Gdańsk: niedziela, 26 maja 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Wisła Płock 11-03-2019, 18:00 Monday

strona 2/2

11 marca 2019, 21:47 / poniedziałek
Nie znam się na piłce ale moim zdaniem mlodzi jeszcze są za słabi. Wpuszczanie 3 do składu to znaczne osłabienie. Makowski Fila Michalak. Chwalą Stokowca, że daje szanse młodym ale to nie jest żadna wartość.
AEJA EJA O LECHIA na tronie w podwójnej koronie!
11 marca 2019, 22:22 / poniedziałek
Miki bo na pewno starzy typu Sobiech, Augustyn i Flavio grali lepiej :)
11 marca 2019, 22:55 / poniedziałek
Gramy bez pomysłu z lagą do przodu. Ale tak to jest jak nie ma kreatywnych ofensywnych pomocników. W takim zestawieniu Sobiech jest po prostu bezproduktywny i w dodatku zabiera plac Flavio. Za tydzień Haraslin i Mak na skrzydłach a Flavio na szpicy i powinno być dużo lepiej. Ale czy Stokowiec bedzie chciał cos zmieniać? Dzis po meczu uparcie powtarzał, ze wierzy w Sobiecha...
11 marca 2019, 22:57 / poniedziałek
Może mi ktoś wytłumaczyć w czym Steven Vitoria jest słabszy od Augustyna albo na odwrót e czym Augustyn jest lepszy od Victorii?? No kurwa mać, takiego drewna nie potrafiącego celnie podać do najbliższego zawodnika nie było od czasów Janickiego. Co on odpierdalał już w Zabrzu w PP nie wspominając o jego cudach w Lubinie. Oczy krwawią już na sam jego widok z piłką u kłody.
11 marca 2019, 23:43 / poniedziałek
nie ma zmienników ....dlatego statyczny skład...najbardziej wkurwiający Michalak...i to nie pierwszy raz..co ma być to będzie...
12 marca 2019, 00:04 / wtorek
aa frekwencja... 8 z hakiem..padaka jakich mało..wstyd dla tych co nie ruszają dupy... piszecie historie heheheheh
12 marca 2019, 00:30 / wtorek
Dla mnie Flavio na skrzydle wyglada slabo. On jest za wolny na skrzydlo skoro mamy Maka, Haraslina i Michalaka. Ok, temu ostatniemu dzis slabo szlo ale Flavio mi przeszkadza tam. Albo na napastnika albo na lawke. Tak to widze. Ciekawe kto na lewej obronie zagra w nastepnym meczu. Szkoda, ze Chrzanowskiego nie ma, bo tak to kto? Lewandowski? Mysle, ze ktos ze skrzydlowych pojdzie na obrone. Hmmm kadra moze i waska ale da rade cos ulepic :)
12 marca 2019, 00:46 / wtorek
Może Wawrzyniaka wstawi?
12 marca 2019, 00:56 / wtorek
Cos tu nie gra.Trener roku po przegranym meczu wystawia taki sam sklad- zamiast Maka Michalak.Jak taki grajek jak Michalak moze przebywac na boisku przez 60 minut to przeciez sie w pale nie miesci.Komplteny brak kordynacji, zadnego pomyslunku,klapy na oczach i problemy z trafieniem w pilke.Jezeli jest wybor to biore Maka bez formy niz tego nieudacznika.Nie ma co ukrywac ale nadszedl dolek i jezeli trenejro nadal bedzie robil z Flavio skrzydlowego slabego w tej chwili File i gwiazde Sobiecha na srodku to w kazdym meczu bedzie wielka kiszka.Pierwsza polowa to kurwa poziom naszych rezerwi szczescie ze nie schodzili do szatni z dwojka pod kreska.Rozumiem ze trener preferuje Polakow w skladzie ale czy Nunes jest w tej chwili slabszy od Fili? Wypozyczamy Slawka,Borysiuka a
grawmy takim drewnem jak Michalak.Byc moze jest troche prawdy w tym co powiedzial Marko ze trener nie lubi za bardzo zawodnikow ktorzy maja cos do powiedzenia i nie przytakiwuja glowami.Jestem wkurwiony,biore tabletke na pikawe i ide spac.
ps.arka srarka obciagarka
12 marca 2019, 08:15 / wtorek
Wieszacie psy na Sobiechu ale karnego wywalczył. To czy karny był czy nie nie było nie ma tu znaczenia.
12 marca 2019, 09:46 / wtorek
Ta sytuacja z Sobiechem i wywalczonym przez niego karnym (bo trudno uznać, że wywalczonym na nim karnym) ma kapitalne znaczenie, jest wręcz znamienna, bo unaocznia, że Sobiech jest pod formą, jest pozbawiony refleksu, instynktu, tych cech, którymi powinien cechować się każdy napastnik, jeśli chce być skuteczny. Wystarczy ową sytuację obejrzeć w powtórkach w zwolnionym tempie. Widać jak na dłoni, że Sobiech zwyczajnie nie odnajduje się w doskonałej sytuacji, nie czuje w ogóle piłki, nie jest w stanie dobrze trafić w nią nogą, nie zachowuje odpowiedniej koncentracji, balansu ciała. A tylko bazując na doświadczeniu, na cwaniactwie, wykonuje dość teatralny upadek kończący pokaz jego indolencji strzeleckiej, który na szczęście sędzia w taki a nie inny sposób interpretuje. Bo rzeczywiście nie tylko z perspektywy trybun, ale i pewnie z perspektywy boiska można było ocenić tę sytuację tak, jak zrobił to sędzia, uznając że Sobiech był od tyłu popchnięty, trącony. Ale gdyby sędzia obejrzał VAR, to Sobiech dostałby żółtą kartkę za próbę wymuszenia karnego, bo w 95% przypadków sędziowie po analizie video tej sytuacji musieliby uznać, że nie ma podstaw do podyktowania karnego. Oczywiście super, że Lechia zdołała wyrównać i uratować punkt. Ale nie super, że Sobiech nie zakończył tej wybornej okazji strzeleniem gola. A ponieważ właśnie ta sytuacja dobitnie wskazuje na to, że Sobiech nie jest w stanie skutecznie wykończyć doskonałej okazji bramkowej, to powinien siedzieć na ławie i ewentualnie wchodzić na podmęczonego przeciwnika. Wtedy może znaczenie nabierze jego doświadczenie i ogranie, wtedy może będzie to z korzyścią dla zespołu, dla linii ataku. Pod koniec meczu niedostatki jego formy plus jego świeżość na tle rywali zdołają może niejako się skompensować z zmęczeniem obrońców, opadnięciem ich z sił, utratą przez nich w końcówce koncentracji, zawsze słabszym refleksem. Na chwilę obecną Sobiech jest bezproduktywny, po prostu za bardzo odstaje, by grać od początku. Ja widzę w ataku w pierwszym składzie Araka, jest on na pewno szybszy, ruchliwszy, mniej przewidywalny, bardziej zdecydowany, ma większy refleks, a tego ostatniego Sobiechowi szczególnie wyraźnie brakuje. Przebojowy i młody Arak będzie lepszy, a na pewno nie gorszy niż na dzień dzisiejszy bierny, apatyczny i schematyczny Sobiech. Powinien Stokowiec dać szanse młodemu.
12 marca 2019, 10:35 / wtorek
Legia po przerwie zimowej odrobiła do Nas 1 punkt- tragedi nie ma. Płaczecie nad grą, ale ona tak wygląda od początku sezonu z tą różnicą, że mieliśmy Haraslina w formie.
My też dokładamy cegiełkę nie wspierając drużyny lidera w godnej liczbie. A pewnie połowa piszących też nie ruszyła dupy z domu.
12 marca 2019, 10:47 / wtorek
Nareszcie wiem,dlaczego Michalak biega po boisku,jak żyd po pustym sklepie.Rudy uparcie wystawia bezproduktywnego Flavio na skrzydle,a Augustyn kopie się po czole.
Bo tacy jak ja nie chodzimy na mecze.
Tak,to jest słuszna koncepcja.
Przepraszam Lechio!
12 marca 2019, 11:45 / wtorek
spokojnie puchary nadal sa w zasiegu, ale to juz ostatni dzwonek, zeby wrocic na wlasciwe tory, nastepny mecz choc latwy nie bedzie musza wreszcie wygrac
12 marca 2019, 11:58 / wtorek
Brak podzielności racji.Jeden,dwa mecze słabsze i już wrócił Rudy,niedawno było-->"najlepsza obrona w lidze" teraz "Augustyn kopie się w czoło".Sobiecha wielu by najchętniej ubiło kamulcami a Michalaka wysłało do Koła Wsparcia Ludzi z Touretem.Niedawno jakże to kapitalnie iż trener wystawia Filę,Makowskiego a teraz gdzie Nunes ? Nie da się w gorszej passie jednak zaufać trenerowi??No a wpis,że "Marco miał rację bo trener nie lubi asertywnych " to raczej przegięcie.Trener nie tyle nie lubił Marco ile wyebał typa za granie w ciula .Jest konsekwentny,spójny w traktowaniu piłkarzy i tylko sprawiedliwym podejściem ,uczciwością może mieć u nich posłuch.Też mi się nie podoba gra Sobiecha,Makowski ma chyba problem z techniką biegu bo to wygląda jak dzikie kroki ,ten czy tamten gra padakę ale lepszego trenera nie było od dawna i tego się trzymam.Wie co robi,jest ambitny,pracowity a potknięcia się zdarzają każdemu .Spokojnie panowie,bez nerwów.Jeszce i Sobiech odpali a Augustyn wybroni niejedną akcję.Odżyje Fila,wróci do formy Lukas i będzie dobrze.Jak można stękać do Flavio który tyle meczów Lechii wygrał?Nie wyszło z Wisłą,wygląda to fatalnie ale w dołku wsparcie nie kamienie.
12 marca 2019, 13:25 / wtorek
Zaczne od tego gramy 4 mecz w 10 bo gry Sobiecha inaczej się nie da wytłumaczyc ,nie wiem czemu gra sa przypuszczenia ze ma w kontrakcie okteslona ilosc meczow ktore musi zagrac to i Stoki go na siłe teraz wciska z silniejszymi nie gral a tu przeciez ma gwarantowano ilosc meczy to myslal beda slabsi rywale to moze i Sobiech cos pomoze a tu dupa.Raczej jak wczoraj bysmy zagrali ze skrzydla to bylby Mak i Michalak na skrzydlach potem zmiana Haraslin a Paixo na szpicy to mecz bylby wygrany juz do przerwy a tak Flavio nie dosc ze nie gra najlepiej na szklydle to nawet jak mial dobre momenty to nie mial do kogo zagrac bo przeciez czlapajacy Sobiech nic nie daje zespolowi w ataku ,a przypomonam innym ze to jest napastnik i jego robota ma polegac na grze ofensywnej .Pozdrawiam wszystkich Braci na kazdy mecz chodze chociaz coraz bardziej bola mnie zeby od tej pieknej gry nadzej druzyny.
12 marca 2019, 15:34 / wtorek
Krótko - punktowali póki nie mieli hajsu na kontach - hajs wpłynął zaangażowanie odfrunęło - to spiskowa teoria możecie nie przywiązywać się do niej

Nieco dłużej - niewzmocnienie drużyny na trzech newralgicznych pozycjach(środek obrony, prawa obrona, prawe skrzydło) lub nawet na czterech(przód pomocy) skutkuje tym co widzimy

Jeszcze nieco dłużej - nie ma co wylewać krokodylich łez. Jesteśmy w punkcie w jakim chciałby być każdy klub w Polsce(pierwszy półfinalista PP, lider e-klasy). Mamy stosunkowo mocny skład. Jest kim rotować(choć braki widać). Trener zdążył udowodnić że raczej wie co robi. W drużynie nie ma zakompleksionych i zapatrzonych w siebie pizd(a przynajmniej jest ich niewiele jak na obecne pokolenia piłkarzy). Wszystko przed nami - kalendarz nam sprzyja. Odetchnąć, zdjąć presję z piłkarzoli i czekać na wyniki

ps. Niech już ten Haraslin wróci na lewe skrzydło, a Sobiech na ławkę
12 marca 2019, 15:37 / wtorek
PPS Jebać mecze w poniedziałki, a tego który to wymyślił na edukację do Rabieja
12 marca 2019, 16:50 / wtorek
@1966 czyli można tylko chwalić? A co to Stokowiec to świeta krowa? Tak naprawdę nic nie jeszcze nie ugrał z Lechią. Jasne, ze doceniamy to co zrobił do tej pory, bo to kosmos w takiej sytuacji finansowej i kadrowej. Ale przecież nie mozna być kompletnie bezkrytycznym. Trzeba wymagać do chuja pana bo to żadna łaska, to jest Lechia! Jak Sobiech odpali w Sosnowcu i jebnie zwycieską bramke włażę pod stół i odszczekuję...
12 marca 2019, 19:16 / wtorek
Nie no oczywistym jest,że każdy ma prawo do swojej opinii a krytyka jest cenna.U Ciebie widzę w treści sprzeczność "nic nie osiągnął" w kontraście do "doceniamy to co zrobił " Ja uważam,że warto w życiu stosować podzielność racji ,pamiętać.Widzę to tak:mamy lidera,półfinał PP i drużynę walczącą.Bez wzmocnień co uznaję za porażkę.Porównując trenera Stokowca do poprzedników Nowaka i Owena widzę trenera i dwie popierdółki.Widzę Flavio ,który historycznie kopie dupska arce i to pamiętam,widzę Nalepę i Augustyna ,którzy z najgorszych obrońców stali się co najmniej dobrymi ,widzę Filę,który popełnia braki ale czytam z Nim wywiad i widzę mądrego chłopaka ,który wie,że tylko harówa przed Nim.To mnie cieszy.Widzę Sobiecha,no nie idzie chłopu ale daj Bozia odpali w końcu bo jakieś papiery na granie ma .I to widząc wierzę w decyzje trenera bo On wie czy aby Nunes nie miał rozwolnienia przed meczem,czy Vitoria aby nie miał włamania do piwnicy i Mu ktoś kompotów nie zawinął przez co ma zajęcie na milicji .
Tutaj z porad kolegów dałoby się zebrac kilkanaście różnych rozwiązań i ok,to ciekawe ale decyduje trener.Szanuję każde ciekawe zdanie,każdą ciekawą krytykę.
Nie szanuję w życiu lewactwa,róznych odmieńców,którzy chcą zmienić ten kraj w jakiś burdel .Nie lubię jak garbatego nazywa się garbatym ,kulawego kulawym,rudego rudym bo nie tak mnie tak wychowano.Ale to każdego sprawa czy pisze o kibicach z prostej Janusze i Grażyny o trenerze per Rudy ,moim prawem jest też napisać,że mnie się to nie podoba,tym się i tak nikt nie przejmie co ja piszę :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.219