Gdańsk: czwartek, 18 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk, wtorek, 02.04.2019, godz. 20:30

strona 1/3

29 marca 2019, 23:30 / piątek
Wątek biorę " na klatę " .
Wygrany mecz z Piastem, Lechia z rozpędu stuknie śledzi w Gdyni 3-0 pieczętując tym samym mistrzowskie aspiracje i rychły spadek Arki.
29 marca 2019, 23:52 / piątek
arka z małej litery powinno być, dawać nowy wątek
29 marca 2019, 23:57 / piątek
Lublewo zrób nowy wątek a ten do kosza
30 marca 2019, 00:01 / sobota
To ich jedyny sukces w tym sezonie, zostawić.
30 marca 2019, 01:50 / sobota
Tym razem również wygramy! Niech mają już tą swoją większą pierwszą literę. Tylko tyle mogą mieć za dostarczanie nam punktów :) Lechia Nasza kochana zdobędzie 3 punkty. Liczy się tylko zwycięstwo!
30 marca 2019, 07:59 / sobota
Ogrywanie obiciągarki jest rzadkim połączeniem robienia czegoś i z obowiazku i dla przyjemności... Do boju!
30 marca 2019, 09:50 / sobota
Zdanie rozpoczyna się wielką literą, nie uczyli w szkole ?
Z drugiej strony, z wielkiej litery = wielki wpierdol arki od naszej Lechii.
30 marca 2019, 12:17 / sobota
Szukając ciekawych rozwiązań, których jeszcze nie było - 1:0 po strzale w 90 minucie z dośrodkowania, ale by było jeszcze ciekawiej, po samobóju.
30 marca 2019, 12:30 / sobota
Pilki odbitej od "przyjaciółeczki" Sobieraja siedzącego na trybunach.
30 marca 2019, 12:43 / sobota
Dzisiaj kurwa świnia gra na swoim pastwisku ze Śląskiem Wrocław, zaczęliśmy wspaniale weekend, chwilo trwaj. 1:0 dla naszych Braci, a my robimy na dobitkę 3:0 we wtorek i niszczymy śmieciąrkę pomagając im w spadku do 1 ligi.

Lechia i Śląsk!
A my swoje!
30 marca 2019, 20:03 / sobota
Świniobicie rozpoczyna Śląsk, my kończymy we wtorek i niech kurwy spadają z ligi bo tu nie miejsce dla bezdomnych śmierdzieli!
30 marca 2019, 21:23 / sobota
Oglądałem większą część meczu Śląska z rybiogłowymi. Śląsk przewyższał ich w każdym elemencie. 0-2 to chyba najniższy wymiar kary.

Śledziuchy są tak rozjebani psychicznie, że i Jakieś tam Wigry Suwałki czy inne Warty Poznań by ich rozjebały. Nie dość, że są słabi, brakuje kondycji to jeszcze morale sięga dna.
Na derby pewnie zepną pośladki...przynajmniej na początku. Trzeba ich od razu sprowadzić tam gdzie jest ich miejsce - do gleby i zdeptać jak karalucha.
Coś mi się wydaje, że to mogą być najłatwiej wygrane derby w ostatnim czasie.

A później będziemy się znowu delektować płaczącym rybiogłowym Marciniakiem: odnośnik
31 marca 2019, 10:00 / niedziela
Do Lublewo .arka zawsze z małej litery ,nie uczyli na trybunach?
31 marca 2019, 10:07 / niedziela
śledzie mówią, że gdyby zmiana czasu była w przerwie meczu, to by zremisowali że Śląskiem. Czyli zostali zrobieni w chuja! Znowu!
31 marca 2019, 11:45 / niedziela
bliźniak, załóż sobie nowy wątek, jeśli Ci to sprawi ulgę / przyjemność
31 marca 2019, 12:23 / niedziela
Mimo mojej wrodzonej alergii na to cos z Gdyni i ich obecnej formy, wcale nie uważam że mozemy juz dopisac sobie 3 pkt. DERBY to derby i wszystko sie zdażyc moze, takze trzeba wyjśc w pełni skoncentrowanym i robić swoje, na spokojnie. Zgadzam się z tym że szybko strzelony gol może rozkleic sledzi do końca, bo są w słabej formie psychicznej.
Ale pamietam nie dawne derby gdzie śledzie były w przyzwoitej formie (jak na ich mozliwości) a my swieżo bo batach 0:5 z Koroną u siebie. Z goła odmienne nastroje, potem zaczyna się mecz i wszystko zaczęło wygladać juz inaczej. Wygrywamy mecz a sledzie w płacz...
Obstawiam.... 3pkt dla nas, dokładny wynik nie istotny.

TYLKO LECHIA!
31 marca 2019, 13:43 / niedziela
Dwudziestego czerwca roku pamiętnego
wróg napadł na arkę z grodu sąsiedniego
ławki połamali, flagi popalili,
to młodzi Lechiści górkę rozpiździli.
cała arka płonie,
cała arka gaśnie,
miłość do Lechijki
nigdy nie zagaśnie.

FIESTA FIESTA FIESTA...
31 marca 2019, 13:55 / niedziela
Stokowiec niech wystawi ten sam skład co w meczu z Piastem. Brak Sobiecha i Michalaka oraz Flavio jako środkowy napastnik powinien dać nam 3 punkty
1 kwietnia 2019, 14:24 / poniedziałek
Ja wiem, że to derby, większe ciśnienie itd... Ale Panowie do końca sezonu możecie wygrywać po 1:0 po golach Łukasika z przewrotki 😉 jutro liczę na to, że zatopicie arkę tak z 0:3 minimum!!! Wiem, że gramy co trzy dni oszczędzamy siły ale żeby ich rozjebac to chyba nie trzeba się za bardzo wysilać 😂 Strzelcie 4 do 15 minuty i już dalej można się oszczędzać! Widzimy się jutro na Traugutta!!! Jutro wtorek jest drugiego jebac arke na całego 😊
1 kwietnia 2019, 16:26 / poniedziałek
Wygrać - jak najmniejszym nakładem sił - i zapomnieć o tym klubiku na najbliższych kilka lat.
1 kwietnia 2019, 16:33 / poniedziałek
02.04, 20:30 szprka - Lechia Gdańsk sędzia :Paweł Gil (Lublin).
W tym sezonie sędziował jeden mecz z udziałem Lechii, przegranym 5:2 z Wisłą w Krakowie.
1 kwietnia 2019, 17:48 / poniedziałek
Życzmy śledziom jak najgorzej, ale niech się kurwy utrzymają...Co to za liga bez derbów? Do tego jak mamy śledzików w lidze to zawsze przed rozpoczęciem sezonu można sobie na start dopisać 6punktów które mogą być przydatne jakby mendziara znowu przestał płacić i komisja zabrała by nam punkty, jak nie w tym to następnym sezonie...
AGKŚ
2 kwietnia 2019, 07:03 / wtorek
Oto jest dzień, który dał nam Pan.
Weselmy się i radujmy się w nim!
2 kwietnia 2019, 10:01 / wtorek
Wyjątkowo dobry wywiad z Marcinem na zdechło. Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie wprawili się w derbowy klimat:
odnośnik
2 kwietnia 2019, 10:55 / wtorek
Śląsk zaczął, my skończymy i zdychaj arko w drugiej lidze.
2 kwietnia 2019, 11:55 / wtorek
Nosi mnie kurwa!
2 kwietnia 2019, 13:06 / wtorek
Nie tylko Ciebie.
Po dzisiejszej wygranej to w zasadzie autosfrada do raju. Wiem, że zostanie 9 meczy ale od Lechii wszystko zależy. Nie od innych.
2 kwietnia 2019, 13:21 / wtorek
Stoki proszę tylko nie Sobiech.
Flavio na szpicy a na skrzydłach Lukas i Mak oni dadzą radę.
Reszta wiadoma.
2-1 dla naszych no i Gol Flavio oraz Łukasik z przewrotki.
2 kwietnia 2019, 14:36 / wtorek
a ja coś czuje, że dzisiaj Sobiech się przełamie no bo kiedy jak nie z najsłabszą drużyną ligi
2 kwietnia 2019, 14:43 / wtorek
Przy określonym rozwoju wypadków na boisku mecz może się skończyć walkowerem dla nas.
2 kwietnia 2019, 15:45 / wtorek
Widzę, że wszyscy już dopisują Lechii 3 pkt. Ja jestem daleki od hurraoptymizmu. Śledzie nie mają nic do stracenia. Jesteśmy faworytem tego meczu, tak jak Śledzie byli faworytem po pamiętnym meczu Lechii z Koroną 0:5 półtora roku temu. Jak się skończyło, każdy pamięta.

Wierzę w wygraną ale mecz będzie bardzo ciężki. 1:0 po golu Flavio. Spodziewam się też sporo żółtych kartek, więc na mecz z Amiką na pewno ktoś wypadnie ze składu.
2 kwietnia 2019, 16:21 / wtorek
Wierzę, że piłkarze Lechii doskonale wiedzą, jaka jest stawka tego meczu i jakie on ma znaczenie dla wszystkich i że są tego świadomi, że śledzie same się nie położą, że "grają o życie", że podejmą walkę, bo grają przed własną śledziopubliką. Dlatego wierzę, że Stoki uczuli ich, aby od pierwszej minuty byli na maksa skoncentrowani i nieustępliwi. Ciekawe z jakim nastawieniem wyjdą na początku śledzie. Na pewno nie mogą sobie śledzie tak poczynać w ofensywie jak Piast w ostatnim meczu. A w pierwszej połowie, póki im starczy sił, mogą tego próbować, by zaskoczyć Lechię. Gdyby tak miało być, kontrować śledzi bezlitośnie. Przy ostrożnej i bojaźliwej grze śledzi, niech nasi grają spokojnie swoje, a sytuacje na pewno się wykreują, bo śledziowa obrona to kaszana. Oby tylko skuteczność nie zawiodła (może Sobiech w końcu odpali), a będzie dobrze. I jak tylko napoczną sledzi, oby się nie cofali za głęboko i grali dalej do przodu na podwyższenie wyniku. Rozsądny pressing na śledziach nawet przy wyniku dla nas korzystnym, skutecznie ich dobije, bo śledziuchy do reszty stracą rezon i koncept, wiarę we własne możliwości. I zero zabawy piłką we własnym polu karnym, bo parę sytuacji Piast miał w ostatnim meczu po błędach, niepotrzebnych podaniach w obrębie własnego pola karnego.
2 kwietnia 2019, 16:25 / wtorek
Lechia nie może dać się wciągnąć w kopaninę, faule, przepychanki, chaos, spokojnie grać swoje a będzie dobrze, oczywiście jak trzeba to i podostrzyć jak to mawia Tomasz Hajto, ale z umiarem i rozwagą, pełna koncentracja w defensywie, cierpliwie budować grę do przodu, szanse przyjdą na pewno, coś czuję, że przełamie się dzisiaj Sobiech, oczywiście pod warunkiem, że zagra, no i uważać na Gila, Nec Temere Nec Timide
2 kwietnia 2019, 16:32 / wtorek
Dziwi mnie lekkosc z jaka niektorzy od razu dodaja Lechii łatwe 3 punkty dzis.
Po pierwsze to sa derby a po drugie zagramy je na zajebistym kartoflisku, ktore przez ostatnie 2 dni zostalo jeszcze bardziej dojebane i nie nadaje sie do fajnej kombinacyjnej pilki jaka zazwyczaj gralismy w derbach gdzie sledzie tylko biegaly za pilka.
Zajebiscie wazne jest w tym meczu aby strzelic bramke szybciej od sledzi. Wtedy presja ich sama zje, trybuny beda po nich jechac i sie szybko obsraja.
2 kwietnia 2019, 17:08 / wtorek
Nie spodziewam się łatwego meczu , niby wszystkie atuty są po naszej stronie. Dla mnie mecz klucz , jeżeli poradzimy sobie dziś nie tyle ze śledziami co z gilem to będzie dobrze. Swoją drogą gil w Gdyni marciniak w Wawie ... Nie jestem zwolennikiem teorii , no wiecie jakich , ale to śmierdzi jakoś...
Dobra oby to były bzdury z których będzie można się pośmiać za parę godzin
2 kwietnia 2019, 17:24 / wtorek
Grajcie odważnie i bez litości aż wióry będą lecieć z ości
2 kwietnia 2019, 17:25 / wtorek
Te derby mogą być trudniejsze od dotychczasowych. Drukarze maja ciśnienie w tabeli a także ze strony swoich pajaców z trybun. Myśle jednak, że znowu wyjdą przemotywowani i dostaną "miękkich nóg" Lukas szybko wykartkuje Nalepę a Flavio dopełni formalności.Podobnie jak Edwin trochę obawiam się sedziowania Gilowego...
2 kwietnia 2019, 19:12 / wtorek
Kuciak - Nunes, Augustyn, Nalepa, Mladenović - Kubicki, Łukasik, Makowski - Michalak, Paixao, Haraslin
2 kwietnia 2019, 19:19 / wtorek
Gdyby ktoś uprzejmy podlinkował jakiś dobry stream do meczu, bez konieczności instalowania vpn. To z góry dziękuję.

arka gdynia kurwa świnia
2 kwietnia 2019, 19:38 / wtorek
2 kwietnia 2019, 19:53 / wtorek
Śledzie oddają mecz walkowerem. Smółka zwolniony przed meczem. Wyobrazacie sobie, żeby zwolniony trener motywował te kurwiska do walki o 3 punkty?
2 kwietnia 2019, 19:55 / wtorek
Ciekawe. Powiedzieć trenerowi że dziś gra jego ostatni mecz. i to derbowy. Interesujaca strategia Midaka.

odnośnik
2 kwietnia 2019, 19:55 / wtorek
dziwaczne rzeczy się dzieją
2 kwietnia 2019, 19:58 / wtorek
Tak, ciekawa i niespotykana sytuacja.
Dobra, ich problem, nasi niech robią swoje.
Tylko Lechia!
2 kwietnia 2019, 20:00 / wtorek
Dziękuję MSZE. Ale piękne świniobicie się szykuje dziś.
2 kwietnia 2019, 20:06 / wtorek
To może być "fake news" - taka taktyka przed meczem, żeby rozluźnić i zdekoncentrować przeciwnika.

Spodziewam się ciężkiej przeprawy.
2 kwietnia 2019, 20:08 / wtorek
motywacja piłkarzy na granicy Miasto-wieś :)

odnośnik

odnośnik
2 kwietnia 2019, 20:18 / wtorek
jak coś to dailymotion na VPN z Opery działa jak się Amerykę ustawi odnośnik
2 kwietnia 2019, 20:25 / wtorek
Zaczynamy świniobicie!
A my swojeeee !!!!
2 kwietnia 2019, 20:29 / wtorek
Rybiogłowe kurwicha tylko z połową oprawy... zapomnieli "marszy freda!"

Więc chodź, pierdolnę ci deską...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010