Gdańsk: niedziela, 5 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - amica Poznań, 6 kwietnia, 20:30

strona 2/2

7 kwietnia 2019, 11:04 / niedziela
Msze, nagle Legia wygra w Zabrzu 5:0? Bez przesady, ciężko krawaciarzom będzie wywieść jakikolwiek punkt z Zabrza.

Lechia zapewniła sobie pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej.

PS W Krakowie też wygramy.
7 kwietnia 2019, 11:24 / niedziela
Cos w tym moze byc co pisze Czarny....
7 kwietnia 2019, 11:42 / niedziela
bulba weź ty wypierdalaj pajacu ze swoimi mądrościami.
pojawiłeś się znikąd i wszędzie wpierdalasz swoje pomysły robiąc z siebie alfę i omegę od wszystkiego.
7 kwietnia 2019, 11:57 / niedziela
Ten mecz pokazał ile dla tej drużyny znaczy Lipski. PRawda jest taka, ze gdyby nie kontuzje Lipskiego i Wolaka to juz dawno bysmy otwierali szampany. Makowski, Lukasik i Kubicki graja od dechy do dechy. Zmeczenie kiedys musi przyjsc i idealnie sie zlozylo, ze Patryk wrocil co bylo widac szczegolnie w grze do przodu.

Ogolnie bardzo dobry mecz Lechii i co tu pisac - po zejsciu Maka gralismy w 10.
Wszyscy sie starali i dawali cos druzynie...ale Michalak - podsumować go mozna tylko tym :
- 1140 minut,
- 0 goli,
- 0 asyst,
- 0 kluczowych podań.

MASAKRA.
7 kwietnia 2019, 12:09 / niedziela
Wyluzuj Bub. Lekkie podobieństwo nicków nie upoważnia Cię do obrażania mnie :D Masz lepszy pomysł na poprawę efektów zbiórki i jakąś przy okazji promocję swojej działalności? Jak nie to sam wypierdalaj. Bieganie, grzechotanie puszką i pokrzykiwanie o zbiórce w tych czasach słabo działa. I ode mnie już zatem nic nie dostaniesz na oprawy skoro nie potrafisz się odezwać normalnie do innego kibica. Jakiejś koleżance zaś z przyjemnością dorzucę więc ogarnij kilka na ostatnie 4 mecze u nas bo w sumie zależy mi na tym, żeby jakoś to wyglądało (aczkolwiek wczoraj doping był super nawet bez oprawy) i doceniam zaangażowanie Ultrasów. Ale zmień chłopie podejście.
7 kwietnia 2019, 12:45 / niedziela
Ja się niestety przez ten mecz denerwowałem; paradoksalnie, ale kuchenkorz okazał się być najsłabszą w grze z drużyn, z tych 3 ostatnich spotkań. Miałem obawę, że te nasze niewykorzystane sytuacje mogą się zemścić, bo na strzelenie drugiej bramki było sporo okazji.
Ale wszystko dobrze i oby tak dalej...teraz Raków.
Tylko Lechia!
7 kwietnia 2019, 13:30 / niedziela
@Lublewo, nie chodzi o porażke, lecz o przekrecenie nas w Krakowie. My będziemy wierzyć, ale panowie z gwizdkiem mogą kreować alternatywna rzeczywistość. Wczoraj im nie wyszło.
7 kwietnia 2019, 13:45 / niedziela
Odpaliłem sobie przed chwilą powtórkę wczorajszego meczu, akurat leci ostatnie 10 minut spotkania- warsiawskie komentatory jakie smutniutkie- miał leszek Lechii nakopać ku chwale wielkiej pieszczochy,a tu zonk. Niezły ubaw- polecam
7 kwietnia 2019, 13:54 / niedziela
Wczoraj zobaczylismy inny zespół niz ten z 2 kwietnia na derbach. W zasadzie całość mi się podobała i szczególnie, ze po zejsciu Michała Maka gralismy w 10. To co wyprawiał Michalak spowodowało takie wk.... ze zapomniałem o panu z gwizdkiem, który w I połowie wk.... i to bardzo, potem wszedł na boisko pan Michalak i przyćmił Daniela z gwizdkiem.
Apel do pana Trenera.
Jeśli wierzy Pan, że Michalak to gość z potencjałem i niedługo odpali to mam prośbę, aby dać mu szanse, ale w rezerwach, a w przyszłym sezonie niech gra od 1 minuty kazdy mecz w I drużynie. TYLKO NA MIŁOŚĆ BOSKĄ NIE TERAZ! LECHIA wkracza w najważniejszy etap w swojej historii i nie możemy tego spieprzyć.

Nie było Łukasika, ale była asysta przewrtotką :)

TYLKO LECHIA!
7 kwietnia 2019, 17:38 / niedziela
@Krzycho: a można spytać kto to komentował? Bo jak oglądałem wczoraj na Dailymotion, to kiedy (Marchlewski?) zaczął pierdolić zwyczajowe farmazony, to Wieszczycki (którego mam za najbardziej inteligentnego i ogarniętego z tej grupy) szybciutko go sprowadził na ziemię mówiąc, że trzeba przestać tak gadać, bo to nie jest przypadek, że Lechia na 28 (w tym momencie) meczów rozegranych w lidze ma bodajże 17 "na zero z tyłu". I że to się nie bierze znikąd, tylko jest wynikiem ciężkiej pracy zawodników i przygotowania przez trenerów.

@bubLG: on sie nie "pojawił znikąd"... to po prostu kolejny nick. Trzeba trollicho zlewać ciepłym moczem, bo każda reakcja na te 'mądrości' to tylko woda na młyn. Popiersoli, popierdoli... zniknie... wróci pod nowym nickiem. Taki typ.

PS: Daniel z Tirany w 'robocie' wciąż niezrównany! ;-)
7 kwietnia 2019, 18:56 / niedziela
To był w takim razie ten sam komentarz, skupiłem się raczej na tonie ich wypowiedzi, bo nic ciekawego nie gadali. Byli zdecydowanie w samej końcówce smutni i mało "żywi". Do końca mieli nadzieję że jednak jakiś farfocel dla kuchenek wpadnie.
7 kwietnia 2019, 21:04 / niedziela
Prezes Mandziara poprawił swój polski:) Ciekawe czy by się tak hamował przy Stefańskim jakby nie kamery.
7 kwietnia 2019, 23:56 / niedziela
Legia wielkim fartem wygrała w Zabrzu tylko 2:1 więc tak czy siak pierwsze miejsce jest nasze ;)
8 kwietnia 2019, 02:38 / poniedziałek
Jak to łAngulo trafi do legii po sezonie (tak myślę) to należałoby to przypadkowo połamać.
8 kwietnia 2019, 03:09 / poniedziałek
ps. oczywiście w sensie by zle stanął i sam się połamał :D
8 kwietnia 2019, 07:56 / poniedziałek
Kilka słów ode mnie na plus:
1) wreszcie ktoś dał temu nurkowi powietrze - Lipski był w tym meczu głębokim oddechem po dłuższym nurkowaniu - Haraslin z głodem gry i Mladenović z silną motywacją też zasługują na pochwały
2) Augustyn pięknie się odwdzięcza za kolejny rok kontraktu
3) Fila na duży plus
4) reszta drużyny solidnie

NA MINUS
1) pressing Sobiecha skończył się tak mniej więcej w 20 minucie - od tej pory Arek gra w stójce

2) Arak i zagranie w 93 minucie - ja rozumiem że jest kilka sekund do końca i korzystny wynik - ale jak kolega z drużyny zapierdala całe boisko i wychodzi na czystą pozycję to daj mu piłkę - nie próbuj grać na czas przy narożniku bo:
a) nie szanujesz cudzej pracy
b) i tak nie umiesz się zastawiać by kraść czas
3) Produktywność Michalaka

Czas na Raków - jak się okazuje posędziuje nam Marciniak
8 kwietnia 2019, 11:43 / poniedziałek
Podpisać z Makowskim kontrakt do 2030 roku i nie sprzedawać.
Jak mnie ten chłopak imponuje,to głowa mała. Taki młody, a biega po boisku,jakby w e- klapie grał najmniej 5 lat.
Szacun!
8 kwietnia 2019, 14:06 / poniedziałek
Fakt takiego Piłkarza jak Makowski ja już dawno nie widziałem..jak chłopak będzie tak pracował dalej wróżę mu świetlaną przyszłość...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.250