Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk, wtorek, 02.04.2019, godz. 20:30

strona 2/3

2 kwietnia 2019, 20:31 / wtorek
Stokowiec się nie pierdoli w tańcu....na ławce 2 piłkarzy defensywnych z tego 1 to bramkarz..przekaz jasny jak słońce...
2 kwietnia 2019, 21:15 / wtorek
Kartoflisko.
Tu trzeba jebnąć bramkę jak najszybciej.

A My swoje!!!
2 kwietnia 2019, 21:20 / wtorek
Pieknie Łukasik zgasił sledziowego redaktorka.
2 kwietnia 2019, 21:31 / wtorek
Taaa... Bartuś Śledzi Gnacik taką misterną zasadzkę przygotował, a Łukasik się ośmielił w nią nie wpaść... ciężki jest żywot rybiogłowej kurwy. ;-)
2 kwietnia 2019, 21:39 / wtorek
A co on powiedział bo akurat wyłączyłem ? Ogólnie to gra nie powala na kolana ale to jak w każdym meczu. Sledzie im dłużej bedzie trwał mecz tym bardziej będą puchnąć bo nabuzowani są strasznie, wystarczy to przeczekać i spokojnie ich wykończyć
2 kwietnia 2019, 21:42 / wtorek
VAR +
2 kwietnia 2019, 21:45 / wtorek
Spalony Marciniak
Ale czas juz skarcić śledzi
2 kwietnia 2019, 22:00 / wtorek
Troche malo agresji z naszej strony ale zaraz brameczka bedzie
2 kwietnia 2019, 22:03 / wtorek
Flavio do zmiany kolejny mecz, w ktorym przeszkadza.
2 kwietnia 2019, 22:16 / wtorek
Ale z Sobiecha drewno. Masakra
2 kwietnia 2019, 22:26 / wtorek
Jechać z nimi!

A My swoje!!!
2 kwietnia 2019, 22:30 / wtorek
Mistrzowska kopanina !!!!
No i chuj. Strata 2 pkt z najgorszą drużyną tego roku.
Niesamowite szczęście mieliśmy, że ten mecz zakończył się remisem...
Najgorsze jest to, że z przebiegu meczu zdobyliśmy punkt, a nie straciliśmy dwóch
2 kwietnia 2019, 22:33 / wtorek
Takiego meczu sie spodziewałem i bylo ciężko. Troche za mało siły ofensywnej ale to zrozumiałe patrząc kim gramy w ataku i pomocy. Flavio sie zaciął i nie mamy napastników.Sobiech to jest tragedia a Arak tez nie lepszy. Mamy 57 pkt a Legia topi z Białorusią i idziemy po swoje na pohybel wszystkim. Jak te wszystkie redaktorki czekali żebysmy stracili gola...jebac ich wszystkich z Ignacikiem na czele.
Ten remis to strata pkt. bez dwóch zdań. Po raz kolejny genialny mecz Sobiecha, nawet mi się przekleństw już nie chce pisać na jego grę, absolutnie ZERO zaangażowania na boisku. Chuj, lecimy dalej.
Fura szczęścia że nie straciliśmy bramki. Bramkarz nam uratował remis.
Cóż, bywało lepiej,ale bez marudzenia. Była walka.
W Trójmieście bez zmian.
Tylko Lechia!
Przestać płakać ! Słupek , poprzeczka i znów taki chuj i tak już 12 lat :D. Brawo Kuciak!

ps. niech sobie teraz szprotki rozpamiętują i dzieciom pokazują jak to było blisko. Dusan to jak Vucko kiedyś!
2 kwietnia 2019, 22:34 / wtorek
108 km przebiegu, 63% celnych podań, za słabo nawet na śledzi. Arak i Sobiech zmarnowali po sytuacji, oni mieli jedną, którą uratował Dusan king. Słaby mecz, ale punkt jest punkt.
2 kwietnia 2019, 22:35 / wtorek
Słaby mecz Lechii na tle ambitne grającej śledziowni, ale drewnianej i przy większym zaangażowaniu, mogli wcisnąć 1 bramkę. Sobiech porażka. Rozczarowanie i strata punktów na boisku etatowego dostarczyciela punktów.
2 kwietnia 2019, 22:35 / wtorek
Megasłąby Sobiech, z tego, co miał powinien był wbić przynajmniej jedną bramkę. Idiotyczna zmiana Haraslina, który ciągnął w tym meczu całą Lechię, gdy zszedł byłem pewien, że jest po wszystkim. W końcówce już w ogóle nie zależało nam na zwycięstwie, tamtym o wiele bardziej. Szkoda meczu, bo jakość była po naszej stronie. A derbów szkoda podwójnie.
2 kwietnia 2019, 22:36 / wtorek
MM idź i poplacz...o co Ci kurwa chodzi? Widziales jak te sledzie zapierdalały?To trzeba im przyznać ze orali do konca. Tylko ze maja nasz kompleks i dlatego nie wygrali. Naprawde nie jest źle...ba! jest zajebiście patrząc na nasza kadrę.Martwic zaczynaja tylko kartki. Nalepa pauza dwa mecze Makowski wyłapał juz trzecią.
2 kwietnia 2019, 22:38 / wtorek
Nie płakac kurwa :D. Z pozytywów Nalepa bez kartki :D, wszyscy zdrowi (przynajmniej na pierwszy rzut oka tak wygląda), Mak wypoczęty bo nie pograł. Derby to derby no i znowu w nich z nami nie wygrali :D. Na tym czymś przykrytym niezakorzenionym trawnikiem z rolki z wyprzedaży w OBI trudno się gra i to było widać. Poza tym nie wierzę, że Stokowiec mając w perspektywie mecz w sobotę i mecz w PP za tydzień nie kazał im się nieco oszczędzać.
2 kwietnia 2019, 22:43 / wtorek
A Nalepa to za co niby ma pauzować 2 mecze?
2 kwietnia 2019, 22:43 / wtorek
śledziowy Nalepa, dostał kartkę tak więc bez obaw

ok, niech będzie 1 punkt, a śmieciarka dalej może śnić o wygranej z Nami :)
2 kwietnia 2019, 22:44 / wtorek
Trzeba przyznać mecz walki, ciezko na tym klepisku cos grac sensownego. Troche mi brakowalo walki z naszej strony, szczegolnie w 1 polowie zbyt asekurancko i za malo agresywnie w ataku gralismy. Rybie lby postawily wszystko na 1 karte i zaryzykowali, nam tego ryzyka troche braklo. Takie derby troche bez historii, mecz sie skonczyl i w sumie juz mysle o meczu z Amica w sobote :) tylko zwyciestwo.

Czy Sobiech jest lepszy od Araka? moim zdaniem kolejnosc powinna byc odwrotna. Jednak Arak jest bardziej zwawy, wybiegany, energiczny. Sobiech jak wchodzi to tak jakby nie wiedzial co ze soba robic na tym boisku, zakrecony jak wek na zime, porusza sie wolno i nie wie co z pilka zrobic.
CZy Mak nie powinien wejsc zamiast Michalaka?

To mnie nurtuje na kolejne mecze, jakie zmiany mamy robic. Flavio powinien grac tylko na "9" a nie na skrzydle.
2 kwietnia 2019, 22:45 / wtorek
Nalepa to dostal kartke ale nie ten lepszy tylko ten z wioski.
CO do samego meczu to chyba ogladalismy co innego. Szpara miala jedna sytuacje Kolewa. Poprzeczki Jankowskiego nie ma co liczyc bo tam i tak byl spalony.
U nas Haraslin 2 bardzo dobre sytuacje. Co do sytuacji Sobiecha i Araka to ciezko sie wypowiadac bo do tej pory nie moge zrozumiec czemu jeden ze stojacej pilki strzelil tak kalecznie a drugi sam na sam podal pilke bramkarzowi. Slaby mecz Flavio, zepsul kilka dobrych kontr.

Za taka murawe to won do b klasy nie obrazajac b klasy.

A my swoje! jedziemy dalej, przewaga wciaz nasza a jutro legla straci punkty.
2 kwietnia 2019, 22:45 / wtorek
Niestety póki co Sobiech to mega niewypał, chyba nawet Kuświk lepiej by zagrał tę końcówkę, przynajmniej chciałoby mu się biegać. Szkoda, że Arak nie wszedł wcześniej zamiast Sobiecha. Nie rozumiem, dlaczego Stoki daje mu tyle pograć.
2 kwietnia 2019, 22:46 / wtorek
Najgorsze derby od lat, tfuu
2 kwietnia 2019, 22:47 / wtorek
Mecz jak mecz, dla nich mecz rundy, my w swoim stylu, Kuciak king, Sobiech... A my swoje!! Czy wygrywasz czy nie.
2 kwietnia 2019, 22:49 / wtorek
KK1945 masz racje pomyliłem naszego Nalepę ze sledziuchem...cóż emocje i czasami brak kontaktu z rzeczywistością. Na osłodę zawiedzione mordy bezdomnych po nieuznanej bramce.
2 kwietnia 2019, 22:49 / wtorek
Flavio był osamotniony, nie dostawał podań, ale walczył, wracał się. Generalnie dobra gra w defensywie i genialna Duszana. Haraslin wraca do formy sprzed kontuzji, ale to jeszcze nie ten sam Haraslin.
2 kwietnia 2019, 22:51 / wtorek
Jebane pastwisko...
Tak jak rybiogłowe kurwy... w dupę jebane
2 kwietnia 2019, 22:51 / wtorek
Następne derby pewnie gdzieś za 10 lat, więc szkoda bo można było tę serię zakończyć zwycięstwem. Jednak nie ma co marudzić za bardzo. Jak mówię punkt jest punkt. Zabrakło szczęścia przy stałych fragmentach- Sobiech jakby poszedł do końca nogą to może by zdążył, ale ta lama nawet nie spróbowała i to wkurwia. Boisko nie pozwalało na nic innego jak granie lagi do przodu. Na pewno łatwiej było się w tym meczu bronić niż atakować. Szkoda trochę sytuacji Haraslina- w pierwszej połowie ładnie wychodził na pustaka Kubicki, Haraslin uderzył mocno ale z ostrego kąta, szanse powodzenia niewielkie bo akurat bramkarz to jedyny zawodnik, który w śledziowni się do czegoś nadaje.
Jedziemy dalej, można być mimo wszystko umiarkowanie zadowolonym, co najmniej do jutra powiększyliśmy przewagę nad pieszczochą i nikt z zagrożonych żk nie wypadł na sobotni mecz. Jestem niemal pewien że jeśli wygramy wszystko u siebie do końca a wyjazdy będziemy remisować do dojdziemy tam gdzie wszyscy marzymy.
2 kwietnia 2019, 22:52 / wtorek
Nie płakać!! Nie da się wygrywać wszystkiego, dla śledzi dziś to był najlepszy mecz w sezonie a dla nas jeden z 2-3 najsłabszych. Jest punkt, spinać poślady i jedziemy z Amiką.
2 kwietnia 2019, 22:55 / wtorek
Czułem , ze to będzie ciężki mecz i taki był . Widać , ze niektórzy tutaj to jak rozwydrzone bachory rozpieszczone derbową historią ostatnich lat. Ten punkt trzeba docenić , to był pewnie najlepszy mecz smrodów w sezonie i mają z tego tylko punkt , a my aż punkt. Lechia to nie jest i dzieki Bogu nie bedzie żadna Barcelona. Tak zdobyte punkty dają mistrzostwo !
2 kwietnia 2019, 22:58 / wtorek
Na takim kartoflisku to tylko świnie potrafią grać.
Pisałem przed meczem, że Sobiech się przełamie z najsłabszą drużyną ligi ale on to nawet opłatkiem by nie potrafił się przełamać.
Jeśli zdobędziemy mistrzostwo to na Długiej obok Neptuna powinien stać pomnik Kuciaka.
2 kwietnia 2019, 22:59 / wtorek
Jak dla mnie Flavio od 2 meczow wiecej przeszkadza niz pomaga dlatego wedlug mnie powinien odpoczac sobie ze 2 mecze i od poczatku wpuszczac Araka, a na prawej niech gra Mak lub Fila. Sobiech drewno jak cholera i nie wiem jak to skomentowac choc mnie bardziej wkurza Flavio od 2 meczow. Malo agresji z naszej strony ale bierzcie pod uwage, ze nie tylko sledziami w tym sezonie zyjemy. Nie przegralismy i jest ok. Przed nami Puchar Polski jeszcze.
2 kwietnia 2019, 23:04 / wtorek
@ d.g. - jest prosty sposób na to nazwisko... w Lechii gra Michał Nalepa... u rybiogłowych Michaś Nalepka... po posturze widać doskonale. ;-)

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że rybiogłowe kurwiszony z wioski za Sopotem w dalszym ciągu nie wygrały z nami derbów w ekstraklasie!

Wiadomo było, że zagrają z nożem na gardle... studnia została otwarta, stoją na jednej nodze na cembrowinie bujając się to w przód to w tył... szkoda, że nie było dziś nikogo w Lechii kto by ich pchnął.

Szkoda Kołcza Popierdółki... tam nam pięknie punkty dostarczały śledziuchy, to musiał focha jebnąć że odchodzi i "zagrali dla kołcza".

Szkoda też, że Kuba Arak nie sieknął tej piłki prawą nogą, tylko na siłę próbował lewą.

Acha... ja też mam nadzieję, że Sobiech się przełamie... najlepiej kurwa wpół! Żebyśmy już nie musieli się męczyć oglądając tą melepetę.
2 kwietnia 2019, 23:07 / wtorek
Pisałem o szczęściu w poprzednim wpisie - ale, już na chłodno, to nie było szczęście, a najlepszy bramkarz w lidze Król Kuciak! Równie dobrze strzał Haraslina mógł zakończyć się golem. Mamy w tym sezonie ważniejsze cele, dlatego nie ma co rozpamiętywać tego spotkania. W Ekstraklasie z rybogłowymi jeszcze nie przegraliśmy. A ten punkt zbliża nas do upragnionej mistrzowskiej korony. To bezdomni, jak zwykle zresztą, mogą bić pianę z pyska, że znowu im się nie udało. Dzięki Lechio za walkę! W sobotę tylko zwycięstwo!
2 kwietnia 2019, 23:07 / wtorek
Nie jest zle.
A my swoje!!!
2 kwietnia 2019, 23:17 / wtorek
SS .......bujając się, to w przód, to w tył........jebłem :) Zajebisty przekaz. Dziękuję, od razu lepiej.
2 kwietnia 2019, 23:20 / wtorek
W trójmieście bez zmian! Niestety ten mecz to był już kolejny przekaz, że u nas z przodu coś się zacieło! Ludzie od strzelania goli nie dotają piłek, skrzydłowi kiwają albo podają do tylu, rozegranie trwa tak dlugo aż jest strata a piłkarze w polu karnym się nudzą w oczekiwaniu na podanie które nie nadejdzie i to już tak wygląda od 4 spotkań! Trochę się zaczynamy ślizgać! Sobiech musi grać! Tak samo on jak i Flavio, bez podań nie wiele zrobią! Haraslin! więcej dla drużyny! Michalak niewidoczny, jakieś 10x szybszy od marciniaka a ani razu nie poszedł z nim w drybling żeby zmusić go do błędu i w konsekwencji kolejną żółtą. Najlepszy Nalepa!
2 kwietnia 2019, 23:33 / wtorek
TECHLG - Ty tak na serio z Sobiechem że musi grać...? To nie chodzi o to że coś komuś nie wyjdzie bo to nie jest liga mistrzów, nikt (chyba?) tego nie oczekuje. Ale u niego nie ma nic, nie ma zaangażowania, walki, szybkości, czucia piłki, pójścia na nią... nawet dzisiaj miał dwie sytuacje, gdzie nawet nie spróbował zaatakować tych wrzutek. Z niego nie zostało nawet nazwisko na chwilę obecną. Dla mnie to gra w osłabieniu niestety. Zbyt historyczny (mam nadzieję !!) sezon przed nami, żeby czekać aż jaśnie panu się zechce chcieć. Myślę że każdy z nas wybaczy naszym grajkom braki techniczne, babole itd. ale nie brak zaangażowania, nic bardziej nie wkur....

Za tą murawę to normalnie powinni odbierać licencje, dramat na tym poziomie taki pastwisko.

W Trójmieście bez zmiany i to najważniejsze :-) Lecimy dalej krok po kroku po swoje !!
2 kwietnia 2019, 23:39 / wtorek
oni musieli myśmy mogli..cenny punkt z ciężkiego meczu na wyjeździe...oby tak dalej
2 kwietnia 2019, 23:42 / wtorek
Spotkało się 2 najlepszych bramkarzy w tej marnej lidze kopaczy.Wynik sprawiedliwy.Sobiech to parodia piłkarza...ruchy/skoki/strzały jak panienka na wydaniu.Pierwsze derby od dawna gdzie chciałem by sędzia zakończył szybko ten mecz.
2 kwietnia 2019, 23:43 / wtorek
@FCLG, nie zgadzam się zupełnie. Dostał dzisiaj jedną piłkę z przodu i w trudnej sytuacji obrócił się i oddał strzał, niestety nieczysty. Często wraca na swoją połowe zbiera piłkę i plecami do bramki rywala rozgrywa wyprowadzając kontre która umiera gdzieś na skrzydle. Nie jego wina, że nie dostaje piłek. Biega i pokazuje się do gry a konczy się tak, że rozkłada tylko ręce. Wiem, że ostanio sknocił kilka setek ale kurza twarz to naprawdę dobry napastnik na realia ekstraklasy, będą sytuacje to będzie strzelał.
2 kwietnia 2019, 23:44 / wtorek
To spotkanie mogło iść zarówno w jedną jak i drugą stronę. Chyba mało kto spodziewał się że matyjasom wyjdzie dziś tak dobre spotkanie. Prawda jest taka że nieuznanie im tej bramki spowodowało porównywalną radość do strzelenia przez nas gola :) Taki 1 pkt trzeba uszanować I lecimy dalej konsekwentnie. Co do indywidualnych ocen piłkarzy...blagam niech ktoś się zlituje I powie że Sobiech jest podpisany wyłącznie z opcją przedłużenia z której po sezonie nie musimy spełnić...Chciałbym jeszcze to odszczekac Ale ani z Sobiecha ani z Araka to pociechy z przodu nie będzie...Różne są choroby na świecie Ale być sledziem to chyba choroba w której się najmocniej cierpi ;) A my swojeee!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.277