Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice, piątek, 29.03.2019 g. 20:30

strona 2/2

1 kwietnia 2019, 12:32 / poniedziałek
Może ktoś napisać o co chodzi z Raczkowskim? Nie otwiera mi się podany link
1 kwietnia 2019, 12:36 / poniedziałek
Powiedzial do Dusana "Gadacie to wy na Słowacji, my tu rozmawiamy."
1 kwietnia 2019, 12:42 / poniedziałek
Nie o to. Tylko o to co mówił Fornalikowi po meczu. ("Wy graliście w piłkę a oni tylko dwa stałe fragmenty") .
1 kwietnia 2019, 12:55 / poniedziałek
Zdanie na temat gry drużyn to on sobie może mieć jakie chce, ale to jak potraktował Dusana to było jawne okazanie braku szacunku do człowieka
1 kwietnia 2019, 13:13 / poniedziałek
Panowie, Wy serio traktujecie te gadki? Miejcie jakiś dystans do siebie. Miał ich jeszcze bardziej pogrążać, żeby się popłakali? Przecież to wszystko zabawa oprócz oczywiście mistrz i pucharu dla Lechijki, co jest super poważną sprawą
1 kwietnia 2019, 19:12 / poniedziałek
Najważniejsze że Sraczkowski nie wypaczył wyniku. Reszta to chuj mu w dupę.
1 kwietnia 2019, 20:36 / poniedziałek
Hehe nikt nie zauważył,że chwilę wcześniej Raczkowski mówi do Pietrowskiego... " ... tu możemy POGADAĆ..." Gość powinien zapaść się pod ziemię po tym materiale. A swoją drogą nie kierować się emocjami w takiej niewinnej sytuacji gdy mu ktoś wyrywa piłkę bo jest głodny gry.W końcu to "arbiter" :)
1 kwietnia 2019, 20:48 / poniedziałek
Panowie bez urazy , ale pierdol... Dawno nie widziałem tak dobrego sędziowania ! A , ze powiedział prawde ze Piast grał piłka i dostał dwa gongi to niby co z tego ?! Przy tych gilach i innych marciniakopodobnych ... Dobry sędzia oceniając po tym meczu
1 kwietnia 2019, 21:03 / poniedziałek
Edwin, ale po co to w ogóle mówił? To powinna być bezstronna osoba. Dla mnie to brzmiało jak: Przepraszam trenerze nic nie mogłem zrobić!
1 kwietnia 2019, 21:18 / poniedziałek
Ciekawe co powiedział Stokowcowi. Może to taki lizus co każdemu gada na drugiego by się mu podlizać.
Ale Duszana źle potraktował.Widać że Lechii nie lubi-jak większość .
Dlatego jak będzie sukces -będę miał ogromną satysfakcję-jak my wszyscy.
1 kwietnia 2019, 21:36 / poniedziałek
On jest od gwizdania i za to się go ocenia. Niech sobie nie lubi , co za różnica. Jeden poważny błąd pokażcie? Lepiej ,żeby jakiś obsrany gil z tym drugim drukarzem przed kamerami chwalili Lechie , a mecze drukowali? Oczywiście to było retoryczne.
Z resztą ważne to będzie jutro o tej porze! Oby to było znów ! Panowie Tradycja nas zobowiązuje!
1 kwietnia 2019, 21:43 / poniedziałek
On jest od gwizdania i za to się go ocenia. Niech sobie nie lubi , co za różnica. Jeden poważny błąd pokażcie? Lepiej ,żeby jakiś obsrany gil z tym drugim drukarzem przed kamerami chwalili Lechie , a mecze drukowali? Oczywiście to było retoryczne.
Z resztą ważne to będzie jutro o tej porze! Oby to było znów ! Panowie Tradycja nas zobowiązuje!
1 kwietnia 2019, 22:32 / poniedziałek
ps. o ja pierd..., nie wiedziałem ,że jutro ten pieprzony gil.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.236