dodatkowo Lechia bedzie miala 2 dni wiecej na regeneracje, a Wisla jeszcze podroz przez cala Polske. To musza byc 3 punkty!
Czy jest szansa na powrot Haraslina? Dzisiaj na FB mignal mi jakis filmik z nim, ale nie mialem czasu zobaczyc co tam bylo.
18 lutego 2019, 18:16 / poniedziałek
Haraslin trenuje już na pełnych obciążeniach - teoretycznie może zagrać
18 lutego 2019, 18:27 / poniedziałek
Ktoś wie czy Sławek może zagrać przeciwko Lechii? Jakie to jest ujęte w umowie?
18 lutego 2019, 18:48 / poniedziałek
Podobno nie może.
18 lutego 2019, 18:58 / poniedziałek
Niby nie może, a szkoda - widać po nim że jest przemotywowany - złapałby czerwo zapewne
18 lutego 2019, 19:20 / poniedziałek
Ponad pół roku nie grał ale wygląda nieźle. Za bardzo chce pokazać że potrafi.
Faktycznie z jego "głową" i szczęściem mógłby coś złapać, tylko mogło by to być kosztem zdrowia któregoś z naszych, a ławka krótka.
Lepiej niech skoczy na Długą czy Monciak jak przyjedzie.
18 lutego 2019, 19:29 / poniedziałek
Jazda z tym zombie klubem. Liczę na zwycięstwo pod pełną kontrolą. Wisła nie powinna poczuć ani przez moment, że ma szansę ugrać jakikolwiek punkt.
18 lutego 2019, 20:25 / poniedziałek
Oglądałem przed chwilą mecz Wisła: Śląsk.
Wisła zagra bez Peszki, który na bokach jednak dużo szarpał, próbował, chociaż widać u niego zjazd formy, to, że nie grał pół roku. Nie zagra też Burliga za kartki.
Generalnie ten mecz, szczególnie w 1 połowie to jedna wielka padlina, chaos. Co ważne, Wisła w ogóle nie jest zgrana, słabo zorganizowana taktycznie, pojedynczy piłkarze mają problem z przyjęciem piłki czy dograniem prostej piłki do kolegi.

Jest ogromna przepaść piłkarska, mentalna i fizyczna miedzy nami a Wisłą, na naszą korzyść. Nie wyobrażam sobie innego wyniku niż bardzo spokojne zwycięstwo. Gramy u siebie. Powinniśmy ich zdeptać i zmieszać z błotem.

Obstawiam 3:0, lub 4:0 dla nas.
18 lutego 2019, 20:51 / poniedziałek
Panowie. Nie dopisujmy sobie 3 pkt zanim mecz się nie zakończy.
Zgadzam się ,że Wisła nie jest zgrana i grają chaotycznie. Ale za 3,4 kolejki będą już zgrani ze sobą i będzie widać efekty.
To , że dziś pokonali Śląsk to powinno akurat zadziałać na naszą korzyć . Nie będą mieli mega ciśnienia na korzystny wynik.
To nie jest już ta drużyna co jesienią wygrała z nami 5:2. Za tą porażkę koniecznie musi być zwycięski rewanż naszej Lechii.
Jak dla mnie możemy wygrać jedną bramką więcej i się cieszyć ze zwycięstwa Lechii.
Do boju Lechia Gdańsk. Na nich. napadywać !!!
18 lutego 2019, 22:53 / poniedziałek
chris3707,
Niech sobie beda zgrani za 3-4 kolejki. Lechia gra z Wisla za 5 dni. :)
Poziom ich zgrania moze nas ew. zainteresowac przy okazji meczu nr 3. Z tym, ze najpierw Wisla musi awansowac do osemki, a na to raczej sie nie zanosi.
18 lutego 2019, 23:00 / poniedziałek
Miałem na myśli kiedy Wisła będzie zgrana gdy będzie grać z Jude gangiem i Legią. To tak by własnie wypadało w terminarzu. Wiem kiedy gramy :)
19 lutego 2019, 01:49 / wtorek
Tabela Ekstraklasy po 30 kolejce... Macie coś przeciwko? xD
odnośnik
19 lutego 2019, 18:36 / wtorek
Tak, arka ma za dużo punktów w tej tabeli :)
19 lutego 2019, 19:34 / wtorek
Ktos wie czy kibice Wisly pojawia sie w koncu u nas od zerwania zgody czy znowu nie?
20 lutego 2019, 08:34 / środa
Od czasu zerwania zgody juz u nas gościli.Razem z Ruchem zresztą.
20 lutego 2019, 09:29 / środa
Kiedy? Bylem na wszystkich meczach i jakos sobie nie przypominam. Pamietam, ze zawsze mieli zakaz, a raz nie mieli i ruch gral wtedy z arka w gdyni i nie przyjechali wtedy.
20 lutego 2019, 12:52 / środa
Zainspirowałeś mnie do zagłębienia się w temat.Sprawdziłem i wychodzi ,że stricte na swoim meczu rzeczywiscie nie byli od zerwania zgody.Byli wspomagac Ruch 24.09.2016.Po tym kojarzyłem ich wizytę-obok siebie wisiały wtedy wizytowki Sharks i PF.
21 lutego 2019, 14:00 / czwartek
Uwaga... :D
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, godz. 20:30, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
21 lutego 2019, 15:40 / czwartek
Interwencja po ostatniej kolejce :D?
21 lutego 2019, 19:15 / czwartek
Nareszcie uczciwy sędzia

odnośnik
23 lutego 2019, 12:49 / sobota
Wisła do nas przyjeżdża czy zakaz jakiś maja ? Orientuje się ktoś ?
23 lutego 2019, 20:09 / sobota
Witam bracia poratuje ktoś linkiem do meczu?
23 lutego 2019, 20:40 / sobota
23 lutego 2019, 21:52 / sobota
Wieszycki komentarze - filologu .... Gdańsk się wymawia Lechia GDańsk nie kurwa Dańsk.
Wlazłeś do telewizora to chociaż zainwestuj w to co za co masz szmslec. Buraku.
23 lutego 2019, 22:24 / sobota
Po Koronie ... świetna Lechia.
Po Wiśle ... kurwa . kurwa. wygraliśmy!!!! Zwycięzcy się nie sądzi ale chujowo .... Obrona najlepsza w lidze. Ofensywnie nas zablokowali dzisiaj . 3 punkty ... BEZCENNE.
23 lutego 2019, 22:33 / sobota
Buahahaa 1:60
23 lutego 2019, 22:48 / sobota
Kurwa .... Michalak ośmieszył tą legio - lizającą - dupę stację. MniaM! A propos udanego weekendu...
23 lutego 2019, 22:53 / sobota
Mój szacunek do Michalaka wzrósł niemiłosiernie po sposobie w jaki załatwił małego cwaniaczka z C+.

Szyk i Elegancja. Brawo Konrad!
23 lutego 2019, 23:11 / sobota
I nic dodać nic ująć .... brawo Lechio..... pozdro z biało zielonej Norwegii
23 lutego 2019, 23:15 / sobota
urwa, to zaczyna być poważne!
Aeja oo! Aeja ooo! Aeja eja eja eja oooo!

Oleee! Super Lechia Gdańsk! Oleee! Super Lechia Gdańsk! Oleee Super Lechia Gdańsk!
OLEEE! SUPER LECHIA GDAŃSK!!!

A my swoje!!!
23 lutego 2019, 23:16 / sobota
Możecie zacytować Michalaka?
23 lutego 2019, 23:21 / sobota
Z Singapuru pozdrawiam... Nie wiecie nawet jak zazdroszczę dzisiaj tym co byli i tym, co mogą a nie idą na Lechię
23 lutego 2019, 23:35 / sobota
Cwaniaczek z C+ anonsował wywiad z Jarosławem Kubickim.

Konrad zaczął od "Muszę Pana sprostować, nie nazywam sie Jarosław Kubicki, tylko Konrad Michalak", po czym zaczął odpowiadać na zadane pytania.

Mała złośliwa łasica z C+ łypnął jadowitym wzrokiem w kierunku realizatora, po czym wpierdolił się Konradowi w połowie zdania że miał "w uchu" anonsowany wywiad z Kubickim... to było jeszcze OK...
Ale od razu zaczął pierdolić farmazon, że nie było Konrada słychać i czy mógłby powtórzyć... mimo, że po śmiejącym się Mielcarskim było doskonale widać, że Michalak był słyszany doskonale.

Konrad z szykiem i elegancją (i bez mrugnięcia powieki) powtórzył wszystko jeszcze raz... tyle że już bardziej tonem, jakby mówił do przedszkolaka. ;-)
23 lutego 2019, 23:39 / sobota
tak to wlasnie w wawie wyglada, na czele z tym dzbanem sa pinto , wyglada na to,z e to ich najwieksze oslabienie, a my to wykorzystujemy
24 lutego 2019, 00:20 / niedziela
Kolejny raz Lechia wygrała z druzyną, która wypadła lepiej od nas....tak przynajmniej twierdzą wszelkie maści eksperci (jak widac miernej jakosci).
Dzis nawet wyczułem u nich te lekkie zażenowanie, no jak to ??? ku...a kolejny raz wygrali, znowu jedną bramką,.... kiedy to się skonczy i bedziemy mogli dowoli hołubic Legie i Lecha???
A my pchajmy ten wózek dalej, nec temere nec timide

TYLKO LECHIA!!!
24 lutego 2019, 00:53 / niedziela
Jak dla mnie możemy wygrywać po 1:0 wszystko do końca. Okazuje się, że przy porządnym przygotowaniu i mądrym trenerze nawet Augustyn potrafi grać na dobrym jak na naszą ligę poziomie. W ogóle cała drużyna fajnie broni. Oprócz taktyki po prostu dobrze wyglądamy fizycznie i ciężko jest piłkarzom przeciwnika uciec komuś z naszych. Najczęściej ktoś zawsze nadąży skasować akcję. W tym sezonie zespół ładnie nawiązuje do tradycji "Murarzy z Wybrzeża" i oby tak dalej
24 lutego 2019, 01:06 / niedziela
dla mnie to oni mogą nawet leżeć w bramce i miziać się po ..... nie wiadomo czym byle do końca sezonu ta pozycja została zachowana..!!!
24 lutego 2019, 12:07 / niedziela
Gra dramat wynik piękny. Czyli jak cały sezon :)
24 lutego 2019, 14:13 / niedziela
W ostatnich dziesięciu sezonach, żadna z drużyn, która zajmowała pierwsze miejsce po 23 kolejce, nie miała aż tak dużej przewagi, jak Lechia nad Legią obecnie. Najwyższą przewagę miała Legia nad Wisłą - 6 pkt, było to w sezonie 12/13. Nie oznacza to jednak jeszcze bezpiecznej przewagi na tyle, by móc osiąść na laurach. Wystarczy przypomnieć sezon 16/17, kiedy po 23 kolejkach liderowała Lechia, mająca 4 punkty przewagi nad Jagiellonią i 7 pkt nad czwartą w tabeli Legią Warszawa. Jak to się skończyło, każdy chyba pamięta.

Potrzeba nam 8 zwycięstw w 14 nadchodzących kolejkach. 8 zwycięstw to 73 punkty i wtedy Legia i Jaga muszą zdobyć 31 punktów, na 42 możliwe (bardzo ciężkie zadanie do wykonania). A czołówkę gonią Piast i Cracovia!

Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Cracovia - Lechia Gdańsk

Dojeżdżamy wszystkich u siebie, co da 3 zwycięstwa. Dorzucamy wygraną z Sosnowcu i w Gdyni. Pięć zwycięstw. Zostają jeszcze 3 do upragnionego tytułu. Jak w Lubinie pokażą to, co w Kielcach, to o 3 punkty można być spokojnym (o ile skuteczność będzie lekko wyższa, niż w meczu z Koroną). Rozpędzona Cracovia może być ciężkim przeciwnikiem, ale po tym meczu czekają jeszcze cztery mecze domowe w rundzie finałowej i trzy na wyjeździe (o ile Lechia będzie pierwsza oczywiście).

Coś czuję, że już 11-12 maja będziemy świętować. Nie ma innej opcji!!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.436