Gdańsk: poniedziałek, 19 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Zagłębie Lubin-Lechia Gdańsk 04.03.2019.godz18

strona 2/3

4 marca 2019, 20:11 / poniedziałek
Znaczy jak grala słabo, to karny sie nie należał? Poza tym jak ktoś juz zauważyl, wyprostowana nogą Starzyński wjechał w Makowskiego - ewidentna czerwień. To sa detale ale mogace decydowadac o przebiegu meczu. Nie ma co beczeć tylko zapierdalać na nastepny mecz i pokazać ze dalej wierzymy.
4 marca 2019, 20:11 / poniedziałek
Przestańcie się żreć.
Lechia przegrała pierwszy mecz od kilku miechów po przeciętnej grze.
Jesteśmy liderem, gramy w półfinale PP, więc więcej szacunku dla piłkarzy.
4 marca 2019, 20:12 / poniedziałek
Słabo Lechia grała ale obejrzałem jeszcze raz karny ewidentny , nie dajmy się biochujom walić w ch .
4 marca 2019, 20:13 / poniedziałek
Jeżeli przez 70 minut gra się w 10, bez napastnika to takie są efekty.
Wystawianie Sobiecha kosztem Flavio to dywersja. Przez kilka kolejek takiego grania Flavio zatracił formę strzelecką.
Do tego Augustyn... o czym pisałem wcześniej.
Do fazy finałowej wejdziemy z 1 pkt. przewagi nad Legią... o ile Augustyn się ogarnie.
4 marca 2019, 20:13 / poniedziałek
słaby mecz, Stefański chuj
defensywa dzisiaj rockandrollowa

te poniedziałkowe terminy są pojebane, a za tydzień znowu gramy w ten dzień
przypadek.. ?

gramy dalej!!! to my jesteśmy Liderem i dalej muszą Nas gonić ;)
+4 to jeszcze nie mróz
4 marca 2019, 20:15 / poniedziałek
Ale wlasnie taka gnida nie ma szacunku.Dawali z siebie wszystko i po prostu przegrali.Kurwa po 16 meczach bez porazki. Tragedia normalnie i trzeba bylo pojechać zeby sie dowartosciować. Ta gnida pojawia sie tylko przy porazkach, dawno go nie bylo bo nie mial okazji. Teraz sie doczekal. Takich przypałów trzeba banować i zobaczysz, ze sie doczekasz frajerze dęty.
4 marca 2019, 20:17 / poniedziałek
edwin, edwin, edwin... z tobą jak z dzieckiem.... Chuja się tam znasz, a głos zabierasz. Zajmij się czymś innym, bo interpretowanie wydarzeń boiskowych ci nie wychodzi. Może poleć się na trenera Lechii? :DDDDDD
4 marca 2019, 20:19 / poniedziałek
&biopipo nawet jak jesteś wielkim kafarem to się pojawię na najbliższym meczu specjalnie dla ciebie, potwierdź tylko.Ze mnie żaden kozak , ale placzkiem to starego nazywaj
4 marca 2019, 20:19 / poniedziałek
Dwóch łatwiejszych meczy z rzędu już chyba nie będzie. 6 pkt to obowiązek.
4 marca 2019, 20:21 / poniedziałek
Wrzuta na starą/starego.... Uhhh mocne. Po twoich wcześniejszych wpisach brałem ciebie za niedorozwiniętego. Teraz okazuje się, że jesteś niedorozwiniętym dzieckiem... Chylę czoła i żegnam środkowym palcem.
4 marca 2019, 20:22 / poniedziałek
Doprawdy odważna z ciebie laska
4 marca 2019, 20:24 / poniedziałek
Bardzo dobry mecz Lechii. Nie mam się do czego przyczepić. Tym razem nie weszło.
4 marca 2019, 20:27 / poniedziałek
Błędy w obronie zdecydowały. Przy pierwszej Łukasik z Augustynem, przy drugiej piłka toczyła się 100 lat przez całe pole karne i nikt tego nie zdążył przeciąć + gdzie był obecny na prawej obronie Fila? Przy kontuzji Nunesa robi się nieciekawie po tej stronie boiska.
4 marca 2019, 20:31 / poniedziałek
Porazka musiala kiedys nadejsc. Jestem jednak przekonany, ze za tydzien znowu odskoczymy leglej. MAmy Plock u siebie a oni szpare na wyjezdzie i cos czuje, ze nie wyjada z 3 punktami.
Karny ewidentny, koles trafil w pilke ale przez noge Flavio.
Zawodzi mnie Sobiech. Dostal dzis kilka fajnych pilek i spartolil amatorsko. Szkoda bo byl moment, ze blisko bylo zeby cos wpadlo. Za tydzien tylko zwyciestwo i jedziemy dalej. Nie ma co sie zalamywac bo to dopiero 3 porazka w sezonie.
4 marca 2019, 20:31 / poniedziałek
Przegrać się zdaża , moim zdaniem zupełnie niezasłużona porażka . Na szczęście piłkarze Lechii to nie biocipki . Wyciągnąć wnioski i jedziemy dalej . Czy wygrywasz czy nie ! Dziś w pełni moim zdaniem trafne.
4 marca 2019, 20:34 / poniedziałek
Kufel w dłoń i po mistrza!
4 marca 2019, 20:36 / poniedziałek
Przepraszam za błąd ortograficzny zdarza :). Bio cipciu wracaj do pracy przy ulicy i nie chwal się już koleżankom ze masz telefon.
4 marca 2019, 20:38 / poniedziałek
Tak jak myślałem.... Niedorozwój :)
4 marca 2019, 20:39 / poniedziałek
Tak jak myślałem ...pizda
4 marca 2019, 20:40 / poniedziałek
Oj kufel, kufel.....
4 marca 2019, 20:45 / poniedziałek
Przedstaw się kobieto a nie tam anonimowo się puszysz :)
4 marca 2019, 20:47 / poniedziałek
ps. jakbyś nie był zwykłą pipą to bym teraz odbierał telefon, ale nią jesteś bycie internetowy!
4 marca 2019, 20:51 / poniedziałek
jeszcze raz obejrzałem powtórkę sytuacji z Flavio
ewidentny karny

ślepi i głusi: kurwa Stefańska i przydupasy z varu
4 marca 2019, 20:59 / poniedziałek
cofam o przydupasach z varu, podobno sygnalizowali stefańskiemu karnego; ale ta kurwa to olała
4 marca 2019, 21:00 / poniedziałek
Graliśmy lepiej niz w wielu wygranych meczach. Rozdawaliśmy głupie prezenty. Mecz którego wielu z nas się obawiało. Jedziemy dalej, porażka, choć nie zasłużona, musiała przyjść. Oby zadziałała mobilizująco.

A co do bio coś tam, to jak dla mnie jest z Krakowa (albo bardziej sześćdziesiątkowa), albo nawet z Białorusi. Tak tylko mówię.
4 marca 2019, 21:00 / poniedziałek
Karny był 100% tylko biocipiki go nie widziały.
4 marca 2019, 21:04 / poniedziałek
Niestety, takich sytuacji z gwizdaniem przeciwko Lechii będzie coraz więcej.
4 marca 2019, 21:05 / poniedziałek
Była też ewidentna ręka Łukasika w polu karnym, której nasz niedoszły trener nie widział
4 marca 2019, 21:08 / poniedziałek
"&biopipo nawet jak jesteś wielkim kafarem to się pojawię na najbliższym meczu specjalnie dla ciebie, potwierdź tylko.Ze mnie żaden kozak , ale placzkiem to starego nazywaj"

I jedyne, co z tego wyciągasz to pojazd po rodzicach?

Jesteś pizdą shockiem. Chuj ci do mordy cwelu, bo do dupy to przyjemność!
4 marca 2019, 21:11 / poniedziałek
weź się z tą ręką uspokój wreszcie:

Arbiter Café o tej sytuacji: Wg UEFA grać. Blisko, ręka nie jest nienaturalnie rozłożona, tylko lekko, naturalnie odstaje od ciała poprzez ruch spowodowany obracaniem się.
4 marca 2019, 21:12 / poniedziałek
Chłopak edwina wjeżdża na salonyyyyyyyyyyy!! Gejuchy atakują :((
4 marca 2019, 21:15 / poniedziałek
No i tak poza tym to z tego co czytam to niezłe przyjemności lubi kolega stara szkoła.... O zgrozo.......

Jeżeli Flavio był kopnięty to ręka Łukasika kwalifikowała się do podyktowania karnego. Jak nie było ręki, to i karnego na Flavio być nie powinno. Jedno bez drugiego nie ma racji bytu. Przykro mi bardzo :(
4 marca 2019, 21:17 / poniedziałek
Tylko cwel może uznać chuj do dupska/mordy za przyjemność.

Koniec tematu... nie istniejesz lampucero.
No szkoda, ale nie ma co marudzić.
Przecież to dopiero 3 porażka i Lechia jest nadal liderem.
Dla mnie to jest karny na Flavio, nie wiem, jak można to inaczej interpretować? Oczywiście kret chciał wybić piłkę, ale między "chciał" a tym co zrobił, czyli kopnięcie od spodu ( zresztą może być bardzo bolesne) jest różnica i efekt zreszta też
Czas na rehabilitację na Płocku..
Tylko Lechia!
No coż, kiedys przegrać musielismy, choc szkoda ze w takich okolicznosciach (w miare dobra gra w 2 połowie i sedzia -zwykły amator, co mysli, ze wie lepiej niz inni).
Nie bede wnikał w to co teraz "gorące głowy" sobie myślą. CH... punktów to nam nie wróci.
Porażka, moze tez przynieść korzyść, jeśli wyciagnie sie wnioski.
Przegralismy, bo któryś raz z rzędu zaserwowalismy tego samego kotleta, tym razem przeciwnik był skuteczniejszy i była wtopa.
Tak jak pisałem wcześniej, aby móc na końcu pić szampana trzeba zaserwowac wiecej niż ten sam scenariusz.
Brakuje nam dalej ofensywnego środkowego pomocnika (Lipski, Wolski), brakuje nam alternatywnych wariantów gry. Niech ktos powie ile widział prostopadłych podań w pole karne? ( wogóle), ile było dosrodkowań po ziemi? (za mało). Niestety przeciwnicy coraz lepiej czytają sprawdzony scenariusz i.....dlatego coraz mniej bedzie się on sprawdzał.
Porażka moze podziałać jak katharsis i dla trenera i dla piłkarzy i.... podziała jak kubeł zimnej wody dla części kibiców, co 14 kolejek przed końcem już widzieli rozstrzygnięcie.

Gramy dalej!

TYLKO LECHIA!
4 marca 2019, 21:18 / poniedziałek
Już wiem kobieto ,że jesteś nikim. Włóż już sobie tampona i przestań skamleć o swoim uja ma w gębie jak ty :D
4 marca 2019, 21:18 / poniedziałek
pokrętna logika, co mają ze sobą wspólnego 2 zupełnie inne sytuacje?
4 marca 2019, 21:21 / poniedziałek
@stara szkoła
"Chuj ci do mordy cwelu, bo do dupy to przyjemność!"
"Tylko cwel może uznać chuj do dupska/mordy za przyjemność."

Tak to tylko tu zostawię szkoło :)

Czołem panowie edwin i szkoła. I tak poświęciłem wam obu za dużo czasu. Bawcie się dobrze. Przyjemności życzę :D :D :D
4 marca 2019, 21:21 / poniedziałek
co to w ogóle za bełkot , co te dwie sytuacje mają ze sobą wspólnego? buahaha

zagranie ręką w polu karnym zawsze jest różnie interpretowane, nie ma reguły

natomiast kopnięcie przeciwnika to jest karny, nie ma bardziej ewidentnej sytuacji
4 marca 2019, 21:23 / poniedziałek
@biopipa Świetnie , jednego tęczowego interntetowego pedała mniej.
4 marca 2019, 21:26 / poniedziałek
No ze stylu pisania to pasuje na cwelucha. Zresztą udzielał sie kiedyś w tematach jako koderasta i wielbiciel Bolesława I Donosiciela.
4 marca 2019, 21:29 / poniedziałek
Zatrzymanie piłki zmierzającej w światło bramki ręką to karny. Jak można interpretować to inaczej?
4 marca 2019, 21:35 / poniedziałek
Ty się pipko boisz , że teraz kibole cie dopadną , bój się :D
4 marca 2019, 21:40 / poniedziałek
dajcie sobie juz na luz Panowie, wymiana uprzejmości tylko rozmywa temat.

TYLKO LECHIA!
4 marca 2019, 21:41 / poniedziałek
Zanim biopipka na policje pojdzie to zaznaczę ,że nic mu nie grozi, a ja lubie się wyspać :D
4 marca 2019, 21:50 / poniedziałek
Jeżeli prawdą jest, że var informował o karnym, a chuj albański nie zweryfikował tego to jest to skandal i nóż w dupę przy najbliższej okazji. Gdzieś czytałem też, ze ten parowiec jest zarejestrowany jako sędzia z Bydgoszczy, a mieszka w stolycy i z Bydgoszczą nic go nie łączy. Dobra obsada sędziego.

BioShock - BiałyStok BS-BS
4 marca 2019, 22:08 / poniedziałek
BioSchock czy Ty nie rozumiesz tych słów ? "Słuszny brak rzutu karnego. Zawodnik obraca się, stąd ręka ułożona naturalnie (nie jest mocno "rozłożona"), strzał z bliskiej odległości. Grać."

Natomiast sytuacja Flavio "Piłka w zasięgu obu zawodników, więc Flávio Paixão ma prawo do zasłaniania jej butem. Portugalczyk zostaje nieostrożnie kopnięty w obrębie pola karnego. W mojej ocenie powinien być rzut karny."

Nie potrafisz rozróżnic dwóch sytuacji tylko wciskasz komuś że sytuacje są zero-jedynkowe. Nikt nie mówi, że Nas totalnie przekręcili z kartka. Ale z rzutem karnym, gdzie Stefański dostaje na ucho i nie raczy nawet dłużej stanąć i pochylić sie nad sytuacja. Dramat...
4 marca 2019, 22:12 / poniedziałek
Dajcie spokój Panowie delikwentowi biocośtam.
Nie warto.

Trzeba mieć nadzieję, że to będzie phrysznic :-) i następny mecz rozpoczniemy bez Sobiecha i z Augustynem bez dodatkowych witamin:-)

Pzdr
4 marca 2019, 22:16 / poniedziałek
jak można nie podyktować takiego karnego?zrobił na nas wałek ,mam nadzieje że chłopaki wyjdą z Wisła na pełnej kurwie i pokażą że żaden chuj nam tego nie zabierze! od spotkania do spotkania po mistrzowstwo bez gadania!
4 marca 2019, 22:18 / poniedziałek
Można powiedzieć że oficjalnie ruszyła warszawska akcja pt "wszystkie ręce na pokład". Dziś strata 1 punktu...za kilka kolejek zrównamy się z ległą lub nas przeskoczą.Zacznie się kartkowanie, ślepota sędziów na boisku a aparatura w wozie var nagle w kluczowych momentach zacznie szwankować i oczywiście wszystko da się wytłumaczyć ludzką ułomnością.wszystko przyklepie pan Sławek i będzie git.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011